Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2007., 19:48   #21
Quote:
Smotani kaže:
Ja sam ga danas uplatio!

Motor 1,4,90 KS,berlina (5 vrata),ABS,klima,metalik,muzika + 1000 sitnica,
cijena 134000 kn,sa popustom od 25000 kn ( da 31.1.) 108800 kn.

Vidjet ću da li sam se zeznuo,vrijeme će pokazati!
Opet ja,ovdje su jos povoljniji,dali se u HR moze doplatiti za jos dvije godine garancije,posto vise nece ni trajat.

http://www.autoscout24.ch/AS24Web/De...9&page=1&row=1
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 19:49   #22
Quote:
STINGer kaže:
Ja bih za te novce kupio nešto drugo, al pošto neznam s kojim novcima ti raspolažeš ne mogu reći ništa konkretno.
kojeg forda?
 
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 19:55   #23
Quote:
_ov3rflow_ kaže:
...preskočio zupčasti?

Al interesantno, svi znaju nekog čovjeka kojem se nešto loše desilo, i taj čovjek i njegov auto su dokaz da cijela serija ne valja.
jebiga uvijek je to tak bilo.. svak svojeg konja hvali a ostali su sranje...
 
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 20:09   #24
Quote:
forumas7890 kaže:
kojeg forda?
Ajd pogledaj datum posta kojeg si citirao...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 00:15   #25
Quote:
STINGer kaže:
Ajd pogledaj datum posta kojeg si citirao...
ebga... stari post...
al kad god neko pita za neki auto da bi kupio ti uvijek imaš nekog forda... pa reko koji je sad
 
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 00:25   #26
Quote:
forumas7890 kaže:
ebga... stari post...
al kad god neko pita za neki auto da bi kupio ti uvijek imaš nekog forda... pa reko koji je sad
Ali zašto je uvijek bitno što ja preporučujem? Zašto se uvijek zamarate sa mojim debilnim prijedlozima umjesto da čovjeku pomognete svojim pametnim savjetom?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 00:28   #27
Quote:
STINGer kaže:
Ali zašto je uvijek bitno što ja preporučujem? Zašto se uvijek zamarate sa mojim debilnim prijedlozima umjesto da čovjeku pomognete svojim pametnim savjetom?
ne smatram se dovoljno pametan da dijelim savijete... više ih volim ovako pročitati!
nešto i primjetim pa bacim opasku... kao sad!
naj se ljutit
 
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 00:48   #28
Quote:
forumas7890 kaže:
ne smatram se dovoljno pametan da dijelim savijete... više ih volim ovako pročitati!
nešto i primjetim pa bacim opasku... kao sad!
naj se ljutit
Očito nisi dovoljno pametan ni da razlučiš što je opaska, a što podjebavanje? Ili si ipak pametan?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 08:34   #29
O C4 sam ozbiljno razmišljao prije 4 mjeseca kad sam kupovao novi auto. Međutim zajebavali su me oko cijene, prvo kažu jednu, daju čak i pisanu ponudu, pa onda podignu za 10.000 kuna! Cigani! Odustao sam i kupio Škodu !!
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 14:08   #30
Hmmm,
Vozio Xsaru 1.4i iz '97., izniman auto, ima oko 160.000 još je originalni auspuh na njoj, sad vozim Picasso 2.0HDI, kupljen rabljeni sa 135.000km, bez problema do sad.
Želio C4, dobio Megane 1.5dCi. Da vidite koje to tek s****e od auta. Ide, ne ubrzava bog zna kak, al zato troši kad ga nagaziš.
Mislim da ne možeš pogriješiti sa C4; k'o što neki spomenuše, ni bolji ni gori od drugih, al da lijepo izgleda, to da.
Ah da, i prtljažnik mu je puno bolje iskoristiv od onog na Megane-u.

Nažalost, ima i "Moday morning" auta, ali kod svih marki srećom. Nesreća je jedino ako se ti namjeriš na takvog ;-)
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 14:38   #31
Moj kolega je za sad mjenjao senzor temperature motora i prednji desni amortizer ( škripao je od kad je preuzeo auto u salonu ) ....10 000km je prešao do sad.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 07:14   #32
Quote:
fulcrum kaže:
Moj kolega je za sad mjenjao senzor temperature motora i prednji desni amortizer ( škripao je od kad je preuzeo auto u salonu ) ....10 000km je prešao do sad.
To je sve išlo iz garancije,zar ne?
Uostalom,to su moguće "komplikacije"...
Smotani is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 23:31   #33
dobar je c4 vozila sam ga na polaganju u autoškoli samo me živcirao mjenjač jako je glasan a motor mu je gotovo u raspadu 05. godište prešao 120 000 km
__________________
Follow the Reaper
sanja53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 10:30   #34
Eh,ja imam par pitanja vezanih uz C4 pa da ne otvaram novi topic...

Kao što sam napisao prije dva tjedna,postao sam novi ponosni vlasnik novog C4.Ha,ali ga još nisam dobio!
KAd sam ga naručivao,rečeno je bilo da je isporuka 3-7 radnih dana od uplate.
Uplatio sam ga 18.siječnja,dakle danas je 14.radni dan od tada.
Pitao sam,zvao,odgovori su bili različitid "ocarinjen je,samo što nije " (očita laž) pa do posljednjeg "bili su nekakvi problemi na carini,ali sigurno će do kraja tjedna biti isporučen" - a kraj tjedna je tu,auta i dalje nema.
Radi se,inače,o Meteor autu iz Varaždina.
Sad sam blago raspižđen.Ne dozvoljavam da me zajebavaju za moje novce.
Posle posla idem tamo i biti će svašta.
Koji im je vrag?
Što muljaju?

Ima li ko kakav smisleni odgovor?

Onda su mi odmah mogli reći,idiote,služimo se dva,tri četiti tjedna tvojim novcem,odjebi i javi se za mjesec dana,a ne ovako!

Pliz,molim odgovor!
Smotani is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 21:08   #35
Unhappy Problemi sa citroenom C4

Dobila sam Citroen C4 od roditelja u 8 mjesecu, nisam imala nikakvih problema sto se tiče dogovora oko rok isporuke jer su mi napomenuli koje se boje drze na zalihama pa sam se tako i odlucila jer nam je auto trebao. Uzeli smo crni C4, sa 4 vrata, 1.4. 16V Sx, i ona standardna oprema. Za mene zensku cisto ok. Medjutim problem je uslijedio kod tehničkog, auto je imao na papirima napisana obicne gume 195/65 R15 a moje su bile 205/55 R16. Naravno ne mozete na tehnicki, treba cekati nove dokumente iz ZG... No ipak se vlasnik Citroena zalozio za mene i zamolio ljude na tehnickom da me puste i upisu u knjizicu vozila gume koje su dosle sa autom a da ce im on papire rijestit naknadno. No kad sam mislia da su svi problemi prosli krenuli su tehnicki problemi sa autom, stalno mi je nesto lupalo ispod papucica i kad sam dosla na servis , jednostavno je sve prestalo i nista nisam mogla dokazati. I odoh ja doma, eto to je bilo u 12 mjesecu, sada je 2 mjesec i moj auto je vec 5 dana na servisu, jedan dan se jednostavno poceo gusiti, prvo sam pomislila da je u pitanju benzin jer se pocelo desavati dan nakon sto sam napunila rezervar, no ispostavilo se da nije, mjenjali su i svijecice i dalje nije ok, sad mi kazu da treba mjenjati softwear u autu no oni to sada ne mogu... I da bi mi danas kad sam zvala rekli da mi je auto jos u gorem stanju nego kad sam ga dovela, gasi se u voznji, gusi se, treba ga zagrijavati da ne bi bilo problema i tako to, a meni auto zbilja treba.. Rekli su mi da si ga mogu podici ali da cu i dalje imati probleme da ga tu i tamo necu moc pokrenuti i tako ali da to nije nista strasno jer je sve rijesivo. E sad ili je u pitanju to sto se njima ne ispalti srediti auto jer je pod garancijom pa nece nista zaraditi ili jednostavno zbilja ne mogu naci razlog ovakve situacije??? Zao mi je zbog svega toga ipak auto ima samo prijeđenih nekih 4800km i kupljen 4.8.2006.g...DOlazim u napast da zatrazim novi auto (vjerojatno nemoguce ali vrijedi probati), da su mi barem ponudili zamjensko vozilo dok mi ovaj ne srede ali niti to...
Blondi26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 23:14   #36
Quote:
Blondi26 kaže: Pogledaj post
da su mi barem ponudili zamjensko vozilo dok mi ovaj ne srede ali niti to...
zamjesnko ti sigurno neće ponuditi osim ako ga sama nebudeš stritkno tražila, i došla tamo sa svim mogućim zakonima o zaštiti potrošača i koga već... možda čak i odvjetnikom...
tek tada će ti možda dati zamjenski auto, osim ak se ne slažu da nemaju slobodnih...
tak je kod svi njih...
getriba_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 11:30   #37
Quote:
Smotani kaže: Pogledaj post
KAd sam ga naručivao,rečeno je bilo da je isporuka 3-7 radnih dana od uplate.
Uplatio sam ga 18.siječnja,dakle danas je 14.radni dan od tada.
Pitao sam,zvao,odgovori su bili različitid "ocarinjen je,samo što nije " (očita laž) pa do posljednjeg "bili su nekakvi problemi na carini,ali sigurno će do kraja tjedna biti isporučen" - a kraj tjedna je tu,auta i dalje nema.
Radi se,inače,o Meteor autu iz Varaždina.
Sad sam blago raspižđen.Ne dozvoljavam da me zajebavaju za moje novce.
Posle posla idem tamo i biti će svašta.
Koji im je vrag?
Što muljaju?
Kod koncesionara kod kojega sam kupio prethodnog Citroena je radio dečkić koji je na taj način muzao novce od ljudi pod izgovorom da im on "može srediti isporuku preko reda". Pokušao je i na meni. S time da je koristio izgovor da banka nije odobrila kredit. S obzirom da je moj tadašnji susjed radio u banci ja sam mu došao s vjerodostojnim argumentima i rekao mu da će mi ili isporučiti auto ili ja idem u drugu auto kuću. A kako bi moj odlazak prošao zapaženo jer bi, naravno, tražio i dobio povrat "kapare" dečkić bi morao objašnjavati šefu zašto kupoprodaja nije realizirana.

U roku nekoliko dana se "našao" auto od kojeg je "netko odustao". Ubrzo je dečkić nestao sa scene.

Kad sam kupovao sadašnjeg Citroena, u istoj auto kući me superljubazni i informirani prodavač upozorio da je kvota automobila koju su prodavali na akciji prodana te da je potrebno čekati dosta dugo na isporuku vozila ako želim kupiti pod uvjetima iz akcije. Ja sam na to pristao a isporuka je realizirana prije predviđenog roka.
Tomek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 22:22   #38
ma ljudi ti citroeni su vam teško sranje... nedavno se na televiziji (potrošačiki kod HRT) govorilo o tom citroenu čovjek se dosta žalio na njega da mu ispadaju lajsne, dosta problema sa motorom i sl. šta se tiče dizajna meni je ogavan... baš gay metro look. uz to racunajte da ce taj dizajn jako brzo izači iz mode i auto će drastično gubiti na cijeni. takav auto nikada nebi kupio
fra_plen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 01:11   #39
Quote:
fra_plen kaže: Pogledaj post
ma ljudi ti citroeni su vam teško sranje... nedavno se na televiziji (potrošačiki kod HRT) govorilo o tom citroenu čovjek se dosta žalio na njega da mu ispadaju lajsne, dosta problema sa motorom i sl. šta se tiče dizajna meni je ogavan... baš gay metro look. uz to racunajte da ce taj dizajn jako brzo izači iz mode i auto će drastično gubiti na cijeni. takav auto nikada nebi kupio
Svatko ima svoje razloge za i protiv. Ti si svoje razloge protiv rekao, iako zaključujem da ne voziš Citroen, pa te razloge zapravo ni sam ne znaš, no ne ne moraš baš pljuvati po izboru ljudi koji ih voze ili obožavaju.
Citroen ima problema kao i druge marke. Ni više, ni manje.
Drugi je problem kaj vozači nekih marki, recimo VW-a, skrivaju priznati probleme jer ih je sram, pa svi misle kak su ti auti jaaako dobri.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 13:13   #40
za sada je xsara puno bolja i od astre i od meganea
u prvih 51.000km nije ništa na autu otišlo
malimrav85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.