Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2016., 13:07   #41
Quote:
doomi kaže: Pogledaj post
Fiat Tipo Hatchback 437 cm,420l prtljaznik motori 1.4 95ks 1.4 turbo 120ks(mogućnost plina) 1.3 mjtd 95ks i 1.6 mjtd 120ks.Početna cijena ne smije biti veća od 14.000 eura.
Fiat Tipo Estate(SW) 457 cm,520l prtljaznik motori isto ko i u Hatchback varijanti.Fiat karavan trebao imati cijenu od oko 16.000 eura u osnovnoj verziji, s 1.4 benzinskim 95 KS.(oni misle cijenu za svoje tržište)
Izvor Advolante.it
105-110-115 tisuca kuna je rang cijene kompakta gdje imas hrpetinu konkurencije (Megane, C4, i30, Ceed, Focus) ako se hoces tuci sa cijenom moras biti ispod 100.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 13:08   #42
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
105-110-115 tisuca kuna je rang cijene kompakta gdje imas hrpetinu konkurencije (Megane, C4, i30, Ceed, Focus) ako se hoces tuci sa cijenom moras biti ispod 100.
Jel ti čitaš il nisi stigao do... znaš već gdje.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 13:11   #43
I morat će napadati cijenom jer je dizajn mlak, prosječan, a iznutra po onim ranijim slikama još gori. Čak i C4 koji je izašao prije 6 godina mi izgleda svježije od Tipa, a može se kupiti dizel za 110-115 tisuća kuna. A ovi novi kompakti (308, Megane, Astra, Mazda 3, Golf, Focus itd) djeluju puno puno ozbiljnije.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 13:21   #44
Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
I morat će napadati cijenom jer je dizajn mlak, prosječan, a iznutra po onim ranijim slikama još gori. Čak i C4 koji je izašao prije 6 godina mi izgleda svježije od Tipa, a može se kupiti dizel za 110-115 tisuća kuna. A ovi novi kompakti (308, Megane, Astra, Mazda 3, Golf, Focus itd) djeluju puno puno ozbiljnije.
Pa ja se ne bih slozio... nije ovo napad na Focusa, C4 ili slicne... rekao bih da je ovo napad na Rapida, C-Elysee/301 Sandera i slicne... vrlo dobar napad rekao bih... Svidja mi se... i mislim pamtan korak Fiata... ako se bas zeli tuci s ''pravom'' onkurencijom u C segmentu... mozda je pametnije da upotrijebi Giuliettu i/ili Deltu... a ostavi Fiatu ove budgetoide koji u sve popularniji...

Jedino fakat ne kuzim cemu cetvera vrata... onaj sedan bi bio 17 puta upotrebljiviji da su mu iza peta vrata... sve i da je forma i silueta vozila apsolutno identicna postojecoj...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 13:23   #45
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Jedino fakat ne kuzim cemu cetvera vrata... onaj sedan bi bio 17 puta upotrebljiviji da su mu iza peta vrata... sve i da je forma i silueta vozila apsolutno identicna postojecoj...
Bili ga brkati Turčin kupija da je drugačije?
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 13:27   #46
Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
Jel ti čitaš il nisi stigao do... znaš već gdje.
Aj bara ne moras uvijek biti svakom loncu poklopac i generalni odvjetnik marke Fiat.

Ak imas 110-115 tisuca kuna u djepu i kupujes novi auto imas hrpetinu kandidata za pogledati. Ako Tipo hoce biti budget varijanta da preotme te kupce mora biti nize cijene, npr 95 tisuca. Pa ako te Tipo sa 95 tisuca zadovoljava neces gledati i30 za 115 tisuca i ostati ce ti 20 tisuca kuna u djepu
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 13:31   #47
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
napad na Rapida, C-Elysee/301 Sandera i slicne... vrlo dobar napad rekao bih...
Cuj Rapid je oko 100 tisuca. C-Elysee benzinac je 82 tisuce a diesel je 93 tisuce kuna na cestu (sada su akcije; zapravo akcije su uvijek na njih od 7 tisuca kuna od ove cijene na webu). Znaci izmedju samo ta dva modela je velika razlika - od par tisuca eura+. Sandero je pak jos jeftiniji.

Quote:
Jedino fakat ne kuzim cemu cetvera vrata... onaj sedan bi bio 17 puta upotrebljiviji da su mu iza peta vrata... sve i da je forma i silueta vozila apsolutno identicna postojecoj...
Na trzistima Turske, arapskim zemljama itd se traze sedani. Zato je i c-elysee sedan kao i 301.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 13:32   #48




Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 13:36   #49
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 13:39   #50
SW
Unutrašnjost puno bolje izgleda s ovim "neintegriranim" ekranom.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 14:09   #51
Tipo je zamjena za Bravo, je li?

Već sam spomenuo na drugoj temi da mi s boka jako liči na Qoros.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 14:38   #52
Meni je Tipo kao jednostavan obiteljski auto super. Sad samo ostaje pitanje cijene kod nas, AC je to.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 14:41   #53
Za šta služi slobodno tržište EU?
Provozaš se do Trsta i kupiš ga... Trst je naš!!
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 14:48   #54
Unutrasnjost hatchbacka puno bolja nego sedana. Ovo je miljama bolje od rapida, a kamoli od pug i citroena. Prava golf klasa. Jos ako bude dobra cijena trebalo bi ih bit ko halve na cestama


Sent from my iPhone using Tapatalk
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 14:48   #55
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Pa ja se ne bih slozio... nije ovo napad na Focusa, C4 ili slicne... rekao bih da je ovo napad na Rapida, C-Elysee/301 Sandera i slicne... vrlo dobar napad rekao bih... Svidja mi se... i mislim pamtan korak Fiata... ako se bas zeli tuci s ''pravom'' onkurencijom u C segmentu... mozda je pametnije da upotrijebi Giuliettu i/ili Deltu... a ostavi Fiatu ove budgetoide koji u sve popularniji...
Sedan je kao budget, a hatchback i karavan bi trebali biti pravi predstavnici C segmenta. Ili se varam?
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 15:04   #56
Ostaje problem cijene i ACa. Ja u njihov salon ne ulazim ni da ih besplatno dijele.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 15:07   #57
Na kraju baš dobro izgleda;daleko bolje Rapida i onih PSA blizanaca.

Ali kad gledam specifikacije sedan ima relativno visok Co2 što će ga kazniti u dosta zemalja...
Ne kužim da se tu nisu tu više potrudili, imam osjećaj da ni oni ne očekuju jako puno u Europi.
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 15:45   #58
Hatch odličan, nadam se da će se prodavati.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 15:58   #59
Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
Bili ga brkati Turčin kupija da je drugačije?
Sta ja znam sta Turcin voli kupovat... kad vidim koliko je smijesno mali otvor prtljaznika... stvarno moras bit debil namjerno odabrati cetiri, a ne pet vrata... a ne vidim bas da ce netko voziti gnojivo pa da mu je stress sto se ''malo cuje'' u kabini....

Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
Sedan je kao budget, a hatchback i karavan bi trebali biti pravi predstavnici C segmenta. Ili se varam?
A nemam pojma... to bi bilo preskupo i debilno... ja kontam da imamo novi medju-medju klasu... koja bi sjedila izmedju Rapida i ''pravog C egmenta''. Dakle ako je Rapid na pola puta izmedju pizde i guzice... Tipo je blize pizdi ...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!

Zadnje uređivanje spyker22 : 01.03.2016. at 21:39. Reason: koristiti multiquote
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 16:06   #60
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
A nemam pojma... to bi bilo preskupo i debilno... ja kontam da imamo novi medju-medju klasu... koja bi sjedila izmedju Rapida i ''pravog C egmenta''. Dakle ako je Rapid na pola puta izmedju pizde i guzice... Tipo je blize pizdi ...
Pa dobro si to opisa Octaviu.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.