Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2010., 21:17   #21
Ako netko može opisat iskustva vezana za zvanje telefona i mobitela preko Skype-a? Cijene razgovora, kupnja kredita, kako plačate, koliko vrijedi, koliko je sigurno, kakav je zvuk, razgovor i pozivi preko skajpa s ajfona i sl.? Može li i s nekog drugog moba a ne samo preko ajfona, i kojeg ili kojih? Čujem da preko n97 nije jednostavno, navodno se ne može instalirat skajp direktno?! Ako netko ima kakva iskustva možda ne bi bilo loše da podijeli s nama neznalicama! Vjerojatno bi mnogi bili zahvalni!
Ambrozije is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 12:36   #22
Koristim ga već godinama i prezadovoljan.Kad su linije opterečene bude pon ekad lošija veza ali je to rijetko.
Instaliraj ga pa možeš vidjeti sve cijene.Uplačujem internetom godinama i nema problema.
abeceda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 10:37   #23
Ja isto koristim skype, tj. moji roditelji. Čujemo se sa par ljudi po svijetu, sa maminom sestričnom u Las Vegasu preko camere, radi savršeno. Rijetko kad dolazi do smetnji na vezi, jedino kad je puno ljudi priključeno na skype.
Ali mi nije jasno o kakvom plaćanju pričate, mi ništa ne plaćamo i sve radi savršeno.
__________________
Pressure build diamonds
Scroll is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 13:44   #24
Quote:
Scroll kaže: Pogledaj post
Ja isto koristim skype, tj. moji roditelji. Čujemo se sa par ljudi po svijetu, sa maminom sestričnom u Las Vegasu preko camere, radi savršeno. Rijetko kad dolazi do smetnji na vezi, jedino kad je puno ljudi priključeno na skype.
Ali mi nije jasno o kakvom plaćanju pričate, mi ništa ne plaćamo i sve radi savršeno.

Kad ide razgovor s compa na comp onda je besplatno, međutim, ja govorim o opciji da instaliraš skajp na iPhone ili neki pametni mob pa kad uplatiš neki kredit (tipa 10€) onda možeš zvati zemaljske i mobilne telefone po vrlo povoljnim cijenama. E sad, zanima me jel itko ima iskustva u tom segmentu i da li je otišao u inozemstvo pa zvao u HR, bilo na tel ili mob?
Ambrozije is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 20:07   #25
ovak..trebam zvati u ameriku radi nekog posla pa me zanima hoce li mi kredit od 5€ biti dosta za pocetak...te jel su dovoljne neke obicne slusalice za pc ili trebam nekaj mocno
Chelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 13:51   #26
Quote:
Chelo kaže: Pogledaj post
ovak..trebam zvati u ameriku radi nekog posla pa me zanima hoce li mi kredit od 5€ biti dosta za pocetak...te jel su dovoljne neke obicne slusalice za pc ili trebam nekaj mocno
Kolega, da li ste možda kupili taj kredit, zvali Ameriku i ako jeste, možete li malo opisati novostečena iskustva vezana za Skype?
Ambrozije is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 22:44   #27
Dok sam zivio u US, zvao sam hrv preko skypa, i na mob i na fixni. Oko 4 centa je kada se zove na fixni, 17 centi na mob. Instalirao sam aplikaciju na iphone i stvarno je super stvar. Tih 10 Eur je dugo trajalo, mjesec ili 2, s tim da sam se javljao doma jednom tjedno.
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 00:56   #28
Thumbs up SKYPE pozivi

evo prije nekoliko dana sam se malo vise igral sa skype-om i evo nekih stvari.

znaci: 1.pozivi sa skype na skype uvjek su BESPLATNI bilo di da ste na svijetu.
2.ukoliko uplatite 5 eura (traje 1 mjesec pretplata) mozete zvati bilo koga i kolko dugo zelite u europi na FIKSAN broj BESPLATNO naravno ukoliko imate flat internet.
3.pozivi na mobitel nisu ukljuceni u tu pretplatu makar u nekim zemljama npr. USA, CANADA je to moguce. (tj. zovete bilo koga na mob il fiksni cjeli mjesec za 5eura neograniceno)
4. pozivi na mobitel ostvaruju se jedino ako uplatite SKYPE CREDIT sa kojeg vam onda skidaju novce, isplati se za ljude koji puno putuju.

a kaj se tiče MOBITELA uvjet vam je da ukoliko zelite skype na njemu da imate pristup internetu (wifi), večinom se na svaki moze skype instalirat, ja ga imam na iphone-u i radi savršeno.

ZAKLJUČAK: isplati se
pongra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 12:27   #29
Quote:
pongra kaže: Pogledaj post
evo prije nekoliko dana sam se malo vise igral sa skype-om i evo nekih stvari.

znaci: 1.pozivi sa skype na skype uvjek su BESPLATNI bilo di da ste na svijetu.
2.ukoliko uplatite 5 eura (traje 1 mjesec pretplata) mozete zvati bilo koga i kolko dugo zelite u europi na FIKSAN broj BESPLATNO naravno ukoliko imate flat internet.
3.pozivi na mobitel nisu ukljuceni u tu pretplatu makar u nekim zemljama npr. USA, CANADA je to moguce. (tj. zovete bilo koga na mob il fiksni cjeli mjesec za 5eura neograniceno)
4. pozivi na mobitel ostvaruju se jedino ako uplatite SKYPE CREDIT sa kojeg vam onda skidaju novce, isplati se za ljude koji puno putuju.

a kaj se tiče MOBITELA uvjet vam je da ukoliko zelite skype na njemu da imate pristup internetu (wifi), večinom se na svaki moze skype instalirat, ja ga imam na iphone-u i radi savršeno.

ZAKLJUČAK: isplati se
Na samom programu sam prolazio kroz postupak kupovine Skype Credit-a gdje daje mogučnost kupnje od 5 ili 10 € ali mislim da je to ovo pod 4. iz Vašeg opisa!? Ako je to ovo pod br.4 šta je ovo pod brojem 2.?
Čini mi se da nije jedno te isto!? Mislim da kupnjom kredita mogu zvati fiksne i mobilne mreže po nekoj cijeni po minuti, ali šta je ovo pod 2?
Unaprijed zahvaljujem!
Ambrozije is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 09:17   #30
SKYPE

Pitanje vezano uz SKYPE
Da li netko zna kako se može prebrisati history ili conversations. Da li je uopće moguće. Dakle radnje koje sam napravio sa nekim korisnikom da nakon nekog vremena pobrišem. Hvala:
__________________
Dovraga, fali mi RAM-ova :-)
nikzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 21:08   #31
tekst mozes obrisati tako da odes tools>IM & SMS>show advanced settings i tamo stisnes clear history
cro_denno is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 02:31   #32
Skype - pomoć

Pozdrav!
Imam pitanje vezano uz skyp,naime nerazumijem se baš u to pa me zanima što znače oni kružići koji se vrte sat i min.poruke koja je poslana?
koja im je fukcija ,značenje?Može li neko to laiku objasniti?
Zahvaljujem na pomoći!
vocko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 03:05   #33
Za početak, nije skyp, nego je skype. Ima e na kraju.

Ti kružići znače da poruka koju si poslao još nije isporučena. Znači, onaj kome šalješ još nije primio poruku.
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 10:46   #34
uključen skype

Ok,a da li poruku mogu biti isporučene tj.neme onih kružića ako nisi logiran na skype-u?Ili se ti kružići pojave samo kad pošalješ poruku a komp je ugašen?Muči me to oko tih poruka,pa ako može malo opširnije objašnjenje.
Slabo se u to sve kužim ,
Zahvaljujem na odgovoru!
vocko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 11:12   #35
Ti kružići su tamo sve dok se poruka ne isporuči. Oni su tu da tebi (pošiljatelju) signaliziraju da primaoc još nije dobio te poruke. Kada ih dobije, kružići nestaju.

Ako primaoc nije on-line, ne može ni primiti poruke. Dakle, kružići su tu sve dok se primaoc ne logira i dok mu te poruke ne stignu.
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 12:01   #36
koristim skype dosta dugo i zadovoljna sam.
fkt nema problema
__________________
Over the hills and far away.
jabuka&lychee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 12:10   #37
Ja imam nekih problemcica....

Sa svima se cujem odlicno, kad pricam preko kamere neki me vide normalno ( stim da mi driveri nisu dobro instalirani pa sam na kameri naopako, a to neznam rijesit xD), a neki me ne vide, vec vide samo zelenu sliku...

Dali netko moze pomoci u svezi toga??

Prije sam pricao sa tetkom u njemackoj i vidjela mi je i sliku i sve 5, a odjednom samo ne vidi sliku, vec to zeleno samo...
Isto tako prijatelja zovem, nikad mi jos sliku nije vidio, samo to zeleno, a ja druge vidim skroz normalno...
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 20:45   #38
za skype sam uplatila kredit nekoliko puta, ali mi se dogodilo da nisam iskoristila na vrime, pa isteklo...poludila. Sad u zadnje vrime koristim gratistalk...firma je iz HR, tako da im uplaćujem direktno na račun..i Australija mi je 0,19 kn po minuti + PDV, kvaliteta je super, i rekli su da nema OGRANIČENJA do kad moram iskoristit :-)...puno mi se više isplati nego preko T coma direktno. Inače ne volim ni ja baš davat broj kartice online...uvik mi je nervoza. Više info za Gratistalk
receptisvijeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 23:22   #39
Jao koja logika...

prema australiji, bahamima i neznam kojim zemljama poziv 19 lipa, a prema BiH 72 lipe... ajme xD

Ali svejedno je puno puno jeftinije nego preko kucnog kad se zove!!!
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 21:00   #40
...

.. ima tko kakvu preporuku za bezicni skype telefon (dual ili obicni) adapter za skype mi bas i ne radi kako treba (nikako) na konfi (win7)


hvala!
fango is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:05.