Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2017., 22:34   #1
Kupnja auta kredit

Pozdrav,
zanima me jedna stvar.
Da li je moguce rijesiti financiranje s ovim preprodavacima auta? Koji to nude?
Naime, gledala sam po njuskalu i vidjela recimo da neka autokuca iz SB (ali imaju samo pezoe) trazi 3 platne liste ovjerene, bon 1 i 2. Ali samo jedni ti
Kupujem polovni neki manji autic i posto nemam vremena i volje skupljat papire i tisucu puta ici u banku, jel se moze rijesiti to preko tih auto centara ili koga?
Imam ok placu za hr standarde odlicnu, firma posluje ok, nisam jamac nikom niti imam ikakvih minusa ili opterecenja place, ali najbolje bi bilo kad bi ja lijepo mogla vidjeti auto i to sve poslat postom i onda sam doc na finale...
Hvala
Lota- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 22:41   #2
Quote:
Lota- kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
zanima me jedna stvar.
Da li je moguce rijesiti financiranje s ovim preprodavacima auta? Koji to nude?
Naime, gledala sam po njuskalu i vidjela recimo da neka autokuca iz SB (ali imaju samo pezoe) trazi 3 platne liste ovjerene, bon 1 i 2. Ali samo jedni ti
Kupujem polovni neki manji autic i posto nemam vremena i volje skupljat papire i tisucu puta ici u banku, jel se moze rijesiti to preko tih auto centara ili koga?
Imam ok placu za hr standarde odlicnu, firma posluje ok, nisam jamac nikom niti imam ikakvih minusa ili opterecenja place, ali najbolje bi bilo kad bi ja lijepo mogla vidjeti auto i to sve poslat postom i onda sam doc na finale...
Hvala

Moguće je kod nekih,ali radije nemoj

Po meni je najbolje dignut manji kredit u banci,uzet gotovinu i tek onda na pregled auta,ako ti odgovara platiš i voziš

Još jedan savjet,nemoj kod preprodavača kupovati,svi redom su iz uvoza ušminkani,skinutih kilometara a stanje samo dragi Bog zna

Nemoj se žuriti,nađeš dobar auto od fizičkih osoba,koji su kupljeni u RH i imaju uvid u stvarne kilometre,održavanje itd...
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 22:46   #3
A svi kao daju broj šasije i kao moguca provjera km. Mislim da na ovim novijima koji "pamte" i servise nije bas moguce manipulirati toliko brojkama ili grijesim?
Lota- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 22:53   #4
Quote:
Lota- kaže: Pogledaj post
A svi kao daju broj šasije i kao moguca provjera km. Mislim da na ovim novijima koji "pamte" i servise nije bas moguce manipulirati toliko brojkama ili grijesim?
Griješiš,svime se može manipulirati,samo treba naći način,oni su ga našli

A to za broj šasije isto može biti pucanj u prazno,jedino ne ako neka autokuća (ovlašteni dealer NOVIH auta) uzima polovne na principu staro za novo,pa taj prodaju po većoj cijeni nego što su prijašnjem vlasniku odbili od cijene novog

takav auto može imati stvarne kilometre i povijest održavanja,može bit dobra kupnja,neki i garanciju daju,ali sigurno je da ćeš ga pre-platiti,znači opet...

koji auto okrvirno gledaš ako nije tajna? Peugeot 207-208? ili nedaj bože 107?
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 22:57   #5
Mozes i na kartice ako imas. Amex ima dost povoljne potrosacke kredite, u rangu nenamjenskoga.
Uz kreditnu karticu dodes, napravi se autorizacija i vozis auto doma.

Ako se radi o auto kreditu tada treba papirologija koju si navela, ali do 12. godine starosti auto mora biti otplacen.


Ako ti nude provjeru auta onda je relativno ok prodavac.

Sanse da te netko nasamari imas i kod auto kuca i kod fizickih osoba.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:00   #6
Quote:
Lota- kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
zanima me jedna stvar.
Da li je moguce rijesiti financiranje s ovim preprodavacima auta? Koji to nude?
Naime, gledala sam po njuskalu i vidjela recimo da neka autokuca iz SB (ali imaju samo pezoe) trazi 3 platne liste ovjerene, bon 1 i 2. Ali samo jedni ti
Kupujem polovni neki manji autic i posto nemam vremena i volje skupljat papire i tisucu puta ici u banku, jel se moze rijesiti to preko tih auto centara ili koga?
Imam ok placu za hr standarde odlicnu, firma posluje ok, nisam jamac nikom niti imam ikakvih minusa ili opterecenja place, ali najbolje bi bilo kad bi ja lijepo mogla vidjeti auto i to sve poslat postom i onda sam doc na finale...
Hvala
Pa to možeš kod svakog. Neki imaju čak da online šalju zahtjev i papire banci pa to brže ide.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:04   #7
Kupovina rabljenog auta u SB je ravno odlasku CIOS-u po auto i samo na to jos dodas par tisuca eura.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:10   #8
E ne gledam pezoe. Bez ljutnje fanovima, ali ne volim francuze.
Gledam bmw 1 ili eventualno 3cu (320d, jako ih malo ima, vecinom su 316 sto mislim da je najslabiji motor ispravite me ako grijesim)
8000€ bi dala u gotovini i ostalo bi dizala kredit na max maksimuma 5god.
Lota- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:13   #9
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Mozes i na kartice ako imas. Amex ima dost povoljne potrosacke kredite, u rangu nenamjenskoga.
Uz kreditnu karticu dodes, napravi se autorizacija i vozis auto doma.

Ako se radi o auto kreditu tada treba papirologija koju si navela, ali do 12. godine starosti auto mora biti otplacen.


Ako ti nude provjeru auta onda je relativno ok prodavac.

Sanse da te netko nasamari imas i kod auto kuca i kod fizickih osoba.
Nemam amex ....To kad su mi nudili sam rekla no way, ali mogu zatrazit amex, samo ne vjerujem da su oni "povoljni".
Lota- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:16   #10
Quote:
Lota- kaže: Pogledaj post
Nemam amex ....To kad su mi nudili sam rekla no way, ali mogu zatrazit amex, samo ne vjerujem da su oni "povoljni".
pametno, auto kredit ti je povoljniji jedino što imaš fiduciju.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:32   #11
Btw ako mi netko moze objasnit u kratkim crtama razliku (jezikom prilagodenom zeni koja se ne razumije pretjerano), koja je razlika u modelima 316,318 i 320
Lota- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:34   #12
u jačini motora.

npr. kao vešmašina. Neke imaju centrifugu 500 neke 800 a neke 1000 i više okretaja ... tak i to 1.6, 1.8 i 2.0 veći je naranvo jači
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:40   #13
Samo sto to nisu 1.6, 1.8 i 2.0 nego su svi 2.0 ali razlicite snage.

Lota, koliko km godisnje mislis vozit? Ako neces vozit vise od cca 15.000 km dizel ti se ne isplati, uzmi benzinca, preporucam 325i 2008-2011 godina, E90 facelift.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:47   #14
Jel taj 320 onda trosi vise od tog 316 ili?
Koja je realna potrosnja?
Ma joj godisnje izmedu 35 i 40 tkm
Lota- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:53   #15
Quote:
Lota- kaže: Pogledaj post
Jel taj 320 onda trosi vise od tog 316 ili?
Koja je realna potrosnja?
Ma joj godisnje izmedu 35 i 40 tkm
Nije pravilo ... ali u teoriji da al to je mala razlika .... al ti je jebena kilometraža ...
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:54   #16
Pravis puno km, je li to mora bit bas BMW? Ima i drugih dobri auta a cijene su im povoljnije od BMW-a.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 19:34   #17
Quote:
Lota- kaže: Pogledaj post
Naime, gledala sam po njuskalu i vidjela recimo da neka autokuca iz SB (ali imaju samo pezoe) trazi 3 platne liste ovjerene, bon 1 i 2. Ali samo jedni ti
to je Auexpert ovlašteni salon za Peugeot i Citroeni, ali imaju i drugih marki automobila rabljenih u ponudi koje prodaju preko PSA financiranja.

kod njih sam kupio svoj, a financiranje su imali njihovo PSA do sada, a od prije par mjeseci PSA finacije preuzela je Societe generale bank...
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 18:19   #18
Radiš jako puno kilometara, preporučam da ne gledaš prestar auto.

Nisi rekla koji budžet za auto imaš.

BMW 318d ti je sasvim dovoljno jak, ima 140ks / 320 Nm, a godinama je išao na promotivnoj akciji za 33.333 eura nov. Mislim da i trenutno imaju tu akciju da auto platiš u 3 rate beskamatno, nedavno su mi slali ponudu mailom. Daš 11.111 eura i uzmeš auto, te nakon 12, 24 mjeseca još po 11.111 eura.

Tebi za orjentir nekoliko prijatelja koji su kupovali 320d bez akcije su ih plaćali oko 42-45 tisuća eura, ovisno o opremi, ne znam koliko košta/je koštao goli 320d.

Ako ne želiš ili ne možeš kupiti nov automobil, vidi direktno u Tomiću/Baugartneru kad prvi vlasnik vraća 3 godine star takav auto da uzme nov (dosta čest slučaj) koliko bi te koštao takav auto. Napamet bi bubnuo nešto iznad 20 tisuća eura. Tamo možeš dogovoriti sve moguće linije kreditiranja, a i to su auti redovito održavani u ovlaštenom.

10 godina star dizel, makar i BMW je problematičan ako radiš 40k km godišnje i planiraš ga voziti koju godinu. Ne toliko radi cijene održavanja (to možeš znati unaprijed), ali 10 godina star teško da nema 200-250 tisuća kilometara odrađenih i onda je već moguće da često neka sitnica zeza. Nije problem u cijeni servis koliko u činjenici da ne možeš neometano koristiti auto i ovisiš o dobroj volji servisa hoće li ti dati zamjensko ili uzimaš rent-a-car.
Imprenditore is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 19:07   #19
rekla je autorica 7-8000 bi ndala cash ostalo kredit...
vjerujem da do jedno 10000-12000eu misli ici...

da je barem godinu proizvodnje rekla ispod koje ne misli ici...

evo jedan dobar: ljimuzina naravno jer smo balkan
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...9&pageNumber=1

ja bih za te novce radje:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...er=1&fnai=prev


jer gledati auto preko 120kkm za 40000km godisnje po meni nije bas pametno....

kao sto kolega rece takvi auti su kupljeni da se voze i brzo natuku 150kkm...
i taman kad lagano podju troskovi dodje u tvoj posjed...

a sto se tice kredita...vecina autokuca to ima....
odes u salon,odaberes auto,oni rijese s bankom i vozis auto doma....
nije to nikakva nauka....vec godinama tako funkcionira to...

cak im je svejedno kako uzimas auto jer oni odmah dobiju novce...
cak im je i draze na kredit---jer kao nemozes rusiti cijenu
a sa cashom u rukama je druga prica...
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 19:37   #20
Ono sto ste mi linkali, jedan je touring, a to ne dolazi u obzir.
Izgubila sam na kraju 1 dan (morala uzet godisnji) da odem pogledati par salona rabljenih automobila.
Mogu reci da ovo sto sam vidjela i nije nesto. Puno jako km imaju, vecinom u ponudi fordovi, golfovi.
Vidjela jednu 3cu automatik. To ne bi.
Lota- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.