Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2011., 01:16   #361
Quote:
gurmanka kaže: Pogledaj post
Mckays dđemovi,stvarno nešto savršeno,imate ih u nekim dućanima i u importaneu u dućanu deliiicije,ima tamo i finih čokolada ma da imam par mogla bi tamo svaki dan u kupovinu
Mackays njihov najdraži mi je od limuna, jela sam ga sa zlatnim prepečencem još u osnovnoj školi....vidjela sam da postoji i limeta, al nema kod nas za kupiti ....odličan mi je i od borovnice i maline
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 09:34   #362
Quote:
mountain_spring kaže: Pogledaj post
1kg jabuka
0,5kg krušaka
0,25 kg šećera
limunov sok
cimet
rum

- Voće bi očistio i narezao na kockice koje bi odmah stavio u otopinu limunovog soka i vode (1:1)
Zdravo.

Zanime me koliko ima te otopine limunovog soka i vode? da se voce prekrije? koliko je to otprilike vode?

Hvala
karatas_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 13:54   #363
Meni osobno je prekiselo s lim.sokom
a svaki put stavljam sve manje i manje vode jer volim gusce
prerijetko je ako stavis tekucine da tio prekrije voce.puno,puno manje
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 23:10   #364
DŽEM OD ZELENIH RAJČICA ILI PAMIDORA

*1 kg zelenih pamidora (šljivari-nedozreli)
*0,6-0,8 kg šećera (po želji)
*1 domaći limun

Narezat pamidore na komade i kuhat dok ne omekšaju (min. 30 min.), ispasirati da se očistu sjemenke, dodati šećer i nastaviti kuhati na laganoj vatri jedno 30 min. dok ne postane ljepljivo pa na kraju limun nasjeckati (sa korom) na kockice, ubaciti unutra i puniti u staklenke.
Eto, tako radi mama moje cure i meni je savršeno (možda bi uz manje šećera trebalo staviti šećer za želiranje).
mskoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 13:06   #365
Džem od malina bez šećera?

Zna li netko iz iskustva je li moguće napraviti džem, pekmez i sl. od malina bez dodatka šećera? Pretpostavljam da se šećer stavlja i zbog toga da vrši ulogu konzervansa osim što zaslađuje. Sad ako ne bih stavio šećer, jer ga ne koristim iz zdravstvenih razloga, da li bi se džem brzo pokvario, i da li je potrebno onda još dodavati neki konzervans i džemfix, sredstvo za želatiziranje?
rudek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 13:14   #366
Quote:
rudek kaže: Pogledaj post
Zna li netko iz iskustva je li moguće napraviti džem, pekmez i sl. od malina bez dodatka šećera? Pretpostavljam da se šećer stavlja i zbog toga da vrši ulogu konzervansa osim što zaslađuje. Sad ako ne bih stavio šećer, jer ga ne koristim iz zdravstvenih razloga, da li bi se džem brzo pokvario, i da li je potrebno onda još dodavati neki konzervans i džemfix, sredstvo za želatiziranje?
Jedino da probaš s pečenjem u pećnici:
zemljana posuda je najbolja,ali može i neki pleh.
Složi voće i peci na oko 170 oko 2 sata.Maline imaju dosta vlastitig pektina.
Pakirati u vrele male flašice,zamotati u neki frotir da se lagano hladi.
Ne bi se trebalo kvariti,ali kad flašicu otvoriš,mora stajati u hladnjaku.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 13:35   #367
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Jedino da probaš s pečenjem u pećnici:
zemljana posuda je najbolja,ali može i neki pleh.
Složi voće i peci na oko 170 oko 2 sata.Maline imaju dosta vlastitig pektina.
Pakirati u vrele male flašice,zamotati u neki frotir da se lagano hladi.
Ne bi se trebalo kvariti,ali kad flašicu otvoriš,mora stajati u hladnjaku.
Koja je razlika ako pečem u pećnici? U tom se slučaju onda ne miješaju? S takvom pripremom se onda neće kvariti? Meni je problem samo da ne moram dodavati šećer, a ostala sredstva za konzerviranje su prihvatljiva.
rudek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 13:44   #368
Quote:
rudek kaže: Pogledaj post
Koja je razlika ako pečem u pećnici? U tom se slučaju onda ne miješaju? S takvom pripremom se onda neće kvariti? Meni je problem samo da ne moram dodavati šećer, a ostala sredstva za konzerviranje su prihvatljiva.
Ja svake godine radim bez šećera, kod nekih kiselijih primjeraka dodam tek malo stevije. Radim na način kako je Dlapek objasnila i nikad nisam imala problema, radim male količine koje uglavnom nestanu kroz 6 mj.
Jedva čekam dunje
__________________
it´s ok
supercunt is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 14:01   #369
Quote:
supercunt kaže: Pogledaj post
Ja svake godine radim bez šećera, kod nekih kiselijih primjeraka dodam tek malo stevije. Radim na način kako je Dlapek objasnila i nikad nisam imala problema, radim male količine koje uglavnom nestanu kroz 6 mj.
Jedva čekam dunje
Ja ću onda probati u vatrostalnoj posudi, to jedino imam. Dakle peku se bez ikakvih drugih dodataka, bez miješanja, bez prethodnog pasiranja i gnječenja. Samo se ubace u posudu i peci? Treba li paziti u kolikom se sloju stavljaju, mislim debljina, i treba li poklopiti il otvoreno? Hvala
rudek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 14:13   #370
Quote:
rudek kaže: Pogledaj post
Ja ću onda probati u vatrostalnoj posudi, to jedino imam. Dakle peku se bez ikakvih drugih dodataka, bez miješanja, bez prethodnog pasiranja i gnječenja. Samo se ubace u posudu i peci? Treba li paziti u kolikom se sloju stavljaju, mislim debljina, i treba li poklopiti il otvoreno? Hvala
Otvoreno,u dost debelom sloju jer će ukuhati.
Sloj može biti 5-8 cm.
Promiješaj samo dva-tri puta.
Neka se peče dok ne dobiješ gustoću kakvu želiš.
Ako ne voliš sjemenke stavi u žičano cjedilo pa spasiraj.
Onda peci još 20tak minuta.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 23:52   #371
pravila sam pekmez od višanja iz sirupa! žao mi je bacit to...pa sam išporkala ruke, očistila ih i bacila se u pripremu
u jedan dio sam stavila cimet, u drugi dio mljeveni klinčić! ovaj s cimetom mi je draži
jedino mi je malo presladak. mojima ne smeta, al ja bi ga malo razblažila...pa ću sad u idućoj turi umiješat barem trećinu sirovih višanja.

moj prvi ovogodišnji pekmez

slike će bit kad napravim ovaj sa sirovim višnjama
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 12:44   #372
Quote:
rudek kaže: Pogledaj post
Zna li netko iz iskustva je li moguće napraviti džem, pekmez i sl. od malina bez dodatka šećera? Pretpostavljam da se šećer stavlja i zbog toga da vrši ulogu konzervansa osim što zaslađuje. Sad ako ne bih stavio šećer, jer ga ne koristim iz zdravstvenih razloga, da li bi se džem brzo pokvario, i da li je potrebno onda još dodavati neki konzervans i džemfix, sredstvo za želatiziranje?
ja recimo radim pekmez od šljiva bez dodatka šećera ,samo stavim malo vanilina
__________________
pilići moji :) P,D,J
mamamia79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 13:12   #373
Konzerviranje toplinom funkcionira ako se vrući džem, pekmez, ajvar, ukuhani paradjz ili štogod već usipa u sterilizirane staklenke sa prokuhanim metalnim poklopcima. Nikad nisam dodavao nikakav konzervans, već sam nastojao puniti staklenke prikladne veličine koje se neće pokvariti za desetak dana nakon otvaranja. Pripravci koji se brzo troše mogu se pakirati u veće volumene a začinske kombinacije, pesto ili vrlo ljuti umaci trebaju ići u manje staklenke.
Za steriliziranje staklenki odlična je mikrovalka ( o,5 dl vode u svaku i 2 min max. snage )
panorama is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 15:50   #374
pravila sam pekmez od višanja s dodatkom cimeta! ovo su višnje iz sirupa, 1 kg, i na to pola kg sirovih kiselih višanja, šećer nisam dodavala, samo 2 vanilina šećera!

__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 18:34   #375
Dobila sam vinogradarke ali su jako sitne za jest. Veličine loptice za stolni tenis.

Mogu li ih neoguljene raspoloviti pa ukuhati s malo šećera i napola izmiksati (da ostane i koji veći komadić) pa pospremiti za palačinke ili kolač?

Thx
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 10:26   #376
Kak da ne!
Moja mama u pečnici radi pekmez s neoguljenim vinogradarkama i super ispadnu!
Još kada stavi malo ruma na vrh teglice
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 12:29   #377
tenkju
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 17:21   #378
Radila bi pekmez od šliva , ali bez šećera i ostalih dodataka đemfix i sl.), pa me zanima jel može izdržati godinu dana da se ne pokvari.Dodala bi samo cimet, klinčić i rum
__________________
arvveen Galerija korisnika/ce kenai
arvveen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 17:34   #379
ako uspije prezivit toliko nepojeden, bit ce ok ako su sterilizirane staklenke i sva ta prica
radim ga isto bez secera, sa zacinima, pecem u peci i ostavim uvijek koju teglu sakrivenu za kolace i sl, doduse imam i ok podrum i nije se nikad pokvario
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 17:50   #380
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
ako uspije prezivit toliko nepojeden, bit ce ok ako su sterilizirane staklenke i sva ta prica
radim ga isto bez secera, sa zacinima, pecem u peci i ostavim uvijek koju teglu sakrivenu za kolace i sl, doduse imam i ok podrum i nije se nikad pokvario
Kak pečeš, nisam nikad tak radila, moji svi uvijek kuhaju , sam kaj stave puno šećera ,stara garda u obitelji još uvijek misli da je šećer izašao iz raja i da od njega dijeca rastu pa sam ove godine odlučila sama napraviti par teglica.
__________________
arvveen Galerija korisnika/ce kenai
arvveen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.