Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2007., 19:41   #41
Quote:
AustinPowers kaže: Pogledaj post
nismo u africi. Zivimo u prelijepoj Hrvatskoj gdje si ne treba rezati kurac. A ovo za prenošenje side. to si totalno blesav rođen ili se to da naučiti. Zabij kurac u zaraženu ženu i dobit ces sidu,isto kao sto zaraženi muškarac obrezan ili ne prenosi dalje. a sad o nekim postocima...ne seri.
Vidi se da ne shvaćaš sve crno-bjelo, kod tebe je samo crno... Svijet je ipak u boji... ne znači da ako imaš seksualni odnos sa HIV pozitivnom ženom, automatski imaš sidu isto tako ne znači da ako imaš HIV imaš sidu, informiraj se malo...
__________________
===Exotic is Narcotic===
=StormRider= is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 19:51   #42
Znate kaj, ako ti je kara normalno funkcionalna, ako sa njom nemaš problema u zivotu ili u sexu onda je ostavi onakvu kakvom ju je bog stvorio. Ako ides rezati komad kare da bi tvojoj curi bio zgodniji onda fakat i zasluzujes obrezivanje.
Đizus, ljudi pa kaj je vama !
johnny b good is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 20:39   #43
Obrezanima ništa ne fali
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 21:02   #44
Pa normalno da bolje izgelda obrezani i da je to za higijenu bolje.. a sta bas i vi neki znate da nisu Osmanilije dosle ne biste znali sta je higijena i kupanje tako te stvari... a obrezani je u svakom pogledu bolji.. Kod mene je obrezan i ne vidim sto bih zalio i vecina normalnih djevojaka misli da su bolji
icy_lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 21:07   #45
Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
Nek klinac poraste pa sam odluči o tome.
znam za obrezivanje iz religijskih razloga, i za obrezivanje zbog fimoze.. da se netko u odrasloj dobi odluči osunetit eto tako, ko što se neki ljudi odluče tetovirat, nisam nikad čula.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 21:10   #46
Quote:
icy_lord kaže: Pogledaj post
Pa normalno da bolje izgelda obrezani i da je to za higijenu bolje.. a sta bas i vi neki znate da nisu Osmanilije dosle ne biste znali sta je higijena i kupanje tako te stvari... a obrezani je u svakom pogledu bolji.. Kod mene je obrezan i ne vidim sto bih zalio i vecina normalnih djevojaka misli da su bolji

mislim isto, dakle slazem se!
killler is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 21:44   #47
Quote:
icy_lord kaže: Pogledaj post
a sta bas i vi neki znate da nisu Osmanilije dosle ne biste znali sta je higijena i kupanje tako te stvari... a obrezani je u svakom pogledu bolji...
Ovo prvo je glupost. Svako kućanstvo je imalo drvenu kadu. A i sapun. Previše Monty Pythona gledo ti sine. Ono što je poticalo boleštine jeste način života i okolina u prenapučenim sredinama. A osmanska mjesta su obično imala lošu odvodnju otpadnih voda zbog nepravilnog i uskog rastera ulica.
A drugo mišljenje je stvar narcisoidnosti.

Zadnje uređivanje AngerMan : 23.02.2007. at 00:36.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 21:56   #48
I ja obrezan kao mali dečko , žena kaže da joj je super i da ne može zamisliti više kitu sa kožicom (gadi joj se).
SOTY is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 22:09   #49
Quote:
SOTY kaže: Pogledaj post
žena kaže da joj je super i da ne može zamisliti više kitu sa kožicom (gadi joj se).
tko zna koliko ih je ta vidjela da su joj se stigli zgaditi..
U svakom slučaju pomnožiti sa 3
dr/iur is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 22:34   #50
Quote:
dr/iur kaže: Pogledaj post
tko zna koliko ih je ta vidjela da su joj se stigli zgaditi..
U svakom slučaju pomnožiti sa 3
svaka často majstore.

Valjda se ženi zgadio pravi kurac i sad kad je u penziji odabrala neku opciju da ju neko uzdržava a da ju ne jebe.

pa onda bolje neki odrezani kurčić.

Što je da je, rezati si kurac nije normalno.
AustinPowers is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 22:36   #51
Quote:
icy_lord kaže: Pogledaj post
Pa normalno da bolje izgelda obrezani i da je to za higijenu bolje.. a sta bas i vi neki znate da nisu Osmanilije dosle ne biste znali sta je higijena i kupanje tako te stvari... a obrezani je u svakom pogledu bolji.. Kod mene je obrezan i ne vidim sto bih zalio i vecina normalnih djevojaka misli da su bolji
ajd ne motaj. Tko je kad cuo da mu cura veli da mu kita ne valja.
AustinPowers is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 00:13   #52
boli me djon.
bila sam sa jednim zidovom i jednim deckom koji je imao fimozu. obrezani su ljepsi kad su spusteni, ali kurac je ionako jako ruzan kad je spusten, pa je svejedno
Ariane is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 00:15   #53
Quote:
Ariane kaže: Pogledaj post
boli me djon.
bila sam sa jednim zidovom i jednim deckom koji je imao fimozu. obrezani su ljepsi kad su spusteni, ali kurac je ionako jako ruzan kad je spusten, pa je svejedno
kaj da muški kaže spuštenu kitu ženi??

te je odveo židov na Hanuku?
AustinPowers is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 00:15   #54
Quote:
Ariane kaže: Pogledaj post
boli me djon.
bila sam sa jednim zidovom i jednim deckom koji je imao fimozu. obrezani su ljepsi kad su spusteni, ali kurac je ionako jako ruzan kad je spusten, pa je svejedno

dr/iur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 00:20   #55
Quote:
AustinPowers kaže: Pogledaj post
kaj da muški kaže spuštenu kitu ženi??

te je odveo židov na Hanuku?
nismo toliko dugo bili skupa.
dr/iur, molim te bez neonacistickih komentara. hvala.
Ariane is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 00:23   #56
Quote:
Ariane kaže: Pogledaj post
neonacistickih
?!?!
dr/iur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 00:23   #57
Quote:
===StormRider=== kaže: Pogledaj post
Vidi se da ne shvaćaš sve crno-bjelo, kod tebe je samo crno... Svijet je ipak u boji... ne znači da ako imaš seksualni odnos sa HIV pozitivnom ženom, automatski imaš sidu isto tako ne znači da ako imaš HIV imaš sidu, informiraj se malo...
ne, sve je bajka. nemas SIDU samo ju širis dalje.
AustinPowers is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 00:26   #58
Quote:
fullfullskroz kaže: Pogledaj post
o boze ludih ljudi?????!!!!

normalan covjek bi se odlucio na to da skine jebenu kozicu ako je moze nategnit preko glavica jer uzasno boli...

JEL TI UOPCE CITAS STO LJUDI ODE PISU????

i mene je zanimalo... jeli se nekim curama to mozda gadi.. sto misle o tome...a decki koji su obrezani da se izjasne jeli im zao radi toga i slicno...
a nakraju se ispostavilo da samo decki nesto kenjakaju jer uopce i neznaju o cemu se radi....

a na kraju krajeva ako netko zeli otkinit po kurca iz neke svoje fore sto to tebe boli kita? znimaju me odgovori ljudi kojiimaju malo vise soli u glavi od tebe...


p.s. i bas ti je ova nasa hrvatska prekrasna BANANA drzava...

Normalan čovjek i bol kurca ako si ne može navuči kožicu nema veze s tim. to se zna desiti, to je boles i kao takvo nije isto.

Sol u glavi i ici si rezat kurac, bas nema veze isto jedno s drugim.

Pa naravno da me ne boli kurac. boli ove ili imaju komplekse da si ga idu rezat. A sigurno je lijepsa HR od onih drzava gdje je obicaj masakrirati sam sebe.
AustinPowers is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 00:28   #59
Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
Bolje zdravlje penisa? Nehigijenom ili neodgovornošću će pokupit iste boleštine.
Nek se obrezuju, koga briga. Ljudi sebe pa tako i svoje obilježavaju na razne načine. Od daleko okrutnijeg obrezivanja žena pa do tetoviranja i manjih ili većih pirsanja raznih dijelova tijela.
No protiv sam obrezivanja beba. Nek klinac poraste pa sam odluči o tome.
tako je ljudi sebe označavaju, masakriraju. Na sreću čuva nas jos za uvijek pacifička flota od takvih .
AustinPowers is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 00:29   #60
Quote:
dr/iur kaže: Pogledaj post
?!?!
ne razumijem tvoje bljuvismajlice na izjavu da sam bila sa zidovom.
samo to.
Ariane is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger