Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2006., 07:59   #1
Jutarnji tip?

dal se lako budite ujutro, vasi ritualcici jutarnji, sto ne volite...sto jedva cekate....

Naime kad se probudim, malo mi se teze ustati iz toplog kreveta, ali kad to i napravim onda COVJECE NE PITAJ ME NISTA PRVIH 15MIN NISTA ,
ne volim pricati ujutro, eh onda grem u wc, obaviti nuzdu, provjerim mail, umijem se, ocistim lice, namazem kremom, idem kavu skuhati pojesti I gledati kako sunceko , prve zrake padaju u stan dok citam Bibliju ))
__________________
"Crucify, laid behind the stone, You lived to die, rejected and alone, like a rose, trampled on the ground, You took the fall and thought of me above all..."
Klikni na link
forestsilvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 08:03   #2
zvoni mob,živčano ga zgasim i bacim na pod.rulim se 5 min,onda se dignem iz kreveta OBAVEZNO se zabijem u štok,odem u kupaonu,skinem aparatić,operem zube,očistim lice i namažem ga s kremicom,ppočešljam se prstima uzmem špangicu,složim si frizuricu,odem na 1. kat,skuham si kapuČino,gledam crtiće dokad mi bus ne dođe i odem u školu.
eto,sad znate.onda drijemam u busu,zombijam po črnomercu,propustim par 11,sjednem u jednu,spavam do škole,izađem van,dođem u školu,uđem u razred,spavam prva 2 sata.i onda sam raspoložena za međuljjudske odnose,a prije toga jao siga onome ko me nekaj pita.
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 09:39   #3
izlezavanje -> cigara -> kava -> kava i cigara -> net -> ...
Apokalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 21:45   #4
zvoni mob , nekad ga ugasim samo i nastavim spavat al obično ne, dignem se, obavim kupaonu, skuham si kapučino, upalim radio i u najboljem slučaju kapučino pijem sat vremena bez ikakvih interakcija s okolinom
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 21:53   #5
Jutarnji tip?
NEEEEEEEEEEEEEEE
Ja sam noćna ptičica. Ali kada se moram diguti ujutro zbog obaveza, onda moram i malo spavati ponekad. A ujutro Kad se pogledam u ogledalo, dođe mi da stavim sunčane naočale još u kupaonici.
 
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 04:28   #6
...hm....da....nemoram ništa reći ...da jutarnji....rano se budim jer sam navikla......al sad opet se treba navići da se sat pomaknuo unazad
__________________
bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 07:59   #7
danas sam se opet u 7 digla...prerano,prerano,....
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 11:31   #8
zvoni mi mob
pustim obavezna da mi odpjeva cijelu pjesmu
gasim ga
dizem se pospremim krevet
palim komponente odvijam muziku bacam se pod tus i tak
kad se spremim zapalim cigareti i marsiram na job

a ak neidem na job sve isto sam kaj upalim komp skuham kavicu jedem nes i zavalim se pred monitor
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 11:51   #9
meni je bitno kad se probudim, zapalit cigaretu... a nakon toga mogu kaj god poželim...
__________________
figurica bez žiga...
Bezdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 13:20   #10
nene bitno je pogoditi dobru pjesmu za dobro jutro
koja ce te podic iz sna
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 09:48   #11
zvoni mob, pa ga namjestim na 10 min kasnije, pa opet zvoni, pa jos 10 min.. i tako jedno pola sata, e kad se napkon dignem onda si pravim nescafe, pa onda malo trbusnjaka, pa onda wc, tusiranje, spremanje i odoh... i to u prosjeku traje 2 ure, naravno s gledanjem tv-a u razmacima, hi hi
Kahlua is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 11:27   #12
ovo s mobom me tak zivcira
znao sam jednu osobu koja je to radila
pa sam nakraju mob zafitiljio u zid
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 22:22   #13
kad se probudim,najprije šalica kave i dalje sve bez problema ide...
jpnsankaijuku is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 08:59   #14
rano ustajanje? teško...pogotovo kad je zima...no kad je već tako,prva stvar bez koje ne mogu je- muzika...onda dalje mogu sve...
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 10:08   #15
nakon ustajanja,odem prošetat i super mi je...
saharasaharović is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 10:19   #16
Zvoni alarm u 6:00, ja nastavim još pola sata spavat. Onda tuširanje, pranje zubi, umivanje i obleka za posao. Na putu do ureda (četiri bloka) uzmem ness i dvije krafne, tamo to pojedem i popijem, počinjem radit... Mrzim pričat na telefon ujutro, mrzim jutarnju buku u gradu... Jedino što zapravo volim ujutro je taj moj neki ritual.

 
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 10:33   #17
nimalo jutarnji tip..nema mi goreg nego čut budilicu u rano jutro,pogotovo kad je vani hladno i kad pomislim zašto se dižem uopće tako rano
__________________
Imaginations from the other side...
Liwet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 11:00   #18
jutros sam dobre volje, inače sam mrzovoljan kad se tek ustanem...
__________________
people who get up early in the morning cause war, death and famine
LazySod is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 11:29   #19
kad se probudim,malo još odležim i onda odem kuhat kavu...
ninjanippon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 00:36   #20
zvoni prvi alarm,ako me probudi ugasim ga,nastavim lezati
zvoni drugi alarm,ako me probudi ugasim ga,nastavim lezati
zvoni treci alarm,ugasim ga,nastavim lezati
zvoni cetvrti,dovoljno sam sad zivcan da budem dovoljno budan za hodanje
gasim alarm i ustajem,trazim jebene papuce koje nikad nisu tamo gdje trebaju bit
lupim ramenom u zid,srusim ono sranje za vjesat ves,sve zvoni lupa
dolazim do kupaone,pogledam u ogledalo i sve je u magli,ispisam se,operem zube,obrijem,umijem,neznam jos nista
spremam stvari u torbu i obucem se,pogledam kad ide bus,za jebenu minutu
otkucaj srca poraste za +80,brzo nadljudskom brzinom obuvam tenisice zgrabim torbu i trcim niz stube,redovito se poskliznem al uvjek me sipka spasi
trcim niz ulicu,skrecem lijepo u napusten vocnjak,spustam se trceci izmedu drveca tj izbjegavajuci ih,izbijam na cestu i nastavim trcati jos nekih 300 metara,dolazim na stanicu i taman stize bus,dodem do crnomerca i sjedam na prvo sto ide za trg,pizdim u guzvi,na trgu se svadam sa ljudima koji mi nedaju izaci iz tramvaja,ponovno trcim na kaptol da stignem na bus,stignem i guram se sa babama,izadem i lagano hodam do faxa,uletim na predavanja i sjedim sat vremena bez da imam pojma ocem se radi,pauza,brzo na matku po kavu,popijem napokon eliksir svega i postajem superman,vrtim se oko zemlje da vratim vrijeme i dodem u ovaj trenutak da napisem sto ce biti sutra,jupi fakin jee
__________________
Develop interest in life as you see it. In people, things, literature, music, the world is so rich, simply throbbing with rich treasures, beautiful souls and interesting people. Forget yourself.Henry Miller
Exploited is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.