Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2013., 13:22   #1
Pomoć pri izradi vlastitog foruma

Dragi forumaši,
odlučio sam izraditi vlastiti forum, ali ne kako bi on bio nešto popularan, nego da se upoznam s izradom. Odlučio sam se za početak za web hosting forums-free.com. Ali neće mi objaviti novu temu! Pročitao sam da trebam dodati ili kopirati dopuštenja. To sam napravio. I pokazalo mi je da su informacije ažurirane. Ali mi je reklo da sada mogu dodati dopuštenja??? (tko je ovdje lud) I u redu, odem opet na uređivanje i kaže mi da nisam stavio dopuštenja!?!
Tako da vas molim, bilo koga, tko zna i najmanje o ovoj temi, da mi kaže, jer mi je stvarno hitno!!!
Unaprijed hvala!
PohanaVjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 23:23   #2
Tesko ce ti tu netko pomoci,
na takvim servisima sam sa 12 godina otvarao forume pa nisam sigurno sto ti stvara problem.
Ako se zelis nesto uciti o postavljanju foruma
https://www.phpbb.com/
http://www.000webhost.com/
jKicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 01:05   #3
Quote:
PohanaVjeverica kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši,
odlučio sam izraditi vlastiti forum, ali ne kako bi on bio nešto popularan, nego da se upoznam s izradom. Odlučio sam se za početak za web hosting forums-free.com. Ali neće mi objaviti novu temu! Pročitao sam da trebam dodati ili kopirati dopuštenja. To sam napravio. I pokazalo mi je da su informacije ažurirane. Ali mi je reklo da sada mogu dodati dopuštenja??? (tko je ovdje lud) I u redu, odem opet na uređivanje i kaže mi da nisam stavio dopuštenja!?!
Tako da vas molim, bilo koga, tko zna i najmanje o ovoj temi, da mi kaže, jer mi je stvarno hitno!!!
Unaprijed hvala!
najjednostavniji način da imaš svoj forum je da ga instaliraš na svom serveru (Za što moraš naravno, kupiti domenu i hosting prethodno) Forumi su dakle u obliku instalacijskih paketa poput cms platformi i nalaze se na serverima gdje osim foruma možeš naći hrpetinu aplikacija za štogod hoćeš.
Dakle jednostavno odeš u cpanel, potražiš Softaculous (pod Software/services) tamo ćeš naći desetak instalacijskih paketa za različite forume, pa biraj što ti srce želi - instaliraš koji ti najbolje paše jednim klikom i vozi!! imaš forum

ne može biti jednostavnije

Zadnje uređivanje TheQuill : 29.07.2013. at 01:13.
TheQuill is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.