Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2021., 17:06   #1
Mi fortuna es amarte (2021-2022)





El amor cambia de piel je nova meksička telenovela produkcijske kuće Televise,čiji je producent Nicandro Diaz(La mexicana y el güero,Hijas de la luna ).Radi se remaku kolumbijske telenovele Lo quiero a morir iz 2008.godine.

Protagonisti su Susana Gonzalez i David Zepeda.
Početak emitiranja je 08.11. u terminu od 20:30 i novela će imati 80 epizoda.

Adaptaciju će raditi Juan Carlos Alcala uz pomoć Alejandre Diaz i Jose Ruben Diaza.

Ostali potvrđeni glumci:Michelle Vieth, Luis Felipe Tovar, Omar Fierro, Carmen Salinas, Chantal Andere, Rodrigo Brand, Fernanda Urdapilleta, Pedro Prieto, Luz Elena Gonzalez, Ramses Aleman, Sergio Sendel, Denia Agalianou, Ana Bertha Espin, Lisset, Ximena Cordoba, Andres Vasquez, Andre Sebastian Gonzalez, Marcos Montero, Said P., Dayren Chavez, Carlos Mosmo, Daniela Martinez Caballero, Carlos de la Mota, Ricardo Silva, Michelle Gonzalez, Adriana Fonseca, Ricardo Franco, Lalo ''El Mimo''.

Sinopsis:

Quote:
Sobre la historia que se contará en la telenovela, Nicandro adelantó que girará alrededor de una mujer madura que sufre el abandono de su esposo tras 20 años de matrimonio.

"Es una mujer que cuando cumple 20 años de casada su esposo se va ese mismo día en la fiesta con su mejor amiga y la deja en la pobreza. Esa es la anécdota, de ahí parte todo", avanzó.





__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2021., 11:14   #2
Nova novela od Nicandra Diaza je navodno remake kolumbijske novele La quiero a morir.
I opet je navodno Lucero kandidatkinja za protagonisticu.
Po x put kažem da na kraju neće biti.Osim ako je prim. u finacijskim problemima.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2021., 14:30   #3
Puno se šuška za Lucero,da se vraća sa novom novelom od Nicandra.
Malo previše.
Michelle Vieth je već potvrđena za tu novelu.

I dosta je uznapredovalo ovo sa pre-produkcijom.Mogao bi on ići nakon Rosy.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2021., 14:37   #4
E, ovo sam za Lucero i ja vidio...i njoj je korona, tako da mislim da bi se lako ona mogla vratiti snimaju i plus šta je odsutna još od Eve...mislim, daj Bože da se vrati.
gledamsapunice is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 17:38   #5
Iz kolumne Pepea Origela:

Quote:
En el primer día de julio, empezamos con con un recuento de lo que ha sucedido en las pruebas para formar el elenco de la nueva telenovela titulada hasta ahora El Amor Cambia de Piel, una producción estelar de Las Estrellas en la que podríamos ver las actuaciones de Omar Fierro, Sabine Moussier, Luz Elena González, Michelle Vieth, Luis Felipe Tovar, Arleth Terán y Wendy de los Cobos, ella actualmente al aire en ¿Que le Pasa a mi Familia?. Para otros papeles, han hecho pruebas Sugey Ábrego, Laura Vignatti, Sian Chiong y Mario Morán, aunque también hay rumores de que entre los personajes protagónicos se cuente con Anette Michel o Gabriela Spanic. El proyecto fue inicialmente conocido porque sería el que marcaría el regreso de Lucero a los melodramas, lo que finalmente no se dio. Esta es una producción de Nicandro Díaz que tiene un libreto originario de Colombia que no se ha hecho en México. La premisa de la historia gira sobre una mujer que está cumpliendo 20 años de casada, pero el mismo día del aniversario, su marido decide irse con su mejor amiga y la deja en la pobreza. Las grabaciones de El Amor Cambia de Piel podrían empezar a la brevedad...
Protagonistica nove telenovele od Nicandra bi mogla biti Annete Michel ili Gabriela Spanic.
I spominju se mnogi glumci koji bi mogli biti dio telenovele.


Osobno ne vjerujem da će Spanic dobiti glavnu ulogu,ali navijam za Annete ako se već spominje.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2021., 17:14   #6
Susana Gonzalez i David Zepeda su protagonisti nove novele od Nicandra.

Susanin lik će se zvati Natalia, od Zepede Vicente.
Snimanja počinju 09.08.
Termin:20:30 , 80 capitulos, početak 08.11.

__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2021., 17:21   #7
Suzy moze puno bolje al mozda i dam sansu, vidjet cemo… ipak je to Suzy

Cekat cemo jos neke konkretnije vijesti
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2021., 23:59   #8
E, ako Susy glumi ovo ću gledat, drago mi je zbog nje

Najdraža moja Reni
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2021., 00:32   #9
A muke.

Haa, ako sam uspjela Mayrín doživjeti sa Zepedom, onda bih mogla i Susy.
U protivnome, kakva bih ja to bila rospija.

Samo me malo trta toga da cijela priča, kakva god bila, ne ode u klinac jer, khm... Nicandro i ja...o sea, ja i Nicandro...nismo baš na ti jaako, jako dugo. (Kvraagu! )
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2021., 10:56   #10
Susana Gonzalez i David Zepeda protagonisti El amor cambia de piel objavljeno na Zepedinom Instagramu

Ipak neće kod Sade ode on kod Nicandra Diaza
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2021., 08:38   #11
Osim protagonista i Michelle potvrđeni su za sada i Luis Felipe Tovar, Omar Fierro i Carmen Salinas.


I informacija da će adaptaciju raditi Juan Carlos Alcala,a on je Nesmin glavni scenarist u zadnjih cca.10 god.,što bi moglo značiti da je Nesma opet otpisana ili da je našla drugog glavnog scenarista.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2021., 21:00   #12
Navodno su glavni negativci Sergio Sendel i Denia Agalianou.
Ako niste čuli za dotičnu gospodičnu moram vam reći da ni ja previše,ali nedavno je bila u El Dragon-u.Glumila je onu rusku villanu.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2021., 19:07   #13
Evo i Michelle Gonzalez je potvrđena za novelu.
A uz nju i brdo drugih glumaca u zadnjih par dana.
Sav popis je u prvom postu teme.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2021., 19:05   #14
Susana predstavila svoj look u telenoveli.


https://twitter.com/SG_FanAccount/st...96465226571782


Slika elenca:


__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2021., 16:46   #15
Adriana Fonseca je u telenoveli i čini se da će imati neki važan lik,ali ni sam Pepe ne zna točno.
Tko se ju je zaželio?


Iz kolumne Pepe Origela.

Quote:
Mientras se lleva a cabo el claquetazo oficial con los medios de comunicación de El Amor Cambia de Piel, posiblemente este jueves, las grabaciones continúan en locaciones de la Ciudad de México y una de las novedades fue el primer día de llamado de Adriana Fonseca. Como se dio a conocer, ella interpretará a "Lucía" y desde el primer capítulo la veremos al lado de "Chente", el personaje de David Zepeda. Por ahora no es momento de adelantar detalles de la historia, pero nos queda la duda sobre su aparición a lo largo de todos los capítulos, porque ella dice que tendrá presencia en la mayoría de la telenovela, pero la importancia de su personaje es al principio. Ya veremos...
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2021., 17:29   #16
Samo se nadam da neće vrištati kao u Mariani

Nju valjda od Protiv vjetra i oluje nisam vidjela nigdje.
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2021., 21:51   #17
Se ova serija mozda zapravo zove Mi fortuna es amarte? Ili sam nesto zazujao totalno pogresno
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2021., 21:55   #18
Da, promijenili ime prije 2 sata, odnosno Nicandro je objavio da je to službeno ime telenovele.

Naziv

Samo mi posla daje taj Nicandro.


Logo:

__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2021., 22:56   #19
Meni je bolje novo ime nego prijašnje Ima više smisla.
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2021., 23:39   #20
Susramlje od naslova Ali ajde, Nicandro zna tu i tamo napraviti pristojnu seriju ili bar kopiju.
LufatMufat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.