Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2010., 10:00   #1001
Krivo se ja izrazila,ne rolo nego paket zavjese.
Pretpostavljam da su gotove jeftinije a i volim nešto vidjeti i odmah kupit a ne čekati.....i da li paket može ići na obične stropne karniše?
poison5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 10:56   #1002
Povoljni karniši i dekori

Gdje nabaviti jako povoljne karniše i još važnije jako povoljan dekor, bili smo u svim mogućim centrima - mislim da je Emezzeta bila najpovoljnija - za dekor vel. cca 240x120 cm cijena 70,00 - treba nam 6 kom i to mi je ok cijena ali nisam našla svoju boju, tražim nešto u svjetloj boji i da vuče na zlato. Našla sam u Coin Casa u West Gate ali 1 kom je 500 kuna.
Isplati li se kupiti materijal pa dati šivati? Koliko šivanje košta - onako jednostavno - porubiti i na vrh staviti one trake u koje ide karniša, ne želim kolutove niti one male kvačice?! I gdje nabaviti takav materijal - a povoljan?
Seljanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 17:38   #1003
iskustva sa salonima zavjesa?

Dragi svi,
pročitala sam svih prethodnih 26 stranica i nisam našla odgovor.

Odlučila sam investirati u kombinaciju panela i rimskih paketa/ zavjesa za prostor dnevne sobe, blagavaone i kuhinje - oko 12 dužnih metara prozora.
Koliko čitam naši saloni su preskupi i većina se odlučuje za varijantu Ikee i sam svoj majstor. I to je super.

Međutim, ovaj sam se puta zbog nedostatka vremena, živaca i energije odlučila (1. stan sam isto putovala u Ikeu) dati u ruke profesionalaca koji će mi doći doma izmjeriti, posavjetovati, sašiti i montirati, dakle "cijeli paket".
Zato molim Vas koji imate iskustva i koristili ste usluge nekog od salona zavjesa za preporuku. Koliko ste bili zadovoljni i da li ste nečim bili nezadovoljni?

Cijena je isto vrlo bitna, čitam da su mehanizmi od 290-450 kn po m što nije mala razlika. Gdje su 290 kn?
Elvie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 00:30   #1004
Ja imam jako dobra iskustva sa jednim salonom zavjesa. Pošaljem na pp. Cijene ne znam, ionako moraš tražiti ponudu za svoj slučaj.
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 21:15   #1005
Thumbs up rolo zavijesa

Gdje mogu kupiti krovni rolo sa vodilicom za prozore ?
Unaprijed hvala
Sveznalica2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 18:08   #1006
pronađeno

LJubi ima u bauhausu na žitnjaku rolo imaju i montažu ovih dana sam
tražio i našao sad odem sa ženom i kupim jer boje su raznovrsne
može se sve platiti karticom i montažu !
Zakon jedna briga manje !
Sveznalica2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 18:11   #1007
Quote:
poison5 kaže: Pogledaj post
Da li se igdje ti roloi mogu naći u širini 200cm ili ću morati dati na šivanje?
ima ti bauhaus ljeftini su
Sveznalica2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 11:08   #1008
Quote:
Sveznalica2010 kaže: Pogledaj post
LJubi ima u bauhausu na žitnjaku rolo imaju i montažu ovih dana sam
tražio i našao sad odem sa ženom i kupim jer boje su raznovrsne
može se sve platiti karticom i montažu !
Zakon jedna briga manje !
I, kakve su cijene? Kaj režu na mjeru ili imaju gotove dimenzije?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 01:37   #1009
Povoljne !
Sveznalica2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 21:35   #1010
Nemoj zezat
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 22:41   #1011
Thumbs down

Sofijica imam i ja takve u kuginji samo sam ih ja stavila na "šipkicu" i ditekt na prozor,pa su više "naborane",mislim da sam ih kupila u kiki da su bile oko 200kn
ancy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 23:01   #1012
boje, boje, bojice...

Bok svima...evo, ja relativno nova u ovom dijelu foruma
Uglavnom...taman smo završili sa uređenjem stančića i skoro sve od namještaja je izabrano i doneseno, sad su ostale one "slatke" muke
Dakle, zavjese...nije mi problem vrsta, ni kako će stajati, ali me malo muče boje, pa možda vi malo iskusniji možete pomoć...
Ovako, dnevni boravak i kuhinja su jedan veliki prostor... zid u dnevnom boravku je žut, sa desne strane je veeeelika klizna stijenka, i tu će se nalazit zavjesa, a sa suprotne strane od klizne stijenke je kuhinja koja je bordo boje... Koju bi vi boju zavjesa preporučili u tom prostoru ? Kombinaciju tih boja, kontrast ili nešto treće ?
U spavaćoj sobi jedan je zid lila boje...tu također nisam sigurna za izbor zavjese.
A u radnoj sobi je zid marelica boje...boja zavjese ??

Hvala unaprijed
__________________
"The greatest thing you'll ever learn is how to love and be loved in return..."
aurora_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 01:51   #1013
Bijela, bijela i bijela. Zvuči kao da već ima previše boja u prostoru.
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 02:13   #1014
Evo mene opet s mukama po zavjesi.

Imam mehanizam za paket zavjese za najduzi dio "stijene", 2.20m ali nemam zavjese. Znam kakve bih ali me zanima znate li nekog povoljnog (Zagreb) tko siva zavjese za taj mehanizam? I sama krecem u potragu po ponude ali sam mislila tu dobiti par preporuka za neke... uppy-face:

i jos jedno pitanje... imam kraj tog L dijela (koji ce biti u paket zavjesama) dva prozora sa svake strane koji nisu u ravnini s tom L "stijenom" i na njih bih mozda stavila one trakice-spagete. Ne trebam se od nikog skrivat jer sam na drugom-zadnjem katu, cisto radi estetike bih mozda stavila te... ali mi estetika u vezi zavjesa ne radi, pa pitam tu
Lefti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 09:29   #1015
Ja mislim da je bolje ne stavljati zavjese, tamo gdje nisu neophodne.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 09:30   #1016
http://yfrog.com/64prozorp
Eh i ja imam muke po zavjesama i par pitanja:
1.da li je glupo staviti zavjese ako već imaš roletne?(mislila sam rolo u sredinu a obične zavjese sa strane)
2.Pošto ne mogu naći rolo u dužini 2m koliko meni treba mogu li staviti onaj od 180cm jer svakako bi klasične zavjese išle sa strane
Pomozite duduk sam za zavjesama(kuži se iz pitanja valjda)

Opa uspjela je slika,iako mini,al nadam se da vidite koji je moj oblik prozora,nije u omjeru pravom naravno ali je baš takav.sa desne strane duži ,više je kao staklena stijena ispod su radijatori,i zbog oblika ne znam što bi stavila.
Prozori idu skroz do stropa,gornji dio se otvara na kip i imam stropne karniše.
da budu bez zavjesa-ubilo bi me njihovo pranje jer je dip prozora fiksan i teško ga pošteno oprat.

Zadnje uređivanje poison5 : 07.04.2010. at 09:38.
poison5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 11:55   #1017
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 12:20   #1018
i ti si zbunjena,šta misliš kako je meni
spičit ću ja tako rolo +zavjese pa ćemo vidit,da okončam s njima(zavjesama)
poison5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 12:25   #1019
ali neću žuriti s time,možda mi neko ovdje da pametan savjet ili ima sličnu situaciju pa mi poslika što je on stavio.Inače sada imam markizet obične zavjese dužine do radijatora i bezveze mi je tako.Šteta,prozor je ogroman i lijep,krasi prostoriju samo kada bi bile odgovarajuće i zanimljive zavjese.
poison5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 15:40   #1020
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Bijela, bijela i bijela. Zvuči kao da već ima previše boja u prostoru.
zaboravila sam napisati da bijela nije uključena u izbor
Nema previše boja u prostoru, to ti se sad ovako čini jer je napisano, ali vizualno je dobro ukomponirano, jer se radi o jednom ili dijelu zida...
No dobro, odlučila sam ići sa kombinacijom, a ne sa kontrastom boja...
U svakom slučaju, hvala na odgovoru
__________________
"The greatest thing you'll ever learn is how to love and be loved in return..."
aurora_st is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.