Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2005., 10:48   #1
Kravata i košulja kratkih rukava?

Što vi mislite jel u redu kombinirati košulju kratkih rukava i kravatu?
Osobno mislim da je to vrhunac neukusa i jako seljački.Čak mislim da je i tzv. bussines košulja kratkih rukava živa smijurija i obleka seljačića.
Dakle kravatu samo na košulju dugačkih rukava!
Što vi žene mislite o tome?
ZUJAN_BJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 10:59   #2
Slažem se u potpunosti.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 11:08   #3
u mojoj firmi, na radnim mjestima gdje po potrebi posla/uzanci nose kravate i odijela, mushkarci nose koshulje dugih rukava. i ljeti.


makar dodju do posla u nechem drugom, pa se presvuku, ali ne pokazuju svoje macho dlakave ruke u kombinaciji s kravatom
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 11:24   #4
Quote:
magic kaže:
i ljeti.
Bemti, kad pogledam onaj naš sabor u ljetno vrijeme dolazim do zaključka da je večina zastupnika teški pljugeri.........pa jel nemaju žene da ih savjetuju?
Što tu ima mišičavih muževa
ZUJAN_BJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 11:24   #5
osobno, ja sam protiv kosulja kratkih rukava za muskarce alltogether: ak ti je vruce, obuci lijepo majicu kratkih rukava, ak hoces bit poslovan, obuci normalnu kosulju. najbolji su mi likovi koji ispod sakoa stave kosulju kratkih rukava. uvijek se pitam cemu?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 11:29   #6
Ja sam valjda vidjela samo 'good stuffs' u tim košuljama pa mi nisu uspjeli zgaditi sliku.
S mesarima se ne družim., a dobar sadržaj čini formu irelevantnom. Ponekad, naravno.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 12:04   #7
ima onih nekih kosulja kratkih rukava koje izgledaju ok, ali na te pak nikako ne ide kravata, a ove druge 'obicne' kosulje kratkih rukava s kravatom idu koliko i kupace gace...

ali tko ih nosi, nikako ne smije propustiti staviti na onu dlakavu ruku iz nekog gornjeg posta i narukvicu

valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 12:04   #8
Re: Kravata i košulja kratkih rukava?

Quote:
ZUJAN_BJ kaže:
Što vi mislite jel u redu kombinirati košulju kratkih rukava i kravatu?
Osobno mislim da je to vrhunac neukusa i jako seljački.Čak mislim da je i tzv. bussines košulja kratkih rukava živa smijurija i obleka seljačića.
Dakle kravatu samo na košulju dugačkih rukava!
Što vi žene mislite o tome?

slažem se.
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 12:18   #9
Quote:
kemik kaže:
osobno, ja sam protiv kosulja kratkih rukava za muskarce alltogether
uuuuuuuuuuu,bemti kak si ti pak nabrijana........
ipak mislim da postoje i ljetene košulje kratkih rukava koje su sasvim OK,al to samo one marke 'Ben Shermnan',osobno mislim da su samo košulje ovog proizvođača OK kratkih rukava..............a i sa Ben Shermanom treba biti jako oprezan u izboru,al napominjem to su samo casual kašulje..........
ZUJAN_BJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 12:21   #10
nabrijana, jasta... to mi je od fosfata iz kole (nema veze!)

potrazila sam na netu Ben Sherman kosulje kratkih rukava, i sto da ti kazem, ne svidjaju mi se...
po mom misljenju, ako hoces kratke rukave, uzmi majicu, ako hoces kosulju, uzmi kosulju...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 12:22   #11
samo bih napomenula da to shto je netko 'good stuff' mashtogodtoznachilo, nema veze sa dress-code o nekoj ozbiljnoj firmi.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 12:27   #12
Kada sam se raspisao o muškima koji nose košulje kratkih rukava i kravate...........da napišem i nešto o ženama.........
Kod žena i je čist bez veze i jako mi ide na živce i uvijek mi izleti ono: 'gle glupaču....' kad fufica nabije sunčane naočale na nos u zatvorenom prostoru ili kad ih nosi a ono pada kiša...............
ZUJAN_BJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 12:31   #13
Quote:
kemik kaže:

potrazila sam na netu Ben Sherman kosulje kratkih rukava, i sto da ti kazem, ne svidjaju mi se...
dijelomično si u pravu,njihove košulje u zadnjih 2 do 3 godine su totalno pljugerske,samo linija od prije 3 ili možda neku godinu više je OK,ove sadašnje su totalno bez veze.........
ZUJAN_BJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 13:59   #14
Što su slatki ovi topici koji se otvaraju da bi se paradoksalno pljuvalo po onome što se inače upražnjava. Yupi!

Kod žena (ajmo sad malo i po njima) mi je bilo izuzetno 'seljački' kada bismo imali neki 'jači' sastanak pa bi došle koke odasvud, recimo pogotovo ove sa juga vole tada obući svoje najbolje kostime, nema veze što su prenapadne i svakako u skladu sa dress code pokrajine iz koje dolaze.
Ko ga jebe, glavno da se pokaže!
Kad je bal, nek je bal!

A sad kaj se tiče kratkih rukava na poslovnim muškarcima, očigledno ne mislimo na isto, no vjerojatno ima gadnih uspomena.
Mislim da je ipak 'ljepše' vidjeti one mokre kolobare od znoja nego bilo kakve kratke rukave, jer da bi košulja dugačkih rukava lijepo i uredno stajala, mora biti zakopčana oko zapešća, ne?
Dajte si zamislite tu saunu unutra, vi estete!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 14:04   #15
nemam pojma. mi smo klimatizirani


chak i 'strani' partneri dolaze u casual varijanti i presvlache se (ne zanima me kako i gdje) prije sastanaka. i dolaze uredni, mirisni, ukravaceni i u dugim, zakopchanim rukavima na koshuljama.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 14:06   #16
Quote:
magic kaže:
nemam pojma. mi smo klimatizirani


chak i 'strani' partneri dolaze u casual varijanti i presvlache se (ne zanima me kako i gdje) prije sastanaka. i dolaze uredni, mirisni, ukravaceni i u dugim, zakopchanim rukavima na koshuljama.
ma to ti naprosto radis u nekoj presminkerskoj i zayebanoj firmi, ja ti velim...
ps: uh kako bi mi sad dobro sjela
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 14:08   #17
Re: Kravata i košulja kratkih rukava?

Quote:
ZUJAN_BJ kaže:
Što vi mislite jel u redu kombinirati košulju kratkih rukava i kravatu?
Osobno mislim da je to vrhunac neukusa i jako seljački.Čak mislim da je i tzv. bussines košulja kratkih rukava živa smijurija i obleka seljačića.
Dakle kravatu samo na košulju dugačkih rukava!
Što vi žene mislite o tome?
Hehe, ovo isto bi my husband napisao, identicno. On se ne skida iz bijelih kosulja dugackih rukava s obaveznom kravatom, dok ljeti nosi iskljucivo polo majice, jer ne moze organski podnijeti kosulju kratkih rukava, a pogotovo s kravatom. Meni pak osobno to uopce nije ruzno. Lijepo mi je vdijeti i kosulju dugackih i kosulju kratih rukava s kravatom. Ruzno mi je pak vidjeti kosulju bez kravate. Eh, ukusi su zbilja razliciti.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 14:09   #18
pa da! prava gospoda rade u klimatiziranim uredima, voze se u autima sa klimom i sastance u uredima sa klimom. ostali su luzeri i tak ih nitko ne gleda.
za kratki rukav. nagledala sam se toga i nije lijepo.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 14:14   #19
Hm, sad mi nije jasno, na koju dužinu KRATKOG rukava mislite.
Kod košulja, naravno.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 14:22   #20
Quote:
maristella69 kaže:

Mislim da je ipak 'ljepše' vidjeti one mokre kolobare od znoja nego bilo kakve kratke rukave, jer da bi košulja dugačkih rukava lijepo i uredno stajala, mora biti zakopčana oko zapešća, ne?
Dajte si zamislite tu saunu unutra, vi estete!
Kolobari se sprečavaju pranjem i upotrebom dezića.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.