Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2014., 13:12   #2501
Hvala isprobat ću obavezno, i ja se nadam da će više mirisati po naranči.
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 15:23   #2502
KAKVA JE to fora da si stavim nuxe na omiljeni brand pa dobijem još neki popustic??? :/ planiram kupiti nuxe prozivoda za 68eura na feeluniqu pa mi je svaki popust dobro došao tj savijet samo nuxe kupujem...
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 15:29   #2503
Imaš na opcijama svog profila u Preferences odabir omiljenog branda na Select Your Unique Brand, ali ako si već imala neki odabrani postoji neko vremensko ograničenje nakon koliko ga možeš promijeniti.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 13:02   #2504
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Imaš na opcijama svog profila u Preferences odabir omiljenog branda na Select Your Unique Brand, ali ako si već imala neki odabrani postoji neko vremensko ograničenje nakon koliko ga možeš promijeniti.
hvala, uspjela sam
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 18:21   #2505
kome treba
http://www.njuskalo.hr/kozmetika/nux...oglas-12213334
ilox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 22:43   #2506
Stavila sam nuxe ulje na kosu. Katastrofa kao da nisam ni prala kosu toliko je masna. Razmisljam si jesam li mozda nesto krivo napravila, je li se to treba staviti na suhu kosu možda?
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 22:58   #2507
ja ga stavljam na suhu kosu, i to jedan do dva šprica na ruku i onda na vrhove i super mi je.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 10:23   #2508
Jojo, probat ću i ja tako
Zasad se nisam više usudila, treba mi "odmor" od zadnje katastrofe sa zamašćenom kosom.
Ali sam zato danas po prvi put probala staviti ulje na kožu i onda obući se i preeeedooobro je, imala sam tanjušnu majicu pripijenubuz tijelo i nije se zamastila, a to mi je trenutno izuzetno bitno jer baš i nemam previše trudničke odjeće i još i na put idem uskoro. Sve u svemu mogu slobodno reći da onih nekih 160 il koliko već kn za 100ml je za mene odlično uložen novac
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 13:03   #2509
Kupila jucer gel za lice reve de miel,umila se s njim i pece me lice? Ima li netko slicnog iskustva?ovo nisam ocekivala,gel je dosta hvaljen...hm
silv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 14:15   #2510
Quote:
silv kaže: Pogledaj post
Kupila jucer gel za lice reve de miel,umila se s njim i pece me lice? Ima li netko slicnog iskustva?ovo nisam ocekivala,gel je dosta hvaljen...hm
vjerojatno ti smeta neki od sastojaka.
meni je inače taj gel super.
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 16:10   #2511
Quote:
silv kaže: Pogledaj post
Kupila jucer gel za lice reve de miel,umila se s njim i pece me lice? Ima li netko slicnog iskustva?ovo nisam ocekivala,gel je dosta hvaljen...hm
Kakvu kožu imaš? Mene je također taj gel lagano peckao i isušivao, to je najizraženije bilo u području oko očiju. Nikako mi nije odgovarao bez obzira na pohvale. Isto tako ima preintenzivan miris koji se prilično dugo osjeti na koži. Uglavnom, meni se čini da su ovaj gel najviše hvalile osobe sa mješovitom kožom.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 19:52   #2512
Imam mjesovitu kozu,pece me na podrucju oko nosa i usnica,i stvarno ima preintenzivan miris,uh osjeti se satima kao da sam si sasula parfem u lice.bas sam ljuta.
silv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 20:28   #2513
koliko tog gela staviš da ti se miris na koži toliko osjeti, ja nemam taj problem
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 21:49   #2514
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post
koliko tog gela staviš da ti se miris na koži toliko osjeti, ja nemam taj problem
Stavim gela velicine zrna graska znaci jednom pritisnem pumpicu,a miris bas i nije meden haha
silv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 23:12   #2515
Quote:
silv kaže: Pogledaj post
Stavim gela velicine zrna graska znaci jednom pritisnem pumpicu,a miris bas i nije meden haha
I ja sam koristila otprilike jedan stisak pumpice. Uglavnom taj reve de miel gel mi spada među veća kozmetička razočarenja ikad ako uzmem u obzir cijenu, hrpu pohvala na netu, isušenost i naporan miris koji traje i traje pa me još satima podsjeća kakav fail sam kupila
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 08:21   #2516
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
I ja sam koristila otprilike jedan stisak pumpice. Uglavnom taj reve de miel gel mi spada među veća kozmetička razočarenja ikad ako uzmem u obzir cijenu, hrpu pohvala na netu, isušenost i naporan miris koji traje i traje pa me još satima podsjeća kakav fail sam kupila
Potpisujem sve sto si rekla.e vise ne znam sto bih koristila za lice..grr
silv is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 11:05   #2517
miss b., baš si to lijepo sročila
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 12:42   #2518
Quote:
silv kaže: Pogledaj post
Potpisujem sve sto si rekla.e vise ne znam sto bih koristila za lice..grr
Avene gentle gel cleanser je doista nježan pa ako ga nisi još isprobala toplo preporučam
Nastavlja eksperimentiranje s Nuxe uljem, jučer i danas sam ga stavila na lice, vrat i usput i na ruke i zadovoljna sam ja sam sumanuta po pitanju njege vrata i ruku tako da i zbog ovoga veliki + nuxe ulju, sve više mi se svida
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 15:53   #2519
Cure, koristi li neka Nuxe Prodigieuse Nuit kremu?
Zanima me ima li dosta jak miris?
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 07:28   #2520
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Cure, koristi li neka Nuxe Prodigieuse Nuit kremu?
Zanima me ima li dosta jak miris?
Ja sam je prije imala i da, dosta je jak iako meni ugodan miris.
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.