Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2014., 23:15   #4741
Ako nije bitan brend pogledaj na temptaliji
Kalimero2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 20:48   #4742
Evo im na web shopu (našem) 40% popusta na laganu tekuću podlogu i podlogu u kremi.
P.S. Jesu li oni normalni koliko su poskupili?! Pogotovo rumenila.
solilokvij is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 23:15   #4743
Pocetkom mjeseca su dosle nove nijanse ruza )
Kalimero2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 11:26   #4744
Cijene su brutalno visoke. Ne mogu uopće zamisliti da išta kupim kod njih po punoj cijeni. Da, dobri su, ali nisu baš tooooliko dobri.

Jedino ove neke unikatne nijanse - ajde, to se isplati ako baš točno to tražite i možete si priuštiti, ali ostalo...
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 11:53   #4745
Na asosu su stalno neka sniženja, tamo sam i uzela rumenila. Napeto mi je uzeti Complement paletu, stalno se mislim oko nje.
solilokvij is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 00:12   #4746
Svidilo mi se jedno clinique ...onako mijesano par nijansi...al dobro mi je i illamasqua u 2 nijanse
madame_tamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 20:44   #4747
Bok svima!

Zanima me kako tretirate kremasta rumenila nakon sto im istekne taj rok od 9 mjeseci koristenja. Konkretno, imam Zygomatic rumenilo gotovo 2 godine. Malo je koristeno, recimo da sam ga nanovo otkrila i sad mi ga je zao baciti. Nije promijenio konzistenciju, miris, izgled, stajao je u kutijici u ladici.

Znam da je bilo nekih prica o komedogenosti njihovih kremastih rumenila pa nisam sigurna postaju li ona nakon nekog vremena potpuno neupotrebljiva za kozu?
Bibii is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 21:09   #4748
Quote:
bibi:) kaže: Pogledaj post
Bok svima!

Zanima me kako tretirate kremasta rumenila nakon sto im istekne taj rok od 9 mjeseci koristenja. Konkretno, imam Zygomatic rumenilo gotovo 2 godine. Malo je koristeno, recimo da sam ga nanovo otkrila i sad mi ga je zao baciti. Nije promijenio konzistenciju, miris, izgled, stajao je u kutijici u ladici.

Znam da je bilo nekih prica o komedogenosti njihovih kremastih rumenila pa nisam sigurna postaju li ona nakon nekog vremena potpuno neupotrebljiva za kozu?
ma mogu ona dugo trajati, sve dok ne promijene konzistenciju su ok
komedogena su ovako ionako, neovisno o roku trajanja
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 21:34   #4749
I moj Zygomatic ima dvije godine. Ništa mu nije. Ljeti ga ne koristim i tad ga stavim u hladnjak.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 22:46   #4750
ja koristim sve osim skincarea makar imalo i 5 godina, ukljucujuci maskare ako nisu suhe/ne truse se, nista mi se nije loseg dogodilo do sad
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 22:52   #4751
Ja isto koristim ako nije promijenilo miris, boju ili konzistenciju. Trenutno su i meni sva kremasta rumenila u frižideru, na jesen ću ih izvadit i ponovno počet koristit.
__________________
makeupnaopacke.wordpress.com
hySTeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 06:52   #4752
jos nikad nisam drzala nista u frizideru osim skoro otopljenih ruzeva da ne bude jos gore stanje
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 17:28   #4753
I ja sve koristim makar je prošao rok trajanja... I tako oduvijek, i moja mama i baka i svi. Ako vidim da stanje nije najbolje neću koristiti i dobro.

Inače, meni nagrada s Illamasque još nije stigla, prošlo već skoro 3 mjeseca.
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 17:59   #4754
Zovi ih i javi im se :/
Mozda su zaboravili. A koji bi uzela? Ja sam danas stavila immodest i kako sam pocrnila, skroz se dozivljaj ruza promijenio, nisam mogla vjerovati, kao da ide na ciklamu sto mi se i vise svida na tamniju kozu sada, a tokom godine kad sam i ja svijetla, ruz je svijetlo rozo neon.
Bas cudno
blue-bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 20:13   #4755
Illamasqua je "na godisnjem" do 18.8. Po novom i Müller na trgu ima Illamasqa-u!
Kalimero2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 20:28   #4756
Illamasqua

Quote:
StelaSD5 kaže: Pogledaj post

Inače, meni nagrada s Illamasque još nije stigla, prošlo već skoro 3 mjeseca.

Haha sta se cudis. Kad smo lapis i ja radili narudzbu preko webshopa ni nakon 10 dana nam je nisu poslali. Nakon sto ju je lapis dobro oprala zenska se nesto izmotavala, al poanta je da opet nije poslala kad je rekla da ce biti poslano. Vrlo neprofesionalno.
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 21:03   #4757
Ma meni je to strašno, ne znam sta reć, užas :-D neću više niš njihovo ni kupov, i tak su preskupi
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 10:20   #4758
kupila sam prije par dana sculpting powder duo. kutijica je klasična illamasqua, kvalitetna, s ogledalom. u pakiranju se dobije 2 proizvoda: 1 za konturu(heliopolis) i 1 highlighter(lumos), svakog po 3 g. proizvod za konturu je mat, kremast, jako se fino blenda manjim kistom i odličan je za početnike u konturiranju(to sam ja). nijansa je srednje topla bež, mislim da ne bi odgovarala osobama sa izrazito svijetlim roskastim tenom. ja sam neutralnog svijetlog podtona tako da mi odlično odgovara. dosta je dobro pigmentiran, no zbog boje koja je svega ton-dva tamnija od boje kože teško je pretjerati u nanošenju. svijetla nijensa highlightera je više praškasta, po meni nešto slabije kvalitete od nijanse za konturu. ali svakako iskoristiva cijena je 264 kn. i mislim da je opravdana s obzirom na kvalitetu i količinu proizvoda. zapravo sam tražila alternativu za kevin aucoin sculpting powder koji je poprilično nedostupan i skup, gramaža 3 g, cijena ispadne jako velika sa poštarinom svakako mi je još uvijek na wishlisti, ali čekam neke bolje i jednostavnije dane

Zadnje uređivanje hedwig : 12.09.2014. at 10:25.
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 11:33   #4759
Ja čekam da dođe nova Once kolekcija u ST Muller, čim je nešto s kremastim sjenilima, odmah mi je napeto.

Imam pitanje, ako se nekome da odgovoriti: u Splitu nemaju light liquid foundation, probala sam Skin Base, nosila ga jedan dan, bila zadovoljna, ali ne treba mi baš jako prekrivanje, može li mi netko ukratko usporediti (a mogu i googlati, znam, znam), e i kako ću naći ekvivalent u boji, Skin Base sam 5.5?
solilokvij is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 20:50   #4760
Mislim da zadnjih par kolekcija uopće nije dolazilo u Mullere, ne sjećam se da sam vidjela ijednu
deich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.