Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2014., 12:03   #2781
Opet mi se više isplati kupovat u dolarima
polkagaist is offline  
Old 24.07.2014., 14:30   #2782
devojke zdravo ,dugo me nije bilo ....
dakle ja sam iz Srbije da napomenenm ..uradila sam vantelesnu ,sada sam u 15 nedelji trudnoce .imala do 10 nedelje 2 bebice ,pa se jedna apsorbovala i ostao samo mesak ,....
sada je sve ok ,cekamo amniocentozu da saznamo i pol i da odahnemo malo .
ono sto me zanima ukoliko ima neke trudnice sveze ,dali je neka narucila neke vitamine za trudnice sa herba i koje ,imate li preporuku jer kao sto znate kod nas u srbiji bar je FEMIBION 2 oko 2000 din tj oko 20 e,za mesec dana ...a ja imam jako puno analiza da radim i placam obzirom da je vto u pitanju .
znam da ovde ima puno jeftinih vitamina ,ali sta mislite da li je ok uzeti odavde vitamine za trudnice i ako imate preporuku ,koje ? potreban mi je vitaminski kompleks sa omega 3 ,obzirom da nikako skoro ne jedem ribu .i do koje cene smatrate da je dobro da narucim robu obzirom da me prosli put odrali na carini ,mislim da sam narucila robu oko 35,36 $ a carina je bila skoro 10 e! uzas .
brbljiva76 is offline  
Old 24.07.2014., 14:47   #2783
Quote:
smashs kaže: Pogledaj post
Evo super novosti vezano za iHerb

Od sada možete kupovati preko http://eu.iherb.com/

http://s4.postimg.org/4yiio5i9p/Bt_Sa_Awe_IUAALPQQ.jpg

Kako bi se uštedjelo na konverziji strane valute u kune...
pa isto će banka zaračunati više, bez obzira iz koje valute pretvara u kune

jedino da netko otvori devizni u eurima pa plaća direktno u toj valuti, a onda isto tako može otvoriti devizni u dolarima
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 24.07.2014., 14:56   #2784
Quote:
brbljiva76 kaže: Pogledaj post
devojke zdravo ,dugo me nije bilo ....
dakle ja sam iz Srbije da napomenenm ..uradila sam vantelesnu ,sada sam u 15 nedelji trudnoce .imala do 10 nedelje 2 bebice ,pa se jedna apsorbovala i ostao samo mesak ,....
sada je sve ok ,cekamo amniocentozu da saznamo i pol i da odahnemo malo .
ono sto me zanima ukoliko ima neke trudnice sveze ,dali je neka narucila neke vitamine za trudnice sa herba i koje ,imate li preporuku jer kao sto znate kod nas u srbiji bar je FEMIBION 2 oko 2000 din tj oko 20 e,za mesec dana ...a ja imam jako puno analiza da radim i placam obzirom da je vto u pitanju .
znam da ovde ima puno jeftinih vitamina ,ali sta mislite da li je ok uzeti odavde vitamine za trudnice i ako imate preporuku ,koje ? potreban mi je vitaminski kompleks sa omega 3 ,obzirom da nikako skoro ne jedem ribu .i do koje cene smatrate da je dobro da narucim robu obzirom da me prosli put odrali na carini ,mislim da sam narucila robu oko 35,36 $ a carina je bila skoro 10 e! uzas .
Solgar prenatal ili Twinlab

od Solgara imaš i folnu, ako već ne piješ, a i svakako je uvodi više kroz prehranu. pila sam Solgarove i nakon trudnoće i pomogle su mi. iako su multivitamini skupi, preporučam da uzmeš jer je ovo ipak posebno vrijeme za tebe i bebu, a u svakom slučaju se isplate puno više u odnosu na naše pretjerane cijene. svakako pazi na prehranu i bilo bi ti dobro jesti ribu, posebno u kasnijoj trudnoći, a do onda ti se možda i otvori apetit na ribice
preporučam ti i ovaj losion za mazanje trbuščića, posebno u kombinaciji sa shea i bademovim. sretno i uživaj!
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Old 24.07.2014., 15:08   #2785
hvala ti ,vec sam na njega obratila paznju ali sam nekako za sada odustala od nega jer se dnevno piju 4 tablete (jedino ako sme odjednom da ih pijem ?!)
pijem za poviseni inusulin (malo je povisen ) pijem gluformin ujutru i uvece ,pijem preventivno za stitnu eutirox ujutru naste ,pijem vigantol kapi tj d3 navece ,pijem utrogestan ujutru i uvece ,i prima bocku svaki dan fraxiparina zbog zgrusane krvi ----
a te 4 tablete su mi previse ,jedino ako smem odjednom da ih roknem ?!
i reci mi kako su kod njih doze npr vit a ,c ,i ostalih vitamina u tableti toliko duple i vise nego u sadrzaju nase jeden tablete ?! da nije previse piti 4 tablete ..
npr kod nasih tableta je folna kiselina od 400mg ,ili 800mcg i to se samo jednom uzima -a ovde se uzimaju 4 tablete --zar nije mnogo 4 x 800 mcg npr ? ili mozda tih 4 tabletica sadrze ukupno 800mcg ?!
a da ,ja pijem i moram to folnak od 5mg .
kako si ti pila ...strah me da ne pretream ... ?!
brbljiva76 is offline  
Old 24.07.2014., 15:12   #2786
Quote:
mali buco kaže: Pogledaj post
Jel to mijenja stvar s carinom? Ili se radi samo o konverziji valuta?
ovisi odakle šalju. ako eu stranica šalje stvari iz eu - to bi bilo super, ali ako je jedina razlika šta su cijene u eurima umisto u dolarima, onda je svejedno.
kavopija-14 is offline  
Old 24.07.2014., 15:20   #2787
Quote:
brbljiva76 kaže: Pogledaj post
hvala ti ,vec sam na njega obratila paznju ali sam nekako za sada odustala od nega jer se dnevno piju 4 tablete (jedino ako sme odjednom da ih pijem ?!)
pijem za poviseni inusulin (malo je povisen ) pijem gluformin ujutru i uvece ,pijem preventivno za stitnu eutirox ujutru naste ,pijem vigantol kapi tj d3 navece ,pijem utrogestan ujutru i uvece ,i prima bocku svaki dan fraxiparina zbog zgrusane krvi ----
a te 4 tablete su mi previse ,jedino ako smem odjednom da ih roknem ?!
i reci mi kako su kod njih doze npr vit a ,c ,i ostalih vitamina u tableti toliko duple i vise nego u sadrzaju nase jeden tablete ?! da nije previse piti 4 tablete ..
npr kod nasih tableta je folna kiselina od 400mg ,ili 800mcg i to se samo jednom uzima -a ovde se uzimaju 4 tablete --zar nije mnogo 4 x 800 mcg npr ? ili mozda tih 4 tabletica sadrze ukupno 800mcg ?!
a da ,ja pijem i moram to folnak od 5mg .
kako si ti pila ...strah me da ne pretream ... ?!
post ti je malo neuredan, pa ga je teško razumit, ali ovako ... ako piješ eurhyrox (lijek za štitnjaču) onda moraš pazit da 4 sata prije i poslje euthyroxa ne uzimaš nikakve dodatke prehrani koji sadrže željezo.

dalje, šta se tiče solgarovog prenatala, on sadrži 800 mcg folne kiseline u 4 tablete. twinlab sadrži istu tu dozu u dvije kapsule. osobno mislim da je dovoljno uzimat dvi tablete solgarovog prenatala ili jednu kapsulu twinlabovog. prije bi se odlučila za solgar jer twinlab sarži vitamin a koji je dijelom u obliku retinyl palmitata, a ne znam koliko je to pametno.

ukratko, mislim da bi bilo sasvim dovoljno da popiješ jednu tabletu solgarovog prenatala iza ručka, a drugu iza večere, uz pretpostavku da euthyrox piješ ujutro prije doručka, kako se i preporuča. ne znam postoji li nekakva kontraindikacija sa ostalim ljekovima koje piješ, zašto uzimaš d3 i šta će ti tolika doza folne kiseline ... 5 mg je stvarno velika doza. sve to bi bilo najbolje provjerit sa svojim doktorima. u trudnoći ništa nije dobro uzimat na svoju ruku ili samo na osnovu savjeta sa foruma.
kavopija-14 is offline  
Old 24.07.2014., 15:29   #2788
nista nije na svoju ruku .imam nasjtrucnijeg hematologa iz Bg ,u njegovom izvestaju pise da moram folnak od 5mg od treceg meseca ,a ja ga uzimala ali samo njega od pocetka .tako da sada en planiram da ga ukinem jer tako stoji u izvestaju .
imam predispoziciju na tromb ,tj lupus antikoagulans povisen ,mutaciju pai gena .pa zato je fraxiparin i folnak od 5mg
eutriox pijem na prazan zeludac jos u 4h cim odem u wc ..znam da nesmem nista nakon tog leka .ali za gvozdje nisam znala.ujutur kad ustanem pijem cedjeni limun bez secera .
imam svog hematologa i endokrinologa u Bg tako da je to to .ali mi je dr iz NS ,prepisao od 4 meseca ove vitamine koji su ko sto rekoh 20 e za mesec dana .
sto se tice solgara ,vidim da ima puno recenzija pozz,tako da mi je sada lakse kad si mi rekla da 4 tablete sadrze toliku dozu tj jacinu vitamina.
mozda si u pravu da je dovoljno i 2 tablete uz rucak i veceru .
vit d3 pijem jer mi je rekla endokrinolog ,mada nesto iskreno planira i da ga ukinem ,tj da ispijem te kapi i da odustanem od tih vit posto ga ima u solgaru .
imam ja sa iherba vit d3 od 1000iu,ali sadrze i calcijum carbonat -pitala sam dr za njih da njih pijem i ne kupujem drugo nesto ,rekla je da nesmem to jer calcijum carbonat nije dobar za trudnice.kome verovati ?
sta ti korsitis od vitamina ? vidim da imas ticker trudnice
brbljiva76 is offline  
Old 24.07.2014., 15:39   #2789
ponavljam, najpametnije je konzultirat se sa svojim doktorima, pogotovo jer imaš dijagnoze o kojima ja osobno ne znam skoro ništa. trudnicama koje nemaju specifične potrebe dvi solgarove tablete dnevno bi bile sasvim dovoljne. mogle bi se čak popit odjednom, ako je nekome problem zapamtit ili rasporedit dvi tablete tijekom dana.

ja sam u prvom tromjesećju pila twinlabov prenatal, jedno vrime čak i dvi kapsule dnevno, ali sam prestala zbog spomenutog oblika vitamina a. da se sad vratim ispočetka vjerojatno bi uzimala taj solgar, svakodnevno tijekom prva tri miseca, a onda možda samo jednu dnevno, uz eventualni dodatak magnezija i/ili željeza, ovisno o potrebi.
kavopija-14 is offline  
Old 24.07.2014., 15:56   #2790
Bok cure, imam problema s dishidrozom na desnoj ruci pa ako imate savjet koja ulja su dobra za tretiranje kožnih oboljenja, ekcema?
I što vam je bilo dobro za jačanje imuniteta? Namjeravam naručiti colostrum ovaj http://www.iherb.com/21st-Century-He...-Capsules/9621 ima možda netko iskustva s njim ili preporuku za nešto drugo? (ali da cijena ne prelazi nekih 9-10$)

I jeste li probali možda ove sapunčiće http://www.iherb.com/South-of-France...z-42-5-g/54908 i koliko bi bili dobri za pranje tijela?
Anna xD is offline  
Old 24.07.2014., 16:13   #2791
Quote:
Anna xD kaže: Pogledaj post
Bok cure, imam problema s dishidrozom na desnoj ruci pa ako imate savjet koja ulja su dobra za tretiranje kožnih oboljenja, ekcema?
Općenito za tretiranje kožnih oboljenja, ekcema, u biti bilo kojih kožnih problema, najviše pohvala sam pročitala o Sibu Beauty, Sea Buckthorn Seed Oil, isčitala sam cijeli internet na temu tog ulja, koliko pomogne kod dermatitisa, ekcema, kožnih problema... Osobno sam se uvjerila kod svojih problema s bolnim aknama, evo ga koristim svaki dan mjesecima i ne mogu i ne želim bez njega Da li pomaže baš kod dishidroze, ne mogu garantirati al vjerujem da bi upalilo, prođi malo po reviewsima i netu da, ima i veće i isplativije pakiranje.
sally_1211 is offline  
Old 24.07.2014., 16:14   #2792
Quote:
Anna xD kaže: Pogledaj post
Bok cure, imam problema s dishidrozom na desnoj ruci pa ako imate savjet koja ulja su dobra za tretiranje kožnih oboljenja, ekcema?
I što vam je bilo dobro za jačanje imuniteta? Namjeravam naručiti colostrum ovaj http://www.iherb.com/21st-Century-He...-Capsules/9621 ima možda netko iskustva s njim ili preporuku za nešto drugo? (ali da cijena ne prelazi nekih 9-10$)

I jeste li probali možda ove sapunčiće http://www.iherb.com/South-of-France...z-42-5-g/54908 i koliko bi bili dobri za pranje tijela?
jesi probala tamanu ulje?
preporuca se i za ekceme
http://http://ipress.hr/zdrav-zivot/...lje-10364.html
uz tamanu, avokado je super. uzimam ih od Kemiga, nekako me ova s iherba ne mame.

ovaj sapun imam ali smrdi mi po bakicama pa ga nisam koristila
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Old 24.07.2014., 17:44   #2793
Kupujem već dugo na iHerbu, ali sad mi prvi put kasne dvije pošiljke. Obje su poslane isti dan, 25. 06., dakle prije mjesec dana.
Dosad su mi sve uredno stigle (a naručujem u prosjeku 3 mjesečno), u roku od 9-15 dana.

Obje su po vrijednosti (s poštarinom) ispod $28, dakle nije u pitanju to da su zapele na carini ili tako nešto.

Kakva su vaša iskustva s izgubljenim/ukradenim pošiljkama?
Je li ikome stigla pošiljka nakon mjesec i više dana?
jjinxie is offline  
Old 24.07.2014., 18:26   #2794
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
Kakva su vaša iskustva s izgubljenim/ukradenim pošiljkama?
Je li ikome stigla pošiljka nakon mjesec i više dana?
Nekoliko njih mi je stiglo nakon mjesec i više dana pa se probaj strpiti još malo, mislim da će te oni koliko se sjećam moliti da pričekaš bar 5-6 tjedana.

Ako ni onda ne stignu, javi im se na chat i dobit ćeš refund
Graceless is offline  
Old 24.07.2014., 18:28   #2795
Quote:
brbljiva76 kaže: Pogledaj post
hvala ti ,vec sam na njega obratila paznju ali sam nekako za sada odustala od nega jer se dnevno piju 4 tablete (jedino ako sme odjednom da ih pijem ?!)
pijem za poviseni inusulin (malo je povisen ) pijem gluformin ujutru i uvece ,pijem preventivno za stitnu eutirox ujutru naste ,pijem vigantol kapi tj d3 navece ,pijem utrogestan ujutru i uvece ,i prima bocku svaki dan fraxiparina zbog zgrusane krvi ----
a te 4 tablete su mi previse ,jedino ako smem odjednom da ih roknem ?!
i reci mi kako su kod njih doze npr vit a ,c ,i ostalih vitamina u tableti toliko duple i vise nego u sadrzaju nase jeden tablete ?! da nije previse piti 4 tablete ..
npr kod nasih tableta je folna kiselina od 400mg ,ili 800mcg i to se samo jednom uzima -a ovde se uzimaju 4 tablete --zar nije mnogo 4 x 800 mcg npr ? ili mozda tih 4 tabletica sadrze ukupno 800mcg ?!
a da ,ja pijem i moram to folnak od 5mg .
kako si ti pila ...strah me da ne pretream ... ?!
u svakom slučaju prvenstveno slušaj doktore, ali nemoj ni isključiti zdravu pamet jer isto tupe po nekim stvarima bez osnove. ne razumijem se u lijekove koje piješ, a što se tiče prenatala (Solgar) nema potrebe držati se američkih doza, popij dvije na dan, to je sasvim dosta. ja nisam uzimala vitamine cijelu trudnoću, već povremeno kad bih osjetila da mi treba dodatak, ali to je moj slučaj. što se tiče folne- lijepo se posveti zdravoj prehrani i pojačaj povrće pa vidi opet s doktorom i pitaj drugo mišljenje ako sumnjaš u njegovo. osluškuj organizam, sve će ti reći. npr, uskoro ćeš početi tamaniti po mliječnim namirnicama
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Old 24.07.2014., 21:17   #2796
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post
izgleda imamo i eu stranice?
imamo..cijene , rewardsi su izraženi u eurima .

kod za popust pri kupnji na iHerbu ,klik na link :
http://www.iherb.com?rcode=QLN684
lusy is offline  
Old 25.07.2014., 09:36   #2797
ja probala
ubacila neke RT u košaricu i kod plaćanja me prebaci u $ i umjesto 22e uzme mi 30$ e sad meni se neda računat, paket je već na putu

a i tamo na fejsu piše da je to za španiju i portugal
moćna carica is offline  
Old 25.07.2014., 09:42   #2798
Quote:
brbljiva76 kaže: Pogledaj post
devojke zdravo ,dugo me nije bilo ....
dakle ja sam iz Srbije da napomenenm ..uradila sam vantelesnu ,sada sam u 15 nedelji trudnoce .imala do 10 nedelje 2 bebice ,pa se jedna apsorbovala i ostao samo mesak ,....
sada je sve ok ,cekamo amniocentozu da saznamo i pol i da odahnemo malo .
ono sto me zanima ukoliko ima neke trudnice sveze ,dali je neka narucila neke vitamine za trudnice sa herba i koje ,imate li preporuku jer kao sto znate kod nas u srbiji bar je FEMIBION 2 oko 2000 din tj oko 20 e,za mesec dana ...a ja imam jako puno analiza da radim i placam obzirom da je vto u pitanju .
znam da ovde ima puno jeftinih vitamina ,ali sta mislite da li je ok uzeti odavde vitamine za trudnice i ako imate preporuku ,koje ? potreban mi je vitaminski kompleks sa omega 3 ,obzirom da nikako skoro ne jedem ribu .i do koje cene smatrate da je dobro da narucim robu obzirom da me prosli put odrali na carini ,mislim da sam narucila robu oko 35,36 $ a carina je bila skoro 10 e! uzas .

PRENATAL:


Christopher's Original Formulas, $16.89, 100 Veggie Caps

Rainbow Light, $26.59, 120 Veggie Caps

Thorne Research, $23.90, 90 Veggie Caps

Country Life, $23.99, 90 Easy-to-Swallow Tablets

Super Nutrition, $26.99, 90 Tablets

Rainbow Light, $13.99, 30 Vcaps



FOLNA KISELINA


Tablete/kapsule:


FutureBiotics, $7.45, 120 Organic Veggie Tabs

Thorne Research, $14.10, 60 Veggie Caps

Thorne Research, $18.40, 60 Veggie Caps

Thorne Research, $18.65, 60 Veggie Caps



Tekućina:

California Xtracts, $10.68, 30 ml



Kod za popust: DPD027
torrey is offline  
Old 25.07.2014., 10:40   #2799
se promijenilo nesto u placanju? vec 2dana hocu platit visa electron karticom i stalno mi je odbija :/ ima novaca na njoj i dosad sam uvijek s njom placala


zaboravite .. narudzba upravo prosla

Zadnje uređivanje chante : 25.07.2014. at 11:13.
chante is offline  
Old 25.07.2014., 12:19   #2800
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
Općenito za tretiranje kožnih oboljenja, ekcema, u biti bilo kojih kožnih problema, najviše pohvala sam pročitala o Sibu Beauty, Sea Buckthorn Seed Oil, isčitala sam cijeli internet na temu tog ulja, koliko pomogne kod dermatitisa, ekcema, kožnih problema... Osobno sam se uvjerila kod svojih problema s bolnim aknama, evo ga koristim svaki dan mjesecima i ne mogu i ne želim bez njega Da li pomaže baš kod dishidroze, ne mogu garantirati al vjerujem da bi upalilo, prođi malo po reviewsima i netu da, ima i veće i isplativije pakiranje.
Super, hvala budem još malo istražila o njemu

Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
jesi probala tamanu ulje?
preporuca se i za ekceme
http://http://ipress.hr/zdrav-zivot/...lje-10364.html
uz tamanu, avokado je super. uzimam ih od Kemiga, nekako me ova s iherba ne mame.

ovaj sapun imam ali smrdi mi po bakicama pa ga nisam koristila
tamanu ulje je jedan od sastojaka balzama kojeg trenutačno koristim, ovog: http://kemig.kosarica.hr/index.php?r...roduct_id=2322
budem ga onda nastavila koristiti još neko vrijeme, samo me ubija miris

a sapun sam izbacila iz košarice, ne želim niti ja mirisati po bakicama
Anna xD is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:29.