Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2009., 23:28   #81
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
mislila sam probat i magnoliju, al necu. sad imam fobiju od mirisa cvijeca

drzim se ja bijelog caja
nemoj odustati,probaj ovaj novi miris,latica i cvijeća,prekrasno miriše i nije ni blizu irisu.meni je isto toaletna od irisa prejaka al to mi nebi smetalo za kremu za tjelo.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 23:41   #82
na njihovoj stranici ima bas stvarno puno tih mirisnih nota
al kaze mi vichy da ih pola nema kod nas
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 23:45   #83
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
na njihovoj stranici ima bas stvarno puno tih mirisnih nota
al kaze mi vichy da ih pola nema kod nas
kod nas ono sto ja znam ima:karanfil, ovaj novi od bijelog cvijeca, akacija, iris, bijeli caj i jos mozda 2 ili 3 mirisa. bar ono sto sam ja vidjela. mislim da je u vecini ljekarna ponuda jednaka tako da... sigurna sam da nema krema s bijelim cajem, onda cijela ona linija s aoa verom i jos neke stvari. prije je bilo kod nas kupit njihove mirisne svijece(cimet i klincici, limun, vqanilija) ali mislim da im je jako lose islo i da su povuli. isto je tako i s labelima.

p.s sjetila sam se i tirae kreme i mirisa magnolije. tiare meni jako mirise na kokos iako to nije kokos. ali u svakom slucaju jako lijep ljetni miris.
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 23:48   #84
Quote:
vichyevka kaže: Pogledaj post
kod nas ono sto ja znam ima:karanfil, ovaj novi od bijelog cvijeca, akacija, iris, bijeli caj i jos mozda 2 ili 3 mirisa. bar ono sto sam ja vidjela. mislim da je u vecini ljekarna ponuda jednaka tako da... sigurna sam da nema krema s bijelim cajem, onda cijela ona linija s aoa verom i jos neke stvari. prije je bilo kod nas kupit njihove mirisne svijece(cimet i klincici, limun, vqanilija) ali mislim da im je jako lose islo i da su povuli. isto je tako i s labelima.
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 23:50   #85
Raverica, meni u AM (Livia) dali tester krema - Tiare i nekakve 3 paprati, drugo nisu imali.
I naspricali su me s irisom, imaju testere tih parfema/toaletnih voda, al tamo u skladistu, nemos sama isprobavat nego pitas magistru.

Kupala sam dijete, drzala ruke pol sata u vodi i otisao iris

EDIT: da bar imaju ruzu u nas
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 23:50   #86
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
krema za lice s bijelim cajem ili nekakvim cajem sto sam vidjela na njihovim stranicama samo nisam bas zapamtila
i da imaju djecju liniju za sunce i ona im je isto jako dobra(mazala sam nos ovo ljeto s njom i nije mi pocrvenio)
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 23:52   #87
znaci, nemaju kremu za tijelo od bijelog caja?
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 23:54   #88
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
znaci, nemaju kremu za tijelo od bijelog caja?
imaju i mlijeko za tijelo i za tusiranje i miris. ali nema kreme za lice od bijelog caja sto mislim da sam vidjela na onim stranicama
http://www.erbolario.com/int/index.php?id=63 koliko znam ovo nema kod nas.. sorry krivo sam rekla to je zeleni a ne bijeli caj
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 18:51   #89
Ajoj nekoć davno, sam dobila tester kremice od Irisa - ma nešto fenomenalno, tako sam ju pažljivo mazuckala tu malenu kremicu milina.
I nakon vaših hvalospjeva tu, jučer sam poludila za tom kremom. Danas sam bila u par ljekarni kod sebe. Testera ima ovih toaletnih voda, ali nema drugih stvari ni za kupiti.
U jednoj ljekarni sam samo uspjela naručiti kremicu za suhu kožu, čak nije magistra znala ni koja je cijena ni od čega je kremica jer nema u kompjuteru .
Našpricala sam se Irisovom toaletnom i miriši
Kremu moram nabaviti, imam još par ljekarni na hrpi i to ču sutra u izvidnicu. Ako ne nađem kremicu za tijelo onda makar toaletnu vodu.
Da, a još nisam uspjela pomirisati ni druge mirise toliko ste me izbezumile sa Irisom , ali je fini miris
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 22:17   #90
Jaoj trebala bih savijet...petali i fiori ( valjda sam dobro napisala ) ulje, interesira me da li netko ima i da li isto dugo drži taj miris kao krema? hvala
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 22:21   #91
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Jaoj trebala bih savijet...petali i fiori ( valjda sam dobro napisala ) ulje, interesira me da li netko ima i da li isto dugo drži taj miris kao krema? hvala
ja imam. ja ga koristim u kombinaciji s tim istim parfemom i meni dosta dugo traje i jako lijepo mirise
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 22:23   #92
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
znaci, nemaju kremu za tijelo od bijelog caja?
ja imam kremu za tijelo bijeli čaj,pakiranje je isto kao i gel za tuširanje.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 22:29   #93
Vichy hvala , prodano tak se veselim
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 22:39   #94
parfem bijeli čaj jako brzo ishlapi
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 22:46   #95
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
parfem bijeli čaj jako brzo ishlapi
od ovog cvijeca mi se cini da dosta dugo traje. sigurno ne kao iris ali vjerovatno zato jer je i manje intezivan miris
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 23:22   #96
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Jaoj trebala bih savijet...petali i fiori ( valjda sam dobro napisala ) ulje, interesira me da li netko ima i da li isto dugo drži taj miris kao krema? hvala
Hoyica ja ti imam to ulje,jako nježno miriše,moš ga stavljati na kosu prije pranja i nakon pranja,na lice i za tijelo,parfem sam samo onak iz čepa ponjušila i prekrasno mi miriše i njega ću sigurno jednom kupiti.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 08:26   #97
meni taj miris i ne traje toliko dugo
možda je problem što se priviknem na njega pa ga ni ne osjetim
ali prijateljica mi kaže da se stvarno treba približiti da se osjeti
(btw, koliko se vi puita špricnete dnevnim parfemom? ja 3-4 puta)
jaglenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 10:38   #98
Jasmine hvala na savijetu baš ču probati
Jaglenac, ja sam samo s testera jednom pošpricala iris na ruku, evo drugi dan se osjeti i to dosta
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 12:24   #99
Jasmine, koliko košta ulje?


Quote:
vichyevka kaže: Pogledaj post
ako volis kokos obavezno..
Joj draga, išla sam ga mirisati, ne sviđa mi se

A od Irisa me zabolila glava autoamtski jer mi je prejak - ali mi se jako sviđa (i od Chloe me boli glava a prekrasan je )

Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
znaci, nemaju kremu za tijelo od bijelog caja?
Imaju i predobro miriše - na kraju mi je bijeli čaj i ovo miješano cvijeće najbolji i najblaži miris
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 12:27   #100
ulje cvjetova i latica je 89kn 100ml
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:17.