Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2008., 20:19   #61
svaki ples je ozbiljan ako ga tako shvatiš.
a ti tvoji tzv "ozbiljni" plesovi su ustvari klasični.
__________________
..don't damn me when I speak a piece of mind cause' silence isn't golden when I'm holdin' it inside..
.Lu. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 12:56   #62
ples,sport?

dosta puta san slušala prepirke o tome jeli ples sport..znaima me što mislite o tome???..jedna osoba mi je ćak rekla da ples NIJE sport zato šta nije na olimpijskim igrama
Dance_manijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 14:28   #63
bok

ja sam nova na forumu.. PLES JE MOJ ŽIVOT..To je jedino što me zanima i mogla bih to raditi cijeli život.. Vjerujem da se svi tako osjećate pa sam se prijavila na forum da o tome i razgovaramo.. Inače plešem moderne plesove-hip hop i jazz,a kao manja sam plesala i balet ali kratko, samo jednu godinu.. to je za sada to..Puno pozdrava..
Dancer_for_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 14:57   #64
ples,sport?

mislim da ples je sport..zapravo može ići u tu kategoriju ali ja bi rekla da je ples umjetnost..po čemu ples ne bi mogao biti sport?po čemu je nogomet sport a ples nije? ples je puno maštovitiji,tijelo se miče i isto se znojimoxD i vježbamo noge,listove i razne dijelove tijela..Zato što ne trčimo za loptom to nije sport..yea right..zašto bi boks ili kickboxing,karate i takve stvari bile sport? pogotovo boks..samo se mlate..bzvz.. u stvari ima pravo onaj koji je to rekao.. ples je puno ljepši od sporta,mogu se izraziti osjećaji preko svog tijela,možemo se izražavati..ali nikako ne može biti manje vrijedan od sporta,samo vrijedniji..po meni je to puno ljepše i zabavnije je gledati plesnu predstavu nego nogomet..tako je barem meni..
Dancer_for_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 12:58   #65
ples,sport?

slažem se sa Dancer_for_life u postunosti! nama trenerica uvik govori da mi kroz ples
izražavamo emocije,osjećaje,ma sve! ali taj osjećaj dok plešeš se ne može opisat,to se može samo osjetit,naravno samo ako si stvarno osoba kojoj je ples život,a ja san ta! jer ples nije ono šta mi radimo,to je ono šta mi jesmo
Dance_manijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 16:56   #66
ples,sport?

i ja se slažem sa Dance_manijak.Ja obožvam plesati i taj osjećaj je neopisiv..dok si na pozornici kao da cijeli svijet stane..jednostavno živiš za svoj san i to je nešto najljepše na svijetu..ja isto često govorim tu rečenicu: ples nije ono što mi radimo,ples je ono što jesmo..
Dancer_for_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 17:19   #67
ples,sport?

eto ja i ti se u svemu slažemo..hehe..ajme jedva čekan deveti misec da mi poćne ples..uff ....dancer for life,jeli ti igdi treniraš?
Dance_manijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:37   #68
ples,sport?

Quote:
Dance_manijak kaže: Pogledaj post
eto ja i ti se u svemu slažemo..hehe..ajme jedva čekan deveti misec da mi poćne ples..uff ....dancer for life,jeli ti igdi treniraš?
da,baš mi je drago da se slažemo.. ja ti treniram u jednoj plesnoj grupi u Rijeci.zove se Flame..Nama ples počinje u desetom mjesecu.. ne mogu dočekat.. kako se zove tvoja plesna grupa?Koliko dugo treniraš,tj. plešeš?
Dancer_for_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 23:04   #69
neka cure sam tako,tak treba razmisljat o plesu ....ja treniram isto hip hop skoro 4 god. i bez toga ne mogu
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:54   #70
Quote:
Dancer_for_life kaže: Pogledaj post
da,baš mi je drago da se slažemo.. ja ti treniram u jednoj plesnoj grupi u Rijeci.zove se Flame..Nama ples počinje u desetom mjesecu.. ne mogu dočekat.. kako se zove tvoja plesna grupa?Koliko dugo treniraš,tj. plešeš?
ćula sam za tu grupu,i to samo sve najbolje! ja treniram u klubu Sedmi Vjetar,zvući glupo ali...ajme meni poćinje prvi devetog...uff...
Dance_manijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 15:53   #71
Quote:
Dance_manijak kaže: Pogledaj post
ćula sam za tu grupu,i to samo sve najbolje! ja treniram u klubu Sedmi Vjetar,zvući glupo ali...ajme meni poćinje prvi devetog...uff...
ne zvuči glupo..jel idete na natjecanja?eh,blago tebi..=D
Dancer_for_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 15:55   #72
Quote:
Twiggy kaže: Pogledaj post
neka cure sam tako,tak treba razmisljat o plesu ....ja treniram isto hip hop skoro 4 god. i bez toga ne mogu
heh.. i ja isto..
Dancer_for_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 20:55   #73
Ja sam se prije bavila latino i standardom. I htjela bi opet, samo nažalost nemam para. Zato ovime pozivam sve koji bi bili voljni biti mi sponzori, neka mi se jave na private ili na mail: [email protected] . Ne znate kako se osjeća osoba koja bi se ful jako htjela bavit plesom, ali zbog financijskih razloga ne može. Zato molim sve koji su voljni da mi pomognu, neka se jave.
Hvala!
periboea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 19:47   #74
Quote:
Dancer_for_life kaže: Pogledaj post
ne zvuči glupo..jel idete na natjecanja?eh,blago tebi..=D
eej,nisan odgovarala jer nisam bila kući zadnjih 6 dana...bile su seniorke kluba ove godine prvi put na natjecanje i bile su druge u hrvatskoj i četvrte na europskom...
Dance_manijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 13:53   #75
Quote:
Dance_manijak kaže: Pogledaj post
eej,nisan odgovarala jer nisam bila kući zadnjih 6 dana...bile su seniorke kluba ove godine prvi put na natjecanje i bile su druge u hrvatskoj i četvrte na europskom...
čestitam.a hoćete vi juniori(ili koja si već grupa) ići na natjecanje sljedeće godine?bilo bi super,onda bi se vidjele..
Dancer_for_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 01:07   #76
Quote:
Dancer_for_life kaže: Pogledaj post
čestitam.a hoćete vi juniori(ili koja si već grupa) ići na natjecanje sljedeće godine?bilo bi super,onda bi se vidjele..
hvala =)
ja sam u najstarijoj grupi juniora, a rekla nam je tenerica da bi ona nas htjela počet pripremat za takva natjecanja...ako budemo išli javim ti..samo neznam kako...lol
Dance_manijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 04:51   #77
Zašto da se ja uopće raspravljam sa nekim ko nezna što su kriteriji u plesu i da se klasični plesovi zovu ozbiljni plesovi ko i glazba,i da ima sportskih plesova,uličnih i show dance.
Neda mi se filozofirati sa onima koji neznaju,a kamoli učiti ovdje preko neta,dovoljno sam plesaća stvorio preko 3000 od 1989. i naučio što je ples i kako da bude dio njihovog života.Zato molim zaključajmo ovu temo,jer nema smisla raspravljati se dalje,pogotovo ako neznaš.
Goronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 04:53   #78
Quote:
Dance_manijak kaže: Pogledaj post
hvala =)
ja sam u najstarijoj grupi juniora, a rekla nam je tenerica da bi ona nas htjela počet pripremat za takva natjecanja...ako budemo išli javim ti..samo neznam kako...lol
A ta natjecanja su sranja i namještaljke,bio sam jednom u sudačkom odboru i dao otkaz jer sam doznao za dogovore ko prolazi a ko ne.
Goronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 18:02   #79
Quote:
Goronja kaže: Pogledaj post
A ta natjecanja su sranja i namještaljke,bio sam jednom u sudačkom odboru i dao otkaz jer sam doznao za dogovore ko prolazi a ko ne.
ma ti bi znao..nemoj mislit da si sveznajuć,a ne znaš ni o kojem je natjecanju riječ.. u kojem si ti to molim te bio? osim toga ovo na koje ja i moja grupa idemo je esdu. moje trenerice poznaju osnivačicu,a suci nisu iz hrvatske..ponekad promisli nisi ti najpametniji.ja priznajem da možda i ima negdje namještaljki ali ne možeš samo tako suditi o svim plesnim natjecanjima..ko da si ti neki bog..
Dancer_for_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 18:17   #80
Quote:
Goronja kaže: Pogledaj post
Zašto da se ja uopće raspravljam sa nekim ko nezna što su kriteriji u plesu i da se klasični plesovi zovu ozbiljni plesovi ko i glazba,i da ima sportskih plesova,uličnih i show dance.
Neda mi se filozofirati sa onima koji neznaju,a kamoli učiti ovdje preko neta,dovoljno sam plesaća stvorio preko 3000 od 1989. i naučio što je ples i kako da bude dio njihovog života.Zato molim zaključajmo ovu temo,jer nema smisla raspravljati se dalje,pogotovo ako neznaš.

i još nešto svaki ples je ples,ne zato što si ti tako odredio..i možda ne znam sve o plesu,ali mogu reći da hip hop i ulični plesovi sigurno jesu plesovi..ti si očito ljubitelj i učitelj klasičnih plesova i ne znam dal si ogorčen il ljumomoran, al ti tu moraš vodit glavnu riječ..ma da ne bi..i prestani sudit koliko ljudi znaju o plesu..važan je osjećaj dok plešeš a neki tvoji seljački kriteriji..šta ti uopće znači "ozbiljan" ples? da se ne smiješ dok plešeš? nema pravila šta je ozbiljan ples i zato ne dolazi ovdje s tim glupim frazama.. osim toga i ja sam podučavala i znam ljude koji su podučavali puno drugih plesača..upoznala sam razne plesače i prvake koje upoznaš upravo na natjecanjima(i raznim seminarima)..i ne moraš učit ljude kako da ples bude dio njihovog života..ako ga vole i tako se osjećaju,nemaš ih ti šta učit..i sad ti veliki sveznalica,ne da se njemu raspravljat s nama "amaterima"..ovo je forum na koji dolaze ljudi koji vole plesat da podjele svoje osjećaje i ne trebaš im ti solit pamet šta je ispravno a šta nije.. i nemoj me više nervirat svojim izjavama,jer ja ovako mogu zauvijek..

Zadnje uređivanje Dancer_for_life : 19.08.2008. at 20:56.
Dancer_for_life is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.