Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2010., 17:43   #121
ojača kosa od tog ulja??
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 10:54   #122
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Koliki mu je rok trajanja od otvaranja?
Jako jako dugo. Ricinusu treba puno da se pokvari, godina dvije ziher.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 01:24   #123
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Jako jako dugo. Ricinusu treba puno da se pokvari, godina dvije ziher.
Hvala
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 14:29   #124
Zanima me kak se čita 'Ricinus'?
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 16:50   #125
pa mislim da se čita baš tako kako se i piše ....Ricinus.
mrnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 13:12   #126
Meni dragi kaže da se čita rici nusovo, s naglaskom na "nusovo", što po meni nema baš smisla ..moram reći da sam se osjećala ko debil kad sam ušla u ljekarnu i tako izgovorila , a i mislim da to vjerojatno moja sveki zviznula jer sve izvrće pa je i on to tako pokupio od nje ..
U svakom slučaju, i mene zanima pravilan izgovor
Ja mislim da se izgovara normalno s naglaskom na "rici" ..

Uglavnom, htijela sam samo reći da ga koristim za kosu i perfektan mi je ..Umasiram ga u suhu kosu i operem za 45 min. normalno ko inače i kosa je fakat full mekana.Inače se blajham već par godina pa mi kosa i nije baš hidratizirana.I kakve god maske stavljala, ovo mi se pokazalo najboljim
Jeli stavlja to netko možda na vrhove?Ono, jel se smije to tako da se ne ispere?

Inače, stavljala sam ga i na trepke(čitaj:OTPALE) i narasle su!Dobro, bila je mješavina vazelina, maslinovog i ricinusovog ulja, no svejedno, pomaže

Btw, neki dan sam čitala kako se curke na nekim temama ismijavaju tome što mi baš i nije ok, s obzirom da su iskustva drugačija
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 12:01   #127
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
Meni dragi kaže da se čita rici nusovo, s naglaskom na "nusovo", što po meni nema baš smisla ..moram reći da sam se osjećala ko debil kad sam ušla u ljekarnu i tako izgovorila , a i mislim da to vjerojatno moja sveki zviznula jer sve izvrće pa je i on to tako pokupio od nje ..
U svakom slučaju, i mene zanima pravilan izgovor
Ja mislim da se izgovara normalno s naglaskom na "rici" ..

Uglavnom, htijela sam samo reći da ga koristim za kosu i perfektan mi je ..Umasiram ga u suhu kosu i operem za 45 min. normalno ko inače i kosa je fakat full mekana.Inače se blajham već par godina pa mi kosa i nije baš hidratizirana.I kakve god maske stavljala, ovo mi se pokazalo najboljim
Jeli stavlja to netko možda na vrhove?Ono, jel se smije to tako da se ne ispere?

Inače, stavljala sam ga i na trepke(čitaj:OTPALE) i narasle su!Dobro, bila je mješavina vazelina, maslinovog i ricinusovog ulja, no svejedno, pomaže

Btw, neki dan sam čitala kako se curke na nekim temama ismijavaju tome što mi baš i nije ok, s obzirom da su iskustva drugačija
Kaj te briga, nek se smiju
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 14:24   #128
Quote:
black chocolate kaže: Pogledaj post
imaš to sve za kupit u Zagrebu u ljekarni Pablo (Dolac), kad prođeš harmicu na desno...
Samo u toj ljekarni mogu kupiti ulje? Nema nigdje drugdje u Zagrebu?
Leucistic Lucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 15:41   #129
U ljekarnama je pretežno rafinirano ulje!
Probaj u kemigu (bauerova) tamo imjau bdo stvari za kozmetiku i naravno ulja!
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 15:54   #130
Budem, hvala Mislila sam da mogu u svakoj ljekarni kupiti
Leucistic Lucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 16:42   #131
Jej, stara mi nasla Riciunosovo ulje u ljekarni. Prilično skupo ali ga ima dosta u bočici. Imam neku prozirnu maskaru od Essence-a, bi li mogla unutra ubaciti i smiješati s tim? Rekli su joj "pazi na oči"a nisu ni znali za što ga namjeravam upotrijebiti.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 20:43   #132
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
Jej, stara mi nasla Riciunosovo ulje u ljekarni. Prilično skupo ali ga ima dosta u bočici. Imam neku prozirnu maskaru od Essence-a, bi li mogla unutra ubaciti i smiješati s tim? Rekli su joj "pazi na oči"a nisu ni znali za što ga namjeravam upotrijebiti.
kolko love?
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 20:52   #133
Quote:
majkee kaže: Pogledaj post
kolko love?

Oko 20 kn mislim, koliko sam skužila svi ovdje su ga uzeli za jeftinije.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 23:47   #134
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
Oko 20 kn mislim, koliko sam skužila svi ovdje su ga uzeli za jeftinije.
a dobro, ja mislila više

meni tak lijeno uči u ljekarne, to je strašno...
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 03:04   #135
Ok, sigurna sam da sam pažljivo nanijela, i sad par sati poslje valjda sam trljala oči ušlo mi je unutra ili nešto, ali stalno me bocka ko da su mi trepavice upale. Što je s ovim komentarima o sljepoći, nije valjda?
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 08:19   #136
Ja sam si kupila jučer u ljekarni ricinus i skidala sam si maskaru (onaj princip sa namočenom vaticom i kap ricinusa) i iako mi je ušlo malo u oči, nije me peckalo, ali sam primjetila da mi je nekoliko trepavica ostalo na vatici, iako sam bila ultra nježna. Kad skidam make up sa Babyface nikad mi niti jedna trepavica nije opala. Sad sam malo zbunjena
Torresita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 10:58   #137
Tako i ja. Dok ga stavim na kosu, poispada mi milijarda vlasi. I još dok se to safta, sigurno mi ispadne i još. Tak da u pranju poslije ricinusa bude puno više kose u kadi, baš zbog te masti i poljepljivanja. Ali, rekla mi je frizerka da imam puno mlade kose. Ja ga i dalje stavljam, ali skroz pažljivo.
LadyMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 11:13   #138
cure pomješajte ricinus sa nekim drugim uljem!
Naprimjer sa lješnjakom, kantarionom, makadamijom...
tako će biti amlo rijeđe i neće vam čupati trepavice ili kosu!
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 11:45   #139
Može li bademovo za skidanje maskare ili E ulje od Natural Wealtha? Njih imam doma.
Torresita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 12:12   #140
Pa možeš ga pomješati sa bademom, naravno!
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:36.