Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Planinarenje

Planinarenje Po šumama i gorama

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2011., 08:14   #1
U potrazi za pravim poklonom

Pozdrav, kolege forumasi.

Inace ne pisem po ovim podforumima, ali imam pitanje tj. trebam pomoc. Stari mi ima za kojih desetak dana rodjendan, a bavi se planinarenjem. Pa bi mu htio kupiti nesto od opreme. Znam da mi je neki dan pricao bio da je gledao cepine ovdje u Zagrebu, ali da su mu skupi, a ne izgledaju nikako.
Pa me interesira, kada bi isao u Sloveniju ili mozda cak u Graz, gdje bi trebao traziti? Znam da se tu spominje Krsko i slicne destinacije pa ako bi me netko mogao uputiti...

Unaprijed hvala
Dukkai is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 09:38   #2
Quote:
Dukkai kaže: Pogledaj post
Pozdrav, kolege forumasi.

Inace ne pisem po ovim podforumima, ali imam pitanje tj. trebam pomoc. Stari mi ima za kojih desetak dana rodjendan, a bavi se planinarenjem. Pa bi mu htio kupiti nesto od opreme. Znam da mi je neki dan pricao bio da je gledao cepine ovdje u Zagrebu, ali da su mu skupi, a ne izgledaju nikako.
Pa me interesira, kada bi isao u Sloveniju ili mozda cak u Graz, gdje bi trebao traziti? Znam da se tu spominje Krsko i slicne destinacije pa ako bi me netko mogao uputiti...

Unaprijed hvala
Ne isplati se. Klasičan Cepin za planinarenje košta 400-500 kuna pa je neisplativo. Cepini za ledeno penjanje koštaju 1000+ kuna ali nisam baš uvjeren da to tvoj stari traži.. Evo ovdi pogledaj razliku između klasičnih i tehničkih cepina, a ovdi pogledaj što Iglu Šport ima u ponudi..
Planinarenje is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 10:59   #3
Quote:
Planinarenje kaže: Pogledaj post
Ne isplati se. Klasičan Cepin za planinarenje košta 400-500 kuna pa je neisplativo. Cepini za ledeno penjanje koštaju 1000+ kuna ali nisam baš uvjeren da to tvoj stari traži.. Evo ovdi pogledaj razliku između klasičnih i tehničkih cepina, a ovdi pogledaj što Iglu Šport ima u ponudi..
ok, hvala...
Dukkai is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 12:04   #4
Pogledaj na Kibubi cepine. Vidio sam da imaju sniženje sad.
Kibuba
Slym is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 13:33   #5
Quote:
Slym kaže: Pogledaj post
Pogledaj na Kibubi cepine. Vidio sam da imaju sniženje sad.
Kibuba
Je imaju samo šalju iz Slovenije pa ovisi o volji carine hoće li opalit PDV na iznos računa ili ne... Večinom puste ali uvik postoji mogućnost da naplate ili otići do Ljubljane u dučan..
Planinarenje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.