Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2012., 16:00   #681
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Poanta trailera ni nije da otkriva previse, a ako nisi nikad gledao taj originalni Alien onda ti nece imati smisla ni gledati ovaj prequel.
Bio sam sarkastičan. Na Alienu 1,2 i 3 bi mogao doktorirati.

Evo kako je dobar ovaj trailer za Alien 3:
http://www.youtube.com/watch?v=0wJsw6KmRyU
I sad, kao, mi, publika smo glupi i nećemo gledati film jer ne znamo unaprijed o čemu se radi?

Traileri za Prometheus su dobri, ali oni kao da su rađeni za producente da na brzinu vide o čemu će se raditi film
Oni toliko potcjenjuju inteligenciju budućih gledatelja da je to uvredljivo. Kao da nam se mora sve servirati...

No, možda se na kraju ispostavi je trailer za "Prometheus" tako montiran da su nas sve potpuno naveli na krivi trag i da se u "Prometheusu" radi o potpuno nečemu drugome...
Dobar primjer takvog navođenja na krivi trag je odličan trailer za "Killer Elite". U tom filmu je glavni negativac šeik iz Omana, a trailer navodi na to da je bad guy Clive Owen.
http://www.youtube.com/watch?v=_-Z6gp1_1aI

Zadnje uređivanje Tomislav B : 01.05.2012. at 16:05.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 18:36   #682
Dobar trejler al ako će najbolje scene trailera bit i najbolje filma,onda fuj što su previše toga otkrili već sada.Nadam se da sam u krivu.
THE GANT is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 19:19   #683
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Evo kako je dobar ovaj trailer za Alien 3:
http://www.youtube.com/watch?v=0wJsw6KmRyU
I sad, kao, mi, publika smo glupi i nećemo gledati film jer ne znamo unaprijed o čemu se radi?
Trailer za Alien 3 mi je jedan od najboljih trailera uopće, a super mi je i ovaj soundtrack iz trailera još uvijek ga tražim i raspitujem se za njega. No luck so far. Ako tko zna kojim slučajem nek mi javi na PP bio bih zahvalan.
Od filmskih soundtracka ovaj iz Alien 3 mi je jedan od najboljih koje sam ikad čuo.
Najbolja scena iz filma, kad iz onog broda koji je došao pokupit Ripley izlazi Weyland-Yutani spasilačka ekipa i udari ovaj orkestralni soundtrack s 5:40 Alien 3 Score ''The Chase'' . Traje svega par sekundi al je EPIC, sva kosa na glavi mi se uvijek nakostriješi na to.

Nadam se da će soundtrack u Prometheusu biti jednako dobar kao i u prijašnjim nastavcima. Marc Streitenfeld kolko znam radio je na kompoziciji soundtracka za Prometheus, nadam se da bu se fino uklopilo u film.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 19:38   #684
Neko je reko da je premijera pomerena za 1.6.2012 ali na IMDb i na sajtu bioskopa/kina u mom gradu ipak stoji 7.6.2012

Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
Trailer za Alien 3 mi je jedan od najboljih trailera uopće
Takodje.

Anketa: ALIEN (1979) - Koju ocenu od 1 do 10 vi dajete ovom filmu ?

Dok iscekujemo Prometheus....
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 19:52   #685
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Neko je reko da je premijera pomerena za 1.6.2012 ali na IMDb i na sajtu bioskopa/kina u mom gradu ipak stoji 7.6.2012
Na Movie Insideru piše 08.06. ali ti siteovi ne znače ništa, jer na samom traileru piše datum. Valjda gledate trailere do kraja?



Druga je stvar koliko su kina ažurna.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 20:03   #686
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Na Movie Insideru piše 08.06. ali ti siteovi ne znače ništa, jer na samom traileru piše datum. Valjda gledate trailere do kraja?

Druga je stvar koliko su kina ažurna.
Aha, tako znaci. Damn !

To je onda super manje cemo cekati, znaci jos samo 30 dana ! wow ! Odbrojavanje moze poceti

Pa o cemu misle ti ljudi koji rade u mom bioskopu/kinu (rec je o Cineplexxu) i oni koji rade na IMDb ? Gde im je profesionalnost
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 20:07   #687
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Na Movie Insideru piše 08.06. ali ti siteovi ne znače ništa, jer na samom traileru piše datum. Valjda gledate trailere do kraja?



Druga je stvar koliko su kina ažurna.
na službenoj stranici filma postavljeno je odbrojavanje, a koje završava za 38 dana!

Quote:
Prometheus Hits Theaters In:
38 days 03:07:39
Sign up for free or sign in to remove ads on Prometheus-Movie.com
__________________
We are only limited in life by the limitations, we set upon ourselves
Dega76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 20:12   #688
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Pa o cemu misle ti ljudi koji rade u mom bioskopu/kinu (rec je o Cineplexxu) i oni koji rade na IMDb ? Gde im je profesionalnost
IMDb, MovieInsider... su samo siteovi, a najvjerojatnije se oslanjaju na službenu stranicu, na kojoj pak piše 08.06.



Međutim, trailer kaže drukčije.
A ljudi u kinima nemaju veze s time. Oni puštaju film kada ga dobavljač uspije nabaviti.

Quote:
Dega76 kaže: Pogledaj post
na službenoj stranici filma postavljeno je...
I ja sam prije mislio da je službena, ali jednom sam shvatio (ne sjećam se kako) da je riječ ipak o bogatijoj (ažurnoj) fan stranici.

Zadnje uređivanje Ord Mantel : 01.05.2012. at 20:18.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 22:03   #689
Sad sam se baš iznenadio da to nije službena stranica

Ali izgleda zato da ova je. I očajna je, skoro ništa nema na njoj ali na njoj stoji 1.6.
Adama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 22:09   #690
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Bio sam sarkastičan. Na Alienu 1,2 i 3 bi mogao doktorirati.
Ak ti tako kazes ok...

Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
super mi je i ovaj soundtrack iz trailera još uvijek ga tražim i raspitujem se za njega. No luck so far. Ako tko zna kojim slučajem nek mi javi na PP bio bih zahvalan.
Imas PM
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 22:29   #691
Mene je oduvijek zanimalo "who the fuck" su bili oni likovi (inteligentni neki alieni, druga rasa od ovi "životinja" Aliena ofcourse) u cijem brodu su se nalazila ona jaja pogleda sam jedinicu sigurno 10 puta a isto toliko i duju (Aliense) ali nisam citao nista sa strane o cijelom tom svijetu tako da...ako i ima objasnjenje ko su oni, jedva cekam doznat.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 23:38   #692
Za sve fanove Aliensa jedna odlicna vijest https://www.forum.hr/showthread.php?t=719311
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 00:05   #693
Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Sad sam se baš iznenadio da to nije službena stranica ...
Ja sam se susretao sa mnogim Prometheus stranicama koje su glumile "službene". Jedna je bila toliko ažurna da je tovarila sve i svašta i uvijek prva, slike, pa čak i trailere ispod peke, sa kojih su skidali/zamagljivali Apple logo itd... Naravno, ugašena prije koji mjesec, valjda zbog Fox/Apple prijave. Modovi ranije navedene stranice su pametni, ne žure, ograđuju se, sve označavaju kao vlasništvo Fox-a itd..., ali u svakom slučaju nije loša stranica.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 00:39   #694
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Za sve fanove Aliensa jedna odlicna vijest https://www.forum.hr/showthread.php?t=719311
Eh što se tiče toga.

Navodno je developerska kuća Gearbox već od samog početka Ridleyeva rada na Prometheus filmu zamolila ga bi li im mogao ukazati na priču i skripte filma kako bi u igru stavili neke poveznice s Prometheusom. Ovo su samo špekulacije zasad, pravu istinu ćemo vidjeti kada film, a onda nakon toga i igra izađe.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 08:57   #695
Navodno je premijera filma prebačena na 01.06.

A što se tiče nove igre, prognoziram fail.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 13:03   #696
Ma na Cineplexx stranicama piše čak i 31.05. : Cineplexx: Prometej 3D
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 13:18   #697
Mene ipak više zanima kakav će rejting dobiti... a i ovo...

Şlika

Zadnje uređivanje Deckard : 02.05.2012. at 15:56.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 02.05.2012., 14:05   #698
To nekaj izlazi kada ona kaže get it out....???

Ili ulazi
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 14:07   #699
Quote:
SHOGO kaže: Pogledaj post
To nekaj izlazi kada ona kaže get it out....???

Ili ulazi

Jadna Noomi...

Anyway, scena je iz trailera + vidi se pupčana vrpca... therefore, nešto izlazi.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 14:09   #700
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
Jadna Noomi...

Anyway, scena je iz trailera + vidi se pupčana vrpca... therefore, nešto izlazi.
Onda ona nikako nije glavna uloga kako je prikazuju, možda Charlize...nemre mi ovo preživjeti, ili je to carski rez
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:31.