Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2012., 11:19   #1
Manjak samopouzdanja zbog nedostatka iskustva

Ovako,viđam se s jednom curom skoro mjesec dana(meni 25 njoj 22 god) i uskoro će i sex past no mala blokada mi se stvorila u glavi zbog skroz opravdanog razloga...ona imala dvije duže veze dok sam ja još sexualno neiskusan...ona to ne zna,rekoh joj da sam imao par kraćih veza ništa ozbiljno no mislim da bi joj to došlo ko hladan tuš...izgledam dobro,sportski građen,dost društven i čak mislim da ima suprotno mišljenje,da sam prošao sve i svašta dosad...no ovako mi malo bed jer će ona mlađa morat mene podučavat
dal govorit išta prije ili go with the flow?
boaboazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 11:25   #2
zašto misliš da bi joj to došlo kao hladan tuš?
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 11:33   #3
ja bih rekla; ..aw ..kako slatko ..i prilagodila bih te sebi

ne bi mi to bio turn off.
ako si ti okej, bez obzira na to kaj do sada nisi bio seksualno aktivan, ne vidim problem

jedino kaj ti neće dati da prakticiraš onu pull out and pray metodu
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 11:36   #4
opusti se i torbaj, nece ti ona nista skuziti.

Moja prva je bila jako iskusna, daleko od te tvoje pa nije skuzila da mi je prva.
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 11:38   #5
Sex ne ovisi od onog sto ces ili neces reci, vec od onog sto ces i kako uraditi kad dode do njega. Ako se opustis i prepustis strasti sumnjam da ces pogrijesiti.
Iskustvo s drugima ne znaci nista jer je svatko razlicit i svaki par ima svoju "kemiju".
sladoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 11:43   #6
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
zašto misliš da bi joj to došlo kao hladan tuš?
jer sam stalno u nekom ženskom društvu i dosta dobro izgledam pa ljudi dobe dojam da sam neki jebač i pol...isto ko za frendicu koja izgleda jebački dobro,muški joj uljeću nonstop a djevica u 24-oj...ljudi jednostavno ne vjeruju da se nije kresnula još zbog samog izgleda...isti slučaj samnom
boaboazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 11:47   #7
ako ti je već prvi put, onda to napravi da nekime do koga ti je baš zaista stalo i kada se osjećaš spremnim. jer će samim time i pritisak biti manji
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 11:49   #8
Quote:
boaboazg kaže: Pogledaj post
jer sam stalno u nekom ženskom društvu i dosta dobro izgledam pa ljudi dobe dojam da sam neki jebač i pol...isto ko za frendicu koja izgleda jebački dobro,muški joj uljeću nonstop a djevica u 24-oj...ljudi jednostavno ne vjeruju da se nije kresnula još zbog samog izgleda...isti slučaj samnom
da, razumijem, ali otkud ti to da će ju to odbiti ili slično?
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 11:49   #9
Quote:
sladoje kaže: Pogledaj post
Sex ne ovisi od onog sto ces ili neces reci, vec od onog sto ces i kako uraditi kad dode do njega. Ako se opustis i prepustis strasti sumnjam da ces pogrijesiti.
Iskustvo s drugima ne znaci nista jer je svatko razlicit i svaki par ima svoju "kemiju".

Odlicno receno.
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 11:50   #10
do ove mi je stalo i jebeno mi se sviđa no pritisak je sasvim opravdan jer ipak malo odstupam od većine glede toga

ne znam,čini mi se da svi danas razmišljaju samo o jebačini pa stoga i očekuju iskustvo od druge strane
boaboazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 11:53   #11
Quote:
boaboazg kaže: Pogledaj post
ne znam,čini mi se da svi danas razmišljaju samo o jebačini pa stoga i očekuju iskustvo od druge strane
ne bih rekla da tvoja 'cura' razmišlja samo o jebačini. mislim, viđate se mjesec dana i nije bilo seksa.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 11:55   #12
kaj nije bolje reci da jednostavno nisi naisao na pravu curu sa kojom bih to napravio nego da lazes curi/ama?
sad suti, a da ispadne kaj ozbiljno izmedju vas onda joj tek priznaj da ti je bilo neugodno u vezi iskustva i nisi znao sto bih drugo rekao.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 11:57   #13
Quote:
boaboazg kaže: Pogledaj post
do ove mi je stalo i jebeno mi se sviđa no pritisak je sasvim opravdan jer ipak malo odstupam od većine glede toga

ne znam,čini mi se da svi danas razmišljaju samo o jebačini pa stoga i očekuju iskustvo od druge strane

drugo bi bilo da se ti sam predstavljaš kao veliki jebač, a daleko si od toga.
ali ne. reci joj da još nisi naišao na curu sa kojom si htio to napraviti i to je to
btw., curama je to slatko i ostavlja dojam da si osjećajan i ..and stuff
svršit će na samu pomisao da ima takvog dečka

ne razmišljaju svi. nije seks samo 'nutra van
meni bi osobno bilo bolje poseksati se sa nekime tko je neiskusan, ali osjetiš da mu se sviđaš ..da nešto postoji ..nego sa nekime kome bih poslužila samo kao netko u koga će par puta gurnuti ..jel' i otići

eto, kužim da ti je pomalo bed, ali jednom moraš
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 12:24   #14
Quote:
boaboazg kaže: Pogledaj post
do ove mi je stalo i jebeno mi se sviđa no pritisak je sasvim opravdan jer ipak malo odstupam od većine glede toga

ne znam,čini mi se da svi danas razmišljaju samo o jebačini pa stoga i očekuju iskustvo od druge strane
Isto kao sto drugi misle za tebe da si jebac, tako i ti pogresno mislis za druge. Ako te cura pali i ako ti je stalo do nje onda joj to prilikom sexa i pokazi, i sve ce biti ok.

Zadnje uređivanje sladoje : 22.04.2012. at 12:31.
sladoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 12:25   #15
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
ne bih rekla da tvoja 'cura' razmišlja samo o jebačini. mislim, viđate se mjesec dana i nije bilo seksa.

A izgleda da je postao muska frendica. Muskarac ima najvise 5 dana da mazne zensku, ako to ne uspije znaci da ona nije za njega.
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 12:28   #16
Zašto bi joj išta išao govoriti,pogotovo ako ona ništa ne pita ?! Odigraj to kulerski,ne u smislu da sad počneš pričati kako si prejebao pola grada,nego ništa ne goviri i ševi. Ionako će vam oboje biti prvi put (u smislu prve ševe) i svaki put je drugačije. Možda joj to bude najbolja ševa do sada,možda najgora,moža ni vrit ni mimo. Kad se napalite oboje prepusti se tome i ne razmišljaj sad kako češ i šta ćeš,jebi po istinktu,a svaki sljedeći put bi trebalo biti bolje i bolje.
sucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 12:33   #17
Quote:
sinnnke kaže: Pogledaj post
A izgleda da je postao muska frendica. Muskarac ima najvise 5 dana da mazne zensku, ako to ne uspije znaci da ona nije za njega.
Ne zamaraj ga izmisljenim pravilima.
sladoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 12:33   #18
Quote:
sinnnke kaže: Pogledaj post
Muskarac ima najvise 5 dana da mazne zensku, ako to ne uspije znaci da ona nije za njega.
jel' ovo neka zajebancija ili ti to stvarno tak' misliš? ..jer ako nije, blago onda onim ženskama koje ti upoznaš i pokušaš nešto sa njima
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 12:51   #19
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
jel' ovo neka zajebancija ili ti to stvarno tak' misliš? ..jer ako nije, blago onda onim ženskama koje ti upoznaš i pokušaš nešto sa njima

Iz mog iskustva je tako. a koliko sam vidio i kod drugih. Mislim mozes ti nju i duze cekati, samo toj nisi hitan i ta ce te kroz tu vezu stalno zajebavati.

Znaci parametar ti je, sto duze cekas gore ces proci u toj prici.
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 12:52   #20
Quote:
sucker kaže: Pogledaj post
Zašto bi joj išta išao govoriti,pogotovo ako ona ništa ne pita ?! Odigraj to kulerski,ne u smislu da sad počneš pričati kako si prejebao pola grada,nego ništa ne goviri i ševi. Ionako će vam oboje biti prvi put (u smislu prve ševe) i svaki put je drugačije. Možda joj to bude najbolja ševa do sada,možda najgora,moža ni vrit ni mimo. Kad se napalite oboje prepusti se tome i ne razmišljaj sad kako češ i šta ćeš,jebi po istinktu,a svaki sljedeći put bi trebalo biti bolje i bolje.

Tako je. recimo pametan muskarac ce svakoj novoj reci da mu je prva i nece nikad pricati o bivsima.

On je u odlicnoj poziciji.
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger