Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2004., 00:17   #1
Question virusni meningitis

Uh prestravila sam se danas kad sam na oglasnoj ploci u dnevnom boravku koji mi sin pohadja poslije skole procitala da je jedno dijete u njegovoj grupi jucer oboljelo od meningitisa ( virusnog)
Pozvali su roditelje na oprez i paznju i rekli da je inkubacijski period od 10-12 dana.
Moj sin ima vrlo slav imunitet i lako se prehladi.. zato mi sama pomisao na blizinu ove opasne bolesti izazove stravu u mislima.
Ne znam sto da radim, da li da ga uopce saljem tamo neko vrijeme dok se stvari primire ili ne?
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 00:23   #2
Ja na tvom mjestu ne bih, štajaznam...

Ali, zar kod vas ne cijepe protiv meningitisa? Moji su cijepljeni.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 01:06   #3
Quote:
Tija kaže:
Ali, zar kod vas ne cijepe protiv meningitisa? Moji su cijepljeni.
Postoje razne vrste meningitisa, mislim da cjepivo postoji samo za bakterijski i da protiv toga jesu cjepljeni.
Citala sam na internetu razne strava price o meningitisu... stvarno uzasno.. a ne mogu ga vjecno drzati sa strane od svih "opasnosti"
Prijateljica mi je rekla da ga odvedem doktoru i da kazem da je bio u dodiru s nekim s meningitisom i da ce mu oni dat neke ljekove odmah..
Mislim da cu to sutra napravit..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 21:09   #4
Ja sam imala menignitis.. '88. mislim, kad je to po Splitu haralo.. U zaraznoj zavrsila.. I sve ok proslo, sam su moji bili van sebe od brige.. Jedino kaj mi je ostalo kao posljedica je poremecen centar za ravnotezu u uhu pa mi je katkad zlo prilikom voznje autom.. Kazu moji da je rekao dr da sam super prosla...
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2004., 17:59   #5
Moj je prijatelj prosli Bozic zavrsio u bolnici.Inace je medicinski brat i radi na pedijatriji,onkologija i bome se jedva izvukao.Bilo je koma.Virusni meningitis je grda stvar i fakat ne znam sta ti je ciniti ali ja bi bila jako oprezna.Trebalo mu je vise od mjesec dana da dodje sebi.I jos nije onaj pravi.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:26.