Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2016., 07:41   #21
A jos uvjek mi titra u grudima neki osjecaj krivice. Ispalo je da sam ja odustao nakon svega. Ne znam cemu to optuzivanje mene?
Cool Maverick is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 08:16   #22
smor si i naporan prenjonjav i prepazljiv, deal with it
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 08:29   #23
Stvar je jednostavna : zaljubila se u drugu osobu odavno.,najvjerojatnije u vrijeme kada je naglo promijenila ponašanje.
Nije olako digla ruke od vas , ostala je sa tobom u nadi da će novi osjećaji nestati i ljubav prema tebi pobijediti.
No ,nije se desilo jer je zaljubljenost emotivno snažniji osjećaj od ljubavi.
To je tako -leptirići pobjeđuju.

Nisi ništa napravio pogrešno ,možda nisi trebao zvati i nuditi pomirenje nakon što si je vidio sa drugim - no , nisi si mogao pomoći.

Bit će sve okej ,jednom ćeš se smijati tom svemu iako je sada još bolno.
Samo pokušaj prihvatiti da je ta konkretna osoba takva i nemoj jednog dana kažnjavati ostale žene u svom životu radi nje.



Sent from my iPhone using Tapatalk
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 08:54   #24
Biti s jednom ženom 6 godina bolesno je, ova priča dobra je ilustracija toga
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 10:18   #25
Quote:
Cool Maverick kaže: Pogledaj post
A jos uvjek mi titra u grudima neki osjecaj krivice. Ispalo je da sam ja odustao nakon svega. Ne znam cemu to optuzivanje mene?
Pa napad je najbolja obrana,eto zasto
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 17:47   #26
A zašto uopće tražiš razloge optuživanja takve osobe ?
Osoba bez imalo morala, poštovanja i kičme.
Toliko je jadna da se gadi samoj sebi i to su razlozi radi kojih takvi ljudi lažu i optužuju onu drugu osobu, jer se ne mogu nositi s onim kakvi su oni zapravo. Znači ona je beskičmenjak, ali sama se ne može nositi s tim, pa svaljuje krivnju na tebe da bi se lakše nosila s tim, tj traži opravdanje za svoje usrano ponašanje.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 22:22   #27
.

Ma skuzit ce on to kroz kroz par mjeseci.
Sad trazi razloge, analizira ,krivi sebe (sto vodi u propast) ugl nije jos prihvatio trenutno stanje.
Sokiralo ga je.
Nadoci ce s vremenom i vidjet ce da stvari nisu bajne odavno .
Ona se pripremala na prekid i sad joj ne sve ravno.
Pripremala je teren , a njega je kao ostavljenu stranu zatekla situacija nespremnog.
vegar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 01:53   #28
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
A zašto uopće tražiš razloge optuživanja takve osobe ?
Osoba bez imalo morala, poštovanja i kičme.
Toliko je jadna da se gadi samoj sebi i to su razlozi radi kojih takvi ljudi lažu i optužuju onu drugu osobu, jer se ne mogu nositi s onim kakvi su oni zapravo. Znači ona je beskičmenjak, ali sama se ne može nositi s tim, pa svaljuje krivnju na tebe da bi se lakše nosila s tim, tj traži opravdanje za svoje usrano ponašanje.
Ne znam. Zbunjen sam. Kad pomislim na zadnjih mjesec dana nase veze i njena odbijanja budem bjesan a opet ponekad pomislim da nisam trebao prestati se javljati...
Ali onakva grubost prema meni nije mi ostavila drugog izbora.
Npr. Pitam je da li me voli ona mi odgovara da me ne voli,nece da ide sa mnom na pice,kino bilo sta,ne znam gdje,ne javlja se,ja kad odem negdje kazem da cu se javiti kad stignem kuci ona kaze da nema potrebe da joj se javljam,nece da me zagrli,poljubi...kad joj kazem da mi je potrebna i da mi je trenutno prekretnica u zivotu i navedem sve situacije u kojima sam ja bio pored nje i da bi bio red da i ona sad meni pomogne i bide podrska ,ona meni odgovara kao ko ke to od tebe trazio,ja nisam. Jos par dana smo se culi iskljucivo na moje insistiranje...ona nesto hladno odgovori npr. Sta radis? Sto se ljutis kao malo dijete,sta sam krivo uradio? Ona odgovori samo:"cistim kupatilo" i sta sam
ja mogao tu?
Cool Maverick is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 03:11   #29
To se zove bad luck.
Ona se nasla na krivom mjestu u pravo vrijeme i upoznala novog tipa, pa si ti izvisio i to onako malo zesce.
Nazalost, to se događa i na to ne mozes utjecati da si hodao i po trepavicama.
Svu tvoju paznju i ljubav zasjenio je taj neki tip na kojeg se ona nalozila.
A to sta te odjebala ko kakvu staru krpu govori o njenoj egoisticnosti. Jer da ima imalo osjecaja za druge ljude, tj tebe, rekla bi ti kako stoje stvari. Ispala je bezobrazna kucka i nisam siguran da moras biti utucen zbog takve osove. Prije bi njoj trebala psihicka podrska nego tebi.
__________________
"Nisam lud, ali nisam bas ni normalan. Ne, možda sam lud." Charles Bukowski
NevjerniToma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 13:56   #30
Učinio si dovoljno, možda i više nego što treba.

Kad sam ostavila svog nakon šest-sedam godina zvao me svaki čas, a kada sam promijenila broj zvao je kući i čekao me pred vratima. Horor. Otegnulo se to na pola godine, došlo je do toga da sam morala njegovu porodicu upozoriti da ću se obratiti policiji za uznemiravanje. Oni su se bojali za njegovo zdravlje i da ne uradi sebi nešto.

Nebitno sada šta je sve dovelo do razilaženja, ali znala sam da moram, mada ni meni nije bilo lako, niti sam htjela da slušam plač i moljakanja, niti sam željela da on pati. Samo da se u miru raziđemo.

Rezime. Nije uradio sebi ništa, patio je par mjeseci, bio neko vrijeme sam i onda upoznao ženu svog života i imaju finu porodicu.Rado zastanemo da porazgovaramo kad se sretnemo.

Elem, bit ćeš ti dobro
Lady Gala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 15:19   #31
Quote:
Lady Gala kaže: Pogledaj post
Učinio si dovoljno, možda i više nego što treba.

Kad sam ostavila svog nakon šest-sedam godina zvao me svaki čas, a kada sam promijenila broj zvao je kući i čekao me pred vratima. Horor. Otegnulo se to na pola godine, došlo je do toga da sam morala njegovu porodicu upozoriti da ću se obratiti policiji za uznemiravanje. Oni su se bojali za njegovo zdravlje i da ne uradi sebi nešto.

Nebitno sada šta je sve dovelo do razilaženja, ali znala sam da moram, mada ni meni nije bilo lako, niti sam htjela da slušam plač i moljakanja, niti sam željela da on pati. Samo da se u miru raziđemo.

Rezime. Nije uradio sebi ništa, patio je par mjeseci, bio neko vrijeme sam i onda upoznao ženu svog života i imaju finu porodicu.Rado zastanemo da porazgovaramo kad se sretnemo.

Elem, bit ćeš ti dobro
Kod tebe je bila jasna situacija,znao je kako stoje stvari a kod mene je bilo tako sve nedoreceno. Osjetio sam da me tjera od sebe tih mjesec dana ,na pitanje hoces li da me ostavis ona odgovara sa ne znam,prosto sam mislio da mozda treba da joj pokazem da mi je stalo ali kad sam vidio da se ponizavam i da sam se pretvorio u jadnika,pustio sam je misleci da joj treba prostora mozda je trenutno neraspolozena pa ce se javiti za 5,10,mjesec dana ,medjutim ona se nije nikad vise ni javila samo odjednom dok sam se ja jos nadao pozivu ona sa drugim i to meni jako dobro poznatim muskarcem,opet mi proradi nesto pa se ja opet javim i ona mi tu prebaci kako sam ja digao ruke od svega i kako sam ja kriv. Pisao sam ovde cisto da cujem objektivno misljenje jer mi je savjest bila uzburkana da neko "ciste glave" procjeni kako sam ja to digao ruke od svega i nista vise. Jedino me ta krivica izjedala a njoj zelim svu srecu i ne interesuje me njen zivot.
Cool Maverick is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 15:32   #32
Quote:
Cool Maverick kaže: Pogledaj post
Jedino me ta krivica izjedala a njoj zelim svu srecu i ne interesuje me njen zivot.
Baš mi je žao što ti se to dogodilo, prepustio si se, trudio si se i borio a ona se ponila poput nezrelog derišta prema tebi. Osjećaš krivnju jer si sposoban pogledati u sebe i ideš prvo od sebe. Ne moraš osjećati nikakvu krivnju, mislim, ako već nisi, da ćeš i sam doći do toga. Jedino što ti ja želim reći je da iako će ovo ostaviti ožiljak na tebi i sposobnosti da se otvoriš drugoj osobi- molim te pokušaj preći preko toga u sebi, želim ti da jednog dana opet budeš spreman da pružiš ovo što si pružio njoj. Postoje osobe koje to znaju cijeniti, nemoj gušiti samog sebe iz straha od povrijeđenosti. Jedino što bih na tebe "prebacila" bilo bi to da si je idealizirao i vjerojatno propustio one suptilne znakove koji su ti govorili kakva je zapravo, još uvijek nedorasla stvaranju odnosa. Ali na ovoj situaciji sada možeš mnogo naučiti. Zaista ti želim sve najbolje i da pronađeš mir u sebi.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger