Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2016., 23:34   #21
Ovisi što je za tebe "promiskuitet" ..je l ona objektivno promiskuitetna ili se radi o pričama i ljubomori ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 00:33   #22
Quote:
NevjerniToma kaže: Pogledaj post
... proizlazi da je i promiskuitetna.
...
kud baš to
mudozvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 00:37   #23
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
meni je super što je topic o promiskuitetnoj curi, a nije ju još ni jebo

sam si sebi odgovorio u uvodnom. očito je netko ko želi kušati i romantiku bez seksa, što se vama uprava i događa

Pa da..ovo je dobra konstatacija. U biti naslov teme je trebao biti Romantika s promiskuitetnom osobom.


Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ovisi što je za tebe "promiskuitet" ..je l ona objektivno promiskuitetna ili se radi o pričama i ljubomori ?



Sent from my iPhone using Tapatalk
Nedavno sam je upoznao preko jedne frendice tako da su sve price dosle direktno s njezinih usana. Unatoc svemu sta sam cuo, postala mi je jos draza..pa se pitam koji mi je k. Volim je. Poludio sam.
__________________
"Nisam lud, ali nisam bas ni normalan. Ne, možda sam lud." Charles Bukowski
NevjerniToma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 09:50   #24
Quote:
NevjerniToma kaže: Pogledaj post
Ali uvijek ima neka caka, pa tako i ovdje. Zena ima zivopisan drustveni zivot i kako je otvorenog uma, tako je spomenula svoje seksualne avanture iz kojih proizlazi da je i promiskuitetna. Doduse, izmedju nekih avantura na dvije tri noći imala je i nekih veza, sta kracih, sta duzih.
Meni ovo nije promiskuitetno, već sasvim normalno i ne bih ni trepnuo na takvu "povijest bolesti". Više bi me jebalo da je djevica.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 10:29   #25
Kao što je već tu netko prethodno naveo, da si ti stvarno zaljubljen u nju, ne bio vagao.
Koliko se ja sjećam, kad se zaljubiš ne znam što bi me trebalo zaustaviti da se ne prepustim i ne uživam u tom osjećaju.
Ona ti je očito napeta i sad se nećkaš što i kako, čim se preispituješ u startu to nije to.
summerson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 14:45   #26
Quote:
NevjerniToma kaže: Pogledaj post
aha da..pa to

Da li se moguce zaljubiti ili vidjeti nesto vise u promiskuitetnoj osobi.
Jer ona valjda moze imat koga hoce i kad god hoce.
Ali valjda ima i neke osjecaje, valjda se mora smiriti. Ili ne treba.
Da li polagati nade u to
Naravno da ima osjecaje,nije kamen.
Al bas da se mora smiriti i ne mora,ako joj pase takav zivot..
Vjerovati da si bas ti cudotvorac koji ce ju zadrzati na jednom kurcu je prerano tek ste poceli..
Neces moci ti mjenjat nju,vec ona svoje navike-ako zeli..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 15:30   #27
Toma pa napisa si da si zaljubljen sta se onda mislis nebitno sta ti mi sa svojim iskustvima govorimo ako si otkacija na nju ionako ces bit s njom
annekke is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 15:45   #28
Toma je najblizi tome da je vrlo brzo privede svome prezimenu..😇...Toma, priznaj da si pecen ! 😇
__________________
https://youtu.be/QhuPCHsqgFw
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 16:08   #29
Ja sam jedna od onih koja dok nije imala vezu je poprilično istraživala samu sebe. To, naravno, uključuje i promjenu seksualnog partnera. Pretpostavljam da sam u nečijim očima zbog toga drolja, I don't care. Zadovoljna sam jer sam, kako se kaže, izguštala se raznovrsnosti. Onda sam upoznala svog muškarca i odmah mu na početku sve to rekla. Jer, to je jedna od stavki koje sačinjavaju moju prošlost. Rekla sam mu da vidim može li to prežvakati, zapravo, može li njegov ego i nesigurnost to prežvakati. Evo, 8 godina kasnije i dalje nemamo nikakav problem oko toga niti sam skakala iz kreveta u krevet praveći ga budalom.
Znači, moje osobno iskustvo je da osoba koja je oko toga otvorena želi biti iskrena i na neki način te testira. I još jedna stvar, to experimentiranje ti dosadi nakon nekog vremena i baš ti nedostaje onaj netko da te zagrli s razumijevanjem. Možda je i u tome stvar.
Sebi i njoj ćeš napraviti zlo i možda i isforsirati neku situaciju ako se nastaviš zamarati oko toga. Znam da je riskantno jer se bojiš za svoje srce a ona u tvojim očima predstavlja i interes i opasnost. Budi iskren prema samome sebi- smeta li ti broj njenih partnera? Jer nije stvar u tome što bi te ona mogla prevariti jer je promiskuitetna, može te i svetica prevariti a može i sutra pasti asteroid na Zemlju pa svi odosmo negdje drugdje. Poanta je, opusti se i uživaj u svojim emocijama, zaljubljen si, možda je i ona zaljubljena...ne razbijaj glavu s njenom prošlošću, uči od onih koji nisu mogli preći preko takvih stvari pa su sami dotjerali baš do toga čega se boje. A ako ne možeš preko toga, it's ok. Samo joj nemoj reći da je to u redu ako u tvojoj glavi nije u redu jer zaslužuje i ona iskrenost.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 18:39   #30
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Toma je najblizi tome da je vrlo brzo privede svome prezimenu..😇...Toma, priznaj da si pecen ! 😇
reš pečen
__________________
"Nisam lud, ali nisam bas ni normalan. Ne, možda sam lud." Charles Bukowski
NevjerniToma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 19:13   #31
Quote:
NevjerniToma kaže: Pogledaj post
aha da..pa to

Da li se moguce zaljubiti ili vidjeti nesto vise u promiskuitetnoj osobi.
Jer ona valjda moze imat koga hoce i kad god hoce.
Ali valjda ima i neke osjecaje, valjda se mora smiriti. Ili ne treba.
Da li polagati nade u to
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Ja sam jedna od onih koja dok nije imala vezu je poprilično istraživala samu sebe. To, naravno, uključuje i promjenu seksualnog partnera. Pretpostavljam da sam u nečijim očima zbog toga drolja, I don't care. Zadovoljna sam jer sam, kako se kaže, izguštala se raznovrsnosti. Onda sam upoznala svog muškarca i odmah mu na početku sve to rekla. Jer, to je jedna od stavki koje sačinjavaju moju prošlost. Rekla sam mu da vidim može li to prežvakati, zapravo, može li njegov ego i nesigurnost to prežvakati. Evo, 8 godina kasnije i dalje nemamo nikakav problem oko toga niti sam skakala iz kreveta u krevet praveći ga budalom.
Znači, moje osobno iskustvo je da osoba koja je oko toga otvorena želi biti iskrena i na neki način te testira. I još jedna stvar, to experimentiranje ti dosadi nakon nekog vremena i baš ti nedostaje onaj netko da te zagrli s razumijevanjem. Možda je i u tome stvar.
Sebi i njoj ćeš napraviti zlo i možda i isforsirati neku situaciju ako se nastaviš zamarati oko toga. Znam da je riskantno jer se bojiš za svoje srce a ona u tvojim očima predstavlja i interes i opasnost. Budi iskren prema samome sebi- smeta li ti broj njenih partnera? Jer nije stvar u tome što bi te ona mogla prevariti jer je promiskuitetna, može te i svetica prevariti a može i sutra pasti asteroid na Zemlju pa svi odosmo negdje drugdje. Poanta je, opusti se i uživaj u svojim emocijama, zaljubljen si, možda je i ona zaljubljena...ne razbijaj glavu s njenom prošlošću, uči od onih koji nisu mogli preći preko takvih stvari pa su sami dotjerali baš do toga čega se boje. A ako ne možeš preko toga, it's ok. Samo joj nemoj reći da je to u redu ako u tvojoj glavi nije u redu jer zaslužuje i ona iskrenost.
samo bih se nadodao: ako si i ti uz to stekao stokod iskustva sa pokojim komadom to bi moglo biti jako dobro. s tim da ona razmislja ozbiljnije sa tobom
kilometraza nigdi ne pise a VERDADERA ti je sve lijepo objasnila
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 02:59   #32
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
samo bih se nadodao: ako si i ti uz to stekao stokod iskustva sa pokojim komadom to bi moglo biti jako dobro. s tim da ona razmislja ozbiljnije sa tobom
kilometraza nigdi ne pise a VERDADERA ti je sve lijepo objasnila
Je..sviđa mi se kako je to obrazlozila.
Lako za kilometre. To je najmanji problem. Cesto smo svi u zabludi ako je to neko mjerilo. Nazalost je.
__________________
"Nisam lud, ali nisam bas ni normalan. Ne, možda sam lud." Charles Bukowski
NevjerniToma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 09:17   #33
Nije tako jednostavno, samo uzmemo spužvicu i prebrišemo! Začinjeno ljubavlju. Naime, kada god pokušavamo namjerno previdjeti nešto što nam se doista ne sviđa, to nam se vrati kao bumerang. Ne ulazeći uopće u objektivne vrijednosne procjene, mislim da treba poklanjati punu pažnju onome što nas doista smeta kod partnera, jer ne, neće nestati i malo teže je za očekivati da ćemo promijeniti osnovno mišljenje. A čemu razvijati vezu koja unaprijed ima neku veću prepreku u nama samima, odnosno našoj percepciji partnera i stvarnosti. Što je jedino mjerilo, a ne nikako objektivna stvranost. Ili pretežno mišljenje Foruma.
Jednom sam morala ostaviti dečka, i prije nego sam ga baš detaljno upoznala, samo stoga što je stalno kopao nos, lijepio bale pod stolicu ili pravio "kuglice". Makar bih da se ovdje postavi ta tema dobila čitavu paletu pametnih savjeta, od kojih bio glavni dio bio tipa, "ako je ljubav prava....". Ali, meni se dizala kosa na glavi i želudac. A taj primjer je kikiriki u odnosu na "problem" uvodničara.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 09:18   #34
Ja neću reći kao i ostali. Ti si se zaljubio, a ako ona nije ili neće, onda ćeš ti ostati na kraju taj koji će patiti. Pa biraj.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 09:40   #35
Svaka nova veza pred nas postavlja neke nove izazove. Koliko smo spremni promijeniti se u tom trenu kad se konkretna stvar postavi pred nas je jedino bitno pitanje.
SVE ljudske mane i stvari koje nas smetaju, nas smetaju zbog strahova ili zbog nečeg u nama što nam se ne sviđa. Ako nemamo negativan stav, znači da smo se pomirili sami sa sobom u toj točki.
I dalje nam se neke stvari neće sviđati, ali sad to više nema jaku emotivnu podlogu, neće nam predstavljati problem, nit će nas moći povrijediti.

Možda je ona tebi motiv i način da tu nešto riješiš sam sa sobom.
Jar-jar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 12:16   #36
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Ja sam jedna od onih koja dok nije imala vezu je poprilično istraživala samu sebe. To, naravno, uključuje i promjenu seksualnog partnera. Pretpostavljam da sam u nečijim očima zbog toga drolja, I don't care. Zadovoljna sam jer sam, kako se kaže, izguštala se raznovrsnosti. Onda sam upoznala svog muškarca i odmah mu na početku sve to rekla. Jer, to je jedna od stavki koje sačinjavaju moju prošlost. Rekla sam mu da vidim može li to prežvakati, zapravo, može li njegov ego i nesigurnost to prežvakati. Evo, 8 godina kasnije i dalje nemamo nikakav problem oko toga niti sam skakala iz kreveta u krevet praveći ga budalom.
Znači, moje osobno iskustvo je da osoba koja je oko toga otvorena želi biti iskrena i na neki način te testira. I još jedna stvar, to experimentiranje ti dosadi nakon nekog vremena i baš ti nedostaje onaj netko da te zagrli s razumijevanjem. Možda je i u tome stvar.
Sebi i njoj ćeš napraviti zlo i možda i isforsirati neku situaciju ako se nastaviš zamarati oko toga. Znam da je riskantno jer se bojiš za svoje srce a ona u tvojim očima predstavlja i interes i opasnost. Budi iskren prema samome sebi- smeta li ti broj njenih partnera? Jer nije stvar u tome što bi te ona mogla prevariti jer je promiskuitetna, može te i svetica prevariti a može i sutra pasti asteroid na Zemlju pa svi odosmo negdje drugdje. Poanta je, opusti se i uživaj u svojim emocijama, zaljubljen si, možda je i ona zaljubljena...ne razbijaj glavu s njenom prošlošću, uči od onih koji nisu mogli preći preko takvih stvari pa su sami dotjerali baš do toga čega se boje. A ako ne možeš preko toga, it's ok. Samo joj nemoj reći da je to u redu ako u tvojoj glavi nije u redu jer zaslužuje i ona iskrenost.
Slična je i moja priča.
Promijenio sam dosta partnerica u prošlosti, dok nisam naišao na "onu pravu". Eto, još malo pa će treća godina što smo zajedno i apsolutno ne razmišljam o nijednoj drugoj, veza s njom se ispunjava, u svakom smislu.

Gle... prolazilo kroz različite faze u životu. Da te htjela samo "potrošiti", vjerojatno bi se to već desilo. Družite se, zabavljate, očito u tebi vidi potencijal za nešto više... nemoj upropastiti priliku zbog vlastite sumnjičavosti.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 12:43   #37
Quote:
NevjerniToma kaže: Pogledaj post
Pa da..ovo je dobra konstatacija. U biti naslov teme je trebao biti Romantika s promiskuitetnom osobom.




Nedavno sam je upoznao preko jedne frendice tako da su sve price dosle direktno s njezinih usana. Unatoc svemu sta sam cuo, postala mi je jos draza..pa se pitam koji mi je k. Volim je. Poludio sam.


A gle ..ako je zgodnija od te frendice ,sve što si čuo umanji za 80-90%
Iznenadio bi se koliko ružnih ,izmišljenih priča može izaći iz ljubomornih usta i nekome zauvijek promijeniti život.

Moj ti je savjet da je otvoreno pitaš i promatraš reakciju - ako si dovoljno inteligentan ,sve će ti biti jasno.

Laži se obično lijepe na neku istinu koja je lako dokaziva , pa i laž dobija kvalitetu istine - npr. netko vidi zgodnu curu na kavi sa osobom koja nije njen dečko ,zajedno odlaze njegovim autom. Nastaje priča kako otvoreno vara dečka sa tim i tim , viđeni su tu i tu , otišli su zajedno autom ..sve su to činjenice , osim onog prvog ( da vara) ali djeluje točno jer je osoba zaista bila na kavi i zaista otišla sa kave i sjela u auto ..možda ju je vozio do Konzuma , možda ju je odbacio na bus -možda su se samo sreli pa ga je ona iz pristojnosti pozvala da sjedne ...
Ali zle osobe su u stanju smisliti cijelu sapunicu da unište onog koji ih smeta.

Budi oprezan kad su "rekla kazala" priče u igri. Dozvoli samom sebi da procijeniš situaciju i osobu



Sent from my iPhone using Tapatalk
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 13:52   #38
Nemoj nasjedati na priće "rekla-kazala" slušaj sebe i svoj instikt, ako sumnjaš u sebe pusti vremenu da ućini svoje i promatraj osobu s kojom želiš biti.
Sve što ti je rekla je samo veliki "+" kako te nebi zavlačila i kasnije otkrio stvari koje bi ti mogle zasmetati i to se zove "iskrenost" koja bi trebala biti osnova veze, dakako mnogima to smeta i nisu stanju slušati i sve to "prožvakati" iz raznih pobuda, možda manje iskustvo od partnera,strah u sebe ali zasnivanje veze na tim osnovama je vrijedno pažnje i borbe ukoliko ti je stalo do te osobe.
To što možeš imati s njom vrijednije je nego s nekom "površnom i neiskrenom osobom" barem znaš u startu na ćemu si i sve izrećeno može ti pomoći naravno ako nisi "ogranićen" na priće rekla-kazala od drugih i nevjeruj uvijek što ljudi kažu/pričaju obićno to nisu dobronamjerne osobe i samo su ljubomorne na odnos koji sam imaš tj. ste zajednički ostvarili.Uglavnom vrijeme ćini svoje i sve s vremenom sjedne na svoje.
Potrudi se i izbaci "malograđanštinu,posesivnost,ljubomoru,ego" na njen proživljen život jer svatko ima pravo živjeti svoj život kako želi.
Bitno je ono što živite zajedno, svojom iskrenošću samo ti je dala do znanja da te cijeni i da si vrijedan toga, jer nepriznaje se to baš olako bilo kome, osim onoga do kojeg ti je stalo.

Dakako ovo ti pišem iz iskustva jer sam proživljavao nešto slićno, bilo je podmetanja sa svih strana ali nije mi žao ni jedne minute što sam tako odlućio i držao se nekih svojih postulata u životu,svoju ženu nebi mijenjao baš zato što smo sve zajedno stvorili i odnos koji imamo je baš ono što sam želio, a sve se svodilo na "iskrenost,poštovanje,kompromise i razgovore i dogovore o svemu".


Sretno
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger