Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2016., 15:27   #9441
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
nazovi Overseas, reci im da ne zelis paket i da ga odmah vrate. dostavljac te zove tek kad je pred kucom pa da ne dolazi bezveze do tebe.
Ja sam to danas napravila za paket naručen 25.11.
Dobila sam na mail da je pošiljka neuručiva jer je kupac odustao od narudžbe
NinaDrv is offline  
Old 08.12.2016., 19:25   #9442
Cure znaci postarinu kod povrata moramo platiti sami cak i ako stvar ima neku gresku?
Da saljem HP-om ili nekom drugom sluzbom?

Bas sam ljuta, mislila sam da cu moci zamijeniti u ducanu gdje je posiljka i dosla, mislim da mi je ovo zadnja narudzba😒
Utamirka is offline  
Old 08.12.2016., 19:52   #9443
Jel zna netko kada počinju sniženja u Mangu?
vivikov is offline  
Old 08.12.2016., 20:03   #9444
Luna7 hvala na odgovoru, ja sam krivo shvatila da je vec u RH. Jel uobicajeno da evo vec 9 radnih dana paket nije stigao? Ne znam trebam li se vise nadati ili da odustanem
Nabokova3 is offline  
Old 08.12.2016., 23:47   #9445
Nema na čemu Moguće je da su sad imali gužvu zbog Black Friday/Cyber Monday pa zato sve kasni. Meni je prije koji mjesec došlo za 10 dana. Možeš im se javiti na fejs i pitati.
__________________
...and through it all...
Luna7 is offline  
Old 09.12.2016., 00:02   #9446
Malo pozitive...narucila u subotu (ili nedjelju), 4.12. i doslo danas 8.12.
Os poslao jucer sms da danas dolazi paket, a danas tocno vrijeme kad dolazi i tada je i doslo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Old 09.12.2016., 09:24   #9447
Quote:
Utamirka kaže: Pogledaj post
Cure znaci postarinu kod povrata moramo platiti sami cak i ako stvar ima neku gresku?
Da saljem HP-om ili nekom drugom sluzbom?

Bas sam ljuta, mislila sam da cu moci zamijeniti u ducanu gdje je posiljka i dosla, mislim da mi je ovo zadnja narudzba��
Poštarinu plaćaš sama pa tražiš povrat.
Tako sam ljetos vratila dvije haljine, ispalo me neikh 140,00 kn, ali sam skenirala račun, poslala im na mail i dobila povrat novca i to u relativno kratkom roku.
U oba slučaja se radilo o njihovoj grešci na odjeći , na jednoj je bio potrgan cif, duga je izgobila skoro sve našivene perlice čim sam ju izvadila iz najlona.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 09.12.2016., 10:47   #9448
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
Mene je overseas blokirao na fejsu ne mogu im vise ni komentirati njihovu aljkavost a ni slati por
Pa to nije o.k. Bok, cure moje s manga
andreatrky is offline  
Old 09.12.2016., 12:53   #9449
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
Pa to nije o.k. Bok, cure moje s manga
Samo sam ulogirala da napišem bok Andrea.

I bila sam neki dan u izvidnici maloj u mangu, neke kožne jakne gledala da vidim koju bi si naručila ako bude kakav dobar popust.

Uglavnom pogledala sam i ovaj kaputić, koji je presladak. Ovo bijelo oko vrata se i skida. Odem u kabinu sa xs, kad ono šator šator. Dala sestri da obuče koja je inače S, veliko i njoj. Dakle for the record ako nekoga bude zanimalo ovaj kaput je dva broja veći. Malo sam bila tužna, ali ajde...bolje nego da sam naručila pa se šokirala.

http://shop.mango.com/HR/p0/woman/cl...rendas.abrigos
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Old 09.12.2016., 13:14   #9450
cijelo jutro čekam Overseas,nema ga

doći će naravno popodne kad nema nikoga
iako sam zvala,stavila napomenu,opet zvala da provjerim
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Old 09.12.2016., 14:42   #9451
Da li vama prolazi onaj kod 25EXTRA na Mango Outlet stranici ako je netko kupovao ??
iwanamilinkovic is offline  
Old 09.12.2016., 17:15   #9452
Jučer u toku dana je trebala stići pošiljka(od 25.11.) i nije.
Poslala upit i ujutro napisali da bi onda ipak danas trebala od 13-16h i opet- nije.

edit:
12.12.2016. tokom dana

Razlog- Pošiljka je utovarena u pogrešno dostavno vozilo. Kako biste primili informaciju o daljnjem tijeku isporuke kliknite na "Aktivirajte obavijesti".
dadls81 is offline  
Old 09.12.2016., 19:26   #9453
Quote:
vivikov kaže: Pogledaj post
Jel zna netko kada počinju sniženja u Mangu?
Ovo i mene zanima...
Jeanna is offline  
Old 09.12.2016., 22:52   #9454
Netko je napisao 22.12.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Old 10.12.2016., 09:03   #9455
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Samo sam ulogirala da napišem bok Andrea.

I bila sam neki dan u izvidnici maloj u mangu, neke kožne jakne gledala da vidim koju bi si naručila ako bude kakav dobar popust.

Uglavnom pogledala sam i ovaj kaputić, koji je presladak. Ovo bijelo oko vrata se i skida. Odem u kabinu sa xs, kad ono šator šator. Dala sestri da obuče koja je inače S, veliko i njoj. Dakle for the record ako nekoga bude zanimalo ovaj kaput je dva broja veći. Malo sam bila tužna, ali ajde...bolje nego da sam naručila pa se šokirala.

http://shop.mango.com/HR/p0/woman/cl...rendas.abrigos
Dobar potez, dodjes probas vidis eventualno narucis. Bas bi ti trebalo sad se natezat i vracat to. Odustala sam od koznjaka...iako sam jucer na outletu vidjela jedan sivi brusena koža, s popustom bi bio 190kn, al vidim vec da je model los, kratka, i siroki kratki rukavi. Novi divin nisam jos ni jednom obukla, nekako mi se cini da nije jos klima za njega
Samo se ti tu i tamo ulogiraj Latice moja, super informacije uvjek imas
andreatrky is offline  
Old 10.12.2016., 11:12   #9456
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
Dobar potez, dodjes probas vidis eventualno narucis. Bas bi ti trebalo sad se natezat i vracat to. Odustala sam od koznjaka...iako sam jucer na outletu vidjela jedan sivi brusena koža, s popustom bi bio 190kn, al vidim vec da je model los, kratka, i siroki kratki rukavi. Novi divin nisam jos ni jednom obukla, nekako mi se cini da nije jos klima za njega
Samo se ti tu i tamo ulogiraj Latice moja, super informacije uvjek imas
Našla sam si kožnjak koji hoću.
Kako sad divin, šta nije vilin? Zbunjuješ nas.

I zašto svi pišu o sniženjima 22.? Pretpostavke ili netko ima info? Prošle godine su počela 17.12., svake godine počinju sve ranije, ne vidim zašto bi ove kasnije. Ja mislim da će već sljedeći petak.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Old 10.12.2016., 11:46   #9457
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Našla sam si kožnjak koji hoću.
Kako sad divin, šta nije vilin? Zbunjuješ nas.

I zašto svi pišu o sniženjima 22.? Pretpostavke ili netko ima info? Prošle godine su počela 17.12., svake godine počinju sve ranije, ne vidim zašto bi ove kasnije. Ja mislim da će već sljedeći petak.
Koji??Onaj crveni??
Hehe, divin vilin, divin jer je nekako ozbiljan, onaj prije je bio prpošan
Sve se to mijenja, znaju uletit ranije tko ce ga znat, i za black friday je bilo samo 20%...
andreatrky is offline  
Old 10.12.2016., 19:10   #9458
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Moja neka pretpostavka je da će 16.12. Nemam nikakvu dojavu.
I meni je ostalo ovako u sjecanju
andrea m is offline  
Old 10.12.2016., 19:54   #9459
zimska snizenja u mangu i zari uvijek pocinju prvi radni dan nakon bozica, dakle 27.12.
moguce su uvijek neke vikend akcije i blic snizenja i ranije u 12.mj., ali sluzbeno je ovako vec godinama
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 10.12.2016., 20:20   #9460
Quote:
helianthus kaže: Pogledaj post
počelo sniženje, nisu se baš pretrgli

sve što sam htjela, već rasprodano, valjda će obnavljati zalihe..
napisano - 17.12.2015 stranica 317

Znam da je Mango prosle godine prije Zare poceo.
andrea m is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.