Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2016., 14:38   #841
Question KROJAČICA?

Ekipa, molim pomoć!

Prijateljica je kupila ovu 2. haljinu po redu jer joj više odgovara čipkani materijal za prigodu, međutim željela bi dobiti malo više pufasti izgled kao što je na ovoj haljini s 1. fotografije, dok ova njena pada ravno.

Zanima me kako bi se to moglo napraviti (što povoljnije), a ujedno onaj glavni dio- molim preporuku osobe koja bi to mogla napraviti što bolje jer je važna prigoda u pitanju, zato bih voljela da date preporuku za nekog s kime ste vi osobno bili iznimno zadovoljni!

Zagreb- ISTOK prednost!


(klik na fotku da je uvećate)
1.

2.
Pozdrav555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 15:22   #842
problem ti u opsegu donjeg dijela haljine i koliko je nabrana u struku. ako je u struku ravna, ne moze nista, ako je dole puno uza od 1. haljine isto tesko da moze nesto.

ako su iste, onda je to materijala i moze se srediti podstavom tako da se ispod stavi til i nesto onako nabrano pa podigne vanjski dio haljine. to nije skupo niti za kupiti materijal niti za napraviti. rekla bi da nije vise od 100kn
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 17:40   #843
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
problem ti u opsegu donjeg dijela haljine i koliko je nabrana u struku. ako je u struku ravna, ne moze nista, ako je dole puno uza od 1. haljine isto tesko da moze nesto.

ako su iste, onda je to materijala i moze se srediti podstavom tako da se ispod stavi til i nesto onako nabrano pa podigne vanjski dio haljine. to nije skupo niti za kupiti materijal niti za napraviti. rekla bi da nije vise od 100kn
E pa da, to je i ona predložila tilom popuniti taj donji dio, ali je rekla da nije sigurna može li se to i koliko bi koštalo šivanje zajedno s materijalom, pa zato pitam ovdje.

Slobodno neka netko predloži neku krojačicu Zg-istok! Hvala!
Pozdrav555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 20:43   #844
Postoje pufaste podsuknje za kostime:
https://www.google.hr/search?q=Roma+...w=1920&bih=955

Ja imam hrpu Roma i Leg Avenue podsuknji, ali vjerojatno će i ove kineske biti ok (koštaju 30-ak kn):
http://www.ebay.com/sch/Womens-Cloth..._nkw=petticoat
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 14:09   #845
Quote:
sugababe156 kaže: Pogledaj post
Postoje pufaste podsuknje za kostime:
https://www.google.hr/search?q=Roma+...w=1920&bih=955

Ja imam hrpu Roma i Leg Avenue podsuknji, ali vjerojatno će i ove kineske biti ok (koštaju 30-ak kn):
http://www.ebay.com/sch/Womens-Cloth..._nkw=petticoat
A znate li gdje ima za kupiti takvih suknji, a da ne moramo naručivati jer je već malo kasno? :/
Pozdrav555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 18:46   #846
Možda imaju u Importanneu. Znam da su oni imali korzete i ostale stvari s ebay-a, ali ne sjećam se tih podsuknji.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 01:45   #847
Vidim da par vas je share-alo info o krojacici preko pm-a, pa bih bila jako jako zahvalna ako bi mogla dobiti preporuku za provjerenu krojacicu u Zg koja radi prepravke (trebam suziti par hlaca, a teta kojoj sam obicno isla vise ne radi).

Puno hvala!!!
Woodpeckerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 11:16   #848
Kamensko, nosila sam svečanu haljinu sa 6 podstava da mi ju suze i skrate.
Živci anđela. Odlično su to odradile, je me malo koštalo, ali kad se uzme u obzir da su skidale pasicu, čipkane aplikacije, sužavale korzetni dio, pa sve ponovno šivale...
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs
Snjeska.Bijelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 00:52   #849
Citam o tom famoznom Kamenskom i nemam pojma gdje je to?!
Moze pliz par detalja (moze i na PM).

Thnx!!!


Quote:
Snjeska.Bijelic kaže: Pogledaj post
Kamensko, nosila sam svečanu haljinu sa 6 podstava da mi ju suze i skrate.
Živci anđela. Odlično su to odradile, je me malo koštalo, ali kad se uzme u obzir da su skidale pasicu, čipkane aplikacije, sužavale korzetni dio, pa sve ponovno šivale...
Woodpeckerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 22:21   #850
Molim preporuku za dobru krojačicu, trebala bih skratiti haljinu za sestrinu svadbu. Važno mi je da to dobro ispadne, jer sam jedva našla dobru haljinu, a i bila je dosta skupa, pa me sve strah nekome je dati na skraćivanje.
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 03:04   #851
Quote:
Woodpeckerica kaže: Pogledaj post
Citam o tom famoznom Kamenskom i nemam pojma gdje je to?!
Moze pliz par detalja (moze i na PM).

Thnx!!!
Na Kneziji je njihova udruga, nakon krizanja Horvacanske i Selske prva desno pa na 2.krizanju s desne strane. Super rade tete
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 09:29   #852
Tražim kvalitetnu krojačicu na području od Rijeke do Crikvenice. Moram prepraviti/suziti kompletnu haljinu, pa trebam nekoga tko bi to stvarno sobro znao napraviti.
Pearl_1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 14:12   #853
Ja sam našla odličnu curu u Zagrebu, u centru. Maja se zove. Šije svašta od zavjesa do torbi, skraćuje prepravlja, šije po krojevima i povoljna je.

Na Facebuku joj je stranica Kreativa by Maja. Od salona, za prepravke mi se najbolji pokazao u Vlaškoj preko puta crkve, krojački salon Toni. Skraćuju traperice za 20 kn! Ovi lopovi iz centra uzimaju po 50 kn.
ancibella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 21:12   #854
nakon još jednog fijaska sa šivanjem hlača, ljubazno molim da mi netko pošalje kontakt od hvaljene krojačice iz Remeta. hvala!
luda vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 08:49   #855
Krojačica u Rijeci

Pozdrav, treba mi povoljna krojačica u Rijeci za proširiti dvije haljine i jednoj haljini napraviti podstavu pošto je jako prozirna. Hvala!
ana55555s is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 22:21   #856
Krojači u Zagrebu

Naime, već sam poprilično iziritiran što ne mogu naći hlače koje mi pašu po veličini.

Da li se ima tko preporuku krojača u Zagrebu, koji bi mi mogao uzeti mjere i napraviti nekoliko pari hlača (klasične hlače, ne za odijelo i ne samterice).

Koja bi uopće mogla biti cijena tako nečega, uz kvalitetne, ali ne super skupe materijale...
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 22:12   #857
Pozdrav ljudi

Molim dobru dušu broj od kvalitetne krojačice u inbox koja bi mi mogla sašiti dva kaputa,par haljina i tunika. Imam dosta nakupovanog materijala koji mi doma stoje jer ne uspijevam naći dobru krojačicu... Hvala puno!
__________________
It is true that the ephemeral keeps an effect of thunder.
sokoba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 14:23   #858
Pozdrav! Zna li netko krojačicu u Zagrebu koja bi mi mogla dobro popraviti kožnu suknju - koža se počela parati na mjestu rasporka sa stražnje strane suknje i to ne po šavu nego se počeo baš trgati materijal. Hvala!
PuffCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 06:55   #859
pozz,
Može pls preporuka krojačice za ZG, trešnja/remiza idealno
Treba mi netko tko bi mi sašio neke kompliciranije sakoe, haljine i slično.
LedenaKocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 17:53   #860
Quote:
PuffCat kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Zna li netko krojačicu u Zagrebu koja bi mi mogla dobro popraviti kožnu suknju - koža se počela parati na mjestu rasporka sa stražnje strane suknje i to ne po šavu nego se počeo baš trgati materijal. Hvala!
Bit ce tesko to popraviti.
Mozes prikeljiti sliku?
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.