Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2007., 22:26   #81
Quote:
amber kaže: Pogledaj post
.toliko su ruzne da su zapravo lijepe.
meni osobno su slatke
haha da isto ko i mopsi
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Old 25.06.2007., 11:05   #82
U Karli su ih imali i cijena je bila oko 1500kn. Zato sam ja svoje naručila s Novog Zelanda, ručno rađene za 100€. Obožavam ih i jedva čekam zimu. Ja nisam uzela klasični UGG model već s jačim đonom. Uzela sam od male obiteljske firme koji su mi i poslali paket kao gift pa nisam platila ni porez ni carinu. Što se tiče veličina tu ste u pravu, bila bi sretnija da sam uzela broj manje nego što inače nosim.
Amabel is offline  
Old 25.06.2007., 16:56   #83
daj fotku i adresu (proizvođača mislim)
pasiva is offline  
Old 25.06.2007., 17:53   #84
http://www.nznature.co.nz/
Ove sam ja uzela, nisam htjela one što svi nose već prave, originalne australske uggs.

http://www.aussiethings.com.au/uggs.html
http://www.shopnewzealand.co.nz/en/c...heepskin_Boots
http://www.sheepskinfactory.com/uggs.htm

Malo progooglaj i naći ćeš puno obiteljskih firmi koje ručno izrađuju uggsice. Ja svoje obožavam i već planiram uzeti i jedne tamno smeđe
Amabel is offline  
Old 25.06.2007., 19:45   #85
bit ce opet uggsica u karli u 9. mjesec, cijene su iste ko i svuda vani jer cijene diktira zastupnik

bit će classic short i classic tall modeli i to u 4 boje svaki - chocolate, crna, sand, chesnut- nece bit rozih i plavih i inih jerbo ih zastupnici nece uopce narucivat (nemaju minimalne kolicine za svaki model itd itd)
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Old 25.06.2007., 20:09   #86
Quote:
PrittPen kaže: Pogledaj post
bit ce opet uggsica u karli u 9. mjesec, cijene su iste ko i svuda vani jer cijene diktira zastupnik

bit će classic short i classic tall modeli i to u 4 boje svaki - chocolate, crna, sand, chesnut- nece bit rozih i plavih i inih jerbo ih zastupnici nece uopce narucivat (nemaju minimalne kolicine za svaki model itd itd)
sorry, a tko su zastupnici?
pasiva is offline  
Old 25.06.2007., 23:44   #87
Moram napisati da nije istina da su cijene iste kao i u inozemnim dućanima. Na službenoj stranici UGGs Australia i njihovom shopu su od 100-140$, a u Karli su cijene bile oko 1500kn. Također svaki dobavljač ovlaštenom zastupniku daje preporučenu cijenu ispod koje se ne smije ići. No uvoznik sam smije povisiti cijene s obzirom na svoje tržište. Barem je tako u mojem slučaju.
Amabel is offline  
Old 26.06.2007., 01:39   #88
pod inozemstvo nisam mislila cijene kao na sajtu nego cijene u trgovinama sirom europe. cijena classic tall modela je u karli bila oko 1200 kn sto je bila i cijena koju su 'preporucili' zastupnici. oni su prosle zime prvi put 'probno' radili s odredjenom danskom firmom koja radi ugg za citavu europu i odredjuje cijene u citavoj europi, i prosle zime su nase cijene bile malo vise od europskih jer je islo 'preko dvije ruke'. cijene ugg cizama u us i nz su razlicite od europskih, i nigdje u europi neces nac cijene kao na sajtu. to je vec unutarnja politika te firme i ja nemam veze s tim.

zastupnici za bivsu jugu su jedna slovenska firma.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Old 26.06.2007., 09:08   #89
Quote:
PrittPen kaže: Pogledaj post
....

zastupnici za bivsu jugu su jedna slovenska firma.
Vidim da Karla kupuje i Teva sandale.

Kako neobicno.
Je*s prodaje starke, Golu i usput Stuart Weitzman cipele, a Karla prodaje Loriblu, Boticelli itd, a uz to Teva sandale i UGG.

"amabelmil" je pojasnila stvari.
UGG je brand americke firme Deckers koja je preuzela originalnu ideju australskih proizvodjaca i ucinila je globalno popularnom.

USA nema porez kao VAT (value added tax) ili PDV.
Oni imaju Sales tax i cijene na njihovim stranicama su izrazene bez tog poreza.
Cijene na europskim web stranicama su izrazene s porezom od prosjecno 20%.

Zato cijene nije uputno usporedjivati.
bbc is offline  
Old 26.06.2007., 13:14   #90
bbc oprosti ali mislim da je malo nije uputno usporedjivati karlu i je*s a ni lijepo.
i pucas na totalno desetu stranu jer ocito uopce nisi upoznat sa brandovima koje drzi karla

sales tax je mali i varira od statea do statea... uggsice su jednostavno jeftinije u US kako god okrenes. slicno kao starke ili kao sto su talijanske cipele tamo puno skuplje nego ovdje
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Old 26.06.2007., 13:48   #91
Quote:
PrittPen kaže: Pogledaj post
bit ce opet uggsica u karli u 9. mjesec, cijene su iste ko i svuda vani jer cijene diktira zastupnik

bit će classic short i classic tall modeli i to u 4 boje svaki - chocolate, crna, sand, chesnut- nece bit rozih i plavih i inih jerbo ih zastupnici nece uopce narucivat (nemaju minimalne kolicine za svaki model itd itd)
sorry al to nije tocno! jedna je cijena UGGsica u NY, druga u Londonu a treca u ZG.. i te se cijene itekako razlikuju.
vekmar is offline  
Old 26.06.2007., 14:04   #92
vec smo to raspravili i razjasnili
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Old 06.07.2007., 14:37   #93
Drage moje,
ima milijun raznih vrsta tih ugg čizmica, ali su samo jedne original.
ja kupila u njemačkoj (upiknula sam sniženje: i platila ih samo 50€ umjesto 250)
tako da ove iz raznoraznih dućana kod nas u HR ih nema za kupiti i točka
Koffee freak is offline  
Old 13.07.2007., 17:23   #94
preružno, preodvratno, nebi nikad to nosila!!!! strava
*CHANCE* is offline  
Old 14.07.2007., 21:03   #95
Quote:
Koffee freak kaže: Pogledaj post
Drage moje,
ima milijun raznih vrsta tih ugg čizmica, ali su samo jedne original.
a koje to?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Old 15.07.2007., 18:19   #96
Quote:
Koffee freak kaže: Pogledaj post
tako da ove iz raznoraznih dućana kod nas u HR ih nema za kupiti i točka
koffee freak, ne siri dezinformacije
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Old 15.07.2007., 21:25   #97
uh...ja bi jedne...one tall...krem ili smeđe...

ali nema toga kod nas...a kad van odem, nigdje ne nađem...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Old 18.07.2007., 10:16   #98
Quote:
Koffee freak kaže: Pogledaj post
Drage moje,
ima milijun raznih vrsta tih ugg čizmica, ali su samo jedne original.
ja kupila u njemačkoj (upiknula sam sniženje: i platila ih samo 50€ umjesto 250)
tako da ove iz raznoraznih dućana kod nas u HR ih nema za kupiti i točka

Riječ UGG se u Australiji koristi oduvijek i to je ime za njihove tradicionalne čizme. Onda je jedna firma u Americi "UGG Australia" pokušala zaštititi to ime kao svoj brand. Dugo su se sudili no na kraju nisu dobili presudu. Znači sve čizme tog izgleda i materijala su UGG čizme, samo ovisi tko ih proizvodi.
Amabel is offline  
Old 23.07.2007., 21:58   #99
Quote:
PrittPen kaže: Pogledaj post
bit ce opet uggsica u karli u 9. mjesec, cijene su iste ko i svuda vani jer cijene diktira zastupnik

bit će classic short i classic tall modeli i to u 4 boje svaki - chocolate, crna, sand, chesnut- nece bit rozih i plavih i inih jerbo ih zastupnici nece uopce narucivat (nemaju minimalne kolicine za svaki model itd itd)

cek malo...di tocno dodje taj Karla ducan?
Claire is offline  
Old 23.07.2007., 23:19   #100
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
cek malo...di tocno dodje taj Karla ducan?
jedan je u Frankopanskoj, na mjestu bivšeg pepe jeans-a, a drugi je u Vlaškoj, preko puta Importane Gallerie
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.