Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2010., 17:38   #21
Preskupi su za ono šta nude za no name marke, a da ne govorim da se njihove torbe šiju negdi po predgrađima Splita
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 21:38   #22
Iz godine u godinu sve gora i gora ponuda.....a o cijeni da ni ne govorim....!!!!!
jelena0702 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 22:23   #23
Quote:
Ina100 kaže: Pogledaj post
Nedavno sam kupila par cipelica u Guliveru i nadala se da će biti u redu. Naime, trebale su mi za svatove i željela sam se osjećati udobno-pa sam iskeširala 600 kn za najobičnije kožne cipele sa peticama 5cm, kao koža unutra/van itd itd.... GROZNE, NEUDOBNE cipele
Ovo se i meni dogodilo. Samo sam ih platila puno više, a i peta je duplo viša
Pala sam na materijal i izradu, zbilja su se činile kvalitetne, koža unutra, van, sve super, ali to je tako loše pozicionirana peta da je to strava. Obukla doslovce jednom na par sati i nikad više.
Inače mi imaju super stvari, samo su im cijene prenapuhane.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 22:33   #24
U Guliveru kupujem samo robu marke IXOS i to samo i jedino na sniženju. Taj sam brand otkrila u Italiji, ima tako otkačenih (i udobnih) cipela, čizama, japanki...jako je skupo i u Italiji
Sve ostalo u Guliveru mi je upitne kvalitete, ne znam.
žena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 01:08   #25
Ja bome nemam losa iskustva s njihovim cizmama. Prije 5 godina sam kupila cizme i nosila ih cijelu zimu svake godine, prosle godine su pukle ali bas sam ih iznosila, doduse platila ih 1000kn. Ove godine sam isto uzela jedne na petu na snizenju za 500kn i preudobne su mi, tople a uopce nisu podstavljene krznom, i koza im je bas meka i udobna. Btw, kad im budu inace sizenja?
Arienrhod is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 10:39   #26
Takoder me zanima kada ce snizenja
Skicam jedne cizmice, a vidim da ni na Late Night Shoppingu nisu dali nikakav popust
sonata is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 22:32   #27
Quote:
sonata kaže: Pogledaj post
Takoder me zanima kada ce snizenja
Skicam jedne cizmice, a vidim da ni na Late Night Shoppingu nisu dali nikakav popust
Ponavljam upit za snizenja, zna li netko u kojem su mjesecu barem?
Arienrhod is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 23:03   #28
oni uvijek idu zadnji sa sniženjima, krajem prvog mjeseca tek nešto značajnije... neki dan vidjela da su na par torbi stavili neko sitno smiženje...
Aalayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 19:12   #29
Po mom mišljenju Guliver zbilja ima dobre tobre.

Cipele su im neudobne i često tvrde, ima puno kvalitetnijih i jeftinijih.
__________________
"Željeti je da se preko Une i Save stvori država koja bi svojim životom živjela." F. Rački
Ostoja Grubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 19:43   #30
Quote:
Ostoja Grubica kaže: Pogledaj post
Po mom mišljenju Guliver zbilja ima dobre tobre.

Cipele su im neudobne i često tvrde, ima puno kvalitetnijih i jeftinijih.
Meni su od Zarinih ravnih stopala natekla, tako da se sada spasavam s Guliverovim na petu umjesto ovih ravnih. Ovo su mi vec druge cizme u Gulivera, i kupit cu si jos jedne ali na snizenju. Sad su mi preskupi po redovnoj cijeni ipak.
Arienrhod is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 19:50   #31
Quote:
Arienrhod kaže: Pogledaj post
Meni su od Zarinih ravnih stopala natekla, tako da se sada spasavam s Guliverovim na petu umjesto ovih ravnih.
Ne znam za Zaru, nemam ništa od njih.

Udobne su mi jako Panama Jack, dobre Siux, Tamaris, Gabor, Hogl.
Scholl, Ara i Clarks mi ne pašu.
Ecco i Geox nisam probala.

Probaj i s nekim od tih ako imaš problema, možda ti koja bude odgovarala.
__________________
"Željeti je da se preko Une i Save stvori država koja bi svojim životom živjela." F. Rački
Ostoja Grubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 15:45   #32
Podižem temu.
Ne sjećam se da sam ikad kupila nešto u Guliveru, a sad gledam online jedne čizme i kad ih stavim u košaricu obračunava mi se neki popust od 20% iako nigdje ništa ne piše o tome.
Problem je u tome što ne znam koju veličinu uzeti. Točnije uzela bih 41, ali vidim na fejsu da se žene žale da im 41 odgovara broju 39. Jesu li zbilja toliko manji kalupi?

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 15:57   #33
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Podižem temu.
Ne sjećam se da sam ikad kupila nešto u Guliveru, a sad gledam online jedne čizme i kad ih stavim u košaricu obračunava mi se neki popust od 20% iako nigdje ništa ne piše o tome.
Problem je u tome što ne znam koju veličinu uzeti. Točnije uzela bih 41, ali vidim na fejsu da se žene žale da im 41 odgovara broju 39. Jesu li zbilja toliko manji kalupi?

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
Nisu! Ja sam izmedu 37/38! Imam dvoje njihove balerinke! Jedne su 36, a druge 37! Uzela sam ove godine cizme i one su mi isto 37!
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 16:18   #34
Nosim 38 i nedavno sam uzela njihove cizme isto 38.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 17:31   #35
Ajd to su dobre vijesti. Nego, koliko često oni imaju popuste i koliko su izdašni s njima? Vidjela sam na fejsu da su ovaj vikend imali popust uz neke kupone. Naravno da sam to propustila, a sad mi se više ne kupuje po punoj cijeni.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 18:45   #36
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Ajd to su dobre vijesti. Nego, koliko često oni imaju popuste i koliko su izdašni s njima? Vidjela sam na fejsu da su ovaj vikend imali popust uz neke kupone. Naravno da sam to propustila, a sad mi se više ne kupuje po punoj cijeni.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
Taj kupon ti vrijedi jos par dana! Samo vise nije 40% nego 30%! A, onak u drugom mjesecu tek im budu snizenja!
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 19:40   #37
Kakvi su im kalupi? Ja upravo naručila niske čizme 38 broj. Između 37 i 38 sam pa sam ipak uzela 38 (također odlučila zbog komentara na fejsu), a sad strahujem hoće li biti prevelike.
vila717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 21:12   #38
Quote:
Lecos kaže: Pogledaj post
Taj kupon ti vrijedi jos par dana! Samo vise nije 40% nego 30%! A, onak u drugom mjesecu tek im budu snizenja!
Problem je što ja te kupone nemam. Jel ih ima još gdje za nabaviti?
Čizme koje gledam su 2000 kuna i jako mi te žao što na vrijeme nisam saznala za te kupone.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 05:51   #39
čekajte sniženja, uvijek ima brojeva.

imam 2 para čizama iz G već par godina i sa oba sam oduševljena. Kvaliteta im je odlična a kalupi realni
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 08:01   #40
Ovo sam ljeto kupila njihove dvoje sandale nakon valjda 12 godina (mozda i vise) i prezadovoljna sam. Istina nisu jeftine, ali su odlicnog dizajna i udobnosti. Moj je broj 39.5 ono idealan, tako da nekad prevagne 39 nekad 40. Kod njih sam sandale uzela 40.
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.