Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2006., 22:53   #81
SVADJALICA,HVALA!
 
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 23:53   #82
Da li netko zna gdje se u grazu nalazi skate shop?
bluewhales is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2006., 00:44   #83
ha znam,al ne znam kako da ti objasnim...
 
Odgovori s citatom
Old 06.04.2006., 21:09   #84
ufff, skate shop, imas kraj Jakominija. Ovako, tu imas i McDonalds....eh odmah pored McD-ja prodjes u tu ulicicu....kojih 10ak metara, s lijeve strane je skate shop
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2006., 01:58   #85
Quote:
Crow Jane kaže:
Hej babice! Čitam danas u onom 24 sata kaj su dijelili badave po cesti da će se u ZG otvarat neki City šoping centar ( Jankomir ofcourse) u sklopu kojeg i H&M! A ne piše kada.
City-planiraju u jesen ali nisam sigurna da će biti i H&M.Bit će između ostalih neki veliki dućan sa markiranom robom D&G,Armani i sl.
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2006., 08:53   #86
Quote:
Crow Jane kaže:
Hej babice! Čitam danas u onom 24 sata kaj su dijelili badave po cesti da će se u ZG otvarat neki City šoping centar ( Jankomir ofcourse) u sklopu kojeg i H&M! A ne piše kada.
ma to ce valjda biti u onom velikom poslovnom centru koji planiraju graditi kraj Zapresica, otvorenje je valjda negdje potkraj 2007. pocetkom 2008.
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2006., 15:05   #87
EE da vas pitam, da li netko zna da li 13. u četvrtak dućani rade normalno u Grazu?
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2006., 20:45   #88
Quote:
Hana020 kaže:
EE da vas pitam, da li netko zna da li 13. u četvrtak dućani rade normalno u Grazu?
da
DrSigmundFreud is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 21:26   #89
jel netko zna jel u centru ima neki jeftiniji parking (pošto naravno nema besplatno)? a mislim jeftiniji od 4 eura.....ili općenito kolko se tamo kreću cijene parkinga? fakat je skupo, ha?
-martina- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 13:50   #90
New Yorker,H&M,ne znam da li ima Amisu......
DOLCENERA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 13:51   #91
bila sam u subotu Ima prekrasnih stvari, nekako mi se H&M, u centru cini najbolji . U Sairzbergu ( mislim da se tak piše ) i nije baš nekaj, al isto se nađe zgodnih krpica. No, kaj po novome se po osobi smije prenjet samo do 300 kuna!?!? Zar nije bilo 100 eura po osobi?
 
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 22:22   #92
Quote:
Boozer kaže:
U Sairzbergu ( mislim da se tak piše)
http://www.seiersberg.at/
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 18:24   #93
BOK ljudi!!meni bi trebalo malo pomoci!!
ja od februara nisam isla u graz(znam znam dugo vremena !!)
ja nemam pojam sta je msw??moze li mi to neko moli vas objasniti i ima li neka stranica na netu na kojoj se moze naci plan seiersberg shopping city-a??
i koliko je otprilike od zagreba do graza??
tnx
 
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 22:40   #94
To ti i nije neko dugo vrijeme!
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 15:12   #95
Jel ima u centru C&A? Ili samo u Westu?
__________________
Postujte bakterije - to je jedina kultura koju vecina ljudi ima u sebi.
Sanja :o) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 20:53   #96
Ima u centru, pored zeljeznicke stanice...ogroooomni c&a
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 13:46   #97
Zna li netko gdje je u Grazu dućan Max & Co? Imala sam adresu na nekom prospektu, ali sam ga zagubila ((
 
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 18:53   #98
Jel mi mozes please svadjalica reci kolike su cijene otprilike u tim outletima?
lucy loo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 20:47   #99
Ovako u palmersu je prije bilo grudnjala po 3 eura (oni sto su prije bili po 70 i vise)...Odatle otprilike imam sve svoje grudnjake...
Doduse nije me bilo neko vrijeme tamo, pa ne znam kako se sad cijene krecu, mislim da su oko 15ak eura....Ima i svilenih pidjamica po 20ak eura, tangi dosta jeftino! Ono, ako uzmes razmjer kvalitete i cijene, fakat se isplati!

Sto se kastnera tice, cijene su ok, farmerke sam prosle godine kupila Vero Modine za 10 eura (bile 75)...Zavisi koju marku i koji model cega uzimas....replayeve stvari su
hlace - oko 50ak eura
maice - oko 20ak, 30

CK, Cavalli i slicne marke su naravno skuplje...

Esprit, S'Oliver i sl su takodjer jako povoljne...maice po 15ak eura....i tako...

Nadam se da sam pomogla!

Ah, da ima i nesto malo modela cipela podosta snizeno!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 21:59   #100
sorry kaj te gnjavim, ali nisam baš skužila gdje je to. Dakle, ne ulazim na glavni ulaz u kastner nego tamo pokraj h & m idem prema muri? I onda.
lucy loo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.