Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2012., 17:28   #9942
još malo



http://i47.tinypic.com/21dj52t.jpg
http://i46.tinypic.com/2wqfrf4.jpg
Tena 15 is offline  
Old 27.04.2012., 18:24   #9943
hvala tena .. dopunjujem ...

Danas su objavljene ekskluzivne fotografije sa humanitarnog kuglanja koje se održalo sinoć, 26.04.2012., a tradicionalno svake godine organizira LIONS CLUB u Istanbulu, a ovaj put su sudionici bile slijepe i slabovide osobe. Murat Yildirim je bio jedna od poznatih osoba koji su sudjelovale u ovoj plemenitoj akciji. GALERIJA & ČLANAK

... meni izgleda raspoloženo i okej, obučen je super, sportski i ležerno.
jedino mi je toliko mršav, da je to već zabrinjavajuće!!!



__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 27.04.2012., 19:48   #9944
mrsav evet al moram primjetiti konacno neka normalna odjevna kombinacija
i osmjeh na licu
kakav takav
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 27.04.2012., 20:18   #9945
Demirzlatomoje-nježni

Zlatna ribica i ostale moje ljubičice

Zenzo

Koljena mi zaklecala od tvog opisa Kao da ga vidim kako kaze "Gel" Zaljubila sam se u neke turske rijeci, tipa canim, gel, güven i evet.....

Meni plocice puno ne znace, i sto rece Bhea, nije ih bas ni imao u Asi, pa nema ni drzanje neko..itd... ali sve skupa upakovano sa puno karizme, karaktera i sarma, meni neodoljiv!

Kad bio u Antakiji imao je PET godina manje. Pločice su trebale dosada nastati i biti sada, ali "ovo okuženje" to nije moglo dozvolit.
Ja, kad ga vidim
samo za mene vidim ga popločanog s Tapitom i usnama vrelim.
zenzo117 is offline  
Old 27.04.2012., 21:05   #9946
Evo i mene posle duzeg vremena, sto RL, sto komp, ali ugl. uspela sam brzinski nadoknaditi propusteno. Probacu da napravim sazetak utisaka, ono sto bi se reklo 3 u 1.

Najpre nova serija...
Bila sam pre vise od mesec dana srecna kao kuce kada sam na jednom drugom forumu upoznala devojku koja em sto voli Murata, em pride zivi i radi u Turskoj kao prevodilac i to vec dugi niz godina. Ona jos nije bila pocela gledati Suskunlar, ali je bila odusevljena idejom da nadoknadi propusteno i da nastavimo zajedno pratiti, uz njene prevode naravno. Ja sam bila jos srecnija jer sam zelela na taj nacin pomoci devojkama koje vredno rade na prevodjenju ove serije. Od nje sam tada saznala da se na reklamu serije mnogo ulaze i de se one skoro pa ne skidaju sa ekrana. Cak je mislila da je proslo i mnogo vise epizoda, jer joj se cinilo da je Suskunlar non stop na TV-u.
Ali moja sreca nije dugo trajala, jer posle njenog gledanja zaostalih epizoda u cugu i poruke koju mi je poslala, ne znam koja je bila vise kao izduvani balon. Ona zbog razocarenja serijom, ili ja zbog njenog razocarenja. Naravno, bila je spremna gledati samo zbog mene, ali sam joj samo zahvalila. Ne mogu biti sebicna i nekoga siliti da gleda ono sto i ja gledam samo iz jednog razloga. Murata, naravno. I ne znam kakva su najnovija merila gledanosti, ali ono sto sam od nje saznala, iz njenih razgovora sa ljudima iz okruzenja, na zalost jako lose.
Ali to me nije obeshrabrilo, jer ja ostajem verna Muratu do kraja i pre svega njegovoj maestralnoj glumi o kojoj ne treba trostiti reci. Ali i mene je ono pocetno uzbudjenje i odusevljenje samom serijom odavno napustilo, jer ne mogu nikako dokuciti sta nama pisac ustvari zeli reci i kakvu poruku je ovom serijom zeleo poslati. Mozda neko to vidi ili zna, ali ja na zalost jos uvek ne. Od problema zlostavljane dece i njihovih trauma koje ih razumljivo prate kroz ceo zivot, doslo se do droge, oruzja, nasilja i previse pucacine za moj licni ukus. Ali uprkos svemu tome ne odustajem, jer dovoljno mi je da vidim fenomenalnog Murata i energiju i harizmu kojom isijava, da mi ni prevod nije potreban. Odavno smo zakljucile da Murat fenomenalno glumi i kada nista ne kaze, a ja ga razumem i kada nista od izgovorenog ne razumem. Ostatak ekipe takodje fenomenalan, ali ja i dalje cekam. Cekam ono nesto. Jer ako je scenarista zeleo pokazati Muratovu fantasticnu glumu kroz njegove lomove, emotivne krize i more suza, onda je svakako uspeo. Murat je zasluzio ne jedan vec pet oskara, ali ja izvinjavam se, ne zelim samo to gledati.Sto je mnogo, mnogo je... Ali kao sto vec rekoh, od gledanja ne odustajem i ostajem nasem dragom Muratu verna do kraja.

Neko rece da je napokon poceo Murata gledati kao glumca, a ja se pitam da li ga je u trenutnim okolnostima i moguce drugacije posmatrati. Jer ja kad svakog cetvrtka pozurim da odgledam novi bolum Suskunlara sigurno to ne radim jer cu tamo padati u nesvest gledajuci cok sexy macana. Nisam zbog toga pocela ni Asi gledati, jer on mi je(kao i turske serije) bio potpuno nepoznat, a nije me bas ni oborio na prvo gledanje. On me je svojom glumom i emocijom koju je u kombinaciji sa glavnom glumicom na mene preneo ubedio da seriju nastavim gledati i dalje. Tek tada sam pocela primecivati i njegovu cok sexy spoljasnost i tada sam zavolela ne samo DD, vec MY kao glumca. Pa toliko je sladunjavih i lepuskastih faca na ekranu, pa ne gubim vreme gledajuci njihove serije i filmove samo zato sto su oni cok, cok hot.MY je taj koji je oziveo svoje likove u serijama, a ne oni njega. On je i kao Ali i kao Demir i kao Savas bio pre svega Murat, sa svom svojom fizikom i hemijom. Gledajuci sada Ecevita, pocinjem se pitati ko tu koga igra... Da li je Murat Ecevit, ili je Ecevit ustvari Murat. Mozda uskro i saznam, do tada ostajem u neznanju i razmisljanju. I ne ocekujem ja da non stop i po svaku cenu gledam hot, hot macana, ali mi je problem sto ja sada cesto i Murata vidim samo u naznakama.
One slicice u kadi itd.itd. da i ne spominjem. Ok, razumem ja i moc njegove transformacije i mozda zelju za necim drugacijim, ali ja sam ga gledala pre svega kao muskarca, ono muskarcinu i zato cu pokusati da zaboravim da sam slike uopste i videla. Razapnite me, ali to mi uz njega ne ide, ali ni trunku. I tu cu se zaustaviti i zbog sebe i zbog vas, a ko razume procitace i izmedju redova.

I da ne zaboravim nikako onaj rodjendanski hepening.
Za mene, izvinite, ali blago receno mali ''horor'', ako se stavim na Muratovo mesto naravno. Sve je to mozda lepo i slatko, u fazonu blago njima... ali ja sam pogledala samo par slicica i jedan klip i bilo mi je zlo. Nemam pravih reci kojima bih ono opisala. On ulazi, a buljuk ''tetkica'' sedi i ceka, blicevi sevaju, telefoni mu se lepe za facu.... Imala sam utisak da nema pojma sta ga je snaslo. Pri tome naravno ne vredjam tetkice i zene u godinama, jer nisam bas ni ja u cveticu mladosti, ali zar bas ni jedno dobro parce medju onim zenama, nesto mladje.... Ali je zato gospodja B. mogla biti mirna i spokojna i sa osmehom gledati kako mu se pojedine lepe kao cickovi i to po vise puta. A on fin, kulturan ( ma predivan) sve to stoicki podnosi i jos sa osmehom na licu. Da je ''shou'' potrajao samo koji sat vise, bojim se da bi nas dragi Murki(sudeci po pojedinim gospodjama) otisao kuci u pozajmljenoj obleki. A mozda bi mu falio i po koji pramen kose.
Svaka cast obozavateljkama koje su to organizovale i koje su zarad svoje ljubavi prema Muratu prevalile onoliki put, ali na mene je hepening ostavio samo ovakav utisak. I koliko god se trudim da ga vidim drugacije, ne vredi, ne ide....

I za kraj samo da napomenem da sam ja kao okoreli ''protivnik'', na kraju ipak pogledala AvC. I ostala potpuno ravnodusna. Lik Svasa, naravno ne racunam. Ali da ne bi fantasticne Tomris i lika Cicek cija me je prica jedino naterala da izdrzim do kraja, ni cok sexy Savas me ne bi ubedio da odgledam vise od 20 boluma. Scenarista me je malo bljakavim i limunadastim ljubavnim izjavama i gomilom ponavljanja vec mnogo puta vidjenih ''ljubavnih'' scenapokusao na silu ubediti u jednu ljubavnu pricu, glavni glumci vala yok.
I zato cu samo reci mina(na spojler temi) i hasret i sudoperka na onoj drugoj
Jer kao sto hajat onomad napisa ''bosanski lonac bez mirisa i ukusa...''

A sada se odoh baciti na gledanje zaostalog 8. boluma Suskunlara. Nadam se od srca da nece doziveti sudbinu i sled gore pomenute serije, jer Murat je zasluzio sve najbolje i mnogo vise.
Ali ja nastavljam dalje, kao sto je svojevremeno nasa draga hasret znala napisati, u revijalnom tonu.....

Izvinjavam se na duzini ovog posta, ali skupilo se mnogo toga....
Modesty78 is offline  
Old 27.04.2012., 23:28   #9947
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
hvala tena .. dopunjujem ...

Danas su objavljene ekskluzivne fotografije sa humanitarnog kuglanja koje se održalo sinoć, 26.04.2012., a tradicionalno svake godine organizira LIONS CLUB u Istanbulu, a ovaj put su sudionici bile slijepe i slabovide osobe. Murat Yildirim je bio jedna od poznatih osoba koji su sudjelovale u ovoj plemenitoj akciji. GALERIJA & ČLANAK

... meni izgleda raspoloženo i okej, obučen je super, sportski i ležerno.
jedino mi je toliko mršav, da je to već zabrinjavajuće!!!



boldano!
tu se s tobom slažem,
čak bi se moglo reči da je jako,jako zgodan,
ali što je s kilažom.
nije valjda po----io, pa je na dijeti!
nevjerujem da ja zbog serije,onda bi bili i drugi!----

hajat;39181043]mrsav evet al moram primjetiti konacno neka normalna odjevna kombinacija
i osmjeh na licu
kakav takav
ma je,je,čim je crno u kombinaciji,nema prigovora!
a pošto si me kritizirala,evo ispunila ti se želja,sam je,
i opet je sam!----verige nema,privjeska nema!----
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 28.04.2012., 09:47   #9948


Moram reći da posle prilično vremena gledamo slike na kojima mi MY izgleda zaista lepo.Umoran i mršav ali nasmejan i bez grča na licu.

Izdvajam ovu sliku:



Modesty78 - hvala na lepim rečima i dobrom društvu.

Evo malo Susa http://i44.tinypic.com/2eztfz4.gif.
hasret is offline  
Old 28.04.2012., 10:05   #9949
Quote:
asi demir kaže: Pogledaj post
ma je,je,čim je crno u kombinaciji,nema prigovora!
a pošto si me kritizirala,evo ispunila ti se želja,sam je,
i opet je sam!----verige nema,privjeska nema!----
Privjesak ostao kuci da cuva verige

Prepao se privjesak da ne postane kugla
stasija is offline  
Old 28.04.2012., 10:59   #9950
Demirzlatomoje

Hajat dobro vidi

mrsav evet al moram primjetiti konacno neka normalna odjevna kombinacija
i osmjeh na licu
kakav takav[/QUOTE]

Demirzlatomoje samo se nama smješkaj.


Hajat draga našla sam na Asi volu 2 jedan tvoj post (9031) i ostala začuđena.
kažeš.........to mi se ni s jednom serijom ili filmom nije desilo osim godfatherom....
Pstala sam paf, ko da sam ja to napisala. Baš mi je drago.Pozdrav.
zenzo117 is offline  
Old 28.04.2012., 11:02   #9951
Quote:
Modesty78 kaže: Pogledaj post
I da ne zaboravim nikako onaj rodjendanski hepening.
Za mene, izvinite, ali blago receno mali ''horor'', ako se stavim na Muratovo mesto naravno. Sve je to mozda lepo i slatko, u fazonu blago njima... ali ja sam pogledala samo par slicica i jedan klip i bilo mi je zlo. Nemam pravih reci kojima bih ono opisala. On ulazi, a buljuk ''tetkica'' sedi i ceka, blicevi sevaju, telefoni mu se lepe za facu.... Imala sam utisak da nema pojma sta ga je snaslo. Pri tome naravno ne vredjam tetkice i zene u godinama, jer nisam bas ni ja u cveticu mladosti, ali zar bas ni jedno dobro parce medju onim zenama, nesto mladje.... Ali je zato gospodja B. mogla biti mirna i spokojna i sa osmehom gledati kako mu se pojedine lepe kao cickovi i to po vise puta. A on fin, kulturan ( ma predivan) sve to stoicki podnosi i jos sa osmehom na licu. Da je ''shou'' potrajao samo koji sat vise, bojim se da bi nas dragi Murki(sudeci po pojedinim gospodjama) otisao kuci u pozajmljenoj obleki. A mozda bi mu falio i po koji pramen kose.
Svaka cast obozavateljkama koje su to organizovale i koje su zarad svoje ljubavi prema Muratu prevalile onoliki put, ali na mene je hepening ostavio samo ovakav utisak. I koliko god se trudim da ga vidim drugacije, ne vredi, ne ide....
Modesty, uglavnom se slažem s cijelim postom, a posebno citiranim dijelom . Jedino što mi je bilo simpatično na tom susretu, osim MY, je kipić Oscara. Netko je spomenuo da se susret mjesecima pripremao i darovi , mislim da MY zaslužuje bolju organizaciju i originalnije darove (kapa i majica mogu biti lijep i duhovit dar, što ove sigurno nisu).
.....................

Nisam zapazila da se ovdje spominjao (možda nisam pazila na satu?) intervju koji je MY dao Grcima, a prevela ga i stavila na svoj blog Cennet (ili Gonul, ne razlikujem ih). Čitala sam na brzinu, ali sam od tog intervjua zapamtila dva detalja. Kao prvo, novinari su MY dočekali na povratku iz teretane, nadam se da tamo nije bio na kavi, a rezultat se u ovoj crnoj majici nazire, možda ćemo ovo ljeto vidjeti i pločice. Kako svatko vidi ili ne vidi ono što želi, ja tako nisam vidjela ni kutiju cigareta na onom susretu, možda se MY malo zamislio nakon nekoliko tužnih priča njegovih prijatelja.

Drugo je razmišljanje MY o razlikama između života žena prikazanih u njihovim serijama od njihovog stvarnog života u Turskoj i okolnim zemljama, iz čega se može mnogo toga zaključiti o tome kakav stav MY ima prema ženama . Za mene je to još jedan razlog više zašto mi je MY daleko ispred DD, SB, Alija, Ecevita i ostalih. Možda ga zato i vidim u najboljem izdanju do sada
leukotea is offline  
Old 28.04.2012., 11:46   #9952
lea, dobro da si spomenula grčki intervju jer već neko vrijeme želim napisati da je MY menadžerica (bila je i na bday partyju) rekla kako je intervju izmišljen, MY nikada nije dao intervju za bilo koje grčke novine. (intervju smo imali ovdje, još jednom link: http://serija-asi.com/2012/03/18/mur...-magazin-zena/). slike su kao iz gloria magazina, ali fakat otkupljene one koje su izbačene iz selekcije. intervju je miš-maš raznih članaka i intervjua koji je murko dao za IN magazin NOVA TV. u nekom ranijem intervjuu se govori o tome kako je MY stigao iz teretane i sl. sjetimo se intervjua "josipović pozvao MY", koji je takodjer bio izmišljen. meni je nevjerojatna činjenica da novinari sjede za compom, šef kaže "trebam intervju neke poznate face, glumca. koje serije trenutno idu?" a novinar iz 10-20 kojekakvih intervjua sklepa nešto reciklirano. pri tome je upitno da li su i intervjui iz kojih su vadjeni svi ti navodi istiniti!!! najvjernije je ono što vidiš svojim očima, na žalost.

eh da, ogrlica koju murko nosi, ona kožna, to mu je dar od majke protiv uroka. neka vrsta talismana za sreću, zdravlje itd. skida je samo kada snima i kada se kupa. izvor su tete G&C.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 28.04.2012., 13:06   #9953
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
eh da, ogrlica koju murko nosi, ona kožna, to mu je dar od majke protiv uroka. neka vrsta talismana za sreću, zdravlje itd. skida je samo kada snima i kada se kupa. izvor su tete G&C.
Onda nam je ovde Murkislav sletio sa snimanja


Nema ogrlice,a i ove pantalonice ne lice mi na njega u rl
Iskreno lepo mi je obucen,bas mu super stoji

Evo jos jedan dokaz
zoim is offline  
Old 28.04.2012., 15:25   #9954
nekoliko novih slika sa seta
murki u sivoj košulji



http://i46.tinypic.com/b3woaw.jpg
http://i50.tinypic.com/ziunfm.jpg
http://i50.tinypic.com/fjm1vo.jpg
Tena 15 is offline  
Old 28.04.2012., 16:53   #9955
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

http://i50.tinypic.com/ziunfm.jpg

tena 15 oprosti skratila sam ti post,
ali sam samo htjela prokomentirati ovu sliku!
ovo je već treća slika koju sam ja vidla,
da se murat slikao sa trudnicom,
očito trudne žene nikad ne odbije!----
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 28.04.2012., 18:06   #9956
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
lea, dobro da si spomenula grčki intervju jer već neko vrijeme želim napisati da je MY menadžerica (bila je i na bday partyju) rekla kako je intervju izmišljen, MY nikada nije dao intervju za bilo koje grčke novine. (intervju smo imali ovdje, još jednom link: http://serija-asi.com/2012/03/18/mur...-magazin-zena/). slike su kao iz gloria magazina, ali fakat otkupljene one koje su izbačene iz selekcije. intervju je miš-maš raznih članaka i intervjua koji je murko dao za IN magazin NOVA TV. u nekom ranijem intervjuu se govori o tome kako je MY stigao iz teretane i sl. sjetimo se intervjua "josipović pozvao MY", koji je takodjer bio izmišljen. meni je nevjerojatna činjenica da novinari sjede za compom, šef kaže "trebam intervju neke poznate face, glumca. koje serije trenutno idu?" a novinar iz 10-20 kojekakvih intervjua sklepa nešto reciklirano. pri tome je upitno da li su i intervjui iz kojih su vadjeni svi ti navodi istiniti!!! najvjernije je ono što vidiš svojim očima, na žalost.
Mina, hvala na pojašnjenju, iako je izmišljotina ili sklepan od restlova nekih možda postojećih intervjua, meni je ok jer MY prikazuje u onakvom svjetlu kako ga ja doživljavam, kao pozitivnu osobu u svakom smislu. Za razliku od prvog "intervjua" i izmišljene priče iz Glorije koja se još do danas, nakon više od godine dana, provlači kao jedina istina po medijima, koja je MY obilježila kao osobu upitnih karakternih osobina i vrijednosnih kriterija.
leukotea is offline  
Old 28.04.2012., 23:18   #9957
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
mrsav evet al moram primjetiti konacno neka normalna odjevna kombinacija
i osmjeh na licu
kakav takav
a da te nadopunim,
čak je pozirao i gledao u fotografa,
nešto se ipak mjenja,
on će to nama reči svojim okicama ,
nadam se uskoro.
možda ipak postoje neki pregovori o filmu,
ili,




ja bih ga ipak najradije gledala u ovakvim serijama!
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 28.04.2012., 23:47   #9958
zenzo fala sto citas asi temu nezaboravnu
al ima tamo ljepsih postova nego sto je moj
al taj post je ziva istina
pozz iz konacno uber suncanog martina
macan nam se laganini vraca sto mi je drago vidjet
insalah
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 29.04.2012., 10:37   #9959
Moja jutrošnja se odužila.
Quote:
zoim kaže: Pogledaj post
Onda nam je ovde Murkislav sletio sa snimanja
http://i.imgur.com/lYnif.png
Nema ogrlice,a i ove pantalonice ne lice mi na njega u rl
Iskreno lepo mi je obucen,bas mu super stoji
http://i.imgur.com/gPkJm.jpg?1
Evo jos jedan dokaz

Sreća pa je sako ostavio na setu.
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
...
eh da, ogrlica koju murko nosi, ona kožna, to mu je dar od majke protiv uroka. neka vrsta talismana za sreću, zdravlje itd. skida je samo kada snima i kada se kupa. izvor su tete G&C.
Izgleda da mu se barem jednom omaklo, pa je nosio i na snimanju.
Baš se vidi, meni odmah privuklo/odvuklo pažnju.



Već u sceni s Ahu u foto radnji je nema (bar ja nisam primetila). Verovatno je neko uočio kada su pregledali snimke, pa je skinuo.

I na kraju da dodam nešto. Mina asocirao me deo tvog posta, tačnije reči majka, talisman, zdravlje...
Ako je suditi samo po spoljašnosti, sasvim je moguće da MY ima zdravstvenih problema, neki metabolički poremećaj... Ako je tako, objasnilo bi brojne detalje među kojima i priličnu oscilaciju u težini, podbulo lice... Sam je (ispravite me ako grešim) rekao da je u međuvremenu promenio način ishrane...
Bhea is offline  
Old 29.04.2012., 15:55   #9960
bhea dobro si primjetila
a moze bit da voli i travicu malo zadumanit a takvi imaju te oscilacije u tezini dime
muzicka
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)

Zadnje uređivanje hajat : 29.04.2012. at 16:44.
hajat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:13.