Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2012., 18:27   #9961


"Pozajmljeno" sa BG foruma:

hasret is offline  
Old 29.04.2012., 19:19   #9962
murko u berlinu


ajme jes buca :-)))
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 29.04.2012., 19:19   #9963
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

Quote:
hasret kaže: Pogledaj post


"Pozajmljeno" sa BG foruma:

http://i48.tinypic.com/241nw2t.jpg
šta je sad ovo?
pitam se ja.
ovo je čini mi se nova slikica (mislim po okolini),
ali je stara šilterica,tzv.kačket.
jeli to moguće,(rekao bi mladen delić).
pa murki nas svakim danom sve više iznenađuje.
joj,joj!

auuuuuuuuuuuuuu murkislave!
ili je stari fotos!------
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 29.04.2012., 19:24   #9964
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
a gdje je izgubio kačket,
iiiiiiiiiiii nešto se na brzaka udebljao,
poslušao je nas,
najeo se sarme,čevapa,žganci,baklave,------
ti nisi normalna,a ni ja!----------
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 29.04.2012., 19:38   #9965
asi demir ovo je slika sto je babi milo to se babi snilo
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 29.04.2012., 22:21   #9966
excuse-moi, sto malo pokasno reagujem, opravdano odsutna bila, ali meni murat ne izgleda zabrinjavajuce mrsavo, meni izgleda uzasno zabrinjavajuce mrsavo sad to pripisati nekakvom drugacijem nacinu ishrane ili cak da je bacio cigare (koliko znam, bacanje cigara trazi svaku mogucu vrstu nadomjestka, sta god mora biti u rukama, pa se covjek obicno udeblja) ili bilo kakvo opravdanje za ovakvu vrstu etiophia looka, meni to ne pije vode...samo kad pogledam ovu sliku http://img269.imageshack.us/img269/1...515aa520e9.png sa mininog popisa slika, meni bude lagano zlo...

btw. svaka cast za ucesce u akciji humanitarnog karaktera i sto smo oslobodjeni prisustva neke gdje, sto me malkice cudi

asi demir, hasret, ta slika je stara brat-bratu jedno 5 mjeseci, kako su je postavili na nekoj face stranici, ja je registrovala ali nisam znala gdje je slikana, a vjerovatno proslo ljeto/jesen, dok je jos imalo licio na sebe...ne kazem prvi puta, ali meni on zaista izgleda da je bolestan
__________________
Lara Fabian - Je t`aime
Ninely is offline  
Old 29.04.2012., 23:15   #9967
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
excuse-moi, sto malo pokasno reagujem, opravdano odsutna bila, ali meni murat ne izgleda zabrinjavajuce mrsavo, meni izgleda uzasno zabrinjavajuce mrsavo sad to pripisati nekakvom drugacijem nacinu ishrane ili cak da je bacio cigare (koliko znam, bacanje cigara trazi svaku mogucu vrstu nadomjestka, sta god mora biti u rukama, pa se covjek obicno udeblja) ili bilo kakvo opravdanje za ovakvu vrstu etiophia looka, meni to ne pije vode...samo kad pogledam ovu sliku http://img269.imageshack.us/img269/1...515aa520e9.png sa mininog popisa slika, meni bude lagano zlo...

btw. svaka cast za ucesce u akciji humanitarnog karaktera i sto smo oslobodjeni prisustva neke gdje, sto me malkice cudi

asi demir, hasret, ta slika je stara brat-bratu jedno 5 mjeseci, kako su je postavili na nekoj face stranici, ja je registrovala ali nisam znala gdje je slikana, a vjerovatno proslo ljeto/jesen, dok je jos imalo licio na sebe...ne kazem prvi puta, ali meni on zaista izgleda da je bolestan

"korpusdelikt",
naravno da si u pravu,
mi se samo tješimo,malo s ovim,malo s onim i tako u nedogled,
slika bi mogla biti iz vremena avc,
a to je negdje 2010!
a pošto je svježe postavljena,
nama sve u vezi s njim-novost.
evo još nešto slično,upravo postavljeno,
a ako ti nedostaje------



šilterica i košulja,već viđeno (glorija i grčki intervju),
a ovo je imao i u avc seriji!
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 30.04.2012., 00:21   #9968
još jedna nova slika



ninely i ja sam vidjela tu sliku na nekoj FB stranici a datum je bio 1 mjesec ove godine
iako slika ima ljubičasti štih sigurna sam da se radi o ovoj majici koja mu je nekad ne tako davno stajala kao salivena
zadnja od tih slika je rođendan mrs.b prošle godine u trećem mjesecu
sada na žalost ta majica na njemu izgleda kao da ju je posudio od oca
http://i45.tinypic.com/2eyz3hy.jpg
http://i49.tinypic.com/15xn94y.jpg
http://i45.tinypic.com/55l7o1.jpg
Tena 15 is offline  
Old 30.04.2012., 00:28   #9969
Demirzlatomoje

Tamo na drugoj stranici javljaju o gubitku moba, a kad sam ja neki dan uočila da je ona ispod njega
niste mi vjerovali.
....Mi smo bili na početku
istim vinom opijeni
i kad si išla krivim putem
s v e te vodilo k meni..........(A.D.)
zenzo117 is offline  
Old 30.04.2012., 00:47   #9970
Quote:
Tena 15 kaže: Pogledaj post
još jedna nova slika

http://i50.tinypic.com/wuiau1.jpg

k'o kakav lucki radnik, kak'e su to cipele?


inace, imam stopedeset godina, stalno placem i zovem se m. yildirim dok igram ecu u tihima...omg..dokle vise


__________________
Lara Fabian - Je t`aime
Ninely is offline  
Old 30.04.2012., 01:15   #9971
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
k'o kakav lucki radnik, kak'e su to cipele?
inace, imam stopedeset godina, stalno placem i zovem se m. yildirim dok igram ecu u tihima...omg..dokle vise

http://i50.tinypic.com/rlg66w.jpg
bold!
ovo je valjda obožavatelj,pa u svakom slučaju je bolje obućen od njega.
murki ima na sebi obleku poznate svjetske marke- baš me briga-
ali nema veze roba,koliko nas već sve brine ovaj njegov fizički izgled.
burke,daj se već jednom pobrini za svoga muža ili hodi od njega u nepovrat!
umoran sam prijatelju,umoran,
koda mi je tristo godina!
možda je zabrinut za mobitel?
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 30.04.2012., 09:41   #9972
u mobitelu je istina
insalah
e nek i to vidimo jednom i taj mobitel
mozda se otkriju tajne nevidjene :-)))))))))))))))))))
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 30.04.2012., 12:32   #9973
http://www.haberler.com/ecevit-bursa...rce=mobilhaber

Pozdrav
mesecina3 is offline  
Old 30.04.2012., 13:15   #9974
mesečina hvala. znači, murat jede kebab, članak postavljen. sa hanumom papa kebab na iskenderun način, eyvallah, nadam se da je pojeo 5-6 porcija. jedino mi nije jasno da li se oni nalaze u bursi kada je ovo nastalo?

tena15, ona slika "lučki radnik" je zapravo slikana isti dan kao današnji haber. pretpostavljam to, jer murki ima istu odjevnu kombinaciju na obje fotke. slike koje si priložila, tj. murata u raznim prigodama u istoj sivoj majici, to nije ista siva majica kao ova na slici. na slici vidimo onu prestrašnu razapranu majicu sa nekim motivima naprijed. u restoranu također na krilu drži šitericu koju kasnije nosi na glavi (slika sa obožavateljem). traperice su također one svijetle, onako gadni traper kao sa pijace.

ORIA? oko sokolovo ... trebamo te.





-------

da li je to ova majica?



__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 30.04.2012. at 13:47.
Mina is offline  
Old 30.04.2012., 13:23   #9975
golupcici su ipak zajedno
ma nek je murko ipak bio na klopi znaci ipak da ne gladuje
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 30.04.2012., 13:31   #9976
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

jadan čovjek,po cijele dane i noći radi ,
i onda ide na kebab.
u redu nije to loša hrana,ali treba čovjeku nešto toplo,
nešto jako kalorično.ja bi znala kako s njime,takvi su mi poznati.
hrana i "keks" su muškarcu najvažnije dve stvari u životu.
bojim se da nema ni jedno ni drugo----
da je moj suprug ja ga nebi vodila po restoranima.
ja ču reći sramota,a vi me ubijte.
a o robi,izgledu,neću ni komentirati,jer će biti slabo i meni i vama!
ask,ask,ma kakva ask,to je samo princip i inat.
joj,murkislave,daj se već jedanput probudi iz tog sna!
psssssssssssssssssssssst,bez komentara!----


minči pa to je onda povjesni unikat.
naušnicu je nosio prije asi!
nemoguće da bi kupovao dvije iste.----
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 30.04.2012., 13:42   #9977
Mislim da ipak nije ista majica na staroj ima ispisano sa desne strane diesel a na ovu nema ( tako mislim).
Sto se tice jucerasnje slike i ovu haber danas nastale su isti dan.
Kombinacija je nezaboravna posebno cipele a i ove farmerice pantalone sta li ?????

A ovo je prevod clanka sa jedne fb stranice ako je uopste tacan???

-Murat Yildirim who plays recently " Acevit " in suskunlar has been seen with his beatiful wife " Burcin" while they were eating launch at " Bursa Iskender Kebabi" resturant ..
Many many fans are watching " suskunlar" & yearn for the upco...ming incidents ...Murat mentioned , that this this free time for resting & eating as he's so busy with shooting the series " as they shoot 15 Hrs& more per day" Murat seemed to be so inlove with his wife & he was enjoying the taste of the " Kebab" ...also he mentioned that " he's happy & satisfied with the rating as it's like what they expected then he added that " Suskunlar was the project that he dreamt of really & he's enjoying it a lot"

Zadnje uređivanje mesecina3 : 30.04.2012. at 13:51.
mesecina3 is offline  
Old 30.04.2012., 16:13   #9978
Ja mislim da to nikako nije ista majica. Na ovoj je gore nesto ispisano. Definitivno nije ista bar ja mislim. Sto se njegovog izgleda tice, sa ove dve zdnje fotke bas sam nezadovoljna. Kao da se ja nesto tu pitam. Ali stvarno izgleda premrsavo i preumorno. Cak mi se cini i jako nesretnim. Mozda iz ugla kako je slikano, ali bez obzira na sve spoj majice pantalona i ciple, kao iz proslog veka. To uopste ne lici na njega.
Neverovatno ali lepse izgleda kao Edzevit nego na ove dve slike
Gvozdena is offline  
Old 30.04.2012., 16:50   #9979
Demirzlatomoje

Evo sad "beatiful wife.......eating launch....to be so inlove whit his wife.....& he was enjoying.."

Ja se naprosto divim skladu i ljepoti bračnog života.
To što je on mrtav umoran od posla koga briga. Važno je da beatiful wife. Treba landrat po vanka, neka se vidimo,
nismo ludi doma štogo skuhat.

Ja sam fan Muratov.
zenzo117 is offline  
Old 30.04.2012., 17:09   #9980
sam da kažem jedan komentar,ovom frajeru super stoji naušnica.Baš spada u jedne od rijetkih šta mu to paše
x files agent is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:30.