Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2012., 16:04   #1
Oteknule mi bradavice

Pozz.. imam 16 godina i to traje vec nekih cca godinu i pol,mislio sam da je to od puberteta al sto se dalje nastavlja mislim da je bolest ili bar da mi ono sto jedem ide u sise ili tako nesto,zadnju godinu dana sam se udebljao 8 kila(bio sam mrsav prije i visok sam 176) imam cca 70 kg,nema me,nisam sirok,debel,popunjen niti ista,sasvim sam normalan bez ikakvog ajmo rec sala,al bradavice su mi oteknute,stiskanjem ili promjenom temperature(sa toplijeg na hladnije) ili mocenje hladnom vodom ih vraca u normalu.. Neko ima iskusta savjet nesto? Nisam znao di da svrstam ovo pa sam tu stavio
piko9872 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:06   #2
PTSP ili feminizam...
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:09   #3
probaj pitati na zdravlju. ili traži liječnika da ti da uputnicu za vađenje hormona.
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:09   #4
Hormoni, šta možeš...
Imaš nabubrene bradavice i bok. Upitaj preko telefona nekog od plastičnih kirurga što misli o tome. Za koju tisućicu možda ti mogu to popraviti (nadam se da se neće zajebati pa ti napraviti još veće sise lajk... 4tvorke)



PTSP? Od toga nabubre bradavice? To prvi put čujem, priznajem.
(s tim da ne kažem- može biti i istina- makar prije tipujem na gene i hormone)


Ugl. mislim da nikako nije bolest, ne brini za to.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:48   #5
Quote:
piko9872 kaže: Pogledaj post
Pozz.. imam 16 godina i to traje vec nekih cca godinu i pol,mislio sam da je to od puberteta al sto se dalje nastavlja mislim da je bolest ili bar da mi ono sto jedem ide u sise ili tako nesto,zadnju godinu dana sam se udebljao 8 kila(bio sam mrsav prije i visok sam 176) imam cca 70 kg,nema me,nisam sirok,debel,popunjen niti ista,sasvim sam normalan bez ikakvog ajmo rec sala,al bradavice su mi oteknute,stiskanjem ili promjenom temperature(sa toplijeg na hladnije) ili mocenje hladnom vodom ih vraca u normalu.. Neko ima iskusta savjet nesto? Nisam znao di da svrstam ovo pa sam tu stavio

Pretvaraš se u ženu.
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 17:00   #6
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Pretvaraš se u ženu.
niš se ona ne pretvara, ona je zarobljena u muškom tijelu
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 17:05   #7
To ti je vjerojatna ginekomastija. Moraš kod dr.
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 17:11   #8
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
To ti je vjerojatna ginekomastija. Moraš kod dr.
ti ju baš želiš preplašiti
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 17:18   #9
pošto ti još niko nije reko pravi razlog, evo ti ga:

TRUDAN SI!
malo misto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 17:25   #10
Quote:
malo misto kaže: Pogledaj post
pošto ti još niko nije reko pravi razlog, evo ti ga:

TRUDAN SI!
možda bi trebala početi s izdajanjem?
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 17:33   #11
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
možda bi trebala početi s izdajanjem?
Ne još, pa tek je u 18. mjesecu trudnoće.. ali da bi trebo počet mazat sa kremama da nedobije strije.. trebo bi..
malo misto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 17:37   #12
Quote:
malo misto kaže: Pogledaj post
Ne još, pa tek je u 18. mjesecu trudnoće.. ali da bi trebo počet mazat sa kremama da nedobije strije.. trebo bi..
jel to znači da će u 27.-om mjesecu trojke rodit
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 18:01   #13
Ja još uvik stojim kod onoga da se pretvara u ženu, triba bi narednih dana pratiti stanje svog Veseljka. Ako se počne smanjivat ćao đaci, mijenjaj ime u pika9872.
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 18:09   #14
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Ja još uvik stojim kod onoga da se pretvara u ženu, triba bi narednih dana pratiti stanje svog Veseljka. Ako se počne smanjivat ćao đaci, mijenjaj ime u pika9872.
pikica čak
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 18:17   #15
i ja sam imao slican problem kad sam imao 16g..meni su oticali kohones..
danas su se ustabilili i nekako zaokruzili
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 18:27   #16
Tamo.....................

https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=36
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 18:28   #17
Ma vjerojatno je riječ o ginekomastiji... treba kod doktora vidjet o čemu je točno riječ. Ginekomastija nije opasna po zdravlje, već je više estetski problem.
__________________
"Nulta tolerancija" je je klasična isprika ljudi bez mozga koji imaju potrebu primjenjivati fašističke metode.
fotomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 18:45   #18
meni otekne ampalang kad vidim da se komšinica stana naginje kroz prozor. ja ga onda gurnem u saksiju sa filadendronom i prođe samo tako. sad ne znam je li do filadendrona, ali probaj stavljat obloge od lišća spomenutog zelenila.
halo_bing is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 18:52   #19
Quote:
fotomatik kaže: Pogledaj post
Ma vjerojatno je riječ o ginekomastiji... treba kod doktora vidjet o čemu je točno riječ. Ginekomastija nije opasna po zdravlje, već je više estetski problem.
kak nije opasna?
nek takav uleti u krivi birc oko dva-tri ujutro, dok dokaže da nije žemsko pak bu mu zgledal ko karfiol
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 19:25   #20
Pazi da ti netko ne napiše kaznu zbog nudizma na plaži , ak te slučajno zamijene za žensko. I, uvijek se osvrni prije nego se sagneš po ručnik, da ne bi bilo nismo znali.
Werk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger