Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2016., 09:43   #21
Sad on ispada negativac, a zapravo si ti ta koja je odavno trebala rezat takvo ponašanje, a ne sad izigravat žrtvu. Koju kitu ostajete u vezama gdje on za vrijeme razgovora ide gledat tv il ode se mami napit sa sise?? I onda racionalizacija ''al on je tako dobra osoba''. Očito nije dobra osoba za tebe, ako se osjećaš nebitno i kao govno nakon druženja s njim. Nije. Jebeš to kad ste zajedno, važnije je ono šta nosiš i kako se osjećaš nakon druženja s njim.

Kad se postaviš otpočetka čvrsto u takvim situacijama, cijenit će te i gledat ko Boga, a ti ko leteći medvjedić ''ja sam dobra, a on nije''. Respekt i ljubav treba zaslužit, a to se postiže i takvim ponašanjem, gdje cijeniš sebe i svoje vrijeme, dati ovakvu moć ko što si ti njemu je isključivo tvoja greška.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 10:07   #22
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Ali ne kao da prijetis ili da se zalis ili da si ocajna, daj mu to do znanja - in the face i nema rasprave i razgovora.

Nakon toga jos malo mu daj fore, par dana, ako ga to nista ne dira, to je to, the end i NC.
I ja smatram da je ovo tvoje jedino rješenje u cijeloj situaciji.

Dugo ste zajedno. Ukazivala si na stvari koje ne funkcioniraju, kažeš, mjesec dana ok, onda opet po starom...
E sada ti to više nije opcija, jer će on to i dalje raditi. Znaci, popravi se kratko vrijeme, ti se utišaš i svi sretni.

Navikao je da si uvijek tu, da sve popuštaš i na sve pristaješ, tako da se on i prestao truditi..
Ti si tu, i nikud nećeš. Koga sada zanimaju te sitnice, kada si svakako uvijek tu za njega...

On te je shvatio zdravo za gotovo, i dok ne poduzmeš neke drastičnije mjere, vaša veza se neće promijeniti tek tako..
Navika je to....a ti si ga već navikla da si tu bez obzira na sve..

Prestani se truditi, popričaj sa njim i reci da ideš iz veze barem na neko vrijeme...dok razmisliš o svemu.
U tom peridu nakon razgovora ćeš shvatiti dali te zaista voli, i želi zadržati..
Njegovo ponašanje će se samo reći.


Edit: Još jedna stvar me zanima...
Dali je on zaposlen?
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 10:20   #23
Quote:
Conchita kaže: Pogledaj post
ne smeta meni što od njoj financijski pomaže, ali da i njegova mama ima njegovu karticu mi je wierd. ja svojoj dam keš ako treba i to je to.
moš mislit kak bi meni dao karticu da živimo skupa a ja sam daleko od rastrošne..



ne putujem ja stalno van raditi nego u zadnjih možda 6 mjeseci i to smo odlučili tako da skupimo pare da počnemo živjeti skupa.
ko skuplja pare? ti ili oboje?
sta on NOVO radi do sada, da bi skupio pare?
koliko se da vidjeti iz napisanog- ti ides raditi unazad 6 mjeseci, a on radi sve kako je i do sada radio?
nemoj trositi energiju na skupljanje para da zivis nesretna sa njim. bice ti zao tepiha i televizora. idi radi za sebe, uopznaj nove ljude i sa skupljenim parama si financiraj nesto bolje i sigurnije i nesto od cega ces vise profitirati.
njemu se izlazi van sa sestricnama, a tebi se savija gnijezdo. uzalud se trudis.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 10:25   #24
Quote:
Conchita kaže: Pogledaj post
da malo raščistim našu priču - ja i on smo skupa otišli u inozemstvo i vratili se. dok smo bili tamo živjeli smo skupa, poprilično smo dobro funkcionirali skupa što se tiče kuhanja i tih kućanskih poslova. kad smo se vratili meni je bilo glupo da svatko ide živjeti sa starcima i htjela sam da si iznajmimo neki stan. on ne bi u najam, on bi da kupimo nešto. šta god nađem, pošaljem mu link, ništa mu se ne sviđa. sad mu se sviđa neka kuća, ali smatram s obzirom na gore navedeno da je rizično odmah se baciti u kupnju nečega zajedno
hebiga, ja sam romantičar i nadala sam se da je to to, za sva vremena, da ćemo se voljeti zauvijek, maštala sam o tome da ćemo imati djecu, i da će oni odrastati uz mamu i tatu koji se vole. ali ako se ta ljubav ni sad ne vidi šta će tek biti za par godina. možda moram smanjiti maštarije

pričala sam ja već s njim par puta o tome kako se osjećam, on svaki put kaže da mu je žao, da je baš kreten, da će se potruditi, i stvarno sve bude super mjesec dana i onda ispočetka. stalno se vrtimo u tom začaranom krugu, a meni je teško reći da odustajem jer mi previše stalo
bili ste cimeri. bilo vam je prakticno i jeftinije.
ti trazis stanove, a on ih odbija.
cujes li ti sebe?
on bi kupovao? hahaha...kojim poslom zaradjeno? kojim kreditom placeno? kojim ocima trazeno? ti trazis rjesenja, a on probleme
tebi je stalo, ali i ti osjecas da niste ravnopravni i da te ne voli bas nesto...zajebi to sto ti je stalo i pusti da oboje dobijete sansu za ono sto trazite u svom zivotu.
on ce dovesti neku mladicu na stiklicama mami u kucu, ako osjeti da je to to.
ovako, samo izmislja probleme da nista ne promijeni u zivotu. njemu je dobro.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 10:45   #25
Mislim da i sama uviđaš da stvari više ne funkcioniraju, otkantaj ga. Jebiga, bit će teško, ali dugoročno ćeš biti sretnija i nadam se, naći nekoga tko će te više cijenit, a ne odjebavat zbog 'posla' i zato kaj izlazi sa sestričnama van.. Očito je da on više ne želi vezu samo što je prevelika pičkica da ju okonča..
Oprosti na surovoj realnosti, ali tako stvari stoje..
Lulu97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 13:11   #26
Quote:
Conchita kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Pokušat ću objasniti svoju vezu pa da mi date koji objektivan savjet jer ne znam da li pretjerujem ili ne

Dakle, s dečkom sam više od 5 godina, ne živimo skupa. Kako to uvijek biva tako, u početku je sve bilo divno i krasno, trudio se jako da me uopće osvoji. Dobro se mi slažemo i dalje, ali nekako osjećam kao da sam ja jedina koja se trudi i da prestanem da bi sve otišlo kvragu. Mislim da je s njegove strane naša veza stvar navike i da me previše počeo uzimati zdravo za gotovo.

Evo par natuknica:
- svi mi kažu da su primjetili da ja uvijek njega grlim, ljubim

- često ga uhvatim da me uopće ne sluša, krenem mu nešto pričati i vidim da me ne sluša, prestanem s pričanjem on ništa, ni ne skuži

- skoro nikad mi ne kaže da mu falim, da me voli (osim smajlićima u poruci, ali iskreno to ni ne računam, najlakše je stisnuti smajlić ) - čak ni kad sam izvan države zbog posla po mjesec dana i više

- kad skypamo kopa po laptopu, kaže da završava posao iako mu kažem da me ne mora zvati ako ima posla, ili se usred našeg razgovora javi na mobitel kad ga netko zove i priča a ja čekam na liniji, ili gleda tv pa svako malo kaže čekaj da vidim sad ovo, napeto je i tak

- masu puta kad ga zovem na mobitel njegova mama mu uđe u sobu i priča s njim, i on joj odgovara i ja opet ko kreten čekam na liniji. ja uvijek kažem "čekaj, mama mi je tu, da vidim šta treba" ili kažem mami da ćemo pričati kad završim s razgovorom

- kad god spava kod mene ostane idući dan na ručku i uglavnom skoro uvijek kaže da ide doma, da ima posla. kako sam ja i sad izvan države zbog posla on svaki drugi vikend ide kod svojih sestrični u drugi grad i bude tamo cijeli vikend. zanimljivo kako nikad nema posla kad ide kod njih.
čak i kad sam ja u hrvatskoj opet ide kod njih, ode u petak, vrati se u nedjelju. pitala sam ga za to, i kaže da šta će doma, pa sam ga pitala kak onda kad je kod mene uvijek mora doma nešto raditi, veli pa šta ću kod tebe, gledati tv, kad sam kod njih uvijek smo vani ili negdje. ja sam mislila da bi trebalo biti bitno s kime si, a ne gdje si. očito sam se prevarila čak i kad ja spavam kod njega smo u stanu, gledamo tv i družimo se, tak da ga baš ne kužim..

često imam osjećaj da su mu te sestrične veći prioritet nego ja i da su mu one bitnije. s njima se druži, ide van kad god ode k njima (on jedini muški sa svim curama), jednom sam rekla kak bi mogli na Sljeme jer nisam nikad bila i on je rekao da bi mogli njih zvati, one bi na izlet na more (da on vozi naravno). čim one nešto traže da im se napravi on to napravi odmah. one su možda 3 puta u životu bile kod njega a udaljenost je 1h..

- pravi je mamin sin. čuje se stalno s njom iako žive skupa, šalje mu poruke dok je na poslu, pa on dođe k meni pa se znaju dopisivati. njegova mama čak i ima njegovu karticu od bankomata, što je meni s obzirom na njegove godine čudno

- neki dan smo se nešto zezali, ja jela kekse i pitam ga hoćeš li me voljeti iako se zdebljam, veli on ne znam. reko kak ne znaš, kaj me ne bi volio ni da sam trudna, jer onda bi se sigurno zdebljala, veli pa nisu sve trudnice debele. malo me zatekao odgovor jer očekuješ da će ti osoba s kojom si u vezi reći da ćete voljeti iako se zdebljaš, a ne samo u mršavoj verziji

- ja nisam nikad bila tip koji je nosio štiklice, haljinice, tajice i slično. ponekad da, ali da ću biti u tome stalno neću. i vidim da to njemu smeta, no nije mi jasno zašto jer sam ja uvijek ista, volim casual i to je to. za posebne potrebe, izlazak i slično ću se srediti ali za svaki dan ne.
kao da želi da budem nešto što nisam. zato se i voli družiti sa sestričnama i njihovim prijateljicama, jer su sve zriktane stalno..

ne mogu se sjetiti ima li još što, glava mi je puna svega i nemam pojma šta da mislim. ne znam da li pretjerujem i trebam li se opustiti pa kaj bude, ili ova veza ne ide dobrom putanjom.
ni ja ni on nismo klinci, imamo oko 30 godina i po meni je vrijeme za početi živjeti skupa, skrasiti se, ali imam osjećaj da bi on nešto što ja nisam, da se nije ispuhao.
a ja smatram da sam jako dobra cura, kad volim sve ću napraviti za tu osobu, ništa mu ne branim, ali ne znam jel mi je dovoljno biti u vezi u kojoj se ne osjećam voljenom jer ruku na srce on to slabo pokazuje

ispričavam se što sam se raspisala, znate kako to biva u tim situacijama kad vam je glava puna i želite sve izbaciti iz sebe.
svaki savjet i mišljenje s vaše strane je i više nego dobrodošlo!

Edit: on je stvarno super dečko, super je kao osoba, ali pitanje je da li je to dovoljno..
Sve gore navedeno govori jako puno i previše, ali ovo boldano mi je urnebesno i u zadnje vrijeme čini mi se da puno više govori o muškarcu nego što sam mislila! Pogotovo kad im je to prioritet. Imali smo takvog tipa kolegu u uredu, on bi vjerojatno volio i da na nedeljni ručak kod mame žene dolaze u štiklama ili do dućana makar izgledala totalno redikulno i neprimjereno situaciji i trenutku . Mali ušminkani naparfimirani ljigavac . Ne samo bez kriterija za žene (osim da je vječno dotjerana, ne lijepa, nego SREĐENA: to je jedino što cijeni što je i direktno izjavio), nego i inače tako povodljiv beskičmenjak bez svog mišljenja i totalna lijenčina.

A sad ozbiljno, autorice, mislim da se moraš više poštovati i zahtjevati to. I to ti govorim za buduće veze, ne za ovu, jer se iskreno nadam da ćeš smoći hrabrosti prekinuti tu agoniju i ponižavanje jer to zaista je. Pet ste godina u vezi i on vikende uglavnom provodi izlazeći sa svojim sestričnama i njenim ženskim društvom. Ja nisam pobornik ovih ideja da bi trebala više pričati s njim o tim stvarima, to si već očito više puta radila. A jednom bi mu trebalo biti dovoljno da shvati neke stvari, ako mu je stalo. Nemoj ga više moliti za poštovanje jer ga dobiti nećeš, a nisam ni sugurna tko bi htio ispreklinjano, izmoljeno ili pod prijetnjom dobiveno poštovanje koje bi rezultiralo iz razgovora "ja ti to više neću trpiti". To se podrazumijeva od početka, uz jedan ili dva razgovora, ali svakih mjesec danan nekog moliti da te više poštuje i voli. Stvarno si to želiš? Takav život? Ne poznajem te, ali naiskrenije ja ti to ne želim.
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 13:22   #27
ako imate 30 godina i 5 godina ste u vezi, zašto ne živite skupa? meni se čini da se on navikao na tu neku slobodniju vezu "vidimo se kad se vidimo" i da ne osjeća nikakvu obavezu. ti možda nisi takva ali druge cure (većina zapravo) bi ga pritisla već poslije 2 godine, brak ili idi ća. ti si možda računala ja ću biti opuštena a u njemu će se probuditi savjest sama od sebe (yeah right, ne računaj na to kod njih)

ako živite skupa (da ne pričam sad o djeci, već samo zajednički stan), barem bi s tobom morao planirati budžet, hranu itd, imao bi barem neku obavezu. poslije 5 godinane ne možeš očekivati da samo leptirići drže vezu
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 13:28   #28
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
Sad on ispada negativac, a zapravo si ti ta koja je odavno trebala rezat takvo ponašanje, a ne sad izigravat žrtvu. Koju kitu ostajete u vezama gdje on za vrijeme razgovora ide gledat tv il ode se mami napit sa sise?? I onda racionalizacija ''al on je tako dobra osoba''. Očito nije dobra osoba za tebe, ako se osjećaš nebitno i kao govno nakon druženja s njim. Nije. Jebeš to kad ste zajedno, važnije je ono šta nosiš i kako se osjećaš nakon druženja s njim.

Kad se postaviš otpočetka čvrsto u takvim situacijama, cijenit će te i gledat ko Boga, a ti ko leteći medvjedić ''ja sam dobra, a on nije''. Respekt i ljubav treba zaslužit, a to se postiže i takvim ponašanjem, gdje cijeniš sebe i svoje vrijeme, dati ovakvu moć ko što si ti njemu je isključivo tvoja greška.
s boldanim se ne slažem, osim u nekim specifičnim situacijama. navesti ću samo jedan primjer kad se to neće desiti: kad je u vezi prije tebe imao "čvrsto postavljenu žensku" koja mu je izmuzla živce, pažnju i novce. ti kad dođeš sljedeća i "postaviš se čvrsto" on će pobjeći brzinom munje. to ti najviše ovisi o nekim njegovim događajima prije tebe ili utjecajima sa strane tijekom veze. ne ovisi samo o tvom "čvrstom postavljanju", mada je ono svakako preporučljivo, ali nije garant ni za kakve rezultate
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 14:39   #29
Činjenica je da te u toj vezi previše toga boli.
Sve ono što si navela, prema mome mišljenju, uopće nisu sitnice.

Da ga ne znam koliko voliš - želiš li doista provesti život s osobom koja ne ispunjava tvoje kriterije vezane uz partnerstvo, a izgleda ni ti njezine.

Odnos između dvoje ljudi uglavnom ostaje isti ili se s vremenom samo pogoršava.

S istim ljudima smo uvijek u istoj situaciji.
Svatko zaslužuje svoj komadić sreće.
Izbori se za svoj!

Pretpostavljaš da ti njega više voliš.
Čak ni to ne bi bio problem kad bi on tebe volio na način koji tebi odgovara, makar to bio manje intenzivan način (neki ljudi ne znaju drukčije, mlaki su po prirodi), ali tebe njegov pristup vrijeđa i ranjava.
Nemoj to činiti sebi!
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 15:47   #30
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Činjenica je da te u toj vezi previše toga boli.
Sve ono što si navela, prema mome mišljenju, uopće nisu sitnice.

Da ga ne znam koliko voliš - želiš li doista provesti život s osobom koja ne ispunjava tvoje kriterije vezane uz partnerstvo, a izgleda ni ti njezine.

Odnos između dvoje ljudi uglavnom ostaje isti ili se s vremenom samo pogoršava.

S istim ljudima smo uvijek u istoj situaciji.
Svatko zaslužuje svoj komadić sreće.
Izbori se za svoj!

Pretpostavljaš da ti njega više voliš.
Čak ni to ne bi bio problem kad bi on tebe volio na način koji tebi odgovara, makar to bio manje intenzivan način (neki ljudi ne znaju drukčije, mlaki su po prirodi), ali tebe njegov pristup vrijeđa i ranjava.
Nemoj to činiti sebi!
Svidjam tvoje razmisljanje,lijepo sve kazes
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 16:04   #31
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Svidjam tvoje razmisljanje,lijepo sve kazes
Iako nije tema za uzvraćanje komplimenata, moram ti reći da mi tvoji postovi na raznim temama upadnu u oko.
I u mnogočemu se slažem s tvojim načinom razmišljanja.

A autorici želim puno sreće.
Izgleda kao osoba koja puno daje pa zaslužuje da joj se to i vrati.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 16:52   #32
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Ovo je totalna katastrofa
5 godina u vezi i da ne pokazuje apsolutno nista prema tebi osim sto prespava i pojede rucak kod tebe
Nije lako ali iskreno mislim da ovo ne funkcionira vise jer ti pokazujes da ga volis a on tebi ne i dok nema obostrane ljubavi,znakova zaljubljenosti,dok ne radite vise nista skupa tu nema kruha za nesto dalje

S druge strane,predlazem ti prije svega da sjednes sa njime face to face i porazgovaras u vezi ovih problema i da vidis na cemu si jer godine ti idu ali pitanje je kuda i na koga
nije da ne pokazuje apsolutno ništa, ali to je rijetkost. nema volim te, nema fališ mi, nema čvrstog zagrljaja i ne puštanja kad se vratim nakon što me nije bilo mjesec dana, nema baš si mi lijepa (čak ni kad se sredim).. nema

a ja sam takva da smatram da u vezi, koliko god ona drugo trajala, uvijek mora postojati doza zaljubljenosti inače sve preraste u naviku.

svakako ću sjesti i porazgovarati s njim, jer nisam više tako mlada da mogu gubiti još godine na nešto što možda oboje ne želimo..

Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
Navikao je da si uvijek tu, da sve popuštaš i na sve pristaješ, tako da se on i prestao truditi..
Ti si tu, i nikud nećeš. Koga sada zanimaju te sitnice, kada si svakako uvijek tu za njega...
Navika je to....a ti si ga već navikla da si tu bez obzira na sve..

Edit: Još jedna stvar me zanima...
Dali je on zaposlen?
da, ja sam tu i nikud neću. zasad. krivo sam ga navikla, priznajem. ali opustiš se u vezi, budeš svoj i ne očekuješ da će se stvari tako promijeniti. uvijek si misliš vratit će se na staro..

je, zaposlen je

Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
ko skuplja pare? ti ili oboje?

njemu se izlazi van sa sestricnama, a tebi se savija gnijezdo. uzalud se trudis.
oboje skupljamo pare jer oboje radimo

što mi je najčudnije i on priča o zajedničkom životu, o djeci, kako jedva čeka da bude tata.. svidjela mu se jedna kuća pa mi je slao slike što bi on tu napravio, kako bi vrt uredio, šta bi stavio, ali je pritom uzeo i moje mišljenje u obzir. ali nekako mi je njegovo ponašanje tj.nepokazivanje osjećaja protutječno sa time i više nemam pojma kaj da mislim

Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ako imate 30 godina i 5 godina ste u vezi, zašto ne živite skupa?

ako živite skupa (da ne pričam sad o djeci, već samo zajednički stan), barem bi s tobom morao planirati budžet, hranu itd, imao bi barem neku obavezu. poslije 5 godinane ne možeš očekivati da samo leptirići drže vezu
nismo živjeli skupa jer je on radio slabo plaćen posao, skoro za minimalac a ja nisam radila. ali sad on ima dobro plaćen posao, ja imam ušteđevine nešto i opet ne živimo skupa. ok, sad odlazim i dolazim pa možda i bolje..

kad god razmislim o našem zajedničkom životu i financijama, uvijek se pitam kako bi to funkiconiralo jer on ima poprilično dobru plaću na ovom poslu na kojem je, ja da nađem posao u hrvatskoj ne bi imala ni upola toliko. pretpostavljam da bi onda bilo moj novac je moj, tvoj je tvoj. što ne znam koliko bi štimalo u zajedničkom životu.

ja sam tip ako odem u shopping prođem i kroz muški odjel, ako vidim nešto kaj bi mu se moglo svidjeti kupim mu. on to ne radi, veli ja ne znam šta ti voliš. a nemalo puta smo skupa bili, i svako si uzme nešto i nijednom se nije ponudio da plati moje, iako se radi o jednoj jeftinoj majici i slično..

Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
on ce dovesti neku mladicu na stiklicama mami u kucu, ako osjeti da je to to.
ponekad stvarno imam osjećaj kao da će tako i biti.. jer izgled je najbitniji

Quote:
Lulu97 kaže: Pogledaj post
dugoročno ćeš biti sretnija i nadam se, naći nekoga tko će te više cijenit, a ne odjebavat zbog 'posla' i zato kaj izlazi sa sestričnama van..
moram ispraviti ovo, on mene ne otkantava, kad sam doma svaki dan smo zajedno, ali često i kad je samnom kao da nije tu, ako me razumiješ.
mislim meni može reći da mu se neda biti u kući i gledati tv, a šta radimo kad sam ja kod njega, isto to. jer meni uopće nije ni 2% bitno šta radimo dok god smo zajedno. ali vidim da je njemu dosadno.

Quote:
stupidisam kaže: Pogledaj post
Sve gore navedeno govori jako puno i previše, ali ovo boldano mi je urnebesno i u zadnje vrijeme čini mi se da puno više govori o muškarcu nego što sam mislila! Pogotovo kad im je to prioritet.
pa da. on bi da ja vježbam, da se dotjerujem i slično. a da li on vježba, ne :klap: nešto bi rekla da sam neka debeljuca, da imam puno kila viška, ali nisam. ne sjećam se kad mi je zadnji put rekao da sam lijepa ili tako nešto. češće sebi da kompliment nego meni

Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Činjenica je da te u toj vezi previše toga boli.
Sve ono što si navela, prema mome mišljenju, uopće nisu sitnice.
Da ga ne znam koliko voliš - želiš li doista provesti život s osobom koja ne ispunjava tvoje kriterije vezane uz partnerstvo, a izgleda ni ti njezine.
neki čak kažu da pretjerujem, da tražim problem gdje da nema, da se opustim i uživam. ali hebiga, ja sam s njim i nije da mi jedna stvar smeta pa pređeš preko toga. ništa to meni ne bi smetalo da on zna pokazati osjećaje, onda bi se bar osjećala voljenom
u biti vidim da sve proizlazi iz toga što se ne osjećam voljenom (a i kako bi) i zato sam nezadovoljna.

ali da, ne želim provesti život osjećajući se tako. romantičar sam i želim ljubav, to mi je najbitnije.
Conchita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 19:52   #33
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Iako nije tema za uzvraćanje komplimenata, moram ti reći da mi tvoji postovi na raznim temama upadnu u oko.
I u mnogočemu se slažem s tvojim načinom razmišljanja.

A autorici želim puno sreće.
Izgleda kao osoba koja puno daje pa zaslužuje da joj se to i vrati
.
Ovaj ... mislim da si pogrijesila osobu
Oboje se slazemo za ovo
Quote:
Conchita kaže: Pogledaj post
nije da ne pokazuje apsolutno ništa, ali to je rijetkost. nema volim te, nema fališ mi, nema čvrstog zagrljaja i ne puštanja kad se vratim nakon što me nije bilo mjesec dana, nema baš si mi lijepa (čak ni kad se sredim).. nema

a ja sam takva da smatram da u vezi, koliko god ona drugo trajala, uvijek mora postojati doza zaljubljenosti inače sve preraste u naviku.

svakako ću sjesti i porazgovarati s njim, jer nisam više tako mlada da mogu gubiti još godine na nešto što možda oboje ne želimo..



da, ja sam tu i nikud neću. zasad. krivo sam ga navikla, priznajem. ali opustiš se u vezi, budeš svoj i ne očekuješ da će se stvari tako promijeniti. uvijek si misliš vratit će se na staro..

je, zaposlen je



oboje skupljamo pare jer oboje radimo

što mi je najčudnije i on priča o zajedničkom životu, o djeci, kako jedva čeka da bude tata.. svidjela mu se jedna kuća pa mi je slao slike što bi on tu napravio, kako bi vrt uredio, šta bi stavio, ali je pritom uzeo i moje mišljenje u obzir. ali nekako mi je njegovo ponašanje tj.nepokazivanje osjećaja protutječno sa time i više nemam pojma kaj da mislim



nismo živjeli skupa jer je on radio slabo plaćen posao, skoro za minimalac a ja nisam radila. ali sad on ima dobro plaćen posao, ja imam ušteđevine nešto i opet ne živimo skupa. ok, sad odlazim i dolazim pa možda i bolje..

kad god razmislim o našem zajedničkom životu i financijama, uvijek se pitam kako bi to funkiconiralo jer on ima poprilično dobru plaću na ovom poslu na kojem je, ja da nađem posao u hrvatskoj ne bi imala ni upola toliko. pretpostavljam da bi onda bilo moj novac je moj, tvoj je tvoj. što ne znam koliko bi štimalo u zajedničkom životu.

ja sam tip ako odem u shopping prođem i kroz muški odjel, ako vidim nešto kaj bi mu se moglo svidjeti kupim mu. on to ne radi, veli ja ne znam šta ti voliš. a nemalo puta smo skupa bili, i svako si uzme nešto i nijednom se nije ponudio da plati moje, iako se radi o jednoj jeftinoj majici i slično..



ponekad stvarno imam osjećaj kao da će tako i biti.. jer izgled je najbitniji


moram ispraviti ovo, on mene ne otkantava, kad sam doma svaki dan smo zajedno, ali često i kad je samnom kao da nije tu, ako me razumiješ.
mislim meni može reći da mu se neda biti u kući i gledati tv, a šta radimo kad sam ja kod njega, isto to. jer meni uopće nije ni 2% bitno šta radimo dok god smo zajedno. ali vidim da je njemu dosadno.



pa da. on bi da ja vježbam, da se dotjerujem i slično. a da li on vježba, ne nešto bi rekla da sam neka debeljuca, da imam puno kila viška, ali nisam. ne sjećam se kad mi je zadnji put rekao da sam lijepa ili tako nešto. češće sebi da kompliment nego meni



neki čak kažu da pretjerujem, da tražim problem gdje da nema, da se opustim i uživam. ali hebiga, ja sam s njim i nije da mi jedna stvar smeta pa pređeš preko toga. ništa to meni ne bi smetalo da on zna pokazati osjećaje, onda bi se bar osjećala voljenom
u biti vidim da sve proizlazi iz toga što se ne osjećam voljenom (a i kako bi) i zato sam nezadovoljna.

ali da, ne želim provesti život osjećajući se tako. romantičar sam i želim ljubav, to mi je najbitnije.
Razgovor u 4 oka,rijesi to sa njime da vidis na cemu si!
Ovo sve sto ti ne dobivas od njega je jako losa stvar,istu situaciju sam i sam imao samo sto sam ja to pokazivao svojoj djevojci dok nisam isto tako primao od nje kao sto ti od svog momka ... poslije sam skuzio i razlog,nakon 3.5 godine zajednickog zivota zaljubljenost i ljubav je mozda trajala s njezine strane samo prvu godinu,poslije se to preselilo na vise drugih osoba i zato sam je lijepo otpratio doma zauvijek

Ono sto mi je upalo u oko,ti velis da oboje skupljate lovu za nesto zajednicko,tako je i mene ova nasamarila da krenemo zajedno i na kraju samo ja uplacivao stednju a ova nis (iskreno sam joj i zahvalan na tome jer barem sada stedim samo za sebe a ne za oboje) a najbolja stvar koja mi se desila sa njom je da kako je pokrenula tu inicijativu da stedimo skupa u jednom trenutku mi je rekla da dal ja znam da po zakonu s obzirom da zivimo skupa 3 godine ona ima pravo na pola mog stana zamisli ti takvog razmisljanja ha! Zajebala se jedino sto nije zivjela u mom stanu vec u stanu mojih staraca,bez obzira dal taj zakon postoji ili ne

Meni je zao da trosis svoj zivot na takvog nekoga no tko smo mi da ti sudimo,ljubav je zajebana stvar,i ja sam slijepo volio dok se nisu pocele desavati stvari koje su mi oci otvorile a kod tebe,u tvojim postovima sam ih nasao barem par koje su se desavala i meni

Pamet u glavu,tjeraj na razgovor,pokusaj rijesiti situaciju bez obzira na ishod i let the force be with u!
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 20:48   #34
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
s boldanim se ne slažem, osim u nekim specifičnim situacijama. navesti ću samo jedan primjer kad se to neće desiti: kad je u vezi prije tebe imao "čvrsto postavljenu žensku" koja mu je izmuzla živce, pažnju i novce. ti kad dođeš sljedeća i "postaviš se čvrsto" on će pobjeći brzinom munje. to ti najviše ovisi o nekim njegovim događajima prije tebe ili utjecajima sa strane tijekom veze. ne ovisi samo o tvom "čvrstom postavljanju", mada je ono svakako preporučljivo, ali nije garant ni za kakve rezultate
Ovdje ti miješaš ''the bitch'' s curom koja ima svoj stav. Čvrsto postavljena ženska nužno ne znači neku krvopiju, dapače, često se radi o najboljim ženama za vezu, imaju svoj život, stav, ne sisaju krv, ne pilaju tolko, al imaju neke granice preko kojih ne prelaziš. Ovo su elementarne stvari i pristojnosti i poštovanja, kao prekidanje tel. razgovora da bi pogledao što je na tv-u, tu brate staje sve bar za mene.

Jednom sam u početku veze došao jednoj prabivšoj u stan na njen poziv, i ona je pola sata gledala mail-ove i igornirala me, stajao sam kao budala. Kad sam otišao, nije joj bilo jasno, al poslije to nikad nije radila. Ljudi idu dokle mogu, svi smo takvi,više manje, zauzmi se za sebe pa će te drugi podsvjesno cijenit.

I to je to, pa i inače su takvi ljudi najpoželjniji svugdje...
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 21:04   #35
Naravno da sam i ja ispao budala puno puta, svi kad se zaljubimo smo malo telasti, pogotovo kad smo mlađi il neiskusni, i kad su strasti u pitanju, al kad te neko godinama vuče za nos i ne respektira, onda je to samo i isključivo tvoj problem...
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 21:38   #36
on gleda kucu i zamislja vas zivot, ti razmisljas koliko je pametno zajednicki kupit stan.
prekinut ces i trazis nekog da ti kaze da je to ispravno.
evo ja cu. ispravno je prekinut ako se osjecas nevoljeno i zanemareno.

bila sam tvojih godina kad sam prekinula 6 g. vezu koja se slicno ovako uljuljala u naviku.
prije toga isti obrazac sam imala na vezi od 5 g.
osim valjanih razloga, trazila sam i dlaku u jajetu dok nisam smogla hrabrosti i prekinula.
sta sam na kraju zakljucila?
da je jedini pravi razlog bio strah.
sto se vise priblizavalo pitanje braka tako sam ja htjela cim prije pobjec. i jesam. i isto su bili super decki.

mislim da nisi nacisto dal se stvarno u buducnosti vidis s njim. brinu te godine i vrijeme provedeno zajedno.
ne kazem da preuvelicavas, slazem se s tobom, znam kako se osjecas, al...zar se zelis tako osjecat do kraja zivota?
kad naide onaj pored kog neces morat izvodit bijesne gliste da ti kaze da si mu lijepa i bez sminke, tko ce te zagrlit samo eto jer je to htio, a ne jer si dosla s puta i nije te vidio mj dana, htjet da vam je zajedno dosadno jer je dovoljno da ste skupa,...kod takvih se trebas trudit. takav ce ti bez rijeci dat do znanja da si voljena.

ovo sto ti imas nije ljubav, barem ne kakva bi trebala bit da se ide na iduci korak, i normalno da neki unutarnji glas u tebi govori da zasluzujes vise i da se ne zaletavas samo zato sto se to ocekuje od tebe.

malo je zbrckano jer pisem s moba, al kuzis kaj ti hocu rec
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 21:58   #37
Poslala sam ti pm pa pročitaj.. sorry, malo je dug
chica boom is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 22:01   #38
Quote:
Coffey kaže: Pogledaj post
slazem se s tobom, znam kako se osjecas, al...zar se zelis tako osjecat do kraja zivota?
kad naide onaj pored kog neces morat izvodit bijesne gliste da ti kaze da si mu lijepa i bez sminke, tko ce te zagrlit samo eto jer je to htio, a ne jer si dosla s puta i nije te vidio mj dana, htjet da vam je zajedno dosadno jer je dovoljno da ste skupa,...kod takvih se trebas trudit. takav ce ti bez rijeci dat do znanja da si voljena.

ovo sto ti imas nije ljubav, barem ne kakva bi trebala bit da se ide na iduci korak, i normalno da neki unutarnji glas u tebi govori da zasluzujes vise i da se ne zaletavas samo zato sto se to ocekuje od tebe.
e upravo to ja želim točno to..

da, slažem se, nešto u meni mi govori da zaslužujem više,nekoga tko će me stvarno znati voljeti..

hvala svima na savjetima
mislila sam da ćete pisati da fkt pretjerujem i da se opustim, ali očito sam u pravu kad mi smetaju te stvari
Conchita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 02:20   #39
Quote:
Conchita kaže: Pogledaj post
mislila sam da ćete pisati da fkt pretjerujem i da se opustim, ali očito sam u pravu kad mi smetaju te stvari
Zašto bi to pisali?
Cura si koja ulaže u vezu, voli, i želi biti voljena. Na žalost druga strana je u totalno drugom filmu. Rekla bih da nije još dovoljno odrastao u glavi..ili je jednostavno onaj tip osobe, koji zapravo i je takav.
Znači gotovan koji je navikao da netko sve radi za njega i tepa mu..doma mama...ti kada dođeš preuzimaš ulogu...on uživa u svojim razbibrigama, poput navedenih izlazaka i televizije..
Ništa ga ne muči, sve je tu, i sve je servirano..

Dali želiš preuzeti brigu o malom djetetu u odraslom tijelu..do kraja života, na tebi je (na vrijeme si se zapitala)?
Dok ćeš u isto vrijeme ti biti jedina koja će patiti emocionalno..

Nije naučio davati ljubav..samo primati..i to na način koji njemu odgovara..
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:32   #40
Quote:
Conchita kaže: Pogledaj post

- to svi nisu samo moje frendice, nego i moja obitelj. čak mi je i vlastita majka rekla da misli da ja volim njega više nego on mene, da se to vidi. a nema ništa protiv njega, štoviše voli ga.
Cist da priupitam, zasto bi dvoje trebalo voljet jednako?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger