Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2016., 08:51   #41
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
Ovdje ti miješaš ''the bitch'' s curom koja ima svoj stav. Čvrsto postavljena ženska nužno ne znači neku krvopiju, dapače, često se radi o najboljim ženama za vezu, imaju svoj život, stav, ne sisaju krv, ne pilaju tolko, al imaju neke granice preko kojih ne prelaziš. Ovo su elementarne stvari i pristojnosti i poštovanja, kao prekidanje tel. razgovora da bi pogledao što je na tv-u, tu brate staje sve bar za mene.

Jednom sam u početku veze došao jednoj prabivšoj u stan na njen poziv, i ona je pola sata gledala mail-ove i igornirala me, stajao sam kao budala. Kad sam otišao, nije joj bilo jasno, al poslije to nikad nije radila. Ljudi idu dokle mogu, svi smo takvi,više manje, zauzmi se za sebe pa će te drugi podsvjesno cijenit.

I to je to, pa i inače su takvi ljudi najpoželjniji svugdje...
ha ha pa to frendovi rade nonstop. jednom me frendica pozvala na kavu (nismo se dugo vidjele) i cijelu kavu se dopisivala s dečkom. . i obitelj to radi isto, pa je se nećemo odreći zbog toga

ali dobro partner je drugo od njega očekujemo pažnju na 200%. kontekst je bitan, koliko sam skužila on živi u nekom drugom gradu i ne viđaju se baš puno, pa to što se vide ili čuju bio bi red da je fokusiran na nju

tebe nitko nije odjebao unutar obitelji jer gleda neku seriju, tekmu na tv i slično? nikad ti se to nije desilo?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 08:54   #42
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Cist da priupitam, zasto bi dvoje trebalo voljet jednako?
nebi, ni ne moze.
ali, jedna je stvar bitna, a to je osjecas li se voljeno ili ne. i inaj ko mozda mrvicu manje ili drugacije voli, daje do znanja partneru tu ljubav..
ako toga nema.... onda nema ni prave ljubavi
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 08:58   #43
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
nebi, ni ne moze.
ali, jedna je stvar bitna, a to je osjecas li se voljeno ili ne. i inaj ko mozda mrvicu manje ili drugacije voli, daje do znanja partneru tu ljubav..
ako toga nema.... onda nema ni prave ljubavi
možemo mi to i isprojicirati. recimo ti voliš i onda se osjećaš i voljeno, jer isprojiciraš. ja mislim da se treba izmaknuti i pogledati stvar objektivno koliko se može, a ne onako kako mi subjektivno mislimo. onda će ti biti jasno što je kome prioritet, veoma jasno, i čemu pridaje vrijednost. a o ljubavi, to se nikad ne zna i valovita je kategorija. ali je jasno po ponašanju gdje je tko postavio prioritet i vrijednost. recimo dečko od autorice nju mogućno voli, ali nema taj konstrukt u sebi gdje formiranje obitelji postavlja kao veliku vrijednost u životu
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:07   #44
slazem se.
pod ljubav sam mislila i postovanje i ulaganje u vezu i sveukupan dojam.
krivo sam se izrazila
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:08   #45
Takozvana ljubav u prazno,volim te,zelim obitelj al imam nekih drugih bitnijih stvari u zivotu kao druzenje sa mamom i sestricnama,izlascima i tak
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:09   #46
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
slazem se.
pod ljubav sam mislila i postovanje i ulaganje u vezu i sveukupan dojam.
krivo sam se izrazila
Takoc
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:11   #47
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
slazem se.
pod ljubav sam mislila i postovanje i ulaganje u vezu i sveukupan dojam.
krivo sam se izrazila
neki ljudi jednostavno nemaju viziju ni plan. recimo ovu cijelu igru neka cura bi odigrala skroz drukčije od autorice, prije svega davno bi ga pritisla na brak (bez obzira na financije, ima ljudi koji se odluče na brak unatoč skromnim financijama) - jer, brak im je veći prioritet od financija
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:16   #48
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
neki ljudi jednostavno nemaju viziju ni plan. recimo ovu cijelu igru neka cura bi odigrala skroz drukčije od autorice, prije svega davno bi ga pritisla na brak (bez obzira na financije, ima ljudi koji se odluče na brak unatoč skromnim financijama) - jer, brak im je veći prioritet od financija
Naravno,vodis se onim sto osjecas i ako je obostrano nikakve financije nebi smjele igrati uloge
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:19   #49
istina.
ali, gledam primjer svoje sestre koja zivi s deckom vec sad 7 godina. nisu ubraceni, ali samo u smislu da nema prstena i papira.
niko ne moze za njih reci da se ne vole i da nes ne štima.
nije brak mjerilo ljubavi.
i da ga je pritisnula na brak, i sad pise ovo sve, bila bi u tezoj situaciji.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:21   #50
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Naravno,vodis se onim sto osjecas i ako je obostrano nikakve financije nebi smjele igrati uloge
ma ne samo što osjećaš (mada je i to bitno), već i taj tvoj konstrukt u glavi i kakva si osoba. tebi ako je obiteljski konstrukt dominantan u glavi, koja god osoba upadne u život, to će voditi prema braku. dobro jedino se slažem da nije dovoljno da je samo tebi, već mora i drugoj strani biti. mnogi od nas misle ili žele vjerovati da žele obitelj, ali ako ti se obitelj ne dešava, ne želiš ju dovoljno. i dalje tražiš osobu, ne obitelj (razlika je)
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:23   #51
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
istina.
ali, gledam primjer svoje sestre koja zivi s deckom vec sad 7 godina. nisu ubraceni, ali samo u smislu da nema prstena i papira.
niko ne moze za njih reci da se ne vole i da nes ne štima.
nije brak mjerilo ljubavi.
i da ga je pritisnula na brak, i sad pise ovo sve, bila bi u tezoj situaciji.
pod brak mislila sam na suživot, to što tvoja sestra ima je kao brak. nije ista veza kad ste pod istim krovom i kad niste, to sigurno. skroz druga dimenzija
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:25   #52
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ma ne samo što osjećaš (mada je i to bitno), već i taj tvoj konstrukt u glavi i kakva si osoba. tebi ako je obiteljski konstrukt dominantan u glavi, koja god osoba upadne u život, to će voditi prema braku. dobro jedino se slažem da nije dovoljno da je samo tebi, već mora i drugoj strani biti. mnogi od nas misle ili žele vjerovati da žele obitelj, ali ako ti se obitelj ne dešava, ne želiš ju dovoljno. i dalje tražiš osobu, ne obitelj (razlika je)
Slazem se,ja vec fejlam na prvom a daleko sam vec u ovom drugom a bez prvoga (djevojke i ljubavi) ovo drugo je samo san
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:26   #53
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
istina.
ali, gledam primjer svoje sestre koja zivi s deckom vec sad 7 godina. nisu ubraceni, ali samo u smislu da nema prstena i papira.
niko ne moze za njih reci da se ne vole i da nes ne štima.
nije brak mjerilo ljubavi.
i da ga je pritisnula na brak, i sad pise ovo sve, bila bi u tezoj situaciji.
Bas to, jer da ga je prisilila na brak sigurno bi se primjenio mos misliti
Covjek te postuje ili ne postuje, voli te ili ne voli. Tko zeli nekog siliti da te voli i postuje komadom papira . I koliko dugo takva ucjena pali
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:30   #54
Quote:
stupidisam kaže: Pogledaj post
Bas to, jer da ga je prisilila na brak sigurno bi se primjenio mos misliti
Covjek te postuje ili ne postuje, voli te ili ne voli. Tko zeli nekog siliti da te voli i postuje komadom papira . I koliko dugo takva ucjena pali
Upravo to,oboje mozda zele to al cini mi se da ona vise pokazuje zelju nego on,barem koliko se dalo procitati iz postova i zato bolje rijesiti sa njim u 4 oka nego zaglibiti u nesto sto nije u potpunosti s obje strane
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:30   #55
Quote:
stupidisam kaže: Pogledaj post
Bas to, jer da ga je prisilila na brak sigurno bi se primjenio mos misliti
Covjek te postuje ili ne postuje, voli te ili ne voli. Tko zeli nekog siliti da te voli i postuje komadom papira . I koliko dugo takva ucjena pali
pa znam neke koje jesu. znam bar 5 cura koje su ovakvim ili onakvim pritiskom odradile na dečka i dobile brak (a što se tiče njega to bi otišlo u 10-ogodišnju vezu na la la - li li). sad imaju i brak i djecu, a on je uvijek isti, ali to nije tema ovdje. to što netko ne želi brak i obaveze ne čini ga automatski lošim čovjekom, samo ga čini čovjekom s kojim nećeš dobiti zajednicu (ali možeš pokušati pritisnuti, uspjeh nije zajamčen ali je moguć)
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:32   #56
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Upravo to,oboje mozda zele to al cini mi se da ona vise pokazuje zelju nego on,barem koliko se dalo procitati iz postova i zato bolje rijesiti sa njim u 4 oka nego zaglibiti u nesto sto nije u potpunosti s obje strane
nisam ni kod nje vidjela neku pretjeranu odlučnost. da ona postoji kod nje, i on bi se pokrenuo. da takva odlučnost postoji kod nje dvije su opcije: veza bi potpuno pukla, puni razlaz. ili bi se useljavali i pokretali zajednicu već sutra.
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:36   #57
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
nisam ni kod nje vidjela neku pretjeranu odlučnost. da ona postoji kod nje, i on bi se pokrenuo. da takva odlučnost postoji kod nje dvije su opcije: veza bi potpuno pukla, puni razlaz. ili bi se useljavali i pokretali zajednicu već sutra.
Pa ni ne mozes vidjeti kad njezin decko nakon 5 godina veze ne pokazuje nista prema njoj
Ne znam bas,ja sam pokazivao interes za puno vise pa nisam dobio isti takav od nje a slicno je i ovdje.
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:39   #58
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Pa ni ne mozes vidjeti kad njezin decko nakon 5 godina veze ne pokazuje nista prema njoj
Ne znam bas,ja sam pokazivao interes za puno vise pa nisam dobio isti takav od nje a slicno je i ovdje.
zato sam rekla da imaju dvije opcije, pogledaj i prvu. znači odlučna cura samo te dvije opcije vidi. odlučno želi brak (ne osobu, već brak i zajednicu) i grabi prema tome. ako toga nema, možda zajednicu nikad i ne dobije

najčudnije u cijeloj priči je da ona postavlja kvantitet veze (5 godina, hello) a ne priča nam o kvalitetu veze... kao primjer, nakon 5 godina veze s partnerom se već na neki način trebaš osjećati kao obitelj, ali ne on ide s rođacima izlazi itd, dakle zašto ne zove nju?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:43   #59
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
zato sam rekla da imaju dvije opcije, pogledaj i prvu. znači odlučna cura samo te dvije opcije vidi. odlučno želi brak (ne osobu, već brak i zajednicu) i grabi prema tome. ako toga nema, možda zajednicu nikad i ne dobije
Pa da,slazem se sa time! Prvo krenes od osobe,od partnera,ako ima ljubavi (obostrane) ako imaju istu zelju prema tome onda treba prema tome i ici al ako nakon par godina veze jedan u tome posustaje u smislu i dalje sam za brak jer se osjecam sigurno sa tobom,lijepo mi je sa tobom dok sam sa tobom no s druge strane izlazim sa nekim drugim,nit ti pozelim sretan dan,pitam kako si,da ne pokazuje vise tu zelju kao nekad meni je to srljanje u propast
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 10:15   #60
Quote:
Conchita kaže: Pogledaj post
Strah me da je upravo tako kako si napisala. Nažalost



o tome smo pričali, ja sam htjela da idemo na stan, on bi radije da nešto kupimo nego da plaćamo najam. ali kupovati nešto mi se čini prerizično s obzirom na gore navedeno.

najgore mi je što ja njega stvarno volim, kad sam kraj njega sretna sam, ali kad se odmaknem vidim da sam ja ta koja se trudi i da to nema smisla. ali sve zaboravim kad ga vidim i zagrlim. bedasto, znam



- to svi nisu samo moje frendice, nego i moja obitelj. čak mi je i vlastita majka rekla da misli da ja volim njega više nego on mene, da se to vidi. a nema ništa protiv njega, štoviše voli ga.
- hebiga, ni mene ne zanima sve što on priča ali ga poslušam. ne isključim se u pol rečenice i baš me briga
- ne govori, ali baš ni ne pokazuje. u tome je problem. bitnija su mi djela od riječi, ali kad baš nema niti jednoga što onda
Znam situaciju jer sam bila u tvojoj kozi. I znam o cemu pricam. Isto tako znam zbog toga da si mu 99 posto navika. I koliko ga god voljela nazalost nisi ti ta koja bi trebala imati ikakvu zelju za mjenjanjem vec on a on ju nema.
Ovako mozete samo s vremenom se rastati na los nacin a jos gore ako cete imati djecu itd a mozda bolje da na neko vrijeme rashladite odnos.
Da bit ce tesko ti , uzasno i svijet ce ti se raspadati , ali nazalost tvoja veza nemoze ic na bolje ovako jer si ti vec s njim pricala .
Moze jedino ako se ohladite iliti makne jedno od drugog - onda ce il shvatit neke stvari il ce ti napravit uslugu da zavrsis na kraju s bekim koga zasluzujes
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger