Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2016., 14:45   #1
Turn off ako se muško ne zna obraniti?

Zanima me kako cure, žene gledaju na tipove koji nisu vješti sa rukama tj. nisu vješti u fizičkim obračunima i slabo se znaju obraniti, odnosno da li vam je privlačno kada se frajer zna potuć tj. obraniti u slučaju nekog konflikta?
Do sada u gotovo 30 godina života, sam imao svega nekoliko situacija gdje sam bio napadnut od jednog ili više tipova koji su očito tražili nevolje i/ili tražili novac..jednom sam šetao s frendom centrom zga (centrom!) i prišla su nam trojica 'dečki iz dubrave', dosta mlađa od nas i fizički manji od nas dvojice..tražili su da izvadimo sve iz novčanika odmah ili će nas na licu mjesta isprebijati i uzeti nam sve što imamo..naravno, nas dvojica kako smo mirnije prirode i nijedan se u životu nije nikad potukao, valjda smo bili lake mete, a baš su nas našli tako kada nikoga u blizini nije bilo da dozovemo pomoć..obojica smo izvadili sav keš i olakšali su nas za 200-ak kuna..e sada, većina ljudi, muških osoba je osudilo naše 'papčinstvo' što smo tako odmah dali lovu..ne sumnjam da bi drugi drugačija reagirali, mnogo njih bi se potuklo i sl., no čemu riskirati? Neovisno što su bili manji, jedan od njih da je imao nož ili nešto, završilo bi možda nečijom smrću..kako bi vi reagirali?
Što žene kažu, bi li im bio turn off da netko tako opljačka nju i partnera, bez da partner išta pokuša?
Kažu neki, nemoraš se potuć nego samo da se znaš obraniti..pa što je obrana nego sama tuča, neću bježati valjda?
Da li je vam je svejedno ako se tip ne zna baš nimalo korisiti rukama u slučaju obrane, već će se odmah predati, kao što sam ja?
student987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 14:50   #2
Ti glumi da je to tako zato jer je tucnjava barbarski cin, a ne zato jer se bojis.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 14:55   #3
barem na trgu mozes lagano odbrusiti nekom da odjebe.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 14:56   #4
imaš sjajnu scenu iz Louiea koja najbolje objašnjava
http://www.imdb.com/title/tt1717353/?ref_=ttep_ep9
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:01   #5
jebote sve vas treba učit to se odradi ženlmenski, kažeš da su pare vam kod nje i nek se zajebavaju s njom a tebe puste na miru.
pazi ovo: malo ko će se s ženskom tuć, eventualno naguravanje i koji šamarćić i to je to, dok bi tebi recimo skakali po bubrezima. Treba znat minimalizirat štetu.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:03   #6
Kupi TT-jca i 2 hica u zrak pa da vidiš kako se mijenja mišljenje.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:04   #7
Od samog konflikta je teža jedna druga stvar. A to je znati kada se upustiti u sukob, a kada ne. Da ne bi bili okarakterizirani kao kukavice ljudi se postave u cipele lude koja jurca na sve i sva, u svemu vidi prijetnju, ne libi se zasukat rukave u bilo kakvim okolnostima i ne razmišlja o posljedicama. To nema niš' zajedničko s hrabrosti.

U ovim iznimnim situacijama kada te netko "tlači" na ulici... Preživjet ćeš bez 100 kn, mislim da si dobro postupio. Također, ako si manje fizičke konstitucije i nisi se tukao, izbjegavaj i samu mogućnost sukoba. Stvar je jednostavno takva. Nisi manje čovjek ako si fizički slabiji.

E sad, postoje stvari za koje znaš da si spreman i umrijeti. U tom slučaju nikakve vještine, nikakva snaga niti bilo kakve predispozicije ne ulaze u promišljanje. Za takve stvari si spreman riskirati sve. Pri tom mislim na ozbiljnu ugrozu vlastitog života i života nekoga koga voliš. I što je najvažnije za ideju. Za ideju se umrijeti mora!

Nasilnici su obično hrabri jer nemaju što izgubiti. Imaš li ti što izgubiti?
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:07   #8
coehlo je otvorio akademiju u hr??
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:12   #9
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
...
Ja mislim da nije, noga u jaja i bjezi, imas noge, jebes ponos.


Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
coehlo je otvorio akademiju u hr??
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:18   #10
Quote:
student987 kaže: Pogledaj post
.obojica smo izvadili sav keš i olakšali su nas za 200-ak kuna..e sada, većina ljudi, muških osoba je osudilo naše 'papčinstvo' što smo tako odmah dali lovu..ne sumnjam da bi drugi drugačija reagirali, mnogo njih bi se potuklo i sl., no čemu riskirati? Neovisno što su bili manji, jedan od njih da je imao nož ili nešto, završilo bi možda nečijom smrću..kako bi vi reagirali?
Ja bi se na tvom mjestu potukao, ali to je samo zato što nemam ništa za izgubiti.

Ako imaš curu/ženu/djecu/obitelj, a nemaš tazer/suzavac ili slično oružje kod sebe, onda si odlučio racionalno.

No isto ti ne bi bilo naodmet da nakon takvog iskustva kreneš pohađat krav-maga ili sličan tečaj za samoobranu. Takvi ti namirišu da si laka meta za brzu lovu.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:49   #11
Nemoj slušati druge, pogotovo su svi hrabri kad se to drugima desi.
Svi muški znaju biti mete takvih mangupa.
Vjerojatno i izgledate mlađe pa su vam zato i prišli tako.
Uglavnom, ja sam još odmalena naučio govoriti: "nemam" i to mi je uvijek bio instinktivan odgovor na pitanje imam li para.
Sigurno sam se ponekad uhvatio u tome da mi je jezik bio brži od pameti: "fuck, nisam to trebao reći"
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:52   #12
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post

No isto ti ne bi bilo naodmet da nakon takvog iskustva kreneš pohađat krav-maga ili sličan tečaj za samoobranu. Takvi ti namirišu da si laka meta za brzu lovu.
I tamo će ti reći da je bolje dati pare nego se upuštati u fizički obračun ...
Prvo više je protivnika, drugo ako netko potegne nož, onda stvarno može ispasti sranje ... ni da si majstor borilačkih vještina nemaš garanciju da ćeš proći bez ranjavanja ili još gore.

Treniranje samo smanjuje šansu da ćeš stradati, a ne garantira uspjeh
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:55   #13
jednako tako, ako ti krenu drpati picku, bolje je samo odsetati i ne smetati ljudima u poslu
jer, mozda netko ima noz, pa tko zna kako bi to zavrsilo

evo, siguran sam da ce se i dame s tim sloziti, kad dodu na temu
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:56   #14
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
jednako tako, ako ti krenu drpati picku, bolje je samo odsetati i ne smetati ljudima u poslu
jer, mozda netko ima noz, pa tko zna kako bi to zavrsilo

evo, siguran sam da ce se i dame s tim sloziti, kad dodu na temu


Sigurno je sigurno

Svi će definitivno reći, ako si u mogućnosti bolje je pobjeći. To bi značilo da si odgovoran samo za sebe i da nije nitko u tvojoj blizini na koga trebaš paziti.
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 16:03   #15
Quote:
student987 kaže: Pogledaj post
Zanima me kako cure, žene gledaju na tipove koji nisu vješti sa rukama tj. nisu vješti u fizičkim obračunima i slabo se znaju obraniti, odnosno da li vam je privlačno kada se frajer zna potuć tj. obraniti u slučaju nekog konflikta?
Prvi put kad me moj instruktor uhvatio bacat po strunjacama, pitao me sto je prvo sto bi svaki covjek trebao napraviti kad je napadnut. Ja sam, kao i svaka neznalica, odgovorio da bi trebao sasut zube napadacima.

Naravno, trazio je da mu to demonstriram, pa sam dobio batine.

A onda mi je rekao da, prvo sto bi covjek u takvoj situaciji trebao uciniti, jest pobjeci. Iznenadio sam se. Covjek je sluzio u specijalnim vojnim snagama jedne drzave koja vodi rat zadnjih, pa skoro 70 godina, i jos uvijek postoji kao drzava; znaci nisu macji kasalj i ne bjeze tako lako.

A onda mi je rekao nesto u stilu ovoga sto je napisao Mirandola. Otprilike...

Sto se tice zena; pa nisi valjda takav jadnik da ces se potuc samo zato da dokazes zeni da si ti "pravi muskarac"?

Ako dobijes batine ili se povuces, odredeni broj zena ce se od tebe ohladiti, to je istina. Ali ako uzvratis napadacima i unakazis ih, takoder ce se te iste ohladiti. Prvi put zato sto si "kukavica" a drugi put zato sto si "manijak".

To je zato sto vecina njih ne razumije osnovna pravila sukoba. A sukob ne pocinje prvom sakom, letvom, nozem, pistoljem ili balistickim projektilom. Sukob pocinje puno prije, u glavama onih koji su ga odlucili voditi.

Poanta, nikad nemoj pasti toliko nisko da se potuces zato da bi zena u tebi vidjela heroja; jer nece, kako god ti to okrenuo.

I da, ako izbije rat, nemoj dopustiti da te mobiliziraju. Danas heroj, sutra zlocinac. Tanka je to linija ovisna o definiciji mnostva i masovnih autoriteta. A sukobi su krvav sport za koji malo ljudi ima zeludac i dovoljno pameti dovesti ih kvalitetno do kraja. Nek' u ime drzava, religija i ideja ratuju manje pametni.

"Ratuj" jedino za sebe i svoje krupne interese, jer sve drugo je neisplativo.

Sto se tice merituma tvoje teme...

Bjezi! To ti je najbolja opcija. Sto kuna boli manji od bolnice ili zatvora. Sjeti se da zivimo u totalitaristickoj Europi koja nikad nije njegovala slobodu covjeka i njegovo pravo da se brani od agresije. Sto kuna boli manje od zatvora...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 16:05   #16
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
jednako tako, ako ti krenu drpati picku, bolje je samo odsetati i ne smetati ljudima u poslu
jer, mozda netko ima noz, pa tko zna kako bi to zavrsilo

evo, siguran sam da ce se i dame s tim sloziti, kad dodu na temu
Ne miješaj stvari ... da kod sebe imam godišnju plaću, uzvratio bih .. za 100 - 200 kn ne bih.
Ali mene, da kucnem u drvo nešto i ne napadaju.

Sjećam se jednom smo frend i ja išli iz Jabuke (ima tome i 15 godina), ispred nas trojica u sačekuši napali grupicu tipova ispred nas .. ta grupica pobjegla, a sačekuša ostala (nije im se dalo trčati za njima, valjda).
I sad, ja se spremio na obranu ... međutim ništa .. samo su nas pogledavali i nisu ni mrdnuli.
Mene i kontrolori u tramvaju zaobilaze .. muški, žene ne ..(bez zajebancije)
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 16:08   #17
...
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho

Zadnje uređivanje Walkman : 21.09.2016. at 16:14. Reason: krivo pročito
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 16:08   #18
Muški i žene... Što biste napravili da vam netko ispred nosa počne zlostavljati i ponižavati dragu/dragog?
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 16:13   #19
Quote:
gordan72 kaže: Pogledaj post
Ne miješaj stvari ... da kod sebe imam godišnju plaću, uzvratio bih .. za 100 - 200 kn ne bih.
Ali mene, da kucnem u drvo nešto i ne napadaju.

Sjećam se jednom smo frend i ja išli iz Jabuke (ima tome i 15 godina), ispred nas trojica u sačekuši napali grupicu tipova ispred nas .. ta grupica pobjegla, a sačekuša ostala (nije im se dalo trčati za njima, valjda).
I sad, ja se spremio na obranu ... međutim ništa .. samo su nas pogledavali i nisu ni mrdnuli.
Mene i kontrolori u tramvaju zaobilaze .. muški, žene ne ..(bez zajebancije)
oprosti, sto sam pomijesao, mozes pojasniti??
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 16:18   #20
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Muški i žene... Što biste napravili da vam netko ispred nosa počne zlostavljati i ponižavati dragu/dragog?
ja sam inace prilicno miran i neeksponiran tip
imam i nesto godina i iskustva, pa sam vec i samim tim do neke granice i prilicno tolerantan i svakako ne zelim i ne srljam u sukobe
no, kad se ta neka granica prede, jebiga, onda se razna cuda dogadaju

ne bih dozvolio da mi netko zlostavlja osobu do koje mi je stalo, bilo da se radi o curi ili prijatelju/ici
isto vrijedi i za djecu, zivotinje, susjede...

vjerujem i to se do sad pokazalo tocno, da ljudi koji se brinu o svojoj okolini, zive u urednijem okruzenju
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger