Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2016., 15:19   #21
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
oprosti, sto sam pomijesao, mozes pojasniti??
Pa rekao sam da ako traži pare a imam 200 kn u novčaniku, neka nosi .. ali ako fizički napadne ženu ili mene, onda ne bi baš prešao preko toga
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:19   #22
u potpunosti se slažem sa leonidom....davnih dana me ostavila dugogodišnja cura jer sam na 3 cigića sa letvama povukao nož.. švicarac malo veći (sve je ostalo na prijetnjama jedne i druge strane)....

problem je kaj je prije sve bilo druhčkije i mogao si se potući i postojao je fer fajt...danas klinci uleću u čoporu i prema nama dost starijima (tu pali samo gard i pojašnjenje najratobornijem da će me zgazit al da ću mu pregrist žilu kucavicu prije toga).....

za obranu žene i djeteta ne bih birao sredstva....ak sam solo uvijek treba izbjeći sukob...ali nikad nikad nikad nemojte učiti nekog da se okrene i ode.. tak sam pobro najveće batine u životu.. okrenuo sam leđa....ako već dođe do toga udarajte prvi i jako....
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:19   #23
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Muški i žene... Što biste napravili da vam netko ispred nosa počne zlostavljati i ponižavati dragu/dragog?
Nazvao bi neprimjetno jedan broj. Došli bi ljudi koje nitko ne poznaje i taj čovjek bi ih upoznao.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:26   #24
Quote:
gordan72 kaže: Pogledaj post
Pa rekao sam da ako traži pare a imam 200 kn u novčaniku, neka nosi .. ali ako fizički napadne ženu ili mene, onda ne bi baš prešao preko toga
ok, ti bi dao svojih 200 kuna
dozvolio bi i da njoj prekopaju torbicu i novcanik?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:27   #25
Quote:
magjar07 kaže: Pogledaj post
za obranu žene i djeteta ne bih birao sredstva....ak sam solo uvijek treba izbjeći sukob...ali nikad nikad nikad nemojte učiti nekog da se okrene i ode.. tak sam pobro najveće batine u životu.. okrenuo sam leđa....ako već dođe do toga udarajte prvi i jako....
hehehe
okrenuo sam se i ja jednom tako
poslije su mi pricali kaj se dogodilo
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:29   #26
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Muški i žene... Što biste napravili da vam netko ispred nosa počne zlostavljati i ponižavati dragu/dragog?
Uh, covjek tek otvorio temu, a ti je vec siris.

Sto bih napravio da netko zlostavlja osobu do koje mi je stalo? To pitas? Jer dragi/draga nisu jedine osobe...

Hm... S vremenom bih otvorio temu: "Da li vam je turn off ako je muskarac bio u zatvoru". P.S. I trpio uvrede kvazimoralnih nakaza.

A mozda i ne bih. Jako tesko me privesti; barem zivog.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:34   #27
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ok, ti bi dao svojih 200 kuna
dozvolio bi i da njoj prekopaju torbicu i novcanik?
Hm, ne znam .. sve ovisi ...
Jel bi dao da prijeti nožem, bih ... vjerojatno
Ovisi o mojoj procjeni situacije.

Ako bi mi pukao film .. uh, ne bi bilo dobro
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:38   #28
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ok, ti bi dao svojih 200 kuna
dozvolio bi i da njoj prekopaju torbicu i novcanik?
Pa da je pametna sama bi dala torbicu i usput eventualno smirivala tvoju usijanu glavu, da se izvučete odatle u komadu.

Meni ponižavanje okidač. To mi već nastupa ono, ma neka me zgaze al bar će jedan ostat bez oka.

Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Uh, covjek tek otvorio temu, a ti je vec siris.

Sto bih napravio da netko zlostavlja osobu do koje mi je stalo? To pitas? Jer dragi/draga nisu jedine osobe...

Hm... S vremenom bih otvorio temu: "Da li vam je turn off ako je muskarac bio u zatvoru". P.S. I trpio uvrede kvazimoralnih nakaza.

A mozda i ne bih. Jako tesko me privesti; barem zivog.

Da, i na to sam mislila. Jer to bi meni bio turn off. Kad bi kukavički gledao kako mene gnjave i ne bi poduzeo ništa iz straha. Ma da ih je 30 a nas samo dvoje. Imam jedan bliski slučaj/primjer gdje im se to dogodilo, i poslije su ostali u braku. Kakav je to užas od braka bio. Gnojni čir.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:44   #29
Quote:
magjar07 kaže: Pogledaj post
u potpunosti se slažem sa leonidom....davnih dana me ostavila dugogodišnja cura jer sam na 3 cigića sa letvama povukao nož.. švicarac malo veći (sve je ostalo na prijetnjama jedne i druge strane)....
....
Ostavila te jer si uspio spriječiti da cigići ne polome letve na vama ????
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nazvao bi neprimjetno jedan broj. Došli bi ljudi koje nitko ne poznaje i taj čovjek bi ih upoznao.
Baš bi za to imao vremena...
Cheetahs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:49   #30
Quote:
Cheetahs kaže: Pogledaj post

Baš bi za to imao vremena...
To bi napravio odmah.Nakon toga bi pokušao mozgom ih zavlačiti. Rekao bi im da sam pozvao ljude koje nitko ne poznaje i da će ih oni uskoro upoznati.Ako ne bi išlo postavio bi svoje tijelo između njih i moje drage i pokušao izdržati do njihovog dolaska. U svakom slučaju oni bi kad tad stigli. A ti nasilnici bi bili riješeni na bilo koji način. Večina nasilnika su u dubini duše papci. Posebno ti kaj gnjave parove.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:50   #31
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Pa da je pametna sama bi dala torbicu i usput eventualno smirivala tvoju usijanu glavu, da se izvučete odatle u komadu.

Meni ponižavanje okidač. To mi već nastupa ono, ma neka me zgaze al bar će jedan ostat bez oka.
nisam ja usijana glava
najveca kocnica sam ja sam sebi i svijest da ako se pustim s lanca, da sam u stanju napraviti konfete od covjeka

no ako sam prisiljen, onda krecem koliko je moguce hladne glave i pokusavam sto krace i efikasnije rijesiti problem
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:52   #32
Ovo je dosta tesko pitanje.

Primjerice, kad se kao zensko nalazim u drustvu s muskima i njih zaskoci neka ekipa, uglavnom kazem da ostave budale (najcesce pijane), budu veci ljudi i produze dalje. A s druge strane, kad mi se jedan lik s kojim sam se dopisivala i upoznavala pozalio da su ih vecer prije par njih isprebijala iz potpuno nebitnog razloga iako su pokusali izbjeci sukob smirivanjem situacije i posalicama, osjetila sam neki turn off.

Rekla bih da ovisi o situaciji i karakteru covjeka. Ako je osoba smirena, ne pretjerano nametljiva mislim da je realno za ocekivati da nece inicirati tucu niti se busati u prsa kad takva situacija dode. A ako se opet radi o nekom glasnom i energicnom za kog smatras da bi se mozda mogao potuci, iznenadenje da pokupi batine bilo bi puno vece, a time i turn off.

Nisam pametna uopce Mislim da ce svatko razuman prvo nastojati izbjeci situaciju, to ne znaci da je kukavica.
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:54   #33
Koji ste vi frajeri



Nimalo nisam nasilan, ali volim sport s kojim se bavim, a to podrazumijeva puno sparinga.
Meni to predstavlja samo sport.
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:54   #34
Quote:
Cheetahs kaže: Pogledaj post
Ostavila te jer si uspio spriječiti da cigići ne polome letve na vama ????

Baš bi za to imao vremena...
Baš sam si ja pomislio ...

Evo malo za razmišljanje .. kako izgleda napad nožem
https://www.youtube.com/watch?v=LRukPq1qTfI

A ovo .. a mislim da je lik slučajno opalio curu
https://www.youtube.com/watch?v=_d3KM_OMOxk
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:57   #35
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
najveca kocnica sam ja sam sebi i svijest da ako se pustim s lanca, da sam u stanju napraviti konfete od covjeka
odakle takvo samopouzdanje?
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:57   #36
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Koji ste vi frajeri



Nimalo nisam nasilan, ali volim sport s kojim se bavim, a to podrazumijeva puno sparinga.
Meni to predstavlja samo sport.
.. i ring je ring, a ulica je ulica ... ok, sparing me čini boljim od prosjeka na ulici, ali nije garancija.
I kao i sparingu, tako i na ulici, ego treba ostaviti po strani
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:59   #37
Quote:
gordan72 kaže: Pogledaj post
Baš sam si ja pomislio ...

Evo malo za razmišljanje .. kako izgleda napad nožem
https://www.youtube.com/watch?v=LRukPq1qTfI

A ovo .. a mislim da je lik slučajno opalio curu
https://www.youtube.com/watch?v=_d3KM_OMOxk
Slučajno?

To je primjer tipičnog debila.

Tako se osjećaš super nakon što odgledaš ovaj video
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 16:03   #38
Još najbolje da počnete i plakati kad vas netko napadne i tako ridajući zovite plavce da vam pomognu...definitvno nije turn off...ma jok
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 16:05   #39
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Još najbolje da počnete i plakati kad vas netko napadne i tako ridajući zovite plavce da vam pomognu...definitvno nije turn off...ma jok
Je, lako je tebi zenskoj tudjim kurcem gloginje mlatit.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 16:05   #40
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Još najbolje da počnete i plakati kad vas netko napadne i tako ridajući zovite plavce da vam pomognu...definitvno nije turn off...ma jok
ili zovu mamu
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger