Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2016., 11:25   #1061
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Nije iz čista mira, jednostavno ima višak testosterona i treba ga izbaciti. Osim toga, već je stari Nietzche znao da je muškarac za rat, a žena za odmor ratniku
a sto svima odgovaras osim meni? da nisi ti onaj iz price sta bencha 225?
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 11:36   #1062
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
a sto svima odgovaras osim meni? da nisi ti onaj iz price sta bencha 225?
Mislim da muškarac mora imati mišiće, ako već ne ide u teretanu, neka radi na old school način. Ja npr dižem vreće cementa.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 11:45   #1063
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Mislim da muškarac mora imati mišiće, ako već ne ide u teretanu, neka radi na old school način. Ja npr dižem vreće cementa.
Mislim da danas nisi podigao niti jednu i da kasniš s rokovima.

Trk na bauštelu!
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 12:02   #1064
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Mislim da muškarac mora imati mišiće, ako već ne ide u teretanu, neka radi na old school način. Ja npr dižem vreće cementa.
i ne brine te da ti za to vrijeme curu ne puni neki "intelektualac" koji ne dize vrece cementa?
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 12:08   #1065
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
i ne brine te da ti za to vrijeme curu ne puni neki "intelektualac" koji ne dize vrece cementa?
Male su šanse za to, da ne spominjemo da bi morao biti jako oprezan da ga ne otkrijem.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 12:17   #1066
Quote:
USAisfreedom kaže:
Žene žele ratnika, a ako izbjegavaš fizičke konflikte, riskiraš da budeš čitav život djevac.
Žene jednako često vrte i kontra-argument da muški koji se često tuku to rade jer ne jebu.
Quote:
Kako nije papak? Trebao se boriti, ako treba i nogama i zubima. Da sam žensko, odmah bih ga ostavio i zainteresirao se za tog zaštitara.
Evo i mene je zainteresirao taj zaštitar
Quote:
Nije iz čista mira, jednostavno ima višak testosterona i treba ga izbaciti. Osim toga, već je stari Nietzche znao da je muškarac za rat, a žena za odmor ratniku
Interesantno; a što je onda on bio u toj podjeli kao tip koji nije ni držao pušku u ratu...
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 12:28   #1067
Ahaha, kaj, nema dovoljno stofa na politici za trolanje?
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 12:36   #1068
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Žene jednako često vrte i kontra-argument da muški koji se često tuku to rade jer ne jebu.
Jedino ako im žene ne daju dovoljno.


Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Interesantno; a što je onda on bio u toj podjeli kao tip koji nije ni držao pušku u ratu...
Bio je on i u ratu i u vojsci.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 12:44   #1069
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post

Bio je on i u ratu i u vojsci.
Bio je glorificirana medicinska sestra, nikakav vojnik
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 14:05   #1070
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Male su šanse za to, da ne spominjemo da bi morao biti jako oprezan da ga ne otkrijem.
eto zato ste mi super vi macho tipovi. rizik = nula.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 14:12   #1071
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Ahaha, kaj, nema dovoljno stofa na politici za trolanje?
I ja gledam Rat je u Siriji skoro pa gotov, sad treba primijeniti princip slobode i demokracije na druga područja
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 14:41   #1072
Quote:
jojo jojić kaže: Pogledaj post
I ja gledam Rat je u Siriji skoro pa gotov, sad treba primijeniti princip slobode i demokracije na druga područja
Al zar tu onda ne bi trebao biti liberal s "progresivnim" stavovima prema LGBT (ili koji već kurac ) zajednici ?
Ovako ispada balkančina, a ne Amer
Jedino ak navija za Dixie
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 16:35   #1073
Ćim ti neko nešto kaže odma ga štoCem u glavu da ti se ženka napali...he he he...Poyy.
__________________
Na ovim prostorima barabe su iste, prljave duse vole etnicki da ciste. Istovremeno pjevaju i zlo misle, a kad vec zlo misle - nek o mome vise.
dr.cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 18:12   #1074
Ma reagirat ćeš zbog sebe a ne komada. Zato da se na kraju dana ne osjećaš ko govno i onda nemaš potrebu racionalizirat 53 stranice na forumu da se osjećaš bolje (bezuspješno).
Istina da je malo koja vrijedna batina, ali zato tvoje samopoštovanje nema cijenu, odnosno, batine su prilično dobra trampa ako navečer zadovoljan sobom legneš u krevet
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 13:25   #1075
Quote:
jojo jojić kaže: Pogledaj post
I ja gledam Rat je u Siriji skoro pa gotov, sad treba primijeniti princip slobode i demokracije na druga područja
Nije još gotov. Bit će za mjesec-dva ili tri jako žestoko u Idlibu.

Što je po nas ajmoreč, dobro. Jer kad tamo prestane širenje slobode i demokracije preselit će se najvjerojatnije u Ukrajinu.

--------------------------

A što se tiče turn-offa... Iako sam hendikepiran, nikad si ne bih mogao oprostiti da nisam obranio ženu ili djevojku; ako nikako drugačije onda makar da je uhvatim za ruku i pobjegnemo zajedno od napadača. Ne bih si mogao oprostiti da sam pobjegao, a nju ostavo samu.

Naravno, druga je stvar napad hladnim, a da ne govorim napad vatrenim oružjem. Govorim o uvodnom postu i sličnim situacijama. Ali čak mislim da i pri napadu vatrenim oružjem ili u ratnom stanjju da bi si teško oprostio ako bih je ostavio samu.

Iako bi zbog mog hendikepa prije mene trebalo štititi, nego nju.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 13:06   #1076
Pitanje za autora teme. Da su napadači zatražili da im popušiš, kako bi postupio ?
vasylomachenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 13:12   #1077
Pomalo je .

Možete sad drvlje i kamenje, ali ja se volim osjećat sigurno, a ako osoba pored mene na možebitni napad da petama vjetra i ostavi me samu...

Nisam inače za fizičke okršaje, nit volim gledat čak i ako je "sport" u pitanju, no u nekoj potencijalno opasnoj situaciji bi se voljela osjećat zaštićeno. Ili barem vjerovat da će i mene povuć za ruku, pa da pobjegnemo skupa .

I da, znam da bi se trebala moć i sama obranit, al ne vidim u kojem to paralelnom svemiru ja od 165 cm i 45 kg mogu ikome išta. Pogotovo kad me uhvati panika.

Da sumiram - nije mi nužno turn off ako se može muško ne zna obranit, turn off mi je situacija di bi to isto muško pobjeglo, a mene ostavilo na milost i nemilost svega ikad.
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 14:15   #1078
U slučaju da dođe do napada, a on ne reagira adekvatno, može zaboraviti na mene. To je zdravorazumski i logično, nema potrebe da se naglašava.

Međutim, u situacijama gdje neka budaletina provocira, a takve se mogu i znaju događati na dnevnoj bazi, ne očekujem reakciju od njega. Ikakvu.
Ne razumijem ove komentare o nespavanju po noći jer nisi rekao nekome što ga ide. Gdje bi bila kad bi se zamarala sa svakim komentarom - vulgarnim, uvredom, podbadanjem, provokacijom i sl.? Klišej ili ne, ali ne pada mi na pamet spuštati se na takav nivo. Možda je i do toga što sam fina i pristojna u 90% situacija, a u onih preostalih 10% jebem sve po spisku i ne biram riječi.

Jedan bivši je tip teretana, borilačke vještine, "slomio bi svakog muškarca u par minuta ko beba zvečku" , ubio bi svakoga ko bi meni ovo ili ono. Drugi je bio čista suprotnost, ali opet sa svojih 100 kg i skoro 190 nije izgledao kao milo dijete. S tim drugim sam imala nezgodnu situaciju s njegovim najboljim prijateljem, gdje se bivši ponio po većini kao pička, dok je po meni njegova nereakcija bila pokazatelj zrelosti.
I unatoč svemu, ipak sam se sigurnije osjećala s drugim nego prvim. Tako da mislim da kvaliteta veze ima ogromnu ulogu u tome kako ću ja reagirati na dečkovu reakciju. Prvi me nije volio (bar ne na normalan način), drugi jest. U mom svijetu to znači da bi drugi učinio sve za mene.
__________________
not the girl my dog thinks I am...
...he'll rekindle all the dreams it took you a lifetime to destroy

Zadnje uređivanje Aaya : 10.12.2016. at 14:59.
Aaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 14:43   #1079
Quote:
Aaya kaže: Pogledaj post
U slučaju da dođe do napada, a on ne reagira adekvatno, može zaboraviti na mene. To je zdravorazumski i logično, nema potrebe da se naglašava.
A što bi bila adekvatna reakcija u slučaju napada?
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 14:58   #1080
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
A što bi bila adekvatna reakcija u slučaju napada?
Ovisi. Je li normalno da dođe frajer i udari me, a dragi stoji kraj mene i ne odreagira? Hm, vjerojatno ne.
Je li normalno da me ovaj nastavi udarati nakon početnog udarca, a on se ne umiješa? Ne mogu zamisliti takvu situaciju niti takvog dečka.
Ali, ako me netko lupi po guzici u prolazu ne očekujem reakciju. Tada nisam ugrožena, ne treba mi zaštita, ne treba mi braniti čast , a na kraju krajeva i ja ću odvratiti budali ako procijenim da mogu.

Btw, je li u redu da neki pijani kreten maltretira curu na javnoj površini, a nijedan muškarac u blizini ne priskoči u pomoć? Takve situacije se itekako događaju. Meni nije ok, ali razumijem zašto se to događa. Ako je njihova cura u pitanju, onda ne mogu razumjeti ni opravdati takvo jadno ponašanje.
__________________
not the girl my dog thinks I am...
...he'll rekindle all the dreams it took you a lifetime to destroy
Aaya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger