Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2016., 10:26   #21
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
tak je.
ne daj boze da imaju i djecu, a vani su u 2 ujutro.
pomoziboze da nadju pamet.
a on, on koji hrani obitelj , a vani na sanku ga vidis kak trosi te pare.
ka ta stro fa.
Ovo kao da si opisala mog muza i mene.

Izlazimo van da bi se opustili i zabavili s frendovima, a ne jebali okolo.
Nekima je izgleda jedina svrha izlaska flertanje i trazenje sexa.
Kad malo promislim ne znam nikoga tko je u ozbiljnoj vezi/braku a izlazi bas svaki vikend. Mislim da su takvi u debeloj manjini.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 12:49   #22
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Način na koji neki ljudi doživljavaju ozbiljne veze i brakove je naprosto zastrašujuć. Po njih, naravno.
moja i bozja.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 17:46   #23
Quote:
axepodloga kaže: Pogledaj post
Kako gledate na ekipu koja je u ozbiljnim vezama/braku a dalje redovito izlazi bez partnera?
Osobno ne gledam previše pozitivno, dojma sam da bi svi oni bar malo flertali vani ako ne i prevarili da naiđe dobra prilika..shvaćam da bi muški 'škicali' zgodne komade, ne znači da bi i prevarili, no isto to mi je manje pojmljivo za cure koje su u kakti ozbiljnim vezama a redovito svaki vikend su vani bez dečka.
Imam primjer kolegice koja je 3 godine u vezi i već jedno pola godine redovito svaki vikend tulumari i to bez dečka, stalno na fb attenda neke izlaske, kaže izlazi ona solo s frendicama, dečko više nije za izlaske kao..a u kasnim dvadesetima je, nije da je neiživljena glede toga..druga frendica koja je već skoro za udaju, 7 godina u vezi, kada izađe s nama muškom ekipom, vidim također kako se okreće i snima muške komade..za muški dio naravno ne moram govorit, dosta njih barem 'snima' ako ne i flerta malo, a svi u ozbiljnim vezama jel..meni to nije ok, imao si mladost za tulumarenje, sada imaš partnera i s njim se zabavljaj..da se razumijemo, ok je izać s partnerom, ok je izać bez partnera tu i tamo, no nije mi ok to što neki redovito svaki vikend idu negdje, nacugavaju se itd..da ne spominjem ekipu u braku koja s 30+ godina bez svog partnera izlazi..mislim da je jasno što traže vani..ili gledam preoštro na to, kakvo je vaše mišljenje?
Također mi nije ok ako netko ima potrebu za pijanim izlascima svaki vikend,još pogotovo ako si u nekim godinama kad više ne bi trebao imat tako ludu želju i potrebu za tim.
Mada mi je bolje i draže kad se jednom u nekoliko,može izaći zajedno s dečkom i još nekim zajedničkim ''uparenim'' frendovima, čisto na piće,dva, sve ostalo mi je previše ''djetinjasto'' rekla bih.

Ja sam odavno prestala izlaziti niti vidim potrebu za tim,zapravo mi uzima energiju i u usporedbi sa nekoč i sad,sad se u klubovima osjećam kao da sam na sprovodu doslovno

Da mi partner koji više nije balavac, poželi visit po klubovima do pet ujutro sa frendovima,meni bi to bio alarm.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 20:37   #24
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
moja i bozja.
Pa ako gledaš na način da nekolicina izlaske i partijanje doživljava kao put do nečijih gaćica, otprilike bude jasno da izlasci kasnije nisu neophodni, osim ako ti je to baš đir.


Da je do mene, vjerojatno bih, da radim "normalno", i da mi je fkt moguće izaći svake subote, opet izašao tek možda jednu od deset subota, a ostalih 9 proveo na forumu, ili uz film, ili... U smislu radi što te veseli Ali dok je taj izlazak bio zabavniji, dok je taj izlazak bio gotovo jedino tjedno mrdanje dupeta od kuće, tada je bila druga priča(ali i tada je fokus više bio na nalaženju nekog, nego na mamurluku ).



I sad, ja jesam otvoren za tu opciju, ali zamisli osobu koja, kao 90% ljudi, ne priznaje situacije drugačije od svoje, i prestala je izlaziti jer je našla nekoga?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 00:33   #25
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Također mi nije ok ako netko ima potrebu za pijanim izlascima svaki vikend,još pogotovo ako si u nekim godinama kad više ne bi trebao imat tako ludu želju i potrebu za tim.
Koje su to godine?
Jel dobiješ kakvu obvjest poštom ili sam moraš pazit da kad napuniš toliko i toliko izgubiš jednu "potrebu" ili bolje rečeno prestaneš se zabavljati na određeni način.
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 00:39   #26
Općenito se opet prepuno gleda "što će drugi reći", ako uđeš u vezu sa osobom kojoj je dio života da svaki vikend barem jednom izlazi vani, da je 2x tjedno u plesnoj školi, 3x tjedno na fitnes itd. Je suludo očekivati da će se od danas na sutra promijeniti 100% ili drugačije rečeno je to dio osobe u koju si se zaljubila i tada moram biti spremna biti 3-4 dana u tjednu sama do ili od 22 sata. I moram biti čvrsta i ne dozvoliti da mi drugi punu glavu kako to mogu dopustiti. Meni je muž pilot i načula sam se već svašta,ne želim znati kako je ženama pomoraca.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 09:21   #27
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Koje su to godine?
Jel dobiješ kakvu obvjest poštom ili sam moraš pazit da kad napuniš toliko i toliko izgubiš jednu "potrebu" ili bolje rečeno prestaneš se zabavljati na određeni način.
Tako je, ja bih još pitao što je s onima koji su prešli 30-tu ( a znam dosta takvih) u vezi su i oboje vole izlaziti. Isto tako većina onih koji imaju dosta godina, a nisu u vezi, imaju veće šanse da upoznaju nekoga ako iziđu van.
Sherman25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 18:01   #28
Kod mene je ajmo reci specificna situacija, kad sam upoznala decka stalno sam izlazila, a i on, tako da smo poceli skupa izlazit i bilo mi je i bolje nego s prijateljicama. I dan danas mi je tako kad izadjem s njim i ako bas moram bez njega bude mi dosadno, i bude mi zao sto je on kuci - ja vani, a bas cesto ne izlazimo. Isto tako je i njemu, kaze mi da mu je izac samnom kao s najboljim prijateljem i da mu je bez mene bezveze. Nismo vise preludo zaljubljeni, proslo je nekoliko godina, tako da nije stvar u tome, jednostavno se radi o nekakvoj privrzenosti. Mozda se stvari s godinama promijene.
Nekome to sigurno nije jasno kao sto ni meni nisu jasni ljudi koji su u ozbiljnoj vezi, a non stop izlaze odvojeno.. Ne kuzim niti kako im se da toliko izlazit (jos su meni prije izlasci bili izgovor za zescu intoksifikaciju, nakon koje bi se valjda trebala oporavljat tjedan dana, a to mi se ne da, a ne da mi se toliko ni toksificirat ), al jbg, svi smo drugaciji i to je to.
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 18:39   #29
Isti slučaj kod mene, samo zamjenjene uloge. Godine čine svoje, a i skužiš da je partner najbolji prijatelj.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 19:29   #30
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Koje su to godine?
Jel dobiješ kakvu obvjest poštom ili sam moraš pazit da kad napuniš toliko i toliko izgubiš jednu "potrebu" ili bolje rečeno prestaneš se zabavljati na određeni način.

Slažem se!
Valjda način života utiče na to koliko ćemo izlaziti ( kolikoko vremena i energiaj imamo), a ne godine ?

Ja izlazim pre svega da igram ili idem u neki restoran ili na kafu. Na druga dva nesta radi druženja i sedenja u lepom enterijeru
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 11:23   #31
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Meni je muž pilot i načula sam se već svašta,ne želim znati kako je ženama pomoraca.
Tesko je tim ljudima i stjuardesama na tim putovanjima. Treba puno stresa rijesiti.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 12:00   #32
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Tesko je tim ljudima i stjuardesama na tim putovanjima. Treba puno stresa rijesiti.

~via tapatalk
Bila sam stjuardesa i nikada u vrijene veze nisam prevarila partnera.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 13:56   #33
Ovisi kolko si zgodna. Neki avioprijevoznici kao da nemaju kriterija glede fizičkog izgleda, neke niš posebno prosječne ženskice s laganim viškom kg rade kao stjuardese..da te zamjetio neki macan pilot, pitanje bi li sve baš ostale vjerne..
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 03:25   #34
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Ovisi kolko si zgodna. Neki avioprijevoznici kao da nemaju kriterija glede fizičkog izgleda, neke niš posebno prosječne ženskice s laganim viškom kg rade kao stjuardese..da te zamjetio neki macan pilot, pitanje bi li sve baš ostale vjerne..
Pa i te Niš posebne ženske sa viškom kila imaju onu stvar i samo s tim imaš već osoba kojima su zanimljive. A malo puca i muški ego "okrenuo sam stjuardesu" i pomaže kao i uniforma sigurno u mogućem pronalaženju partnera sa jednu ili koju noć ako se to želi. To ti kao neki poznati nogometaši, nećeš reći da su Modrić ili ribery neki ljepotani...

A varanje je za neke osobe no go i za neke izazov i tako će to ostati i za neke neovisno o tome dali imaju prsten na ruci ili ne. Status veze ne mijena moral nekih.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 13:04   #35
zovite me staromodnim, ali meni je to neprihvatljivo

smatram da nocni izlasci, gdje ima alkohola i ostalog, treba da budu iskljucivo zajednicki pohodjeni. rijetke su situacije gdje bih drugacije mogao tolerisati.
izlazasci na neke bezazlene kave, kino i sl. su ok.

sad ce neko reci da ona moze prevariti kad god zeli, i to razumijem ali ne treba zaboraviti da prilika cini lopova
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 13:14   #36
Covjek sam sebi cini priliku, a ne sam izlazak ili sto vec.
Onda bi trebalo zabraniti ici i na posao i slicno,jer se i tamo moze stvoriti prilika,ne?
Osim toga, ako si sa nekim ko se ne moze kontrolirati nakon 5 piva,vec pokusava nekom uletjeteti u gacice i sl, onda si zeznuo u samom startu,ne?
A opet- ako i poslije tih pet piva zeli nekom drugom uletjeti-onda nesto ne stima kako treba u vezi,ne?
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 14:39   #37
Da, imaš preoštro gledište, jer ne izlaze svi odvojeno od partnera poradi nečasnih namjera S druge strane, i meni je ljepše za vidjeti kad par izlazi zajedno jer mi je sasvim normalno da kad nekog voliš želiš sve s njim, ili barem veliku većinu stvari veliku većinu vremena. Dečko i ja izlazimo ili solo nas dvoje, ili nas dvoje s mojim i/ili njegovim društvom, ali odvojeno nikad. Otkad smo skupa on je dvaput izašao bez mene i to jer je prvi put bila neka momačka u pitanju, a drugi put moje učenje. Otprilike isto i kod mene.
I ne funkcioniramo tako jer smo kao u ozbiljnoj vezi pa je to red i ne priliči drugačije, nego nam je zabavnije kad smo zajedno. Mislim da je bitno i to da je kod nas normalno zajedničko komentiranje drugih ljudi u seksualnom smislu (većinom kroz neku zajebanciju, ali nije nam strano ni malo drugačije komentiranje), pa nijedno od nas nema potrebu za nekim 'puštanjem s lanca' kad ovaj drugi ne gleda jer je praktički sve 'dopušteno'.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 14:49   #38
Ma i Alkohol je samo isprika, većini je to da se malo ohrabre i uradi glupost koje su stalo željeli? Kako se ne uhvati bračnog partnera kako jede govna ili slično, pa tada čuje " bio sam pijem, nisam znao što radim", čudo da baš "ugodnu" stvar rade? Zašto se ne desi nešto neugodno kada si tako vam kontrole? Pravilno bi trebalo biti mogućnost 50:50 da nešto ugodno ili nešto neugodno. Rado se daje krivica alkoholu kao i drugoj osobi. Ne želi se vjerovati da je vlastiti partner takav. I tada je kriva "ona kurva, koja ga je nagovorila da se opije i da ide s njim u krevet". Kako je to lakše. A meni bi baš bilo briga za tu nepoznatu "kurvu" koja možda nije ni znala da je moj muž u vezi ili koju nije briga. Jer tko i šta je ona meni, ništa, tako ništa nije ni kriva, jer ne zna me, nije mi baš nikada ništa obećala, kriv je samo jedan i to je moj partner (djelomičnu krivnju bi samo još dala osobama koje dobro znaju da smo u vezi i koje su nama i pogotovo meni navodno dobri prijatelji.)
Ali te priče o alkoholu itd. Ne važe kod mene, sposoban si skinuti se? Sposoban si micati se gori doli? Tada si i sposoban promisliti.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 19:06   #39
Ako će me prevariti, ili ako će joj alkohol biti razlog(izgovor) zašto me prevarila, a inače ne bi, možda bolje da odjebe odmah sama od mene. Ne, ne mogu shvatiti ljude kojima su velike odluke(a zabrijati ili pojebati se s nekim smatram velikom odlukom, za razliku od neke "odvažne" rečenice, ili pišanja uz drvo) fleksibilne, u ovisnosti od toga koliko promila imaju.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 19:17   #40
Alkohol može samo ukloniti inhibicije. Ako netko ima namjeru onda ona stoji već prije u glavi. Samo treba poticaj da se djeluje.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger