Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2016., 13:03   #1
Preljub

Evo pitanje za iskrene zene.jel moguce prozivjet zivot u braku s zenom koja nikad nije prevarila muza ili barem zeljela to? Ima li takvih zena?evo vec 10 god.sam u braku s zenom i veli da me nikad nijw prevarila ili razmisljala o tome.al ja joj bas ne vjerujem
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 13:19   #2
Gdje pocima promišljanje? Naravno da se vidi nekog muškarca koji je zgodan i ako sam baš u volji za seksom da malo otiđe mašta, ali nikada ozbiljno, nikada toliko da bi riskirala vezu koja je nešto vrijedno. Da sam nesretna u vezi bi možda u tom trenutku prevarila ali nebi dugo bila u vezi da sam nesretna, a sa prevarom bi sama uništila tu posebnosti veze, jer čak da on nikada ne zna,ha znam.
Znači više od 15 godina i još nikada nisam nešto radila mužu iza leđa.

Ali vidi moju temu o "lovačkoj" prevari i viditi ćeš zašto je nama ženama"lakše" biti vjerni.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 13:24   #3
Daj ne traži problem tamo gdje ga nema.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 14:10   #4
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Daj ne traži problem tamo gdje ga nema.

Via Tapatalk
A dal se trebam zamislit ako nisam bas obdaren?dal mogu biti siguran da cu joj uvijek biti dovoljan?inace sam kao suprug super,tak barem ona veli.radim sve,pomazem joj u svim poslovima u kuci i nisam tipicno musko:birtije,pive,utakmice,feste itd.fakat sam joj najbolji sto mogu biti.al uvijek me brine ta sitnica(ona dolje)evo iskreno 12-13cm. Inace imamo dvoje djece
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 14:15   #5
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
A dal se trebam zamislit ako nisam bas obdaren?dal mogu biti siguran da cu joj uvijek biti dovoljan?inace sam kao suprug super,tak barem ona veli.radim sve,pomazem joj u svim poslovima u kuci i nisam tipicno musko:birtije,pive,utakmice,feste itd.fakat sam joj najbolji sto mogu biti.al uvijek me brine ta sitnica(ona dolje)evo iskreno 12-13cm. Inace imamo dvoje djece
kad bi te prevarila, ne bi više mogla sa tobom jer bi osjetila, znala i ne bi mogla sa večeg na manje
bilo bi drugačije, i osjetio bi i ti i ona..
stoga, da....tražiš dlaku gdje je nema i prizivaš zlo....koje ti ne treba.
vjeruj ženi i budi sretan jer te voli i jer joj ne treba netko drugi treći jer si joj ti sve, a vjerujem i ona tebi.
__________________
rolling in the deep
dadana22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 14:20   #6
nesigurnost osnovana na veličini kite i to nakon 10 (i više) godina? pa da joj to nije dost već bi se osjetilo prije.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 14:22   #7
Quote:
dadana22 kaže: Pogledaj post
kad bi te prevarila, ne bi više mogla sa tobom jer bi osjetila, znala i ne bi mogla sa večeg na manje
bilo bi drugačije, i osjetio bi i ti i ona..
stoga, da....tražiš dlaku gdje je nema i prizivaš zlo....koje ti ne treba.
vjeruj ženi i budi sretan jer te voli i jer joj ne treba netko drugi treći jer si joj ti sve, a vjerujem i ona tebi.
Pa ionak je vec osjetila veceg,nisam joj prvi,a sumnjam da su joj bas svi bivsi imali manjeg od mene.ne mogu biti siguran da je samnom samo zbog ljubavi jer da me i hoce napustit nema kuda s djecom otici,njezini starci su koma po nacinu zivota.
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 14:27   #8
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
nesigurnost osnovana na veličini kite i to nakon 10 (i više) godina? pa da joj to nije dost već bi se osjetilo prije.
Bio sam ja nesiguran i prije,neznam dal postoji muskarac s tak malim a da nije nesiguran,ili da ne mislli da mozda nakon tolko godina zena mozda zeli nesto vece.to je prokletstvo muskih s malim,pogotovo kad imam stvarno lijepu zenu,znam da bi ju mnogi htjeli pa se s razlogom brinem.mogu se samo nadat u njezino postenje i ljubav
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 14:57   #9
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Evo pitanje za iskrene zene.jel moguce prozivjet zivot u braku s zenom koja nikad nije prevarila muza ili barem zeljela to? Ima li takvih zena?evo vec 10 god.sam u braku s zenom i veli da me nikad nijw prevarila ili razmisljala o tome.al ja joj bas ne vjerujem
Moguće je, a baš nasuprot tvojoj dilemi, i najčešće je u praksi. Sigurno daleko preko 50%.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 15:02   #10
[QUOTE=hillbily;61390379]A dal se trebam zamislit ako nisam bas obdaren?dal mogu biti siguran da cu joj uvijek biti dovoljan?inace sam kao suprug super,tak barem ona veli.radim sve,pomazem joj u svim poslovima u kuci i nisam tipicno musko:birtije,pive,utakmice,feste itd.fakat sam joj najbolji sto mogu biti.al uvijek me brine ta sitnica(ona dolje)evo iskreno 12-13cm. Inace imamo dvoje djece[/QUOTE)
To su ordinarne gluposti! Nikada, ali baš nikada, normalna žena ne razmišlja niti o svom, a niti o nekim drugim muškarcima, u centimetrima. Čega god hoćeš, uključivo i toga što tebe muči! Naprosto je tome tako iz mnogo vrlo logičnih razloga. Da je ne znam koliko sitničava, bez brige, ako se uklapaš u njezin doživljaj muškarca, sigurno će ostati prezadovoljna štogod u normalnim razmjerima, a navedeno jest normalno, pokazao centimetar na penisu.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 15:05   #11
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Bio sam ja nesiguran i prije,neznam dal postoji muskarac s tak malim a da nije nesiguran,ili da ne mislli da mozda nakon tolko godina zena mozda zeli nesto vece.to je prokletstvo muskih s malim,pogotovo kad imam stvarno lijepu zenu,znam da bi ju mnogi htjeli pa se s razlogom brinem.mogu se samo nadat u njezino postenje i ljubav
čuj, ja sam čuo priče gde je tak mali ne da je bio dovoljan, nego su žene svršavale ko nikad dotad. al zato jer je vlasnik tehničar, nema veze kaj ne ispunjava prostor ko velikokitaši.

tak da, ako nisi dosad imao problema neće ih ni biti.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 15:06   #12
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Bio sam ja nesiguran i prije,neznam dal postoji muskarac s tak malim a da nije nesiguran,ili da ne mislli da mozda nakon tolko godina zena mozda zeli nesto vece.to je prokletstvo muskih s malim,pogotovo kad imam stvarno lijepu zenu,znam da bi ju mnogi htjeli pa se s razlogom brinem.mogu se samo nadat u njezino postenje i ljubav
Ne samo njezinu ljubav i poštenje, osloni se još više na svoju ljubav i pažnju prema njoj. Dok god se bude osjećala s tobom posebna, kao kap vode na tvom dlanu, nemaš brige, neće joj trebati nitko i ništa više, duže, ili slično. Sasvim sigurno neće. Neke tvrđavice su neosvojive, što bi jedan Pjesnik rekao, ne stoga što imaju debele bedeme, nego stoga što im ne treba ništa izvana!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 15:12   #13
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Evo pitanje za iskrene zene.jel moguce prozivjet zivot u braku s zenom koja nikad nije prevarila muza ili barem zeljela to? Ima li takvih zena?evo vec 10 god.sam u braku s zenom i veli da me nikad nijw prevarila ili razmisljala o tome.al ja joj bas ne vjerujem


Evo ja sam takva zena ,23 god .zajedno 15 braka ,nisam razmisljala o prevari (mada je bilo prilika,vi muskarci ste slatkorijecivi i flertujete pa ko padne na pricu )
Razmisljanja sam ako je dobar brak/veza medusobno postivanje ,komunikacija ,sex stima nema potrebe za prevarom i ne dolazi do iste . Laskaju ponude ,ali kao ego boost ,jel ako smo udane nismo mrtve ))

Zasto joj nevjerujes ?(polazis od sebe ?)
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 15:14   #14
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
čuj, ja sam čuo priče gde je tak mali ne da je bio dovoljan, nego su žene svršavale ko nikad dotad. al zato jer je vlasnik tehničar, nema veze kaj ne ispunjava prostor ko velikokitaši.

tak da, ako nisi dosad imao problema neće ih ni biti.
Ajd ok je po tom pitanju.bed mi je o tom pricat njoj iza leda jer ju volim i nebi je nikad povrijedio a znam da ju ovo sto pisem bi,al samo trazim nacin da sebe umirim.jer mora se priznat da je kita ono sto rusi ili dize pouzdanje svakom muskarcu.al iskreno nekad svrsi i dva puta zaredom,uzasno se trudim da bude zadovoljna
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 15:17   #15
Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
Evo ja sam takva zena ,23 god .zajedno 15 braka ,nisam razmisljala o prevari (mada je bilo prilika,vi muskarci ste slatkorijecivi i flertujete pa ko padne na pricu )
Razmisljanja sam ako je dobar brak/veza medusobno postivanje ,komunikacija ,sex stima nema potrebe za prevarom i ne dolazi do iste . Laskaju ponude ,ali kao ego boost ,jel ako smo udane nismo mrtve ))

Zasto joj nevjerujes ?(polazis od sebe ?)
Sumnje su mi pocele jer mi se ucinilo kao da se udaljava od mene,kao da to vise nije kao nekad,mozda si umisljam a mozda i ne.
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 15:22   #16
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Evo pitanje za iskrene zene.jel moguce prozivjet zivot u braku s zenom koja nikad nije prevarila muza ili barem zeljela to? Ima li takvih zena?evo vec 10 god.sam u braku s zenom i veli da me nikad nijw prevarila ili razmisljala o tome.al ja joj bas ne vjerujem
pomisli čovjek u afektu svašta međutim, srećom, postoji nešto što se zove emocionalna inteligencija, sposobnost da prepoznajem svoje emocije i da ih prilično lako analiziranjem dovedem u kakvu takvu kontrolu putem objašnjenja. Emocije su same po sebi kratkotrajne, nisam nikoga prevarila jer jako dobro prepoznajem stanja i uzroke tih stanja pa tako vjerojatno i tvoja žena. Ona ukoliko je uočila određenu netrpeljivost prema tvojem ponašanju nije sigurno odreagirala kao petogodišnje dijete već iskomunicirala i došla nebrojeno puta od rješenja s tobom. to valjda ljudi rade kad im počne rast brada i dobiju prve sijede od stresa
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 15:24   #17
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Sumnje su mi pocele jer mi se ucinilo kao da se udaljava od mene,kao da to vise nije kao nekad,mozda si umisljam a mozda i ne.
Puno je to godina, zaista nije kao nekada. Ona, situacija, ti, ništa nije. Stoga, već sam napisala, na potezu si u smislu revitalizacije svega što volite. Trudom je vrati, trgni iz rutine, pokreni kuda hoćeš. Ne bi trebalo biti teško, prvo jer je najbolje pozaješ, znaš na što se pali, što ju pokreće, a drugo, jer ona jedva čeka da to pokušaš! Sitnice, cvjetak, izlet, fina klopa, poklončić, kompliment-dva više nego inače, gašenje neke utakmice na pola da se njoj obratiš, ispričaš joj što zanimljivo ili smiješno.....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 15:27   #18
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Sumnje su mi pocele jer mi se ucinilo kao da se udaljava od mene,kao da to vise nije kao nekad,mozda si umisljam a mozda i ne.
nepovjerenje odbija ne veličina
__________________
Ne trebam veliku lovu ni bogata kuma dosta su mi osjećaji i misli iz srca i uma.
samotnjaknamoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 15:28   #19
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Ajd ok je po tom pitanju.bed mi je o tom pricat njoj iza leda jer ju volim i nebi je nikad povrijedio a znam da ju ovo sto pisem bi,al samo trazim nacin da sebe umirim.jer mora se priznat da je kita ono sto rusi ili dize pouzdanje svakom muskarcu.al iskreno nekad svrsi i dva puta zaredom,uzasno se trudim da bude zadovoljna
onda tak nastavi. čim sumnjaš malo jače potegni, zadovoljna ona a ti bez sumnji
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 15:32   #20
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Evo pitanje za iskrene zene.jel moguce prozivjet zivot u braku s zenom koja nikad nije prevarila muza ili barem zeljela to? Ima li takvih zena?evo vec 10 god.sam u braku s zenom i veli da me nikad nijw prevarila ili razmisljala o tome.al ja joj bas ne vjerujem
laze te
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger