Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2016., 16:33   #21
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
A dal se trebam zamislit ako nisam bas obdaren?dal mogu biti siguran da cu joj uvijek biti dovoljan?inace sam kao suprug super,tak barem ona veli.radim sve,pomazem joj u svim poslovima u kuci i nisam tipicno musko:birtije,pive,utakmice,feste itd.fakat sam joj najbolji sto mogu biti.al uvijek me brine ta sitnica(ona dolje)evo iskreno 12-13cm. Inace imamo dvoje djece
Sta je njoj vazno u sexu?

Vjerujem da ste u tih 10 godina dotakli (i obradili) i tu temu, pa me zanima sta ona kaze u vezi toga.
__________________
Zar nije divno kad naidje netko i ucini nas "slabima"? To ne znaci da nismo jaki nego da smo zivi.
vrludava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 16:40   #22
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Evo pitanje za iskrene zene.jel moguce prozivjet zivot u braku s zenom koja nikad nije prevarila muza ili barem zeljela to? Ima li takvih zena?evo vec 10 god.sam u braku s zenom i veli da me nikad nijw prevarila ili razmisljala o tome.al ja joj bas ne vjerujem
Nikad ne vjeruj zenama

Naravno da je moguce biti vjerna zena. Al da bas nikad ne pozeli ili ne pomisli kako je bilo ili kako bi bilo s nekim drugim, ne vjerujem.
Mada, za mene, deset g u braku je tek pocetak. Ako je ozbiljniji brak u pitanju. U takvom braku nakon 20tak godina i nije grijeh pomisliti ili pozelit nekog drugog
Dapace, ako i nakon 20 g tvrdi isto ja bih se zapitala sto nije u redu s njom ili s njim. Btw imam takvog doma koji se kune da nikad nije ni pogledao drugu osim mene
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 16:43   #23
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Nikad ne vjeruj zenama

Naravno da je moguce biti vjerna zena. Al da bas nikad ne pozeli ili ne pomisli kako je bilo ili kako bi bilo s nekim drugim, ne vjerujem.
Mada, za mene, deset g u braku je tek pocetak. Ako je ozbiljniji brak u pitanju. U takvom braku nakon 20tak godina i nije grijeh pomisliti ili pozelit nekog drugog
Dapace, ako i nakon 20 g tvrdi isto ja bih se zapitala sto nije u redu s njom ili s njim. Btw imam takvog doma koji se kune da nikad nije ni pogledao drugu osim mene
Tebi je vrijeme za ljubavnika
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 16:55   #24
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Tebi je vrijeme za ljubavnika
Mislis?
Vidis da trazim vec dvije godine, zavodim, namigujem flertam i ciberflertam i nista
Mozda nisam materijal za vise od kokete
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 16:56   #25
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Mislis?
Vidis da trazim vec dvije godine, zavodim, namigujem flertam i ciberflertam i nista
Mozda nisam materijal za vise od kokete
A jesi našla mjesto za flert
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 17:03   #26
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
laze te
a sljedeći tvoj savjet će bit da je izbriše sa fejsa
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 17:11   #27
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
A jesi našla mjesto za flert
Cula sam da su forumasi najbolji lovermani, najseksi, najzgodniji, da je axe nula za feromone koje oni ispustaju.
Da dobit forumasa, isto je ko biti u raju.:klap:
Polako pocinjem misliti da jednog takvog imam i doma
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 17:17   #28
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Bio sam ja nesiguran i prije,neznam dal postoji muskarac s tak malim a da nije nesiguran,ili da ne mislli da mozda nakon tolko godina zena mozda zeli nesto vece.to je prokletstvo muskih s malim,pogotovo kad imam stvarno lijepu zenu,znam da bi ju mnogi htjeli pa se s razlogom brinem.mogu se samo nadat u njezino postenje i ljubav
Ok, ovo mi je pobjeglo...
Nije ni zenama sa malim sisama svejedno, a opet su u brakovima. Narocito jer je sve vise sisatih i guzatih i oblace se tako ko da ce sve eksplodirati na njima.

Brak ubija monotonija, nekomunikativnost, povlacenje u sebe, ozbiljnost, sitnicarenje, inati, nervoza...
Za sve ostalo postoji lijek. Nemoj biti nesiguran u sebe.
Zar mislis da je tvoja zena sebi savrsena ? Narocito ako potjece iz obitelji koja je bila koma kao sto si napisao. Da je mis plaze u splitu, s takvim problemima nece biti sretna.
I ne trebaju ti nasi odgovori. Vidis sve u njenim pogledima, osmjesima, zagrljajima, jel te zeli blizu sebi ili se odmice.
Ako to sve radi a ti i dalje sumnjas u nju sam ces je otjerati od sebe.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 17:31   #29
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Cula sam da su forumasi najbolji lovermani, najseksi, najzgodniji, da je axe nula za feromone koje oni ispustaju.
Da dobit forumasa, isto je ko biti u raju.:klap:
Polako pocinjem misliti da jednog takvog imam i doma
Nemam pojma, ali i da želim ljubavnika...definitivno ne bi bio forumaš
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 17:35   #30
Dobro,moram uzet u obzir da vec jedno duze vrijeme idem u teretanu(krenuo da njoj budem ljepsi jer sam cijeli zivot bio samo visok i mrsav)i tako se dokopao steroida a oni jako lose utjecu na ljudsku psihu,pogotovo onima koji su prirodno malo ljubomoran i zivcan tip,nadam se da je to sve samo u mojoj glavi.i vjerujem da mi laze kad mi veli da nikad nije pozeljela nekog drugog odkad je samnom,al isto tako i vjerujem da mi nemoze reci "da dragi bas sam jucer zamisljala da me kara neko drugi" jer zna kakva bi bila moja reakcija,a bila bi katastrofalna.hvala cure na iskrenim odgovorima.
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 17:39   #31
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Ok, ovo mi je pobjeglo...
Nije ni zenama sa malim sisama svejedno, a opet su u brakovima. Narocito jer je sve vise sisatih i guzatih i oblace se tako ko da ce sve eksplodirati na njima.

Brak ubija monotonija, nekomunikativnost, povlacenje u sebe, ozbiljnost, sitnicarenje, inati, nervoza...
Za sve ostalo postoji lijek. Nemoj biti nesiguran u sebe.
Zar mislis da je tvoja zena sebi savrsena ? Narocito ako potjece iz obitelji koja je bila koma kao sto si napisao. Da je mis plaze u splitu, s takvim problemima nece biti sretna.
I ne trebaju ti nasi odgovori. Vidis sve u njenim pogledima, osmjesima, zagrljajima, jel te zeli blizu sebi ili se odmice.
Ako to sve radi a ti i dalje sumnjas u nju sam ces je otjerati od sebe.
Al moras priznat da male sise ne utjecu na zadovoljstvo muskarca tokom sexa kao sto mali kurac utjece na zadovoljstvo zene.muskome ce biti isto tokom sexa s sisama vel 2 ili 3,dal bi i zeni bilo isto s 12 ili 18cm?
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 17:46   #32
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Dobro,moram uzet u obzir da vec jedno duze vrijeme idem u teretanu(krenuo da njoj budem ljepsi jer sam cijeli zivot bio samo visok i mrsav)i tako se dokopao steroida a oni jako lose utjecu na ljudsku psihu,pogotovo onima koji su prirodno malo ljubomoran i zivcan tip,nadam se da je to sve samo u mojoj glavi.i vjerujem da mi laze kad mi veli da nikad nije pozeljela nekog drugog odkad je samnom,al isto tako i vjerujem da mi nemoze reci "da dragi bas sam jucer zamisljala da me kara neko drugi" jer zna kakva bi bila moja reakcija,a bila bi katastrofalna.hvala cure na iskrenim odgovorima.


S takvim stavom nikad neces cuti pravu istinu od nje.
__________________
Zar nije divno kad naidje netko i ucini nas "slabima"? To ne znaci da nismo jaki nego da smo zivi.
vrludava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 17:58   #33
Quote:
vrludava kaže: Pogledaj post


S takvim stavom nikad neces cuti pravu istinu od nje.
A kakav stav bi trebao imati?da ju uvjerim da se necu ljutit ako mi prizna tak nesto,ili da bi prihvatio tak nesto?kakav bi stav trebao imati da mi ona prizna npr."imas premalog,prevarila sam te,zamisljam sex s drugima itd".dal bi bilo koja zena to priznala svojem suprugu bez obzira kakav on ima stav o tome?ti bi to svojem suprugu ili decku priznala?
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 17:59   #34
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Dobro,moram uzet u obzir da vec jedno duze vrijeme idem u teretanu(krenuo da njoj budem ljepsi jer sam cijeli zivot bio samo visok i mrsav)i tako se dokopao steroida a oni jako lose utjecu na ljudsku psihu,pogotovo onima koji su prirodno malo ljubomoran i zivcan tip,nadam se da je to sve samo u mojoj glavi.i vjerujem da mi laze kad mi veli da nikad nije pozeljela nekog drugog odkad je samnom,al isto tako i vjerujem da mi nemoze reci "da dragi bas sam jucer zamisljala da me kara neko drugi" jer zna kakva bi bila moja reakcija,a bila bi katastrofalna.hvala cure na iskrenim odgovorima.
Ne znam zasto od prvog citanja imam dojam da jesi malo cudan i da tvoji upitnici lice malo na ugnjetavanje i maltretiranje tvoje zene. Sad nakon ovog upisa dojam je jos jaci. Ne moram biti u pravu, uopce, ali ne mogu ne zamisliti tebe dok je ispitujes i inzistiras na odgovorima koji opravdavaju tvoje sumnje. Bilo bi bas zanimljivo cuti njen iskren odgovor kako se osjeca s tobom dok je ispitujes takve stvari.
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Al moras priznat da male sise ne utjecu na zadovoljstvo muskarca tokom sexa kao sto mali kurac utjece na zadovoljstvo zene.muskome ce biti isto tokom sexa s sisama vel 2 ili 3,dal bi i zeni bilo isto s 12 ili 18cm?
Tvoje zadovoljstvo prilikom seksa nije samo tvoje, velikim dijelom pripada i zeni koja je ili nije samouvjerena, zadovoljna ili nesretna u svome tijelu.
Toliko koliko je ona sretna sama u sebi toliko ces i njenog zadovoljstva primiti i uvelicati svoje ili ce splasnuti zbog njenog nezadovoljstva.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 18:04   #35
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Dobro,moram uzet u obzir da vec jedno duze vrijeme idem u teretanu(krenuo da njoj budem ljepsi jer sam cijeli zivot bio samo visok i mrsav)i tako se dokopao steroida a oni jako lose utjecu na ljudsku psihu,pogotovo onima koji su prirodno malo ljubomoran i zivcan tip,nadam se da je to sve samo u mojoj glavi.i vjerujem da mi laze kad mi veli da nikad nije pozeljela nekog drugog odkad je samnom,al isto tako i vjerujem da mi nemoze reci "da dragi bas sam jucer zamisljala da me kara neko drugi" jer zna kakva bi bila moja reakcija,a bila bi katastrofalna.hvala cure na iskrenim odgovorima.
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
A kakav stav bi trebao imati?da ju uvjerim da se necu ljutit ako mi prizna tak nesto,ili da bi prihvatio tak nesto?kakav bi stav trebao imati da mi ona prizna npr."imas premalog,prevarila sam te,zamisljam sex s drugima itd".dal bi bilo koja zena to priznala svojem suprugu bez obzira kakav on ima stav o tome?ti bi to svojem suprugu ili decku priznala?
Ok, a sto da ti prizna?
Da ti kaze, cuj dragi vec duze vremena mastam kako me nabija jedan poznanik? Bi li onda bio mirniji? Sretniji?

I u teretanu nejdes da bi NJOJ bio zgodniji. Nego da bi se prije svega osjecao bolje i bio zadovoljan sam sa sobom.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 18:10   #36
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
A kakav stav bi trebao imati?da ju uvjerim da se necu ljutit ako mi prizna tak nesto,ili da bi prihvatio tak nesto?kakav bi stav trebao imati da mi ona prizna npr."imas premalog,prevarila sam te,zamisljam sex s drugima itd".dal bi bilo koja zena to priznala svojem suprugu bez obzira kakav on ima stav o tome?ti bi to svojem suprugu ili decku priznala?
Meni je normalno da se povremeno javi zelja za sexom s nekim drugim i normalno mi je da se o tome prica. Da li zbog promjene, da li zbog drugacijeg kurca, da li zbog toga sto mozda zelim svoje sexualne zelje podijeliti sa svojim muskarcem...
U takvoj situaciji nema prevare. Pogotovo ne prevare zbog tvog nedovoljno velikog kurca. Mozda zbog nedovoljnog samopouzdanja i sumnje i neprihvacanja istine i moje potrebe za nekim drugim.

Ti ne vjerujes svojoj zeni, nemas pojma koliko joj je vazna velicina kurca niti sta misli o tvojoj velicini.

A sta bih ja rekla muskarcu? Oboje smo konstatirali da mu bije bas velik, da bi voljeli da je impresivniji (ne kroz osudu nego onako u stilu - a jebi ga, i ja bih da je veci ), ali da me njegov stav uzbudjuje, da ima prste, da ima jezik, da postoji gumena zamjena ako je potrebno (kojom me on moze zadovoljiti kroz igru), a nadasve da o tome pricamo.
__________________
Zar nije divno kad naidje netko i ucini nas "slabima"? To ne znaci da nismo jaki nego da smo zivi.
vrludava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 18:20   #37
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto od prvog citanja imam dojam da jesi malo cudan i da tvoji upitnici lice malo na ugnjetavanje i maltretiranje tvoje zene. Sad nakon ovog upisa dojam je jos jaci. Ne moram biti u pravu, uopce, ali ne mogu ne zamisliti tebe dok je ispitujes i inzistiras na odgovorima koji opravdavaju tvoje sumnje. Bilo bi bas zanimljivo cuti njen iskren odgovor kako se osjeca s tobom dok je ispitujes takve stvari.

Tvoje zadovoljstvo prilikom seksa nije samo tvoje, velikim dijelom pripada i zeni koja je ili nije samouvjerena, zadovoljna ili nesretna u svome tijelu.
Toliko koliko je ona sretna sama u sebi toliko ces i njenog zadovoljstva primiti i uvelicati svoje ili ce splasnuti zbog njenog nezadovoljstva.
Mozda mislis da sam cudan,al neznas da je jako puno takvih muskih s istim problemima ili sumnjama ali jako ih je malo koji ce s tim izaci na vidjelo ili potrazit nekog za razgovor(jer to kao umanjuje njihovu muskost)ajde napravite test pa pitajte svoje decke ili supruge dal je mastao o drugoj od kad je s vama,vidjet cete kako vas moze tako lijepo gledat u oci i lagat vam,nema muskog koji nije to mastao.isto mislim da vrijedi i za zene,i kad si mislim da me moze tak gledat u oci i lagat pitam se sto mi jos laze. I ne ispitujem i ne maltretiram zenu s tim svakodnevno,pitao sam par puta takva pitanja kad sam primjetio da je cesto umorna u zadnje vrijeme,smetalo joj je da ju diram,udaljava se od mene ili mene udaljava od sebe,kad idemo u krevet odmah zaspi itd. Pa mi sad reci dal nemam razloga da se brinem i da pocnem zamisljat svasta?
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 18:28   #38
Quote:
vrludava kaže: Pogledaj post
Meni je normalno da se povremeno javi zelja za sexom s nekim drugim i normalno mi je da se o tome prica. Da li zbog promjene, da li zbog drugacijeg kurca, da li zbog toga sto mozda zelim svoje sexualne zelje podijeliti sa svojim muskarcem...
U takvoj situaciji nema prevare. Pogotovo ne prevare zbog tvog nedovoljno velikog kurca. Mozda zbog nedovoljnog samopouzdanja i sumnje i neprihvacanja istine i moje potrebe za nekim drugim.

Ti ne vjerujes svojoj zeni, nemas pojma koliko joj je vazna velicina kurca niti sta misli o tvojoj velicini.

A sta bih ja rekla muskarcu? Oboje smo konstatirali da mu bije bas velik, da bi voljeli da je impresivniji (ne kroz osudu nego onako u stilu - a jebi ga, i ja bih da je veci ), ali da me njegov stav uzbudjuje, da ima prste, da ima jezik, da postoji gumena zamjena ako je potrebno (kojom me on moze zadovoljiti kroz igru), a nadasve da o tome pricamo.
Jbga al moja ne zeli bas pricati o tome,naravno da mi veli kak je dobar i dovoljno velik,da mi veli drugacije sexa nebi ni bilo jer bi propao od srama.al sto se tice mastarija i igracki ne zeli pricat nista,pa ostavlja previse na meni da razmisljam o cemu ona masta.
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 18:29   #39
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
A kakav stav bi trebao imati?da ju uvjerim da se necu ljutit ako mi prizna tak nesto,ili da bi prihvatio tak nesto?kakav bi stav trebao imati da mi ona prizna npr."imas premalog,prevarila sam te,zamisljam sex s drugima itd".dal bi bilo koja zena to priznala svojem suprugu bez obzira kakav on ima stav o tome?ti bi to svojem suprugu ili decku priznala?


Ti si nezadovoljan sam sa sobom i frustriran .Te frustracije iskaljujes na zeni ,svoje komplekse rijesavaj sam ,ne uz pomoc steroida jer ces postat razdrazljiv sta vec i jesi ,a testesi ce ti se smanjit .,no dobro ..imas djecu vec .

Uglavnom tvoja zena je zadovoljna sa tobom i vrijedis joj vise od tih 12-15 cm ,poradi na svom samopuzdanju .
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 18:32   #40
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Mozda mislis da sam cudan,al neznas da je jako puno takvih muskih s istim problemima ili sumnjama ali jako ih je malo koji ce s tim izaci na vidjelo ili potrazit nekog za razgovor(jer to kao umanjuje njihovu muskost)ajde napravite test pa pitajte svoje decke ili supruge dal je mastao o drugoj od kad je s vama,vidjet cete kako vas moze tako lijepo gledat u oci i lagat vam,nema muskog koji nije to mastao.isto mislim da vrijedi i za zene,i kad si mislim da me moze tak gledat u oci i lagat pitam se sto mi jos laze. I ne ispitujem i ne maltretiram zenu s tim svakodnevno,pitao sam par puta takva pitanja kad sam primjetio da je cesto umorna u zadnje vrijeme,smetalo joj je da ju diram,udaljava se od mene ili mene udaljava od sebe,kad idemo u krevet odmah zaspi itd. Pa mi sad reci dal nemam razloga da se brinem i da pocnem zamisljat svasta?
Prvo da ti odgovorim na pitanje. Tako je poceo i moj muz i napravio nam pakao od braka koji je trajao 4godine.
A sve krece od tvojih kompleksa, nesigurnosti, nepovjerenja. Bilo cijih.
A sto ti mislis da bi ona cijeli zivot trebala skakat i plheskat rukama kad tevidi?
Koliko ima godina? Jesi li proucio promjene u tijelu zene nakon 35g? Kako si bas siguran da nije umorna zbog tebe i tvojeg histeriziranja jer je svaki njen pokret, rijec pod tvojim povecalom?
Kako znas da nije anemicna ili nesretna zbog nekih podsvjesnih razloga koji jos nisu izasli van?
Kako ti odmah na pamet padne da te ne voli, da te vara da zeli nekog drugog???
Pa sto i da je tako? Kako ces ti to sprijeciti?
Mozda joj ti ubijas volju za zivotom? Mozda netko na poslu.
Da ne bi pomislio da nju branim ili tebe napadam, ili obratno.
Samo me ljutis s takvim nacinom zivota.
Jebote ko da ti se cijeli svemir vrti oko nje. Jel dises ti uopce kad nje nema doma ili gledas svaku sekundu koju kasni?
Jel ti smije uopce reci da zeli otic negdje sama?
Jel imas ti neko svoje vrijeme u kojem ne razmisljas o tome di je ona, o kome misli, o cemu masta, kako hoda, jel zuri doma?
Jel postoji vrijeme kad nisi u grcu zbog nje?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger