Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2016., 11:20   #61
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Ok, ovo jedno u pol godine mi je razumljivo nakon 10-15 godina braka, onda kuzim
Na zalost (ili srecu) nisam bio u braku vec u vezi i sex je bio upravo takav,u pocetku cesce a poslije sve rijedje i to zbog svakakvih njezinih izgovora
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 11:31   #62
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Pitanje za forumase/ice:

Koliko cesto vam je taman seksa kad ste u vezi s nekim, koliko vam je too much, koliko premalo? Otprilike, znam da to moze sve varirati, ali neki prosjek?
Par puta tjedno, jednom tjedno, 4-5x dnevno?
Ajde da malo cujem misljenja..
Svaki dan bi bilo idealno, ali nekako mi je bitnija kakvoća i kvaliteta sexa nego koliko je često, znači može da bude pet puta na dan, da se samo istresem za par minuta, obavim "posao" i to je to, tu za mene nema nikakvog uživanja, a opet može da bude dva puta u tjednu i da je kvalitetan sex pun uživanja, više preferiram ovu drugu opciju jer smatram da svaki dan, iliti jako često, dovodi do zasićenja između dvoje u vezi, bar se tako pokazalo u mojoj praksi više puta, pa se onda i tih par puta tjedno svede na "ae da obavimo i to danas pa da smo mirni tri dana"...
Ne znam, volim sex i volim kad uživam u njemu, isto kao što volim kad moja partnerica uživa, ali bude dana kad se jednostavno nekom ne da, umor, nervoza, loš dan, šta god, pa ću se bolje strpiti dan, dva, pet, i uživati na maximum nakon te pauze
Volusina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 12:12   #63
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Pa kuzim da nekome, odnosno vecini rekla bih, dosadi seks sa istom osobom nakon toliko godina. Godinama isti seks, iste poze, sve isto... Jos i kad djeca dodju pa te izmore..
I ja bi bila sretna da se jednom kad budem u toj situaciji sevim i dalje sa muzem svaki dan, ali ne vjerujem u to uopce. Nisu predrasude nego cinjenice.
Joj daj molim te: Kako su to činjenice? Imaš kakvu potvrdu tih "činjenica" možda? Pratila si istraživanja?

Kako ljudima ne dosadi svaki dan godinama piti kavu ili ručati s istim osobama ili ne znam, igrati nogomet ili baviti se dugotrajno bilo kakvim aktivnostima? Ljudi imaju strasti i interese za određena područja cijeli život koja iskustvom samo jačaju, druže se godinama s istim prijateljima (ili rodbinom), gledaju iste serije i tako dalje ... na kraju, ne dosadi im partner, ali im dosadi seks s njim. Ma kako da ne.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 12:14   #64
U vezi najmanje jednom tjedno, najviše 7 put na dan.
Ako je veza na daljinu, par put mjesečno
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 12:19   #65
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Joj daj molim te: Kako su to činjenice? Imaš kakvu potvrdu tih "činjenica" možda? Pratila si istraživanja?

Kako ljudima ne dosadi svaki dan godinama piti kavu ili ručati s istim osobama ili ne znam, igrati nogomet ili baviti se dugotrajno bilo kakvim aktivnostima? Ljudi imaju strasti i interese za određena područja cijeli život koja iskustvom samo jačaju, druže se godinama s istim prijateljima (ili rodbinom), gledaju iste serije i tako dalje ... na kraju, ne dosadi im partner, ali im dosadi seks s njim. Ma kako da ne.
Pa ne mozes pijenje kave ili nekakve hobije usporediti sa osobom kojom si u braku. Kruske i jabuke.
Cinjenice si jer sudim po onome sto vidim i slusam oko sebe. Mozda za ljude oko tebe ne vrijedi, ne znam.
Ali koliko se ljudi varaju u vezama, brakovima, znaci traze nekog novog, neko novo osvjezenje. Nije bas bezvezna predrasuda.

Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
U vezi najmanje jednom tjedno, najviše 7 put na dan.
Ako je veza na daljinu, par put mjesečno
E ove '7x na dan' ljude ne kuzim, kao prvo kad to stignete uopce?
A drugo, kako vam se da, ne znam ja kad se poseksam, a pogotovo kad svrsim osjecamse prazno bar sljedecih pol sata, sat. Ne znam, mozda ja to jako intenzivno dozivim pa trebam pauzu, malo 'odmora' od seksa.. Kak vam se da toliko puta?
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 12:34   #66
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Pa ne mozes pijenje kave ili nekakve hobije usporediti sa osobom kojom si u braku. Kruske i jabuke.
Pa baš zato, ako takve banalnosti ne dosade, kako ti može dosaditi jedna od najboljih stvari s najdražom osobom?

Quote:
Cinjenice si jer sudim po onome sto vidim i slusam oko sebe. Mozda za ljude oko tebe ne vrijedi, ne znam.
Ali to što ti vidiš i čuješ nije objektivno, već su samo tvoja osobna zapažanja provučena kroz tvoj osobni filter (gledaš ono što želiš vidjeti i tumačiš si onako kako ti želiš).

Quote:
Ali koliko se ljudi varaju u vezama, brakovima, znaci traze nekog novog, neko novo osvjezenje. Nije bas bezvezna predrasuda.
To što se ljudi varaju ne znači da to rade jer im je dosadio seks s bračnim partnerom.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 12:42   #67
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Pa baš zato, ako takve banalnosti ne dosade, kako ti može dosaditi jedna od najboljih stvari s najdražom osobom?

Pa eto ocito moze, kao sto mozemo vidjeti svuda oko sebe.

Ali to što ti vidiš i čuješ nije objektivno, već su samo tvoja osobna zapažanja provučena kroz tvoj osobni filter (gledaš ono što želiš vidjeti i tumačiš si onako kako ti želiš).

Nis ja ne tumacim, ja samo slusam druge i zakljucujem ocito prema tome sto kazu.
Nemam bas nista od toga da izvrcem svoje zakljucke kako meni pase

To što se ljudi varaju ne znači da to rade jer im je dosadio seks s bračnim partnerom.
Pa mislim da dobar dio koji vara cini to bas zato, jer ga nova osoba vise uzbudjuje. Nisam otkrila sad toplu vodiu, to se zna oduvijek.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 12:48   #68
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Pa mislim da dobar dio koji vara cini to bas zato, jer ga nova osoba vise uzbudjuje. Nisam otkrila sad toplu vodiu, to se zna oduvijek.
Pa zašto se onda uopće ubračuju?

Nego, dobro "kad se to zna" i kad barataš "činjenicama" zašto si temu uopće otvarala?
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 12:54   #69
Bilo je perioda 2-3 dnevno..srecom..kratko je trajalo..vec nakon tjedan dana sam strgan i molim da mi da odmora ahhahah e onda je opet pocela raditi pa je palo na jednom tjedno..jbg, sad fali
kamikaza vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 12:59   #70
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Pa mislim da dobar dio koji vara cini to bas zato, jer ga nova osoba vise uzbudjuje. Nisam otkrila sad toplu vodiu, to se zna oduvijek.
Ja isto mislim da to nije glavni razlog. Nego brzopleto ubračivanje, dok se ne upozna temeljito partner. Pa kroz vrijeme isplivavaju "kamenčići u cipeli", sve veće i veće diskrapancije između partnera, kakvi sve oni doista jesu. Svašta je "nevažno" na početku, s ružičastim naočalama, a bogme je svašta jako važno u stvarnom životu.
Naime ne vidim razlog da mi dosadi partner koji je po mom, ljubavnik, prijatelj i partner. Dapače, sve što je baš po mom čuvam kao kap vode na dlanu, svjesno, ali i sasvim refleksno. Dok netko tko me 16 puta dnevno iziritira s onim što čini, govori i misli, dakako da provocira razmišljanje kao bi netko drugi bio bolji.... A kamoli da me pali kao dok nisam ništa loše znala.
U najkraćem, zadovoljne žene, ali uglavnom i muškarci, ne traže ljubavnike! Niti hoće.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 13:03   #71
Quote:
kamikaza vg kaže: Pogledaj post
Bilo je perioda 2-3 dnevno..srecom..kratko je trajalo..vec nakon tjedan dana sam strgan i molim da mi da odmora ahhahah e onda je opet pocela raditi pa je palo na jednom tjedno..jbg, sad fali
A, jadan. Zapravo bi ti pasalo oko 1,7 puta, ha? Šalim se....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 13:07   #72
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post

E ove '7x na dan' ljude ne kuzim, kao prvo kad to stignete uopce?
A drugo, kako vam se da, ne znam ja kad se poseksam, a pogotovo kad svrsim osjecamse prazno bar sljedecih pol sata, sat. Ne znam, mozda ja to jako intenzivno dozivim pa trebam pauzu, malo 'odmora' od seksa.. Kak vam se da toliko puta?
Uza sve potrebe odmora koje si spomenula to je tek 14 potrošenih sati ....
Hoću reći, naravno da ne možeš normalno funkcionirati i 7 puta, ali dok po cijele dane recimo polugoli plutamo na jedrilici i jedina briga je što ćemo fino jesti, koje vino piti i uz koju plažu pristati .....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 13:10   #73
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ja isto mislim da to nije glavni razlog. Nego brzopleto ubračivanje, dok se ne upozna temeljito partner. Pa kroz vrijeme isplivavaju "kamenčići u cipeli", sve veće i veće diskrapancije između partnera, kakvi sve oni doista jesu. Svašta je "nevažno" na početku, s ružičastim naočalama, a bogme je svašta jako važno u stvarnom životu.
Naime ne vidim razlog da mi dosadi partner koji je po mom, ljubavnik, prijatelj i partner. Dapače, sve što je baš po mom čuvam kao kap vode na dlanu, svjesno, ali i sasvim refleksno. Dok netko tko me 16 puta dnevno iziritira s onim što čini, govori i misli, dakako da provocira razmišljanje kao bi netko drugi bio bolji.... A kamoli da me pali kao dok nisam ništa loše znala.
U najkraćem, zadovoljne žene, ali uglavnom i muškarci, ne traže ljubavnike! Niti hoće.
ti si jedan pametan djevojcurak
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 13:11   #74
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Malko me smeta što nekako ispada po nekim upisima da je sex obveza
Pa kako nije obveza? Zamisli da tebi to baš i nije nešto a imaš partnera koji bi stalno, i to te kolje (čak i kad te partner ne kolje) jer znaš da mu uskraćuješ nešto, a glupo ti je na silu radit nešto zbog nečeg šta je ionako opcionalno (mislim na vezu)?

Ja sam si objasnio da mi ne treba ništa šta mi ne odgovara; taman ne postojala osoba na planeti koja bi mi se istovremeno i sviđala i uklapala u to šta mi odgovara, ja neću na silu. Zamisli da si dijete kojem baka trpa fini ručak pod nos i visi ti za vratom JEDI, JEDI, AJDE DAJ JEDI dok ne budeš sith (and then some)

Pa da je ne znam kako fino, prošla bi me volja odmah... E tako mi je s partnerima koji bi više puta mjesečno. Bude fora tu i tamo, ali brate ne mogu stalno.

Ljudi obično rade kompromise (oko svega pa i toga), ako im je dovoljno stalo, meni nije iz jednostavnog razloga da ne trebam ništa od partnera, sve je to naša dobra volja i dok je ima, odlično, ako ne paše - vozi. A teško se poklopit u svemu pa još i u tome, i koliko takvih ljudi upoznaš kroz život? Mislim ajd da je jedna osoba, ali prekinete, i šta ćeš onda?

Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Pa kuzim da nekome, odnosno vecini rekla bih, dosadi seks sa istom osobom nakon toliko godina. Godinama isti seks, iste poze, sve isto... Jos i kad djeca dodju pa te izmore..
I ja bi bila sretna da se jednom kad budem u toj situaciji sevim i dalje sa muzem svaki dan, ali ne vjerujem u to uopce. Nisu predrasude nego cinjenice.
Anegdotalno iskustvo, ali pridružit ću se sa činjenicom da ja osobno ne znam za bračni par koji je skupa preko 10 godina i da se seksa svaki tjedan, i to sam previše reko, a vole se i ne varaju. Jednostavno im se više neda, to su odradili, ima se previše stresa i obveza, pogotovo nakon djece, neda im se seksat ko sa 20. Tad sam i ja bio raspoložen...

Uostalom, navikneš se na partnera, novi bi ti vjerojatno bio uzbudljiv za promjenu, ali tvoj partner ti je napet, ali bez nekog intenzivnog osjećaja. Kao šta ja lutam po netu svaki dan, nekad nešto igram, gledam, slušam, ali mi je "meh, fora". Ali kad sam bio tjedan dana bez kompa bilo mi je drama na tragediju; promjene su uzbudljive kratko vrijeme, onda opet sve postane nova normala.

Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Ali to što ti vidiš i čuješ nije objektivno, već su samo tvoja osobna zapažanja provučena kroz tvoj osobni filter (gledaš ono što želiš vidjeti i tumačiš si onako kako ti želiš).
Znači, kad slušaš tuđa iskustva provlačiš ih kroz neki osobni filter, i ako je ta osoba rekla xy, ona zapravo nije rekla xy nego je to samo tebi tako zvučalo jer ti tako subjektivno misliš?



Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Pa zašto se onda uopće ubračuju?
To se i ja često pitam, ali odgovor je jednostavan... Zbog djece, redovitog seksa, podrške, podjele troškova... Ima sto praktičnih razloga. I, naravno, mladost ludost (od koje sam ja na sreću cijepljen).
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 13:20   #75
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Pa zašto se onda uopće ubračuju?

Nego, dobro "kad se to zna" i kad barataš "činjenicama" zašto si temu uopće otvarala?
Pa sta ja znam, valjda se vole i zele se ubraciti, ha?
Sigurno ne misle kad se idu zeniti da bas njima nece ici ili da ce se varati.

Pa zanimalo me koliko cesto se ljudi obicno seksaju. Eto da usporedim malo

Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Uza sve potrebe odmora koje si spomenula to je tek 14 potrošenih sati ....
Hoću reći, naravno da ne možeš normalno funkcionirati i 7 puta, ali dok po cijele dane recimo polugoli plutamo na jedrilici i jedina briga je što ćemo fino jesti, koje vino piti i uz koju plažu pristati .....
Haha a ok kad ti stignes tako, ili ne radis ili imate tak super posao oboje pa ne radis stresan posao do 4, 5 popodne svaki dan
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 13:22   #76
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ja isto mislim da to nije glavni razlog. Nego brzopleto ubračivanje, dok se ne upozna temeljito partner. Pa kroz vrijeme isplivavaju "kamenčići u cipeli", sve veće i veće diskrapancije između partnera, kakvi sve oni doista jesu.
Pa naravno, ali zaboravljaš da na početku svatko želi ostavit najbolji dojam, tu je brdo šminke (mislim i one figurativne), počnete s maksimalnom zatelebanošću, a oboje se trudite svidit jedan drugom; čisti overkill.

Onda poslije toga zatelebanost splasne na neke normalne razine, a vi se naviknete jedno na drugo, i počnete živit skupa (znači nema više glumit frajera uru dve na kavi, sad se nemaš kamo sakrit). Nakon intenzivnog truda počnete se ponašat prirodno jer nema više motivacije za održavanje tolikog intenziteta, ulov je u mreži anyway, opuštanje. I kako neki to zovu, zapuštanje.

I onda s tim moraš živit. A cijelo vrijeme ti priroda govori da je napeto nepoznato i novo. Pa dok jednom ne prevagne...

Quote:
Naime ne vidim razlog da mi dosadi partner koji je po mom, ljubavnik, prijatelj i partner. Dapače, sve što je baš po mom čuvam kao kap vode na dlanu, svjesno, ali i sasvim refleksno.
Znači, netko savršen savršen baš po tvom kroju i ukusu?
I ti vjeruješ da ćeš nać takvog...i to ne samo jednog takvog, jer ne vidim neku paniku oko realne mogućnosti da jednom prekinete (zapravo skoro je sigurno ako gledaš dovoljno dugoročno)?

Pa svaka čast ako ti uspije, ja ne znam di takvi žive, doduše s obzirom da žene imaju više izbora, možda je i to moguće, neću tvrdit.

Quote:
U najkraćem, zadovoljne žene, ali uglavnom i muškarci, ne traže ljubavnike! Niti hoće.
Ja i da imam savršenu, da sam super zadovoljan, svejedno bi i one druge koje su mi napete. Bar one od njih koje mene oće. Naravno, logistički je to sve neizvedivo, jer i jednu je teško hendlat vremenski, pogotovo ako ju moraš skrivat...
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 13:24   #77
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Pa kako nije obveza? Zamisli da tebi to baš i nije nešto a imaš partnera koji bi stalno, i to te kolje (čak i kad te partner ne kolje) jer znaš da mu uskraćuješ nešto, a glupo ti je na silu radit nešto zbog nečeg šta je ionako opcionalno (mislim na vezu)?

Ja sam si objasnio da mi ne treba ništa šta mi ne odgovara; taman ne postojala osoba na planeti koja bi mi se istovremeno i sviđala i uklapala u to šta mi odgovara, ja neću na silu. Zamisli da si dijete kojem baka trpa fini ručak pod nos i visi ti za vratom JEDI, JEDI, AJDE DAJ JEDI dok ne budeš sith (and then some)
Ja već premisu ne mogu zamisliti, tako da odbacujem i sve zaključke na temelju nje. Nije mi nešto sex? Oprosti ali to je naprosto bedastoća, ili nekome treba preporučiti kakvog pravog "majstora". Nakon kojeg razgovora s psihologom.
Nema, meni nema, većeg zadovoljstva, kompletnijeg i zavodljivijeg od izvrsnog sexa sa svim šušurom uokolo. A ima vrlo malo boljih stvari za raditi čak i umjesto sasvim prosječnog sexa. Da ne kažem kako upravo sex ima magičnu moć da "ukrasi", multiplicira i mnoge druge zanimacije, poput hrane, putovanja, izleta, ili recimo rada u vinogradu.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 13:28   #78
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ja već premisu ne mogu zamisliti, tako da odbacujem i sve zaključke na temelju nje. Nije mi nešto sex? Oprosti ali to je naprosto bedastoća, ili nekome treba preporučiti kakvog pravog "majstora". Nakon kojeg razgovora s psihologom.
Nema, meni nema, većeg zadovoljstva, kompletnijeg i zavodljivijeg od izvrsnog sexa sa svim šušurom uokolo. A ima vrlo malo boljih stvari za raditi čak i umjesto sasvim prosječnog sexa. Da ne kažem kako upravo sex ima magičnu moć da "ukrasi", multiplicira i mnoge druge zanimacije, poput hrane, putovanja, izleta, ili recimo rada u vinogradu.
Ne mora nužno sex bit "nije ti nešto" (iako meni i nije), dovoljno je da nemaš vremena/energije/volje. Ili jednostavno zamisli da ti partner želi češće nego ti želiš. U mom slučaju je to češće nego jednom mjesečno, sebi sama postavi interval. Pa nek je i 10 puta dnevno.

I eto, premisa formirana, hipoteza kompletna.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 13:34   #79
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Pa naravno, ali zaboravljaš da na početku svatko želi ostavit najbolji dojam, tu je brdo šminke (mislim i one figurativne), počnete s maksimalnom zatelebanošću, a oboje se trudite svidit jedan drugom; čisti overkill.

Onda poslije toga zatelebanost splasne na neke normalne razine, a vi se naviknete jedno na drugo, i počnete živit skupa (znači nema više glumit frajera uru dve na kavi, sad se nemaš kamo sakrit). Nakon intenzivnog truda počnete se ponašat prirodno jer nema više motivacije za održavanje tolikog intenziteta, ulov je u mreži anyway, opuštanje. I kako neki to zovu, zapuštanje.

I onda s tim moraš živit. A cijelo vrijeme ti priroda govori da je napeto nepoznato i novo. Pa dok jednom ne prevagne...



Znači, netko savršen savršen baš po tvom kroju i ukusu?
I ti vjeruješ da ćeš nać takvog...i to ne samo jednog takvog, jer ne vidim neku paniku oko realne mogućnosti da jednom prekinete (zapravo skoro je sigurno ako gledaš dovoljno dugoročno)?

Pa svaka čast ako ti uspije, ja ne znam di takvi žive, doduše s obzirom da žene imaju više izbora, možda je i to moguće, neću tvrdit.



Ja i da imam savršenu, da sam super zadovoljan, svejedno bi i one druge. Bar one od njih koje mene oće. Naravno, logistički je to sve neizvedivo, jer i jednu je teško hendlat vremenski, pogotovo ako ju moraš skrivat...
Sve loše što se može pokazati ne da se skriti na iole duže vrijeme, od karaktera na dalje. Ako se netko baš želi kockati sa svojim životom na način da vjeruje kako je iz prve, druge... ubo premiju, to je njegov rizik i problem. Meni je to kao da prodaš kuću i sve staviš u dva puta na lutriju. Može uspjeti, ali rijetko, jako rijetko!
Da, nadala sam se uvijek da ću naći savršenog, a i našla sam, čak dva puta u 15 godina. Ili vrlo, vrlo, blizu toga. Dakle postoji. Jest da se mora uložiti truda, živaca i života, ali bar za muškarce sasvim argumentirano tvrdim da ih ima toliko divnih da ne povjeruješ.
Mislim da je veći problem nezadovoljstvo sobom, situacijom, stanjem, a koje te potjera da nešto mijenjaš navrat-nanos, tek da mijenjaš. Pa mali korak i povučeš preozbiljan, preobvezujući potez, a kojega je teško poništiti.
Ja sam uvijek znala da mi muškarac doma treba samo i isključivo da bi mi bilo ljepše, zabavnije i sve slično, nego da sam sama. Nikada mi nije palo napamet da tržim nešto od onoga što sam već imala za muškarca. Onda je uvijek bolja opcija i jedno i drugo, moj svijet + muškarac po potrebi. A i to glatko funkcionira kao međustanje.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 13:36   #80
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Pa naravno, ali zaboravljaš da na početku svatko želi ostavit najbolji dojam, tu je brdo šminke (mislim i one figurativne), počnete s maksimalnom zatelebanošću, a oboje se trudite svidit jedan drugom; čisti overkill.

Onda poslije toga zatelebanost splasne na neke normalne razine, a vi se naviknete jedno na drugo, i počnete živit skupa (znači nema više glumit frajera uru dve na kavi, sad se nemaš kamo sakrit). Nakon intenzivnog truda počnete se ponašat prirodno jer nema više motivacije za održavanje tolikog intenziteta, ulov je u mreži anyway, opuštanje. I kako neki to zovu, zapuštanje.

I onda s tim moraš živit. A cijelo vrijeme ti priroda govori da je napeto nepoznato i novo. Pa dok jednom ne prevagne
O ovom govorim, mislim da tako kod puno ljudi ide, pogotovo kod muskih. Priznali oni to ili ne.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger