Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2016., 01:23   #61
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Znaš, ova tvoja dvojica zvuče kao neki pederi



Not that there's anything wrong with that


-Stipe
Jedan u kuću donosi 20k, a drugi rainbows.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 01:25   #62
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Jedan u kuću donosi 20k, a drugi rainbows.
I koji je onda od njih dvojice ont?
Jar-jar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 01:27   #63
Quote:
Jar-jar kaže: Pogledaj post
I koji je onda od njih dvojice ont?
Optical Network Terminal? Ontario? Ontopic?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 01:31   #64
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Pa ako imaš kakvog slobodnog i dobrostojećeg kojeg bi preporučio, meni (za razliku od ex ) ne bi niš smetalo da zarađuje više od mene
Ima jedan, ali taj bi me namlatio da mu dođem s prijedlogom, kad me već nije do sad..
Jar-jar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 01:32   #65
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Optical Network Terminal? Ontario? Ontopic?
Da, on topic
Jar-jar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 06:25   #66
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Pa ako im je gušt zdrobiti sve što imaju taj mjesec na raspolaganje opet ne vidim u čemu je problem.
Jednaki odnosi, u tome je caka. Možemo se mi busati u prsa koliko hoćemo, ali u većini slučajeva ljudi traže osobe slične njima s kojima bi proveli ostatak života. Ona floskula da se suprotnosti privlače je upravo to, floskula. Tako i najbolje funkcioniraju parovi koji imaju sličnu razinu dohotka.
TheRevenant is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 06:27   #67
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Mene bi bilo sram pitat lika ikakve pare.

Al to su muski krivi. jel normalni da u ljubavnoj vezi decko curi kupuje stikle, cizme?
jel to nije ciganluk?
Ne bi trebalo biti normalno, ali s obzirom na učestalost takvih praksi normalno je.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Jedan u kuću donosi 20k, a drugi rainbows.
TheRevenant is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 07:06   #68
Quote:
TheRevenant kaže: Pogledaj post
Jednaki odnosi, u tome je caka. Možemo se mi busati u prsa koliko hoćemo, ali u većini slučajeva ljudi traže osobe slične njima s kojima bi proveli ostatak života. Ona floskula da se suprotnosti privlače je upravo to, floskula. Tako i najbolje funkcioniraju parovi koji imaju sličnu razinu dohotka.
Da, samo ćeš negdje morati napraviti ustupak jel vjerojatno, koliko su sanse da ćeš naći nekoga da ti je približno tu po godinama i po obrazovanju i po platnom razredu i po odgoju i da ste tu negdje po tome što očekujete od života.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 09:28   #69
Čitajući ovakve teme pitam se jeste li vi ikad stvarno voljeli nekoga?
Kakve veze ima tko šta zarađuje? Nizak, visok, debel, mršav, ovakav, onakav... Kad volim samo ta naša ljubav je bitna. I ne znam koliko iskustva imate, valjda nisam najstariji ovdje, kako ne znate da se to sve mijenja? Samo mijena stvarna je. Ako ne zarađuje sada sutra će. Ako zarađuje, nema više nikakve garancije do kad će. Na mostu dobiješ, na ćupriji izgubiš.
Drage dame kalkulatori okanite me se. Nemam za takve!
__________________
http://elsegra.com
Macor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 09:30   #70
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Misljenja sam da svak treba placat svoje troskove- dakle cak i rezije pola pola, hranu svak sebi.
Od viska sto svakome ostane od place bek svak na sebe trosi.
Druzba je druzba, a sluzba je sluzba.
Evo suprotno mišljenje...mislim da u ozbiljnoj vezi novci trebaju biti zajednički i iz njih pokrivati troškove i odvajati dio za štednju, a ako se ispostavi da ima viška, dogovorno udovoljavati prohtjevima malo jednog, malo drugog.

OT: nije me briga koliko zarađuje, ako zajedno imamo dovoljno. Zarada ponekad nije odraz ni količine truda ni sposobnosti, iako dugoročno najčešće jest.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 09:38   #71
Quote:
Macor kaže: Pogledaj post
Čitajući ovakve teme pitam se jeste li vi ikad stvarno voljeli nekoga?
Kakve veze ima tko šta zarađuje? Nizak, visok, debel, mršav, ovakav, onakav... Kad volim samo ta naša ljubav je bitna. I ne znam koliko iskustva imate, valjda nisam najstariji ovdje, kako ne znate da se to sve mijenja? Samo mijena stvarna je. Ako ne zarađuje sada sutra će. Ako zarađuje, nema više nikakve garancije do kad će. Na mostu dobiješ, na ćupriji izgubiš.
Drage dame kalkulatori okanite me se. Nemam za takve!
This!
Nikad ne znaš što život u dvoje nosi. Moja frendica kad je upoznala muža drmala je veliku lovu kao GM u farmaceutskoj kompaniji. Muž je FERovac koji je imao pristojnu plaću ali duplo manju od nje. Sada - imaju djece komada 4, ona je doma kućanica dok on zarađuje na platformi u crnom moru plaću od 11 000e mjesečno. Ona je ta koja drži sva 4 ugla kuće, plaća račune, vodi budžet, kuha, razvozi klince. Nikakav shift snaga i moći nije nastupio njenim davanjem otkaza i njegovim brutalnim skokom u plaći. Žive mirno i organizirano. Svako od njih je nešto žrtvovao i promjenio zbog onoga što su najviše željeli, puno djece.
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 09:39   #72
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Pa to dvoje napisano ne mora uopće biti u korelaciji.
Zamisli recimo da ti (ili on) sutra dobiješ posao s plaćom koja bi bila tri puta veća od njegove, ne bi li to oboma u trenu olakšalo život, a ne postalo uteg, zato što ti odjednom zarađuješ 3 puta više.
Možda i bi....ali iskreno, ne želim to doživjeti.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 09:43   #73
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Da, samo ćeš negdje morati napraviti ustupak jel vjerojatno, koliko su sanse da ćeš naći nekoga da ti je približno tu po godinama i po obrazovanju i po platnom razredu i po odgoju i da ste tu negdje po tome što očekujete od života.
velike
vecina ljudi se krece u krugu "slicnih" - obrazovanje, posao...
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 10:20   #74
Quote:
miss Minnie kaže: Pogledaj post
Bok svima

Nesto si razmisljam, pa mi je palo na pamet otvoriti temu da vidim misljenja ovdje.
Pitam se jel muskarcima imponira kad zaradjuju vise od zene ili ne bi to htjeli? I ako imponira, da li im je draze da zaradjuju dosta vise od nje, jel vam to super ili radije da ste tu negdje?
Ako zaradujete dosta vise, smatrate li ju manje vrijednom? Jel bi se zapoceli s njom zajednicki suzivot?
Ne znam uopce kako muski razmisljaju o tome danas, kad zene vise nisu tu da kuhaju, spremaju i cuvaju djecu, nego i zaradjuju novce
Što se mene tiće, bio bi jako sretan da moja bolja polovica zarađuje više od mene, kamo sreće
Svi znamo da visina nečije plače zavisi od trenutnog radnog mjesta i nije fiksna za cijeli život, nego to sve varira i mijenja se s vremenom i trenutnom situacijom u kojoj se nalazimo... Nekoliko puta sam o ovoj i sličnim temama razgovarao sa svojim prijateljima, prijateljicama, pa i sa kolegama i kolegicama s posla i ne sječam se da sam ikad od bilo koje muške osobe čuo da mu smeta što bolja polovica u vezi više zarađuje ili je bolje situirana. Dok ženskim osobama (ne svima) je taj podatak jako bitan, odnosno, muški po nekom pravilu moraju zarađivati više i biti bolje situirani. Mislim da je to ili stvar ljudske evolucije ili tradicionalnog kućnog odgoja... ili možda nešto drugo...
Marcellinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 10:39   #75
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Možda i bi....ali iskreno, ne želim to doživjeti.
Pošteno.
Meni osobno totalno nebitno, kamo sreće da samo rastu primanja, meni, njemu, oboma, nebitno.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 10:47   #76
ja bih bio sretan da osoba do koje mi je stalo i koju volim postane direktor svemira i ima placu u milijunima milijardi, bilo cega
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 10:51   #77
Ona manje zarađuje - poželjno ili ne?

U mom slučaju to bi bilo poželjno. Ima li što ljepše nego trošiti novce koje je netko drugi zaradio?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 11:12   #78
Nema smisla raspravljati koliko ko zarađuje u braku novac zarađen u braku se dijeli na pola bez obzira koliko ko zarađuje, toga treba biti svjestan kada se ulazi u brak ili vanbračne zajednice, na zapadu je situacija takva da i nakon rastave ili prekida duge veze bivši partner ima pravo na stil zivota kao i u braku znači pomorac si imaš plaću 6000 eura nakon razvoda i dalje moras davat recimo 1500 eura bivšoj zeni da zadrzi stil zivota kakva je imala prije, mislim da u rh ti moze biti dosuđeno samo obično uzdravanje bivšeg bračnog druga ako ona-on nema para za zivot a ne da financiraš luksuze
__________________
Obrati se i vjeruj evanđelju
Ako tko misli da je mudar među vama na ovome svijetu, neka bude lud da bude mudar. Jer mudrost ovoga svijeta ludost je pred Bogom. Ta pisano je ; On hvata mudre u njihovom lukavstvu. I opet; Gospodin poznaje namisli mudrih one su isprazne.
dernakamal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 11:13   #79
Quote:
Morpheus00 kaže: Pogledaj post
Hm, totalno se slažem. Prevelika razlika u novcu dovodi do disbalansa u vezi. Ima san ja vezu di sam ja pomorac sa cca 6000+ €, a ona ovdi radila za 5000 kuna ka prodavačica. Eh kćerce ako se ne možeš financirat onda si mi bespotrebna. Ja na brodu krvavo zarađujem, a ona bi još da joj šaljem. Što ja dobivam tim?
dao ti bog da se ozbiljno zaljubiš u neku nezaposlenu i siromašnu, zamisli što bi tek tad ti DOBIO!
katyb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 12:04   #80
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Dok partner ima volju raditi i zarađivati je sve okay. Naravno da će teže netko sa veoma visokim primanjima upoznati nekoga tko za 2000kn negdje čisti ponekad WC, jedino da je to wc tog mjesta gdje ta bogata osoba izlazi. 😉
Mogu se upoznati ali nikad takvi nece biti skupa, nema sanse. Tako svijet ne funkcionira, na zalost ili na srecu. Jedino za nekakav seks, avanturu se mogu privuci, tu ionako nije bitan status i primanja, ali ovdje pricamo o vezi.
Ovaj sa visokim primanjima ce si traziti nekog u svom rangu.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger