Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2015., 12:27   #641
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
to je sve zbog estetike i dizajna.

napa kao napa je komad savijenog pleha, motor ili dva i zarulja i par prekidaca.
pa zato se i grozim cijena!
sad doma imam prosječnu napu, prije 6g plaćena cca 1600kn, takva ista, ali otočna je 3 put skuplja.
znači, nije ni dizajn u pitanju. ista napa, drugačiji odvod. tko je tu lud?!
cicibela3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 13:04   #642
Quote:
cicibela3 kaže: Pogledaj post
pa zato se i grozim cijena!
sad doma imam prosječnu napu, prije 6g plaćena cca 1600kn, takva ista, ali otočna je 3 put skuplja.
znači, nije ni dizajn u pitanju. ista napa, drugačiji odvod. tko je tu lud?!
A zasto manolo blahnik cipele kostaju koliko kostaju a imas i drugih cipela koje sluze funkciji pa kostaju znatno manje?
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 14:49   #643
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
A zasto manolo blahnik cipele kostaju koliko kostaju a imas i drugih cipela koje sluze funkciji pa kostaju znatno manje?
ne vidim baš poveznicu u ovoj usporedbi
cicibela3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 15:43   #644
Quote:
cicibela3 kaže: Pogledaj post
ne vidim baš poveznicu u ovoj usporedbi
Kak ne vidis? Pa materijal za napu za veliko kosta brat bratu 300-400 kuna. A prodaju se za 3-4 tisuce. I pitas zasto je to tako? Ja kazem dizajn. Isto kao i cipele poznatog dizajnera kostaju koliko kostaju ne zato sto to stvarno tako vrijede nego jer je to dizajn, ime, brend....isto kao i napa - dizajn napa kao dio modernog lijepog prostora.

Edit:

Nit bi kupio tako skupe cipele niti tako skupu napu.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 00:00   #645
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Kak ne vidis? Pa materijal za napu za veliko kosta brat bratu 300-400 kuna. A prodaju se za 3-4 tisuce. I pitas zasto je to tako? Ja kazem dizajn. Isto kao i cipele poznatog dizajnera kostaju koliko kostaju ne zato sto to stvarno tako vrijede nego jer je to dizajn, ime, brend....isto kao i napa - dizajn napa kao dio modernog lijepog prostora.

Edit:

Nit bi kupio tako skupe cipele niti tako skupu napu.
o čemu ti?!
pričam o gotovo istoj napi, jednog prizvođača.
dakle identično izgledaju, proizvođač isti, samo se jedna montira na zid,a drugana strop, a razlika u cijeni dupla
cicibela3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 00:52   #646
čišćenje unutrašnjeg dijela

Imam napu sa metalnim filterima. Perem ih u perilici suđa.
AKO SAM DOBRO razumjela na te metalne filtere ne dolaze još i oni filcani.
Primijetila sam na unutarnjoj plastičnoj rešetki na ulazu u motore dosta nakupljene masnoće.
Kako to očistiti , a da ne zaribam motore ?
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 16:24   #647
Imate li preporuku za ugradbenu napu 60cm, a da ima dobru usisnu snagu?

I kakva su iskustva s UTDRAG napom iz Ikee? ovom: http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/00244673/

Hvala
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 16:16   #648
Pozdrav svima

imam otvoreni prostor cca. 50 m2 u koji idu zajedno kuhinja,blagovaonica i dnevni boravak. Kuhinjska ploca mora ici u kut i sad mi treba jedna dobra napa koja bi taj prostor cinila relativno ugodnim kod kuhanja. E, i bitno je da cijena nije paprena Odvod nape bi isao bocno vani. Imate li kakve prijedloge za mene totalnog laika ?
beethoven is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 10:19   #649
Jos nemam pojma kako ce mi kuhinja izgledat vec moram znat di da mi probuse za napu😝
Kuhinja je 3.80m + biti ce otok na kojem ce biti sudoper. Prozora nemam dego s lijeve strane balkonska vrata, help please, gdje da ju stavim, koliko da ju udaljim od balkonskih vrata 😣😣
__________________
Sve u životu možeš stvoriti -osim duše! S njom se moraš roditi!
Melani@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 10:24   #650
Quote:
Melani@ kaže: Pogledaj post
Jos nemam pojma kako ce mi kuhinja izgledat vec moram znat di da mi probuse za napu��
Kuhinja je 3.80m + biti ce otok na kojem ce biti sudoper. Prozora nemam dego s lijeve strane balkonska vrata, help please, gdje da ju stavim, koliko da ju udaljim od balkonskih vrata ����
a trebala bi barem znati kakav će ti biti raspored elemenata. pa daj stavi barem rukom skiciran prostor pa možda dobiješ kakav koristan savjet.
ovako napamet ti niko ne može reći
ako ti šta znači i kod mene su s lijeve strane balkonska vrata, kad recimo gledam frontalno u kuhinju.
do njih prvo ide normalan element od 60cm sa policama unutra, donji naravno. police jer su tu cijevi od vode izvučene van radi vodomjera jednog dana. do njega će nam indukcija stajati i iznad toga napa.
znači udaljeno od balkonskih vrata 60cm, no ti ne moraš tako naravno.
ja sam tako napravila da mi bude čim bliže vratima a da nije prvi element do zida radi kuhanja.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 13:12   #651
bethoven ; imam napu za tebe;:klap: ali nešto se dešava sa svim mojim dosadašnjim postovima (obrisani); nova, nekorištena velika kutna kromova napa
__________________
http://fema-hobi.blogspot.com/
bob4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 18:54   #652
Quote:
beethoven kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

imam otvoreni prostor cca. 50 m2 u koji idu zajedno kuhinja,blagovaonica i dnevni boravak. Kuhinjska ploca mora ici u kut i sad mi treba jedna dobra napa koja bi taj prostor cinila relativno ugodnim kod kuhanja. E, i bitno je da cijena nije paprena Odvod nape bi isao bocno vani. Imate li kakve prijedloge za mene totalnog laika ?
Obzirom na veličinu prostora u kojem se nalazi dnevni dio,voljela bih prvo vidjeti skicu kuhinje,pa da te prvo odgovorimo od toga da stavljaš štednjak u kut.Ja sam skužila da će štednjak ići u kutni element ili si mislila da će ići na sam kraj kuhinje??Osim ako će kuhinja biti rustikalna pa ti kutni štednjaci daju dodatni šarm takvoj kuhinji. Sudeći po datumu tvog posta,vjerojatno si se već i snašla...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 23:20   #653
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
a trebala bi barem znati kakav će ti biti raspored elemenata. pa daj stavi barem rukom skiciran prostor pa možda dobiješ kakav koristan savjet.
ovako napamet ti niko ne može reći
ako ti šta znači i kod mene su s lijeve strane balkonska vrata, kad recimo gledam frontalno u kuhinju.
do njih prvo ide normalan element od 60cm sa policama unutra, donji naravno. police jer su tu cijevi od vode izvučene van radi vodomjera jednog dana. do njega će nam indukcija stajati i iznad toga napa.
znači udaljeno od balkonskih vrata 60cm, no ti ne moraš tako naravno.
ja sam tako napravila da mi bude čim bliže vratima a da nije prvi element do zida radi kuhanja.

Hvala😘
Tako sam i rekla mužu da izbuši rupu za napu, element od 60cm pa napa 😎
Sad čitam i vidim ti napusala isto 😊👍🏻
__________________
Sve u životu možeš stvoriti -osim duše! S njom se moraš roditi!
Melani@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 19:45   #654
Gdje se mogu kupiti filtracijske nape, jerbo u stanu nemam na šta prikopčati cijev od nape da vuče zrak..?
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 21:17   #655
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Gdje se mogu kupiti filtracijske nape, jerbo u stanu nemam na šta prikopčati cijev od nape da vuče zrak..?
posvuda
recirkulirajuće.
gotovo sve nape imaju i jednu i drugu mogućnost.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 12:29   #656
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
posvuda
recirkulirajuće.
gotovo sve nape imaju i jednu i drugu mogućnost.
Super, hvala. Ma nisam se nikad bakćala s tim, a kako mi podstanarska kuhinja nema prozora, a ni cijev, kontam ugraditi nešto da vuče mirise od kuhanja, makar iole. Gledala sam u IKEI, valja li šta koja od ove dvije?

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/70151613/

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/60244670/
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 14:50   #657
trebala bih pustiti cijev za napu u vanjskom zidu da se poslije ne buši fasada

pa me zanima na koju visinu ide rupa za cijev za napu

googlala sam ali sam nasla razlicite visine

negdje kazu visina elementa (to bi kod mene bilo 95cm) pa 75cm do nape pa 57 cijev=227
plus podloga na podu kod mene 12cm
pa bi bilo 242

je li to ok izracun?

Zadnje uređivanje blaenka : 04.06.2015. at 15:16.
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 12:04   #658
Bok,

što mislite o ovoj napi? Instlairala bi ju iznad šanka u kuhinji, velik je prostor s galerijom.. oko 70 kvadrata otvorenog prostora, i još galerija od 30 kvadrata.

a kubike ne znam izračunati jer je visok prostor i kosina tako da nije jednostavan izračun tipa vXsXd

Čini mi se kao dobra napa nakon što sam pročitala sve napisano ovdje, ali ipak molim stručnije osobe za savjet

http://www.bosch-home.com/hr/proizvo...?source=browse
staindhr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 17:04   #659
molim preporuku za ugradbenu ili teleskopsu napu do 1000kn.
kuhinja će biti spojena s dnevnim, prostor ima oko 22m2 i strop visine 3m.
gledala sam ovu, jel to ok? http://www.gorenje.hr/proizvodi/bije.../modeli/185614
hvala na odgovorima
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 12:38   #660
Quote:
staindhr kaže: Pogledaj post
Bok,

što mislite o ovoj napi? Instlairala bi ju iznad šanka u kuhinji, velik je prostor s galerijom.. oko 70 kvadrata otvorenog prostora, i još galerija od 30 kvadrata.

a kubike ne znam izračunati jer je visok prostor i kosina tako da nije jednostavan izračun tipa vXsXd

Čini mi se kao dobra napa nakon što sam pročitala sve napisano ovdje, ali ipak molim stručnije osobe za savjet

http://www.bosch-home.com/hr/proizvo...?source=browse
Da li si kupila ovaj aspirator? i ja razmišljam o njemu, kako ti se pokazao?
Dusan84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.