Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2015., 15:33   #241
unknown lijepa ti je kuhinja. nije moj stil pa mi bezveze komentirati.
šteta što niste uzeli bijelu pećnicu, puno bolje bi pasala
radna ploča mi je mrvu pretamna za ostatak kuhinje.
šteta da je ploča za kuhanje tako zgurana do ruba, ali pretpostavljam da ste imali razlog zašto je to tako.

kakav je to sudoper, čini mi se jako sličan ovom koji smo mi uzeli.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 23:44   #242
kuhinja je slatka i skladna, samo su meni ove zidne pločice grozne - osobito ovaj završetak na lijevom zidu koji sve nagrđuje. a boja radne plohe i pećnice nije nimalo rustikalna - puno bi se bolje uklopila drvena ploha i bijela pećnica.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 09:56   #243
mali_cox
Ploču za kuhanje sam htjela na rub da donekle postignem sklad i simetriju gornjih elemenata (i gornjih i donjih općenito). Sada, nakon 6 mjeseci korištenja zid nije baš najčišći tako da...:-(
Radnu ploču sam htjela crnu ali teška je za održavanje...
Sudoper silgranitni kameno sivi, odličan...

kakadu
Nisam željela baš rustikalni izgled kuhinje (ne vide mi se ni godovi na drvetu kao npr. omnia od gorenja...) tako da sam ipak išla na hladne boje kao što mi prevladavaju u cijeloj blagovaoni...
Radila sam kuhinju po uzoru na sveinu cliviu..
unknown1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 10:13   #244
unknown i činio mi se da je taj, mi smo uzeli franke strata kameno sivi. nije još namontirana kuhinja.
meni je kod radnih ploča u kutu problem kuhanje jer često paralelno više stvari radim, nerijetko imam po 2 tave i još posudu za kuhanje. to je nezgodno kad je ploča tako uz zid postavljena.
no to zapravo je najviše stvar učestalosti kuhanja u kuhinji
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 10:16   #245
To je vjerojatno stvar navike. Kuham skoro svaki dan a u mame mi je isto tako bilo tako da za drugačije i ne znam :-)
unknown1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 11:05   #246
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
kuhinja je slatka i skladna, samo su meni ove zidne pločice grozne - osobito ovaj završetak na lijevom zidu koji sve nagrđuje. a boja radne plohe i pećnice nije nimalo rustikalna - puno bi se bolje uklopila drvena ploha i bijela pećnica.
Slazem se.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 10:31   #247
preslatko unknown1950!
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 19:10   #248
I meni se sviđa kuhinja unknown! Sviđa mi se da nije skroz ona rustikalna, nego moderno-rustikalna. Mi smo isto na to ciljali kod svoje. Jedino bih ručkice stavila drukčije, jednostavne okrugle. Ove su mi kičaste.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 12:55   #249
Quote:
unknown1950 kaže: Pogledaj post
evo moja kuhinjica
predobra, koliko ste ju platili???
Borka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 12:59   #250
Quote:
vizura kaže: Pogledaj post
evo da odgovorim na komentare, nisam stigla prije.

kuhinja je slikana netom po useljenju, otud one puste sitnice i đinđe kojima, slažem se, nije mjesto tamo, ali su se u tom momentu našle tamo, jer nisam imala di s njima, danas su našle mjesto na drugim lokacijama po kući.

Frižider ja ne bih ugradbeni, ali je to stvar ukusa osobe do osobe.... ovaj je nasljedstvo iz prijašnjeg stana, jer je još relativno nov, a mi pri novcima nismo. Kad "rikne" zamijenit će ga neki "neugradbeni" ali u retro stilu... trenutno su mi simpa oni od gorenja...
"Etikete" po njemu su dječjih ruku djelo, i koliko se ja trudila ih skidati, one se u dan dva opert namnože.
Mikrovalna je također nasljedstvo donešeno iz prijašnjeg stana, i slažem se da joj nije mjesto u ovom kutu.... da- tu sam planirala nekakve poličice za začine, ili pak stalažu za boce... ne znam... za to nam treba vremena. s ove strane je zidani šank prema blagovaoni, ali se ne vidi. Taj je šank obložen kamenom i ne uklapa se u ovu kuhinju, te ga treba rušiti, a onda ćemo taj cijeli dio preurediti... otom potom.
mikrovalnu sam planirala staviti onamo ispod visećeg elementa kraj frižidera. ali me zeznula ona ukrasna lajsna koja je sad prenisko pa mikrovalna ne može stati.

I prozor će jednog dana biti kamufliran zavjesama... rustikalnim, ali još ih tražim...

U svakom slučaju hvala na komentarima
koliko ste platili kuhinju??
Borka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 14:32   #251
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
kuhinja je slatka i skladna, samo su meni ove zidne pločice grozne - osobito ovaj završetak na lijevom zidu koji sve nagrđuje. a boja radne plohe i pećnice nije nimalo rustikalna - puno bi se bolje uklopila drvena ploha i bijela pećnica.
Također lijeva strana zida s pločicama nagrđuje sve,ali se ne slažem da su pločice grozne,dapače,meni su se baš uklopile i s nijansom i oblikom u dotičnu kuhinju
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 10:08   #252
Bok,

upadam kao padobranac al' guglam cijelo jutro i nisam naša ništa pametno a tražim fronte, vintage, oli ti ga rustikalne fronte za kuhinje, po mjeri, jel' ima to negdje?
LaVita e bella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 13:13   #253
ako trebaš fronte po mjeri, onda moraš dati u izradu, stolaru.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 15:03   #254
Ako ti je bitan samo izgled, a ne i materijali, pogledaj ovdje. Izrađuju i standardne i po mjeri, možeš kupiti i cijelu kuhinju ili samo fronte.
__________________
Svi ljudi znaju sve
BILJEŽNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 10:29   #255
Thumbs up

Quote:
BILJEŽNIK kaže: Pogledaj post
Ako ti je bitan samo izgled, a ne i materijali, pogledaj ovdje. Izrađuju i standardne i po mjeri, možeš kupiti i cijelu kuhinju ili samo fronte.
Thx, ovo stvarno izgleda obecavajuce, thx again
LaVita e bella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 10:30   #256
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
ako trebaš fronte po mjeri, onda moraš dati u izradu, stolaru.
Ma da znam to, al' ne mogu da nađem nekog tko radi ove retro fronte, ove modernisticke nije problem uradit i ispilit na mjeru, to rade svi al vintage stil je vec nesto posve drugo...
LaVita e bella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 13:35   #257
"Naprijed "Sinj, Šimundža & Company,Stara Škrinja -Brnaze; pogledaj na stranicama ovih proizvođača oni rade po mjeri i izvrsno(barem ono što sam vidjela u živo)...kuhinje po mjeri...
sedamdesete is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 14:32   #258
Thxxxxxxxxxxxxx a lot naprijed sam vec našao al' ove druge dvije su mi novitet.. thx again..
LaVita e bella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.