Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2003., 01:31   #41
Valjda ce sve bit okk ..

Od kud onda taj miris Jel to moze bit ako slucajno ostane placenta??
Hana_ is offline  
Old 30.05.2003., 01:45   #42
Mislim da bi to krenulo ranije a ne tek nakon mjesec dana poslje poroda.Ko ce ga znati.Nadajmo se da nije to,ali sta got da je ako smrdi nije dobro
Rita is offline  
Old 30.05.2003., 05:33   #43
jos nista od odgovora? ajde nadam se da ce sve biti ok
mala_slatka is offline  
Old 30.05.2003., 07:25   #44
jos nitko nis ne zna ?
ajde pliz, ak itko zna soraju privatno nek se raspita kako je,znam da nije pravi trenutak al i mi smo iskreno zabrinuti !!!
I nek joj prenese puno pusa i pozdrava i nek joj kaze da smo u mislima sa njom!
Lisa is offline  
Old 30.05.2003., 07:49   #45
Sorajiću, javiiii seeee!
Kako nam je Soraja ? Držim fige da se sve sredilo.
smotana2001 is offline  
Old 30.05.2003., 08:54   #46
ajme

daj javite se da znamo dal je sve ok
sunshine is offline  
Old 30.05.2003., 08:59   #47
Grozno!

Najgore sto se vise ni muz ne javlja pa ne znamo sta je po srijedi .

Drzim fige desetorostruke.

Rajna is offline  
Old 30.05.2003., 09:10   #48
Isuse sad sam ovo pročitala. Ljudi jel saznao tko nešto?
Drži se soraja!
Držite se tata i bebice!
I javite se
monique is offline  
Old 30.05.2003., 09:32   #49
Ja već nekoliko puta dolazim ovamo u nadi da se nešto saznalo. Baš sam zabrinuta. Sorajići, hrabro naprijed! Ne može se vama ništa ozbiljno dogodit
lucija is offline  
Old 30.05.2003., 09:37   #50
Sada sam tek pročitala topic. Užas! Fakat mi je bed. Ne poznam ih ali nakon toliko njenih pročitanih postova kao da ju i znam. Držim fige i nadam se da će sve biti ok.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Old 30.05.2003., 09:52   #51
SORAJIC

Cao svima,

na brzinu sam procitao Vase postove,
Hvala Vam sto se brinete....Ona je bila u pravu da ste vi svi ovdje divni ljudi, iako sam ja od samoga pocetka mislio da su to neka trabunjanja i gluposti , kada mi je rekla da stalno Vas cita i pise...

E sada ono sto Vas sve interesuje...Sinoc su hvala Bogu dosli moj brat i njegova zena i pomazu mi oko beba... Zvao sam ih i rekao da nemam bebama dati sta da jedu i vec sam bio pripremio ugrijanu Alpsko mlijeko, kada su se oni pjavili sa nekim Nektarmilom i bebebama napravili. bebe su u pocetku malo odbijale, ali eto, vazno je da nisu bar gladne. Ja sam citavu noc proveo u bolnici sa doktorima, nju sam nakratko vidio...

Nekakva je blijeda i rekli su mi da povraca, trenutno je na infuziji i nekim antibioticima....sve mi je zbrkano

Radili su joj neko ciscenje, jer je ostao valjda komadic posteljice ni samom mi nije jasno sta je to tacno i kako se to desilo...doktori su mi objasnjavali, ali koliko god sam pozorni slusao, nikako da shvatim... Dobila je sepsu za sada nista ne znaju, kako ce lijekovi djelovati, jer je i njima samima cudno kako se niti jedan simptom nije odma manifestovao.

Ja budala joj nisam vjerovao , mislio sam da je umislila

Dali su mlijeko na kontrolu, da vide da slucajni nije u njemu nesto, rekli su da ce nalazi biti brzo gotovi, jer ako nesto nadju moram bebe dovesti na kontrolu...

Iako sam citavu noc proveo u bolnici niko mi nije rekoa nista previse, ili ja ne razumijem...

sada cu itj rekli su mi u 11 ili malo kasnije ici ponovo u bolnicu da joj odnesem neke stvari....

to Vam je sve sto znam , skrhan sam, skroz, nista ne razumijem, znam samo da su mi rekli da moraju provjeriti i jetru ma sta ti ja znam....uglavnom
__________________
" NAVRATI PONEKAD :), "
Soraja is offline  
Old 30.05.2003., 09:55   #52

puno je pozdravi
bit ce sve ok vidjet ces
i sa Sorajom i sa bebama

mora biti

drzi se
puse svima
sunshine is offline  
Old 30.05.2003., 09:55   #53
Ne brini se, sve će biti u redu.
Vjerovatno su joj napravili kiretažu.
Sepsa je zajebana, to je moja mama dobila kad je mene rodila, mjesec dana je bila u bolnici.
Ali sve je oke, nema poslijedica.
Pazi na bebače, čuvaj sebe i pozdravi ženu.
Drž'te se!
Sretno.
Tija is offline  
Old 30.05.2003., 09:57   #54
Sretno!
Crow Jane is offline  
Old 30.05.2003., 09:59   #55
Ojoj....

Stvarno ima jak organizam, kad se ovoliko dana borio protiv toga i tek sad posustao - ovo kazem jer je to i pokazatelj da ce se organizam sigurno izboriti za svoje zdravlje, uz pomoc antibiotika i svega ostaloga.

Drzim vam fige i dalje, i ne samo ja nego svi mi.

A za bebe vjerujem da nece biti problema, jer da su nesto "pokupili", ne bi tako fino napredovali.

BTW, zar poslije 4 sedmice ne slijedi svakako redovni pregled? Kod mene je poslije carskog bio za 5 sedmica, a koliko znam poslije normalnog poroda poslije 4 sedmice. Pa zar joj nijedan kreten u bolnici nije to mogao reci, da dodje obavezno, cak i ako nema problema, poslije 4 sedmice?

Sorry, sad sam se i ja nanervirala, a nemam pravo na to.

Sretno vam bilo, bice to ok. Pozdravi Soraju kad jutros budes isao i reci da se necemo smiriti dok nam ona lijepo ne sjedne za komp i da puni izvjestaj.

Rajna is offline  
Old 30.05.2003., 10:00   #56
Sorajić, hvala što si se javio jer smo izgleda svi na iglama ovdje. Samo da sve dobro završi.
Dobro da ste ipak na vrijeme otišli kod doktorice.
Pozdravi Soraju u ime svih nas.
Pusa bebama!
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Old 30.05.2003., 10:04   #57
Nemoj sebe kriviti.
Vjerojatno niti ona to isprva nije shvacala ozbiljno.
Sretno, sretno. Neka sve ovo sto prije bude iza vas.
Blaise is offline  
Old 30.05.2003., 10:06   #58
Tata Sorajić, hang on... A mama Soraja se čini kao jaka žena, ma za koji tjedan će biti k'o avion, k'o da se ništa nije dogodilo.

(Jučer sam se nakratko iznenadila i zabrinula, pa sam pomislila da se za*ebavate s nama, a sad mi je žao zbog toga...)

Drž' se, tatek!
just Sandy is offline  
Old 30.05.2003., 10:08   #59
hvala Vam svim na brizi i podrsci...

sada cu Vas malo napustit, moram vidjeti kako se pravi mlijeko za bebe, kako se previjaju, kupati ih znam...posto bratova zena mora na posao kasnije da uzme bolovanje, pa u slucaju da ona duze ostane moram znati sve...


cim nesto saznam ja vam javim...

kasnije cu zvati doktore da vidim ima li ista novo.... sve cu vam javiti ...

vana hvala u ime soraje, beba, mene .....
__________________
" NAVRATI PONEKAD :), "
Soraja is offline  
Old 30.05.2003., 10:14   #60
Bogme je ta Soraja stvarno jaka kad je posteljicu vukla mjesec dana...
Sve bu dobro za koji tjedan.
Pozdrav cijeloj obitelji.

Sorajicu, jadan ti. Najprije sad moras na brzinu sve nauciti o bebama, a onda se ni poslije vise ne mozes izvuci da ne znas.

Drz' se!
Gospon Pes is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.