Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2008., 03:04   #61
ja sam u trstu znala otici do urbana i cornera. ak se tako zovu. uglavnom, dugo vec nisam bila.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 11:07   #62
ma. ne isplati vam se više ići u Trst... grad je prepun kineskih dućana, corner je dno dna...da ne nabrajam dalje. Prošlo ljeto sam išla prije feragosta, kad je bilo ful sniženje i jako sam se razočarala. Nikad više
__________________
Iman
iman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 05:39   #63
Puno vam hvala RIverso i Inanna , idem nakon dugo vremena u Trieste i
prema vašim uputama ću pronaći taj dućan.
Cl@rks is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 12:51   #64
Ovo ljeto u Trstu otvara H&M! Ne znam tocno lokaciju, ali dobra vijest Definitivno ce uciniti TS privlacnijom shopping metom, jer nazalost, istina je da se dosta "srozao" od 80-90 tih...preplavili ga kinezi i ostala nekvalitetna roba...
__________________
Ha-ha-ha-ha
Leptir81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 23:01   #65
Bok svima,imam jedno pitanje.Da li je netko nedavno išao do Trsta iz Zagreba?Zanimaju me autobusi,znam da dalmacijaturist vozi jednom mjesečno,ali da li ima još koja agencija da ide,osim njih.
markolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 02:57   #66
Quote:
iman kaže: Pogledaj post
ma. ne isplati vam se više ići u Trst... grad je prepun kineskih dućana, corner je dno dna...da ne nabrajam dalje. Prošlo ljeto sam išla prije feragosta, kad je bilo ful sniženje i jako sam se razočarala. Nikad više
ja vise ne idem, isla sam prije sa starcima al ne znam bas da je corner dno dna. bar prije nije bio. pa tamo su se prodavali AJ, VJC, DG, moschino, GFF itd. da ti ne mislis mozda na coin, robnu kucu?
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 02:59   #67
Quote:
markolino kaže: Pogledaj post
Bok svima,imam jedno pitanje.Da li je netko nedavno išao do Trsta iz Zagreba?Zanimaju me autobusi,znam da dalmacijaturist vozi jednom mjesečno,ali da li ima još koja agencija da ide,osim njih.
kao sto sam napisala nisam dugo bila al koliko znam voze mini busovi svaki tjedan bas na jednodnevne shoppinge. znam da bi uvijek vidjela oglase na nekoj turistickoj agenciji u praskoj. ne znam kojoj. prosetaj malo.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 11:11   #68
ma ne isplati ti se ići do trsta, samo kinezi i nekvalitetna roba, a ono malo dobrih dućana ima i kod nas npr. marella, pennyblack, stefanel...
jedino im kava i sladoled valjaju. ja zbog toga samo odem svako malo u trst. ali ja živim relativno blizu, iz zg se ne isplati putovati.
bubili mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 21:33   #69
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
kao sto sam napisala nisam dugo bila al koliko znam voze mini busovi svaki tjedan bas na jednodnevne shoppinge. znam da bi uvijek vidjela oglase na nekoj turistickoj agenciji u praskoj. ne znam kojoj. prosetaj malo.
Hvala na informaciji.Nisam nikad išla tim mini busom,baš ću se zaletit jedan dan do praške da vidim.Meni se isplati otići,jer imam tri klinca,pa im tamo kupim hrpu stvari u shopping centru Giulia.Uvijek imaju krpica na sniženju.
markolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 07:48   #70
Svaki dan sa Autobusnog kolodvora u Zagrebu ide bus za Trieste u 5.30 sa perona 201. Vraća se iz Triestea u 17.00. Ne vozi nedjeljom i ponedjeljkom.
"Croatia-bus", povratna karta 190,00 kn,vozač super ljubazan u lijepom odijelu sa kravatom. Autobus onaj "visoki" sa zatamnjenim staklima..
Prije sat vremena sam razgovarao sa vozačem prije polaska, baš sam pratio neke ljude na Kolodvor pa sam se sjetio da usput navratim i provjerim osobno.
I to bi bilo sve što iz Zagreba vozi za Trieste,predivan grad od kojeg su svojedobno napravili sinonim za "bofl" robu, iako je Trieste uvijek imao a ima i sada prekrasnih (ali i skupih, naravno) dućana sa najboljom robom.
Inače, sedamdesetih godina je iz Zagreba vozio i shopping avion, mislim "Pan-adria"...
Baš s tim avionom su putovale fine gospođe koje nisu kupovale na Ponte rossu
za par lira nego su išle kod Armanija i ostale bolje trgovine...
Ah,tako je to nekad bilo...
Cl@rks is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 16:37   #71
Thumbs up

Quote:
Cl@rks kaže: Pogledaj post
Svaki dan sa Autobusnog kolodvora u Zagrebu ide bus za Trieste u 5.30 sa perona 201. Vraća se iz Triestea u 17.00. Ne vozi nedjeljom i ponedjeljkom.
"Croatia-bus", povratna karta 190,00 kn,vozač super ljubazan u lijepom odijelu sa kravatom. Autobus onaj "visoki" sa zatamnjenim staklima..
Prije sat vremena sam razgovarao sa vozačem prije polaska, baš sam pratio neke ljude na Kolodvor pa sam se sjetio da usput navratim i provjerim osobno.
I to bi bilo sve što iz Zagreba vozi za Trieste,predivan grad od kojeg su svojedobno napravili sinonim za "bofl" robu, iako je Trieste uvijek imao a ima i sada prekrasnih (ali i skupih, naravno) dućana sa najboljom robom.
Inače, sedamdesetih godina je iz Zagreba vozio i shopping avion, mislim "Pan-adria"...
Baš s tim avionom su putovale fine gospođe koje nisu kupovale na Ponte rossu
za par lira nego su išle kod Armanija i ostale bolje trgovine...
Ah,tako je to nekad bilo...

puno hvala!
markolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:32   #72
Quote:
Leptir81 kaže: Pogledaj post
Ovo ljeto u Trstu otvara H&M! Ne znam tocno lokaciju, ali dobra vijest Definitivno ce uciniti TS privlacnijom shopping metom, jer nazalost, istina je da se dosta "srozao" od 80-90 tih...preplavili ga kinezi i ostala nekvalitetna roba...
HM se otvara 16.10.08 i bit ce jako velik(tako bar kazu) i nalazi se negdje na Corso Italia, ne znam tocno br.
Ivy_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:45   #73
aj bar nesto.trst nije sto je nekad bio. isplati se otic ako po centru nema nista,zadnja sansa u tori di europa
pcelicaizubic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 21:28   #74
Quote:
LadyInRed kaže: Pogledaj post
Ja sam apsolutno za Trst. Sniženja su počela na većini prodajnih mjesta. Tori D'Europa je super za jeftinije stvari. Nigdje, ni u Zagrebu ni u Rijeci nećeš naći jedan REDS u kojem možeš kupiti sve za 7€, od kaputa do potkošulje. Jest da su krpice, ali bar znaš da plaćaš talijansku krpicu, a u Zg i Ri plaćaš krpice made in China, Taiwan, Turkey i sl. Talijanska krpica ipak dulje traje Također imaš i skupe dućane u kojima su sconti - sconti. Dakle, 50% pa na gore. I onda možeš naći potpisane stvari za stvarno ok cijenu. Što kod nas ne možeš jer ih snize sa 3000kn na 2000, katastrofa.....
Kineze ne obilazim, za to imam Hrelić ili Trešnjevački plac u Zagrebu
di je REDS u Trstu?
onaj jedan na 'glavnoj ulici' se zatvorio, a nisam imala zadnji put vremena tražit dalje...
P.S. jesu krpice, al slatke krpice
barbara 15 is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 14:13   #75
Quote:
barbara 15 kaže: Pogledaj post
di je REDS u Trstu?
onaj jedan na 'glavnoj ulici' se zatvorio, a nisam imala zadnji put vremena tražit dalje...
P.S. jesu krpice, al slatke krpice
u tori di europa,onaj mali krej lacostea je zatvoren u gradu
pcelicaizubic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 21:30   #76
Bio danas u Austriji, .... totalno se razocarao ...
... prvo otisao u Seiersberg, pa u City Park, ... i na kraju prosao kroz Leibnitz ...

Klasika, ... extremna guzva u H&Mu, a tamo nis posebno. U ostalim ducanima (kojih 95% ima i u ZG) cjene skoro iste kao i kod nas.
U City Parku ista stvar, .... a u Leibnitzu nema ama bas nista.

Mislim da duze vrijeme necu u Austriju. Vise se isplati otici u Italiju (Trst). Veci izbor, ljepse i kvalitetnije odjece i obuce.

Zakljucak .... Austija-OUT, Italija-IN
Freak1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 10:52   #77
i slovenija
pcelicaizubic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 11:30   #78
Dakle,ja idem poslije nove godine u Trst.Zanima me ima li tada sniženja i gdje se može naći bolja roba?
markolopolos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 16:43   #79
Molila bih adrese dućana sa igračkama-prvenstveno me zanimaju lutke i kolica, te starinarna u Trstu.
Hvala
jacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 18:55   #80
Quote:
RedskinsFan kaže: Pogledaj post
Osim Trsta, treba potegnuti još 80-ak km dalje, do predgrađa Udina. Ima sjajnih shopping centra, sve pod istim krovom, npr. Sorelle Raimonda je ime zgrade a nutra Energie, Champion, Nike, sve za skijanje, za ljeto, ogromni ženski dio... čak sam jednom Aljošu Asanovića tamo vidio
Bio sam tamo prošli vikend, totalna rasprodaja, sniženja su od 50 do 80%.
Kupio sam Nike tenisice za 23 eura (kod nas 579 kn), majicu Lacoste 35 eura, Hugo Boss odijelo 100 eura, imate svega Adidas, Beneton, Lewis, Diesel, Avirex itd. mislim cijene su mrak
Nisam kupovao skijašku opremu, ali primjetio sam da je sve na rasprodaji, ljudi ko u priči, svi izlaze sa punim vrećama.
Sniženje vam traje do 31.12. pa tko misli neka se požuri.
www.sorelleramonda.com

Pored toga vam je dućan sa tehničkom robom (Ulctehnic, ja mislim da sam dobro napisao), zbog toga sam i išao tamo, kupio sam tv sony 40 Z4500 kojeg sam platio na akciji 999 eura, samo za informaciju - kod nas oko 14000kn, pa vam dođe da se zapitate tko to nas ovdje dere
Uzeo sam još blueray s350 za 99 eura, to je ako se kupi u kompletu sa tv-om. Sve od tehničke robe je sniženo.

Još sam u povratku napunio pun rezervoar jeftinijeg goriva u sloveniji, i tko kaže da se ne isplati u italiju u shopping.
V@is is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.