Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2011., 23:16   #61
U emmezeti je jedna LG perilica jeftinija 600 kn nego npr u ecosu, samo što moram platit dostavu u dr. grad i predračunom...nadam se da su oni ok po tom pitanju...nije to neki internet-prodavač pa da ostanem bez onog što sam platila

jel tko kupovao tako od njih? plativši unaprijed?

Eh da, u ecosu nisu mogli vjerovati da je ta cijena toliko niža u emm. jer su oni uvoznici za LG...rekli mi da pripazim da nije neka navlakuša i kaj sad da misim?

savjet?
__________________
-----------------------------------
"Činim pravu stvar............."
bubaspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 00:51   #62
Ja mislim da nije navlakuša. Emmezeta je kao i ostali veliki lanci kupac na veliko i dobiva takve grdne popuste da kad doda svoju maržu još uvijek bude jeftinija od generalnog zastupnika ili uvoznika koji uglavnom prodaje na veliko, pa u maloprodaji zapapri svoje marže.
Ne jednom u velikim centrima možeš istu stvar dobiti jeftinije. Mi smo u Emmezeti rijetko, ali svaki put nađemo nešto povoljno i do sada nas još ništa nije iznevjerilo (madrac, polica 2m, aparat za brijanje, doduše perilica još čeka ugradnju, ali bila je super povoljna u odnosu na isti model u drugim dućanima), i mislim da ne bi trebala toliko brinuti.
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 10:53   #63
Ja imam samo dobra iskustva. Sve sam kupila tamo jer su cijenom definitivno najpovoljniji. Doduše, uvijek je bilo plati i vozi a sad kanim naručiti napu.
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 14:21   #64
E super...onda uplaćujem, i sa plaćenom dostavom jefitinije će mi ispast za gotovo 500 kunića, u današnje vrijeme to je puno love
__________________
-----------------------------------
"Činim pravu stvar............."
bubaspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 00:28   #65
Oni su jedini sa kojima dosad nikada nisam imala problema oko ijednog uređaja, sad smo tamo kupili Panasonic plazmu, također je bila jeftinija nego drugdje.
Od ovih velikih lanaca oni su definitivno za preporuku!
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 01:26   #66
Quote:
cici1810 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da nije navlakuša. Emmezeta je kao i ostali veliki lanci kupac na veliko i dobiva takve grdne popuste da kad doda svoju maržu još uvijek bude jeftinija od generalnog zastupnika ili uvoznika koji uglavnom prodaje na veliko, pa u maloprodaji zapapri svoje marže.


Da, slažem se s ovim, dosta puta sam se uvjerila u to
a dosta ljudi konta kako je kod zastupnika ili uvoznika sigurno najjeftinije pa i ne gleda na druga mjesta
murtila is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 10:24   #67
nedavno tamo kupili TV (Panasonic plazma) koji je bio skoro 1000 kn jeftiniji nego drugdje ..Tefal parna stanica je bila 200 kn jeftinija , često tamo kupujemo, nikad nikakvo loše iskustvo
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 09:58   #68
pohvaljujem Emmezetu Osijek, kupovali spavaću sobu, platili spavaću i zamolili ih da stoji tamo, jer smo imali mali problema oko preseljenja
i zbilja kad ju je trebalo dovest, a nije malo cca 50 kn, oni su je odmah dovezli, stvarno same pohvale...nikakva oštećenja, iako nismo otvarali pred njima, niti su ju oni slagali, al sve je zbilja prošlo kak treba
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 02:21   #69
Planiramo kupiti dječju sobu, imaju lijep izbor, što kažete na kvalitetu namještaja? Kreveta i ormara konkretno.
babysittingnatalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 09:49   #70
Quote:
babysittingnatalija kaže: Pogledaj post
Planiramo kupiti dječju sobu, imaju lijep izbor, što kažete na kvalitetu namještaja? Kreveta i ormara konkretno.
ja sam prije više od pol godine kupila krevet, podnicu, madrac i ormar za spavaću sobu..prodavači su bili jako susretljivi i sve nam lijepo objasnili...
čak su i s dostavom bili konkretni i dostavili na dan kad je nama odgovaralo...
kvaliteta namještaja je odlična..izdržljiva je i ugodna...
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 11:50   #71
kupio sam tamo pola aparata za kuhinju (pećnicu, ploču i perilicu) i perilicu rublja. ušteda je bila u prosjeku oko 300 kn po komadu naspram drugih (na žalost fridž i napu nisam našao odgovarajuće tamo). s dostavom su jako korektni, iako se plaća po koamdu što me živciralo, al su zato unijeli, sve raspakirali, skupa pregledali i sve još uvijek radi bez greške
jeeeRajt is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 15:22   #72
Quote:
babysittingnatalija kaže: Pogledaj post
Planiramo kupiti dječju sobu, imaju lijep izbor, što kažete na kvalitetu namještaja? Kreveta i ormara konkretno.
Koju dječju sobu gledate?
Nama je prvo zapela za oko ova:
http://www.emmezeta.hr/namjestaj/dje...y-djecja-soba/
ali u živo mi se ne čini baš nešt kvalitetna jer je na izloženom primjerku na par mjesta već oguljena boja s namještaja i rubovi se odljepljuju.
ova nam se činila kvalitetnija i kasnije smo zapeli za nju:
http://www.emmezeta.hr/namjestaj/dje...e-djecja-soba/
ali sad se još premipljamo i idemo u subotu pogledat u Ikeu što se nudi jer mi je tamo za oko zapeo jedan krevet, a samo krevet mi sad prvo i treba, a i nekako sam se predomislila i htjela bi bijellu sobu što kod nas baš nisam vidjela da se nešto nudi.
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 13:01   #73
A ima li tko iskustva s vraćanjem namještaja, kupljenog u Emezzeti i zamjenom za drugi?
Dobila sam na poklon stol za blagavaonu, koji je preveliki - mogu li ga bez problema zamjeniti za neki manji (ako bude skuplji, nadoplatit ću). Stol je neupotrebljavan, ali je sastavljen.
Jelnetko već mijenjao nešto slično?
starshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 01:11   #74
Moram pohvaliti osoblje emmezete (Split-Kaštela) posobno na odjelu tehnike(visoki crni momak) danas sam kupovala tv sa suprugom i nisam mogla vjerovati koliko su djelatnici uljudni i puni znanja o proizvodima koje prodaju
maslina1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 19:51   #75
.

može li mi netko reći kojom linijom busa sa save mogu doći do emmezete i na kojoj stanici treba izaći? i dali ima dugo pješice od stanice do tamo? hvala
anna bananna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 21:12   #76
Quote:
anna bananna kaže: Pogledaj post
može li mi netko reći kojom linijom busa sa save mogu doći do emmezete i na kojoj stanici treba izaći? i dali ima dugo pješice od stanice do tamo? hvala

linija 111, stanica ti je vrlo blizu
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)

Zadnje uređivanje Kladi : 15.01.2012. at 21:29.
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 21:21   #77
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
linija 111, stanica ti e vrlo blizu
e hvala a znaš možda na kojo stanici treba izići?
anna bananna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 18:12   #78
Ima li tko iskustava sa Emmezeta uredskim stolicama, ovu sam pikirao:

http://www.emmezeta.hr/namjestaj/ure...edska-stolica/
__________________
Svi mi grijesimo, neki vise, neki stalno.
Damjan_sesvete is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 19:54   #79
ima li tko ovaj "stolic/vozic"?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 00:00   #80
jedno jutro smo se odlučili kupiti sonyeve zvučnike
guglali malo da vidimo jel šta valjaju i slučajno našli da su u emmezeti 400kn jeftiniji nego igdje drugdje
nazvali, rezervirali (mm se bojao da se ne bi prodali u roku sat vremena ) i taj dan kupili
kako je netko rekao, oni naručuju robe "na kamione" i naravno da na tu količinu dobivaju veće rabate
fotić je isto tako bi negdje 400-500 kn jeftiniji nego bilo gdje drugdje, taman za kožnu torbicu i mem. karticu
i vešmašinu smo tamo kupili, naravno opet jeftinije nego bilo gdje drugdje, nekih cca 300 kn
Ruby Red Lips is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.