Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2011., 17:12   #1361
Nemam pojma, iskreno, vidjela sam puno Olay proizvoda u Kozmu, al nisam detaljno gledala.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 17:13   #1362
Ja sam kupila u DM-u, hana24 u Kozmu
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 17:21   #1363
Ma budem prozujala, pa di nađem, nađem, tak svejedno... Samo kaj sam primjetila da su u Kozmu čini mi se, najjeftiniji Olay proizvodi. Jeftiniji nego u DMu i Konzumu u svakom slučaju. S tim da još Kozmo ima neku akciju, uz kupnju Olay proizvoda dobiš mini kremu neku i neki popust ili poklon bon za Olay, nemam pojma.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 21:17   #1364
Znam da kozmo ima veliki izbor ali u mulleru sam vidjela njihovu toniran kremu koju nigdje drugdje nisam. Nije ona sa dodatkom max factor pudera nego neka totalno drugačija. U kutiji je pakirana i ne vidi se tubica, mislim da je u tubi jer je kutija takva, uska i dugačka. Ne znam, ja sam to vidjela u mulleru u CC1 tamo gdje stoje kreme njihove, na polici gore malo višlje, pogledajte.......
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 23:06   #1365
Ova o kojoj ja pričam je na pumpicu, da ne bude zabune
Ne znam kakva je ta u tubi.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 19:02   #1366
Quote:
regana kaže: Pogledaj post
E a jel probao tko Bebe toniranu?
Imam ju ja, al ju dosta rijetko koristim, pa neznam kolko će ti ono koristit.
Svjetlija nijansa ti je lagano roskasta, ima ti one sjajne cestice u sebi, meni se normalno upije....za popodnevnu šetnjicu mi je čisto ok
Kirssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 11:22   #1367
Ja sam kupila Olayevu toniranu Complete u Mulleru, košta oko 75 kn. Nisam je još probala. Bila je i neka touch of foundation u maloj debeloj bočici na pumpicu, a kutija je otprilike crno-zlatna, oko 145 kn. Koja je ta koju vi spominjete?
ladyhawke is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 17:08   #1368
Imala sam Touch of foundation i mogu reći da je meni bila jaako loša. Trebala bi biti 2u1, dakle kremica za borbu protiv prvih bora koja ujedno daje i ujednačen ten. Meni se kao što sam rekla pokazala lošom, koža lica mi je osjetljiva, mješovita, t-zona sklona blagom mašćenju. Ova krema za mene nije radila ništa, nakon što bi je nanjela ostala bi nekako na licu, ne bi se upila, preslikavala mi se na odjeću, jako mi je mastila t-zonu, ali ne samo nju već i ostatak lica, što mi je bilo čudno, jer ja sam odavno izišla iz puberteta...da ne kažem da sam blizu 4-te dekade .
Uglavnom kod mene nije dobila ni prolaznu ocijenu.
PITANJE:
Jel' netko koristio Nuxe toniranu kremu, probala sam tester koji sam dobila u ljekarni i mogu reći da nije loša, treba joj 15-ak minuta da se adaptira na licu i dobije pravi ton, lice s njom izgleda zdravo, nekako lagano luminirajuće...pa me zanima ako ju je netko baš koristio dulji period, ima li kakvih negativnih reakcija u vidu akni, bubuljica i sl., jer meni je nakon 2 nanošenja teško ocijenit jel' isplativo ulupat 150,00 kn u nju...ili možda uzeti Healty Mix Serum od Bourjoisa. Dakle, curke koje su je koristile kakve su recenzijice??? Hvala unaprijed!!!!!
namelessone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 17:20   #1369
Meni se Olay ne preslikavala na odjeću i upije se
Nemam, doduše, masnu kožu, ali ni suhu.
Inače, kod ovih krema treba paziti na količinu, to je i dalje krema, nije tekući puder i treba ju dobro razmazati, a ne tabati u svrhu prekrivanja

No, pretpostavljam da ove Olayeve općenito nisu za kožu jako sklonu mašćenju.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 18:43   #1370
Lush ima novu toniranu. Za jakojakojako blijede cure.
Zove se Jackie Oates. Nema je još na hrvatskoj Lush stranici, samo na UK. Ali sam pokupila Lush Times novine, i tamo je ima tako da je valjda već u prodaji ili će bit jako skoro. Čim je za stvarno blijede, znači da moram isprobat.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 21:22   #1371
Nema je još u prodaji i ne znaju kad će doći, ja pitala danas.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 21:36   #1372
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Lush ima novu toniranu. Za jakojakojako blijede cure.
Zove se Jackie Oates. Nema je još na hrvatskoj Lush stranici, samo na UK. Ali sam pokupila Lush Times novine, i tamo je ima tako da je valjda već u prodaji ili će bit jako skoro. Čim je za stvarno blijede, znači da moram isprobat.
Ako ovo bude dobro, sve ću im oprostiti
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 21:10   #1373
Jel možda tko koristi ovu toniranu kremu? Kakva je? http://www.drhauschka.com.hr/proizvo...lica/index.htm
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 15:06   #1374
jel mishha sve jednako dobro prekrivaju, ili ima ta JEDNA koju svi obozavaju jer super prekriva?
mishonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 22:52   #1375
Skoro sve dobro prekrivaju.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 01:48   #1376
sad imam cream matte, kupila sam od jedne cure na forumu, ok mi je, al bi ipak malo jace, a da izdrzi neko pristojno vrime na licu, nisam masna... suha/mjesovita
mishonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 11:09   #1377
Na kojoj stranici mogu kupiti Misshu? Voljela bih probati, za sve postoji prvi put
Instant Human is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 14:51   #1378
Na ebayu su najjeftinije. Ili ako koja cura prodaje na forumu.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 22:05   #1379
jooj curke, skroz sam se pogubila u kremama i shto kojoj pashe, a kojoj ne..
mislim da je na ovakvom topiku bitno da se bar svakih par stranica napishe koja ima kakvu kozu... ne morate prihvatit moj prijedlog, ali bi to uvelike pomoglo nama koje se prvi put interesiraju za kremice..

ja sam NC15, normalna koza (t-zona se zamasti malo), hladni - neutralni podton...

molim vas, predlozite mi neku kremicu koja me nece pozutiti, poflekat i sl. jer chitam da ih ima takvih..
unaprijed hvala..
Aurelia_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 07:26   #1380
BB cream, Missha perfect cover br.13.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.