Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2015., 16:20   #2281
Star Wars: Episode VII - The Force Awakens Official Comic-Con 2015 Reel (2015)
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 17:06   #2282
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Fanovi koji vole jedino ili preferiraju originale vjerojatno će biti sretni, ostali... Valja vidjeti.
Eh. Ne nužno. Jer, svaka čast na golemom trudu i preciznosti maketara, praktičnim efektima i referiranju na 'dobra stara vremena', ali ako je to sve što ponude, tj. ako im to budu najvažnije stvari, ako to ne potkrijepe dobrom novom pričom, pravim likovima i izvedbom... e onda će to vrijediti ko šaka pijeska na Tatooineu. Jer to je ono bitno. Naravno, film mora izgledati što bolje i tu makete, maske i kaskaderi podižu vrijednost, ali priča je temelj svega. Ako to bude dobro... e onda će bit dobro.

Znate od čega meni bude zlo? Od dobrih nostalgičnih fora i referenci ubačenih u loš film, koji se zbog njih diči i reklamira kao dobar. Od igranja na emocije fanova kao jokerom uz slabe ostale karte. A to se danas radi vrlo često.
__________________
Gram primjene vrijedi više od tone maštarija.

Zadnje uređivanje Caron : 16.07.2015. at 18:11.
Caron is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 20:05   #2283
Huh odakle poceti RLM sljedbenici dragog RLM vodje opet su se razigrali


Sent from my iPhone using Tapatalk
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 21:01   #2284
Quote:
Richie kaže: Pogledaj post
Huh odakle poceti RLM sljedbenici dragog RLM vodje opet su se razigrali


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa ja ne vjerujem. Jesi ti u stanju napisati jedan post koji ne spominje RLM??
__________________
Neka prefora meta šala
Sakat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 08:13   #2285
Quote:
Sakat kaže: Pogledaj post
Pa ja ne vjerujem. Jesi ti u stanju napisati jedan post koji ne spominje RLM??

Brzo pogledat RLM video po 1138. put da se smanji kriza


Sent from my iPhone using Tapatalk
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 14:01   #2286
Quote:
Richie kaže: Pogledaj post
Brzo pogledat RLM video po 1138. put da se smanji kriza


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pogledao sam RLM jednom i ne slažem se s dobrim dijelom toga što kaže. Ali ti si zaista jebeno dosadan s tim. Zatrolavaš.
__________________
Neka prefora meta šala
Sakat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 13:42   #2287
Izvinite što razvlačim, ali sad me zanima. Što je/tko je RLM?
__________________
Gram primjene vrijedi više od tone maštarija.
Caron is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 13:56   #2288
I mene isto to zanima...
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 17:05   #2289
Quote:
Caron kaže: Pogledaj post
Izvinite što razvlačim, ali sad me zanima. Što je/tko je RLM?
RLM (Red Letter Media), poznatiji kao Mr. Plinkett, pravo ime Mike Stoklasa. Čovjek koji na satiričan način kritizira Prequel trilogiju, kao i novije Star Trek filmove, i još pokoji film. Recenzira i filmove koji igraju u kinima, sve na njegov satiričan način, prepun apsurda. Richie i ekipa tvrde da su oni koji ne vole PT sljedbenici RLM-a. Trebali bi snimiti novi nastavak Egzorcista u kojem Richie glumi svećenika i istjeruje crvenog demona RLM-a iz ljudi. "The power of Christ compels you!"

Ja kažem, pusti ljude da gledaju što žele, imaju pravo nešto voljeti i imati drugačije mišljenje.
Sad će Richie napisati da je ovo RLM bullying, ali neka, ja se hranim njegovim glupostima.

I jednom za sva vremena, PT se nikako ne može nazvati smećem, po meni su to vrlo dobri filmovi, ali i filmovi koji imaju svoje mane. Pa i originalna trilogija ima određenih mana, a koliko samo fanova ima. Oni koji PT zovu smećem očito nikad nisu gledali filmove tipa Transformera ili većinu specijalnim efektima nabijenih blockbustera danas.
Bloodline is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 18:28   #2290
Quote:
Sakat kaže: Pogledaj post
Pogledao sam RLM jednom i slažem se s dobrim dijelom toga što kaže.

Huh, znaci stanje je jos gore Kada bi RLM-ovi uratci bili u kinima pretpostavljam da bi bila aktivirana i visemjesevna kampiranja u RLM kostimu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 18:42   #2291
Quote:
Richie kaže: Pogledaj post
Huh, znaci stanje je jos gore Kada bi RLM-ovi uratci bili u kinima pretpostavljam da bi bila aktivirana i visemjesevna kampiranja u RLM kostimu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Upravo tako.

Kako izgleda taj kostim i znaš li gdje ima da ga naručim? Baš sam se prošli tjedan zaredio u RLM-ovu crkvu jedinstvenog kritiziranja PT. Tek sam ministrant.
Bloodline is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 18:43   #2292
Quote:
Bloodline kaže: Pogledaj post
RLM



Ja kažem, pusti ljude da gledaju što žele, imaju pravo nešto voljeti i imati drugačije mišljenje.

Sad će Richie napisati da je ovo RLM bullying, ali neka, ja se hranim njegovim glupostima.



I jednom za sva vremena, PT se nikako ne može nazvati smećem, po meni su to vrlo dobri filmovi.

Ovo je actually jedan od objektivnijih postova. Jedino se ne slazem s prvom kvotanom recenicom jer RLM-ovci s izuzetnom agresijom vise od 10 godina negiraju bas to isto pravo mada utjecaj RLM-ove propagande sve vise jenjava i gubi svoj lazni glamur.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 20:57   #2293
Quote:
Richie kaže: Pogledaj post
Ovo je actually jedan od objektivnijih postova. Jedino se ne slazem s prvom kvotanom recenicom jer RLM-ovci s izuzetnom agresijom vise od 10 godina negiraju bas to isto pravo mada utjecaj RLM-ove propagande sve vise jenjava i gubi svoj lazni glamur.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ti bi, actually, mogao raditi kao novinar. Citiraš ono što tebi odgovara, a izbaciš ostatak rečenice.

A sad malo o epizodi VII. Lik Domhnalla Gleesona će se zvati General Hux i upravitelj je "Starkiller" baze.

http://www.christiantoday.com/articl....con/59140.htm

Otkriveno je i par novih likova u nadolazećem Lego setu Epizode VII.

http://www.inquisitr.com/2261839/new...the-raid-trio/
Bloodline is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 00:46   #2294
Quote:
Bloodline kaže: Pogledaj post
Upravo tako.



Kako izgleda taj kostim i znaš li gdje ima da ga naručim? Baš sam se prošli tjedan zaredio u RLM-ovu crkvu jedinstvenog kritiziranja PT. Tek sam ministrant.

Ak nemas paypal mozda bi islo po narudzbi i unutar Hr
http://www.gloria.hr/vijesti/panoram...-modna-misija/


Sent from my iPhone using Tapatalk
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 08:39   #2295
Quote:
Caron kaže: Pogledaj post
Eh. Ne nužno. Jer, svaka čast na golemom trudu i preciznosti maketara, praktičnim efektima i referiranju na 'dobra stara vremena', ali ako je to sve što ponude, tj. ako im to budu najvažnije stvari, ako to ne potkrijepe dobrom novom pričom, pravim likovima i izvedbom... e onda će to vrijediti ko šaka pijeska na Tatooineu. Jer to je ono bitno.
To je relativno. Filmska umjetnost puna je odličnih filmova s vrlo jednostavno pričom i vrhunskom izvedbom, dok s druge strane ima smeća od filmova s pretjerano zapetljanom pričom, koja ne služi ničemu...hint: jedna trilogija.

Nekako sumnjam da će JJ i ekipa ići pretjerano zapetljavati stvari, zapetljavanja radi, pa nakon flopa proglašavati film dječjim, iako djeci nije niš bilo jasno itd...ko jedan drugi režiser. Uf...ne ponovilo se.
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 14:00   #2296
Ja neznam tko je taj RLM ali mislim da su PT uglavnom smeće (zadnji ima barem OK akciju), a novi Star Trek filmovi ne zaslužuju to ime makar su zabavni akcijski SF filmovi.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 23:42   #2297
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
mislim da su PT uglavnom smeće (zadnji ima barem OK akciju).

Ovaj komentar u svojstvu blijede RLM-ove sjene nije na razini koja bi inicirala protu-komentar osim ovog generickog komentara


Sent from my iPhone using Tapatalk
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 23:46   #2298
Star Wars: The Force Awakens (Episode 7)

Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
ima smeća od filmova s pretjerano zapetljanom pričom, koja ne služi ničemu...hint: jedna trilogija.

Ne slazem se s ovom RLM tvorevinom.

PT = Apsolutno genijalna prica stravicne proracunatosti s povijesnim konotacijama koja ima naposljetku maestralno dugorocni pay off.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 01:18   #2299
Peace is a lie, there is only passion
Through passion, I gain strength
Through strength, I gain power
Through power, I gain victory
Through victory, my chains are broken
The Force shall free me


Powered by COGITO,ERGO SUM
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 07:27   #2300
Quote:
Richie kaže: Pogledaj post
Ne slazem se s ovom RLM tvorevinom.

PT = Apsolutno genijalna prica stravicne proracunatosti s povijesnim konotacijama koja ima naposljetku maestralno dugorocni pay off.
Ali i tolikom količinom gluposti, movie mistakesa, neuravnoteženih i neuvjerljivih likova da ipak ne aludira ni na jednu povijesnu radnju.

Orignalni SW je bio dobar zato što je bio jednostavan, sa jednostavnim likovima u koje si se mogao uživjeti. Priča nije bila pretjerano zamršena i odisala je mističnosti, kao i većina filmova iz 80-ih, bilo da je fantasy ili SF. Danas idu obrnuto... zakompliciraju radnju sa 20 pod priča te 10 plot-twistova kako bi publika bila zadovoljna, a likovi ostaju na razini kartonskih ploča za prop-ove. Ako Abrams uspije uhvatiti srž onih orignalnih, svaka mu čast. Ali po SW iskustvu, mislim da njega ne zanima ništa osim kako svijet novca funkcionira
__________________
--- WIKI IS YOUR FRIEND ---
mako is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.