Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2013., 23:50   #81
Quote:
NeverMoore kaže: Pogledaj post
jerry, super ti je ku'inja . meni je crni zid umjesto pločica genijalan... možda je taj završetak kuhinje ispao malo nespretno, ali probaj jednog dana to zavarati frontom.

uz to, kamin je savršenstvo, pantonke, pod... svaka čast. stol ti tu ide i drveni neobrađeni, crni, bijeli pa i crveni ako baš hoćeš . predložene lampe također.

još jednom, great job.
thanx...
mislim da si to super rekao/la i ja mislim da ovom prostoru paše bilo koja varijanta stola, naravno osim ovog trenutačno

Quote:
šalica-kave kaže: Pogledaj post
jerry, a da probaš napravit nešto slično kauču? tj. naći nekog stolara (u slavoniji možda) koji bi ti napravio drveni stol u boji i materijalu kojeg ti izabereš?

ne znam od kakvog je materijala loop, ali vjerujem da bi se takav dao izraditi?
ne može me sad ni slavonac spasit kasica je šuplja

Quote:
City kaže: Pogledaj post
Loop je od bojenog čelika, lakiranje je odlično, protiv ogrebotina, a ploča je od medijapana.
Probao je moj majstor nešto skemijati, ali je odustao.
Samo je ploču izlakirao i prišarafio na kupljene noge.
koliko te došla ploča, ako nije tajna i koliko ti je dug stol?
fotka bi bila super
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 23:51   #82
Quote:
Isla Misla kaže: Pogledaj post
divna kuhinja, šteta da nema before/after sličke. tu su ti već pomogli sa savjetima, a vjerujem da ćeš i sama smisliti završetak cijele priče kad malo uštedite. bravo!
hvala...
budem stavila par sličica od before situacije
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 23:57   #83
Quote:
jerry16 kaže: Pogledaj post
koliko te došla ploča, ako nije tajna i koliko ti je dug stol?
fotka bi bila super
Poslat ću ti na pm.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 23:58   #84
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Krasan prostor sa puno potencijala, a pogled

Slažem si da bi super pasao drveni stol, iako mi se sviđa i crni loop, zapravo ovdje ima varijanti koliko hoćeš

Jedino što bih ja osobno napravila drugačije je kuhinja, bodu me u oči ova dva frcleka sa svake strane, ali vidim da sam jedina pa je očito problem u meni
hvala
pogled je jedna od ljepših stvari u stanu, a kuhinja znam da bi bila savršena da je samo ravna, ali prevladala je moja želja za puno,puno radne ploče :kadkuhamgolikuharminijeravan:

Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Pa nisi u krivu. Prostor je stvarno super, ali bi bio bolji da je kuhinja samo ravna na jednom zidu i naravno uz veliki masivni drveni sto.

Kamin je takodje super.
hvala bult


Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
pa većinu, ako ne i sve prostore koji mi se sviđaju ovdje, ja bih sebi drukčije uredila.

subjektivno, meni npr. ovdje najviše smeta ovaj završetak s pećnicom, ali objektivno je lijepa kuhinja.
crvena zbog ovoga ću te staviti na ignore
šalim se
tek sada to vidim, ali riješit ću ja to s vremenom...
šta misliteo ideji da friđ preselim u vešeraj,peglaonu,špajzu... i onda taj krak produžim za 60cm i ugradim mali ugradbeni friz?
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 08:02   #85
Estecki bi bilo ljepse, no jel ti prakticno?
K tome se za mali niski frizider stalno mora saginjati,
meni je lakse i preglednije sto je gore frizider, a dolje
zamrzivac, kojeg ne otvaram stalno.
Drugo pitanje - vidim od ulaza ormarice s cipelama, a gdje odlazete
jaknu ili torbu kad udjete?
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 08:18   #86
Quote:
jerry16 kaže: Pogledaj post
šta misliteo ideji da friđ preselim u vešeraj,peglaonu,špajzu... i onda taj krak produžim za 60cm i ugradim mali ugradbeni friz?
Meni frizider tu ni malo ne smeta. Cak mislim da je ljepse sada nego sto bi bilo sa mali ugradbenim friziderom.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 08:34   #87
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Drugo pitanje - vidim od ulaza ormarice s cipelama, a gdje odlazete
jaknu ili torbu kad udjete?
ikeini ormarići su tu za sve osim za cipele...
ne znam da li se sjećaš kad sam stavila sliku trosjeda, iza njega su bila staklena klizna vrata, e pa to je jedna velika prostorija u kojoj je ogroman ormar za cipele, vješalica za robu, sušilica,perilica,police,stol za peglanje....
vidjeti ćeš bolje kada stavim slike dnevnog

Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Meni frizider tu ni malo ne smeta. Cak mislim da je ljepse sada nego sto bi bilo sa mali ugradbenim friziderom.
bit će da mi toliko smeta jer je star 11 godina i boja mu se s vratiju počela ljuštiti, ne mogu ga gledati više
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 09:04   #88
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Meni frizider tu ni malo ne smeta. Cak mislim da je ljepse sada nego sto bi bilo sa mali ugradbenim friziderom.
Slažem se. Nije problem frižider (a po meni ni pećnica), nego što su ti zavinuti dijelovi tako mali da su ni-vrit-ni-mimo, niti je kuhinja ravna niti je u U.
Ali što je tu je, lijep je prostor i ovako
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 09:04   #89
Na fotografijama mu nista ne fali (frizideru). Inace u tvojoj kuhinji ce super izgledati staklene zdjele pune narandzi ili Granny Smith (zelenih) jabuka.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 09:23   #90
Ja napokon pogledala sve slike

sta se tice kuhinje, slazem se sa ojfom, ali opet cu reci da bi to bilo samo cjepidlacenje sa moje strane isto, dodala bi, mene jako zivcira sta ti plin nije povise ovog ladicara od 80?cm, i sta sudoper nije centriran povise svog ladicara
sad sam to rekla pa mogu dalje

sve mi se cini jako dobro, prozracno i otvoreno

glasam za drveni ili crni stol

i pitala bi jos samo, kakve su to plocice? kakve su za odrzavanje?

i jedva cekam ostatak
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 09:47   #91
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
ce super izgledati staklene zdjele pune Granny Smith (zelenih) jabuka.
To je moja boja kafe mašine na deklaraciji i ispred crnog zida je stvarno
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 10:20   #92
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Krasan prostor sa puno potencijala, a pogled

Slažem si da bi super pasao drveni stol, iako mi se sviđa i crni loop, zapravo ovdje ima varijanti koliko hoćeš

Jedino što bih ja osobno napravila drugačije je kuhinja, bodu me u oči ova dva frcleka sa svake strane, ali vidim da sam jedina pa je očito problem u meni
Nisi jedina.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 10:52   #93
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Slažem se. Nije problem frižider (a po meni ni pećnica), nego što su ti zavinuti dijelovi tako mali da su ni-vrit-ni-mimo, niti je kuhinja ravna niti je u U.
Ali što je tu je, lijep je prostor i ovako
To.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 14:35   #94
cjepidlake jedne



Fas

pločice su od umjetnog kamena(qurz +epoxi smole) i sve prozorske klupčice i stepenice prema sobama su mi od istog kamena... meni je prelijep, bijel,a opet nije sto posto bijel....
što se tiče održavanja, problem su moja crna duga kosa i tamne mrvice, ali nije mi teško za ovakvu ljepotu dva puta dnevno proći baterijskim usisavačem ovo je taj kamen samo naravno ne može slika dočarati izgled...
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 14:37   #95
Prekrasan je
Nije čudo da su vam otišle sve pare
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 15:28   #96
I meni je super, zato bi (zbog crnog zida i dosta bjeline) crni stol legao ko budali šamar.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 15:52   #97
Pod je stvarno divan. Koliko je kostao po metru kvadratnom?
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 17:02   #98
Quote:
City kaže: Pogledaj post
I meni je super, zato bi (zbog crnog zida i dosta bjeline) crni stol legao ko budali šamar.
počinjem se premišljati

Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Pod je stvarno divan. Koliko je kostao po metru kvadratnom?
cijena i nije toliko strašna, smuljala sam preko frendičinog starog po tvorničkoj cijeni direkt iz italije drugu klasu koja je na 10% pločica imala nekakvu greškicu npr 1 crnu točkicu, tako da su me došle cca 180kn,kvadrat prve klase je cca 100 eura...
bad je bio što sam morala kupiti cijele palete nije se moglo po kvadratu(pa sam morala kupiti jedno 15-tak kvadrata više nego nam treba) i bad je bio(bio više mi nije) što su mi jednu paletu dok smo mi organiziravali prijevoz prodali, pa sam za kupaonicu i vešeraj kupila tamno sive,a svugdje su trebale biti bijele
i da s obzirom da je to kamen kao što rekoh ipak se s njime treba odnositi s malo pažnje, tako da nema domestosa i sličnih kemija već samo ph neutralna sredstva

klupčice se kupe kod nas bez bad-a i ne mogu si zamislit nekakve šarene granite pored prozora
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 17:19   #99
Stvarno je prelijep pod.

I kuhinja mi je na prvi pogled prelijepa, a na drugi vec ima nekih detalja koji mi se ne svidjaju, ali to je i u mom slucaju, kao i u vasem, cjepidlacenje. Kao prvo, sudoper stoji na pogresnom mjestu, tj. posve pogresno je smjesten u odnosu na "linije ispod".

Dalje, iako je sve bijelo, i dalje je veoma vidljivo da se sastoji od tri razlicita elementa, sto ja osobno ne volim. Vise bih voljela da je sve jednako ili da je gore jedno, a dole drugo, ali nikako gore dva razlicita elementa i gore dva razlicita elementa (a ni to nisu dva puta po dva identicna razlicita elementa).

Ne svidja mi se sto je stednjak tamo gdje jeste, a rerna odvojeno na drugoj strani.

Stol mi se ne svidja i mislim, kao i drugi, da bi tu dobro legao neki statement stol, a ne ovaj koji se stopi s cjelinom u nestane u njemu, tako da fokus padne na crni zid.

Ok, ovo su sve neki manji nedostaci, prostor je prelijep, prozracan, lagan, moderan, a najvise mi se i dalje svidja pod!
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 21:56   #100
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Stvarno je prelijep pod.

I kuhinja mi je na prvi pogled prelijepa, a na drugi vec ima nekih detalja koji mi se ne svidjaju, ali to je i u mom slucaju, kao i u vasem, cjepidlacenje. Kao prvo, sudoper stoji na pogresnom mjestu, tj. posve pogresno je smjesten u odnosu na "linije ispod".

Dalje, iako je sve bijelo, i dalje je veoma vidljivo da se sastoji od tri razlicita elementa, sto ja osobno ne volim. Vise bih voljela da je sve jednako ili da je gore jedno, a dole drugo, ali nikako gore dva razlicita elementa i gore dva razlicita elementa (a ni to nisu dva puta po dva identicna razlicita elementa).

Ne svidja mi se sto je stednjak tamo gdje jeste, a rerna odvojeno na drugoj strani.

Stol mi se ne svidja i mislim, kao i drugi, da bi tu dobro legao neki statement stol, a ne ovaj koji se stopi s cjelinom u nestane u njemu, tako da fokus padne na crni zid.

Ok, ovo su sve neki manji nedostaci, prostor je prelijep, prozracan, lagan, moderan, a najvise mi se i dalje svidja pod!
hvala na komentaru, iskreno od tvog sam strepila

nisam uspjela shvatiti boldano
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:18.