Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2015., 23:24   #41
Simpatičan prostor.
Sviđa mi se cjelina stola, stolica, fotografija i lustera (kako su lusteri prihvaćeni za plafon? zanima me jer ne volim šipke iz kojih "izlazi" po nekoliko spojenih visilica, ne vidi se baš, samo jednim dijelom se naslućuje da je oblo, kao polulopta metalna?)

Znam zašto si stavila tu vazu, super za boju, jedino meni ne ide takav oblik uz te lustere, već bih ja stavila nešto niže)

Stari ormar i nova biblioteka mi odlično pašu zajedno, volim kontraste, i ne bih ih odvajala nikako. I simpatično je rješenje za tv. Nekad su postojali ormarići za tv, s vratima, kad gledaš... otvoriš, kad ne gledaš... zatvoriš.
Izumrli su vjerojatno napretkom tehnologije i otuđenjem i željom da se svima pokaže tko ima najbolji tv , tipična konzumerija.

Foteljice i odlagalište za novine su isto simpa.

Bijela komodica nije loša, ali nekako usamljena ili nedovršena.

Kauč je odličan, oblik i udarna boja, zamijenite ga nečim sličnim po stilu.

Prekrasan okoliš, očito su izlazi na obje strane, jel?

Ne sviđa mi se spomenuta lampa, ali ni stolić u db.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 23:55   #42
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Izumrli su vjerojatno napretkom tehnologije i otuđenjem i željom da se svima pokaže tko ima najbolji tv , tipična konzumerija.
Velika većina ne skriva televizore jer skrivanje nema smisla - televizori imaju dobar dizajn i nemaju urokljivo oko
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 00:47   #43
Quote:
MaryM kaže: Pogledaj post
Velika većina ne skriva televizore jer skrivanje nema smisla - televizori imaju dobar dizajn i nemaju urokljivo oko
Mislim da se ne radi o skrivanju, već o posebnom osjećaju kad otvaraš vratašca.
Vrlo vjerojatno nešto slično kao kad otvaraš bonbonjeru da bi otkrio sadržaj, tad sadržaj ima više smisla, nego da je prosipan pored tebe...... tako nekako....
A i zatvorena vrata, kao i zatvorena kutija, imaju posebnog smisla jer je unutra nešto što vrijedi tek kad ih otvoriš
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 02:24   #44
To zvuči cool i romantično! A može više ili manje i dobro izgledati



MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 09:32   #45
Kakadu, lijep je stan. Ne izgleda balkanski... Ako budete mijenjali kauc, neka opet bude zuti. Minus za lampu i visilicu. Plus za staklenu stijenu i sve ono iza nje. :ludazavanjskimprostorom:
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 16:57   #46
hvala svima koji ste odvojili trenutak vremena za pogledati i prokomentirati moj životni prostor. super mi je čitati različita mišljenja.
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
kako su lusteri prihvaćeni za plafon?
Prekrasan okoliš, očito su izlazi na obje strane, jel?
malčice, to su tri ista lustera: tri su izvoda iz plafona, nema nikakve šipke. kroz staklenu stijenu izlazi se na ograđeni vrt (dvorište), sa suprotne strane je ulaz.
jesu li kakve zavjese u planu?
ne znam vidi li se, ali imamo ikeine roloe.
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Nekad su postojali ormarići za tv, s vratima, kad gledaš... otvoriš, kad ne gledaš... zatvoriš.
Izumrli su vjerojatno napretkom tehnologije i otuđenjem i željom da se svima pokaže tko ima najbolji tv
to je upravo sadašnja namjena našeg ormara iako mu primarna namjena nije bilo držanje tv-a, nego posteljine (zaboravila sam napisati, kad sam govorila da je bio u posjedu obitelji gradskog odvjetnika - da se radi o nizozemskoj obitelji).
Quote:
cicamalamica kaže: Pogledaj post
Kakadu, lijep je stan. Ne izgleda balkanski... Ako budete mijenjali kauc, neka opet bude zuti. Minus za lampu i visilicu. Plus za staklenu stijenu i sve ono iza nje. :ludazavanjskimprostorom:
pretpostavljam da je to kompliment.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.

Zadnje uređivanje Kakadu : 15.06.2015. at 17:14.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 19:21   #47
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
bulthap, ti si često ironičan pa ne znam je li ti prostor divan ili "divan." ne moraš odgovoriti.
Prostor je vrlo lijep. Vrlo lijepo iskombinovane stvari i boje.

Slike malo spustiti i primaknuti jednu drugoj, izbaciti lampu i to je to.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 22:23   #48
bulthap

inače, malo ste me pokolebali u odluci o mijenjanju kauča ovim silnim lobiranjem za ostanak klipana.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 22:35   #49
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
...malčice, to su tri ista lustera: tri su izvoda iz plafona, nema nikakve šipke. kroz staklenu stijenu izlazi se na ograđeni vrt (dvorište), sa suprotne strane je ulaz.
jesu li kakve zavjese u planu?
ne znam vidi li se, ali imamo ikeine roloe.....
Pa da, skužila sam da mora bit tri izvoda s plafona. Ja imam u planu, al nikad stić, u jednom dijelu stavit dvije visilice iste, jednu do druge, a mm me poprijeko gleda, kao tko će to radit, muka mu valjda.
Ako budeš od mota.... pa poslikaš kako izgleda to na plafonu, molim te .
(a nisam ja ništa pitala za zavjese, nije mi ni palo na pamet, valjda je sve tako fino stopljeno s okolinom...)
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 23:30   #50
Kakadu, meni je to sve divno

I ne mora sve biti by the book da bi stimalo, a kod tebe stima sve.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 23:34   #51
Malčice, treba mi odmor od slikanja, ali možda se ovdje dovoljno dobro vidi što te zanima?
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 23:35   #52
sly47, hvala!
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 00:02   #53
ja sam pitala za zavjese :ćorava:
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 13:07   #54
Je, kompliment je Bilo bi mi drago da slikas i taj vanjski prostor i zanoma me kako ga mislis urediti (ako vec nisi)
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 15:31   #55
cicamalamico, taj vanjski prostor nema baš nekih mogućnosti za uređenje jer je dosta mali. sastoji se od terase na kojem su stol i stolice (doći će možda još samo kakva manja klupica, bolje ne pretjerivati s namještajem) i nevelikog travnjaka koji služi djeci za igru - sve zajedno kojih 45m2. tako da nemam tu baš puno za pokazivati.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 16:49   #56
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
Malčice, treba mi odmor od slikanja, ali možda se ovdje dovoljno dobro vidi što te zanima?
Je, tu se vidi odlično, hvala ti
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 18:37   #57
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
cicamalamico, taj vanjski prostor nema baš nekih mogućnosti za uređenje jer je dosta mali. sastoji se od terase na kojem su stol i stolice (doći će možda još samo kakva manja klupica, bolje ne pretjerivati s namještajem) i nevelikog travnjaka koji služi djeci za igru - sve zajedno kojih 45m2. tako da nemam tu baš puno za pokazivati.
I naš je vrt mali ,možda maaaalo veći od 45 kvadrata,ali smo ga upicanili,a imamo još jedan od 15-ak kvadrata i isto smo cvjetnjak od njega napravili...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 19:28   #58
ma ja ne želim braniti djeci da trče da mi nešto ne pogaze. imam nešto malo bilja u teglama (začinsko/1 rajčicu/2 jagode jer mi se cvijeće u teglama ne sviđa), ali travnjak je samo trava.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 11:20   #59
Kakadu meni se jako sviđa

sve je već rečeno, pa da ne ponavljam,svaka čast na umješnosti da se spare neki na oko nesparivi komadi namještaja i da to na kraju ispadne super

žuta boja klipana je odlično legla u prostor i mislim da bi trebao ostati, rasvjetu bih zamijenila pogotovo iznad stola tu pita nešto upečatljivije i stolić mi ne sjeda nikako,ali to su sve lako promjenjivi detalji...

cjelokupan dojam odličan
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 14:26   #60
hvala, jerry.
žao mi je što ti se ne sviđa stolić (još je netko rekao da mu se ne sviđa) jer smo ga dali raditi po mjeri nakon što smo zaključili da će jedino takav stolić tu pasati. muž je jedino htio drvenu ploču, ali ja sam odbila jer bi onda čak i za mene bilo malo previše različitih vrsta i boja drveta u malom prostoru.
(inače, to o previše različitog drveta kritika je koju sam najviše očekivala kad sam stavljala slike, ali ni od koga je nisam dobila.)
visilice smo postavili još prije useljenja, prije 2,5 godine kad nismo imali pojma kakav će tu stol jednom doći. ali sad, na kraju, mi mislimo da su se baš dobro uklopile u ovaj robusni stol. možda bi se još i bolje uklopili mali hektari, ali nama se sviđa kako sad izgleda.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.